7 Klíčů ke zhmotnění vašeho přání v hmotné realitě

6.11.2020 v Návody 7

Všechno, na co myslíme, o čem sníme, náš strach, láska i nenávist, se nejprve vytváří na duchovní úrovni. Otázka však je, jak projevit to, co chceme, v hmotné rovině? Jak to dostat ze světa snů do světa hmotného?Jak zhmotnit cokoli
Jistě všichni známe zákon přitažlivosti. Ačkoli funguje dobře, můžeme k materializaci našeho přání použít poněkud organizovanější způsob. I ten však může nějakou dobu trvat, než si všechno urovnáte, připravíte, než se otevřou dveře příležitosti.

Než se dostaneme k samotnému postupu, pojďme si nejprve zodpovědět pár otázek ohledně zhmotnění našich přání:

Co můžeme zhmotnit?
Cokoli, co chcete, ale pokud stojíte nohama na zemi, je to v rámci uvěřitelnosti a této reality, bude to samozřejmě snazší. A přesto na tomto světě existují neskutečně bizarní jevy a vynálezy, které jakoby snad ani nebyly z tohoto světa, jakoby ani neměly nic společného s naší realitou a přesto mají někteří lidé tak silný záměr a takovou sílu myšlenky a jsou tak houževnatí, že dokázali zhmotnit i nemožné. Je tedy na vás, jak moc se budete držet při zemi, ale myslete na to, že o úspěchu rozhodne vaše síla a vytrvalost.

Proč nejde přání splnit okamžitě?
Existuje pár výjimečných jedinců, kteří to umí. V podstatě nám nikdo instantní splnění našeho přání nezakazuje. Ale pokud nemáme potřebné dovednosti, musíme si to holt odpracovat a vyčkat na svou chvíli.

7 klíčů materializace

Abyste mohli pokračovat v Klíčích manifestace, musíte pochopit, že uspějete tehdy, kdy je vaše síla sladěna s duchy Vesmíru a musíte být v souladu se Zákony vesmíru (například vaše přání nesmí zahrnovat další osoby a nesmí nikomu ublížit). Také můžete využít sílu Měsíce k dosažení toho, co chcete, protože lunární energie jsou všestranné a mimořádně praktické.

Manifestaci vašeho přání zahájíte v době ubývajícího měsíce. Řekněme například, že potřebujete peníze a rozhodli jste se zhmotnit větší bohatství ve své životní realitě. Postupujte následovně:

1. Klíč: Osvobození se od minulosti (Ubývající měsíc)
Klíčem k úspěchu je osvobodit se od minulosti. Podívejme se na časté překážky, které by vám mohly oddálit úspěch, nebo mu zcela zabránit:

a:) Bojíte se toho o co žádáte
Například pokud vás jako malé rodiče naučili, že všichni bohatí lidé jsou zlí šmejdi co si to nakradli, nebo že bohatství jsou Satanovy papírky a vy tomu věříte, nedivte se, když pak peníze nepřijdou. Musíte být v naprostém souladu s tím co si přejete a musíte na to být připraveni.

b:) Vlastně chcete něco jiného
Například si myslíte, že pokud budete bohatá žena, budete pro ostatní muže více okouzlující a nakonec se vdáte za mocného muže. Vesmír ale podobné okliky nebere, reaguje na to o co žádáte, takže pokud chcete pořádného chlapa, přejte si pořádného chlapa přímo. Zaměřte se na to, co SKUTEČNĚ chcete.

c:) Něco vás drží zpátky
Například věříte, že pokud skutečně zbohatnete, ztratíte své přátele, protože se jim vzdálíte, nebo vám začnou závidět, nebo toho začnou zneužívat. Nebo si neumíte představit váš život, až se to fakt splní a máte z toho neznáma strach. Nebo věříte tomu, že si to vlastně ani nezasloužíte.
Zbavte se této myšlenky, protože pokud ji máte, tak se vám to nepovede. Nebudete dost motivovaní a nebudete mít ani sílu pro manifestaci svého bohatství.

Chcete-li tedy zmaterializovat, co chcete, musíte se zbavit všech zbytečných otravných myšlenek, které vám berou sílu ke splnění vašeho snu.

Ubývající měsíc

2. Klíč: Naplňte se kosmickou energií (Ubývající měsíc)
Udělejte ze sebe centrum silné energie a moci. Aby to tak bylo, musíte rozptýlit všechny destruktivní energie, které vás blokují a vysilují. Pomůže vám například tento postup: Jak správně nasávat energii ze stromů
Choďte hodně do přírody, tam naberete spoustu energie.
Návodů je však mnoho, najdete jich desítky zde na webu, nebo v mých knihách, zejména v Anděli strážném a ve Svítání.
Můžete také meditovat a vizualizovat si kužel bílého světla, který naplňuje vaši bytost a odvádí pryč všechno špatné.
Pokud víte o něčem/někom, co vám individuálně bere sílu a co vás nadmíru stresuje, vyčerpává a tíží jako koule na noze, je potřeba tento problém také vyřešit.
Pro každého z nás tento bod znamená něco jiného. Někdo si musí uklidit v hlavě, někdo si musí uklidit doma, někdo si musí udělat pořádek ve vztazích, někdo musí udělat všechno jmenované. A někomu stačí zajít párkrát jenom do lesa a tam se zharmonizovat a dobít.

3. Klíč: Vděčnost (Ubývající měsíc)
Chcete-li vytvořit prostor pro to, co požadujete, musíte vytvořit magnetickou sílu, abyste k sobě přilákali požadované energie. Prostředek je Vděčnost.

Vyberte si den před novoluním* a zapište si VŠECHNY věci, díky kterým pociťujete vděčnost. Můžou to být i zážitky. Zapište je a poskytněte si čas na to, abyste tyto vděčné okamžiky vnitřně znovu prožili. Děkujte andělům, Vesmíru, za to co jste dostali a co máte. Nahlas řekněte „děkuji“.
Snažte se, udržet si toto vděčné rozpoložení i následující dny. Buďte jako chodící radostný magnet.

*Nov čili novoluní je fáze Měsíce, kdy není přivrácená část jeho povrchu k Zemi osvětlena Sluncem. Jinými slovy je to fáze, kdy je Měsíc přikloněn k Zemi pouze neosvětlenou stranou. Částečné nebo úplné zatmění Slunce nastává, jen když je Měsíc v této fázi.

4. Klíč: Koncentrace na přání (dorůstající měsíc)
Nyní, když jste vytvořili prostor pro něco nového a požehnaného, ​​musíte se soustředit na to, co chcete.

Napište si přesně to, co chcete. Věnujte pozornost detailům, jako například:
– Kolik peněz potřebujete
– Co s nimi budete dělat
– Jak se cítíte, když máte toto množství peněz?

5. Klíč: Vizualizace (dorůstající měsíc)
Zavřete oči a představte si okamžiky poté, co jste právě uspěli ve svém cíli. Prožijte to co nejvíc emočně, radostně a vděčně.
Například teď, když máte peníze, o které jste žádali, jaký je váš život?
Představte si, jak mluvíte s vašimi nejbližšími a vysvětlete jim svou aktuální realitu. Věnujte pozornost jejich reakcím. Udělejte tento zážitek co nejrealističtější.
Vizualizace zrychlí proces. Chcete-li zhmotnit to co chcete, musíte to nejprve „vidět“ svýma duchovníma očima, protože počátkem jakéhokoli dění je nápad a myšlenka. Všechno se nejprve tvoří v naší hlavě.

5+1. Klíč: Mastix
Je vhodné provádět všechny kroky, zatímco pálíte Mastix na dřevěném uhlíku. Tato úžasná pryskyřice rozptýlí destruktivní myšlenky a přinese do vaší mysli svěžest a jasnost. Mastix je vhodný při materializačních postupech, protože přináší jasnost a optimismus.

Mastix vzniká naříznutím kůry pistácie lentišku, 5-6 m vysokých stromů, rostoucích ve středomoří. Pryskyřice, kterou pak stromy roní je známa už z dob starého Egypta a Antiky. Byla velmi ceněna pro své léčivé účinky. Jako vykuřovadlo má očišťující a projasňující účinky, zahání únavu, depresivní stavy a smutek, probouzí naše vyšší Já, podporuje vyladění na jemné spirituální vibrace, obrací náš pohled vzhůru k duchovnímu aspektu bytí, posiluje jasnovidné schopnosti a intuici. Hodí se jako prostředek prohlubující meditaci, přivádí k nám světlo, čistotu a jas. Zahání depresivní nálady a tísnivé pocity. Odhání nemoci. Používá se po tisíciletí k vyvolání a zhmotnění konstruktivních sil.

7. Klíč: Čas a znamení (dorůstající měsíc)
Stanovte si realistický a konkrétní cíl pro dokončení procesu. Jeden rok nebo jeden měsíc? Záleží na vás. Jaký je pro vás nejvhodnější čas? Zapište si to a následujte svůj cíl všemi silami, které máte. Koncentrujte se na něj, pracujte na něm, vizualizujte si ho.
Postupně si zapisujte události, že ukazují požadovaným směrem. Byli jste povýšeni? Našli jste náhodou peníze nebo jste vyhráli v loterii? Zapište si svůj úspěch a děkujte Vesmíru.

Něco jste uvedli do pohybu. Věnujte pozornost znamením, která mohou být všude kolem vás. Řeknou vám, co dělat a kdy to dělat. Vesmír vám může ukázat cestu. Může to být sen, obraz, zvířata, učitelé… v podstatě cokoliv, s čím se v životě setkáváte.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-11-06 04:07:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já nevim… já když si o něco menšího řeknu, stane se to většinou do pár dní, často hned další den 😀 to vždycky čumim. když je to něco většího, tak je mi buď ukázaná cesta jak k tomu(intuitivně + znamení + mě k tomu prostě nasměrují) nebo to přijde po delší době.

ale fakt, ty menší přání se mi plní, musím si dát i bacha o čem přemýšlím přes den. když si říkám, že bych např. „si dala bábovku“ tak jí pak klidně můžu o pár dní později náhodou celou dostat darem:D takovéhle blbinky se mi dějou pravidelně. realita je úžasně pružná záležitost.

třeba když si přeju někoho potkat(koho znám), na 99% ho potkám už druhý den. ozkoušeno!:D je to pěkně děsivý, povim vám. ale skoro vždy to fakt funguje. týpka jsem takhle potkala 4x za sebou ve čtyřech dnech, každý den jednou 😀 funguje to!

článek moc hezký:) ale mně nějak tyhle věci jdou samy. stačí si říct a myslet na to. a taky je to o tom neříkat si o kraviny a o věci, které si můžu zařídit sama, které mám vyloženě ve svých rukou.

Ikona diskutujiciho Claudie 2020-11-07 12:00:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dostala se mi do ruky kniha od Dr. Josepha Murphyho Tajemství síly podvědomí. Píše se v ní o Absolutnu a o chaosu, jako důsledku lidské činnosti a myšlení. Abychom řešení svých problémů našli ve vlastním Božském já. V boží lásce. Je to moc krásná kniha, přesto dvě mé kamarádky když si knížku prolistovaly, mi ji vrátily s tím, že postup který pan doktor v knížce uvádí by jim nevyhovoval k tomu, aby si splnily své přání a touhy. Byla jsem z toho trošku smutná, protože mně se rady v ní moc líbí. Zatím mi to dalo to, že jsem pochopila, že nezdravá sebekritika mi spíš vždycky ublížila. A hodně. Ale věřit, že i ve mně je božství, které mi začne plnit moje přání pomocí mého pozitivního myšlení není k zahození. Ještě bych chtěla dodat, že knížka je napsaná v jiném duchu než je křestanská víra.

Ikona diskutujiciho aťa 2020-11-08 15:32:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kniha od Dr. Josepha Murphyho mi jeden čas, v mojej „ťažkej chvíli“ veľmi pomohla, ale je aj ale. Druhýkrát som si z nej tiež niečo vybrala a keď sa splnilo, nebolo to presne to, čo som chcela. Mne sa plnili maličkosti aj do pár sekúnd, minút, niekedy hodín. Viem aj o jednom, kde som čakala 20 rokov a vôbec som sa mu nepotešila. Takže pozor , priania sa plnia, či už dobré alebo zlé, či si prajete ako 5-6 ročný alebo oveľa starší. Plní sa mi aj to, čomu nerozumiem alebo nad čím sa zamyslím ,že ako je to možné. Napríklad, ako sa mohli ľudia udávať, prečo boli označení žltou hviezdou… a už to vidím. Je to u nás. Všetko. Aj udávanie. Aj delenie sa na tých, čo majú modrý papierik…Teším sa z každého hrdinu, z každého, čo ide po ulici bez rúška, čo nešiel na testy…a teším sa, že to dáme, veď my nato máme.

Ikona diskutujiciho Katja Bari 2020-11-12 15:48:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja už dlhšie mám veľmi veľké prianie, ale keď už už by sa malo vyplniť – skutek utek. Nerozumiem tomu, niekto – niečo mi bráni v splnení mojej veľkej túžby o ktorej sa podrobnejšie nevyjadrím. Akým spôsobom viem zničiť to, čo mi tak urputne 2 roky stojí v ceste naplnenia mojej túžby?

Ikona diskutujiciho Radek 2020-12-22 22:00:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže zhmotnit tmu není až zas takový nesmysl.😁

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-22 22:18:01
Ikona diskutujiciho
sipka

pro tip / a kdybys chtěl naopak světlo, tak stačí umýt okna

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-23 00:59:26
Ikona diskutujiciho
sipka

😂😂😂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek