7 úžasných věcí, které přijdou, když ovládnete svou spirituální sílu

22.9.2019 v Spiritualita 15

V různých etapách našeho života se naše duchovní práce vyplácí a životy nabývají zcela nových, hlubších kvalit. Věci jsou snazší. Stres odpadá jako starý, opotřebovaný kabát. Spiritualita a mimosmyslové zážitky se stávají součástí téměř každého okamžiku.K tomuto stavu mysli obvykle dochází, když se spojíte se svými ochrannými duchy, vyjdete si ven do přírody, dáte si dobré jídlo a vykonáte potřebnou a tvrdou práci. Tehdy se vaše síla dostane nahoru a zdá se, že konstruktivní duchové jsou opravdu všude. Je to, jako by jen čekali než dosáhnete vyššího stavu vědomí, aby vám mohli naplno posílat svá požehnání.

Pokud si dokážeme udržet tuto vysokou vibraci, může to být doba našeho velkého probuzení a vnitřního pocitu naplnění. Zde jsou některé z úžasných věcí, které se stanou, když dosáhnete nového období duchovního růstu a vaše spiritualita rozkvete.


Rezonujete na vyšší frekvenci

Vyšší rezonance můžete cítit jako vzrušující a návykový stav, pokud je to pro vás nové. Proto v té době tolik lidí opouští svůj předešlý normální život a zasvětí ho zcela novým, duchovnějším hodnotám.

Když se vaše energetická rezonance blíží k maximu, vnímáte zázraky v každodenních věcech. V listoví stromů častěji objevíte tvář skřítka, a když se podíváte na hvězdy, cítíte jakobyste se dívali na podstatu vás samých. Máte větší smysl pro svou sílu a životní účel. „Světský svět“ se stává méně zajímavý, otevíráte se světu odhalujících se tajemství a nových možností. Věci, které vás předtím stresovaly, vás už nebudou tolik obtěžovat, nebo dokonce vůbec.

Cítíte energii – Pořád
Všichni jsme energie. Všechno ve vesmíru vibruje na různých frekvencích. Když jste naladěni na svou duchovní sílu, můžete cítit energii. Můžete ji dokonce i vidět, pokud jste jasnovidní.

Když jste hluboko v tomto proudu, věci se zdají být jiné. Vzduch je hustější, ale zároveň svěží, jako by kolem vás bylo silové pole. Cítíte se více „ve svém těle“ a uzemnění, ale zároveň vnímáte bystřeji a jasněji, protože máte třetí oko a korunní čakry aktivnější, než předtím.

Budete cítit energetické rozdíly mezi vámi a lidmi s nižšími frekvencemi.
Také můžete cítit ty, kteří jsou energeticky nad vámi. Jsou pro vás jako osvěžující sprcha a vyvolávají silný respekt. Ukazují vám, že existuje další krok od místa, kde jste teď, a jednoho dne byste se tam také mohli dostat.

Lidé vás vyhledají, když potřebují uzdravit
Stejně jako vy můžete cítit rozdíly v energii jiných osob, i lidé okolo vás mohou nadvědomě vnímat vaši vyšší energii. Je to pro ně atraktivní, a i když nemusí vědomě chápat proč, intuitivně vás vyhledávají a chtějí od vás radu, nebo pomoc.

Ať už to víte nebo ne, pravděpodobně máte léčivé schopnosti, protože se můžete snadněji spojit s vyššími světy. Je to však jedna z oblastí, kde budete muset být velice opatrní. Možná si budete muset stanovit hranice, pokud se někdo příliš připojí k vaší léčivé energii a začne ji přespříliš využívat bez vašeho pozvání.

Vaše smysluplné vztahy se prohlubují a povrchní vztahy vymizí
Je to všechno o rezonanci. Lidé, kteří vás ve vašem životě podporují, budou inspirováni a budou se vyvíjet spolu s vámi. Tyto svazky se pak stávají silnějšími a povznášejícími.

Naopak lidé, kteří nezvládnou vaši frekvenci, se od vás budou chtít vzdálit. K tomu může dojít přirozeně postupem času, nebo konfliktně ze dne na den. Ještě nejsou připraveni se dostat dál a vaše schopnost překonat zbytečná přízemní dramata, dráždí jejich ego. Najednou ani nemáte společná témata k rozhovoru. Jediné, co můžete udělat, je popřát jim vše dobré a pokračovat dál.

Zažíváte náhodné hluboké spojení s neznámými lidmi
Vaše rezonance se chová jako magnetická aura, takže lidé, kteří mají podobnou energii, vás mohou snáze najít mezi ostatními. V tomto stavu můžete najít nové lidi, kteří se stanou vašimi blízkými přáteli a pomocníky na cestě. Možná někdo zmíní knihu, kterou potřebujete číst, nebo vám řekne něco, co potřebujete slyšet. Může to být děsivé, ale velmi prospěšné.

Buďte lidem, kteří jsou na této rezonanci spolu s vámi. Poznáte nové členy svého kmene. Možná cítíte vzrušení, když jste poblíž nich, nebo vás velmi rozveselují. Když jste spolu, budete ještě silnější.

Dobré věci přicházejí samy
Lidé s vysokou energetickou rezonancí přitahují konstruktivní souhry okolností  a náhody, které jim přinesou v pravý čas přesně to, co potřebují. Pokud v tom umí chodit, zdá se, že jejich život hladce plyne bez větších obtíží a jedna událost navazuje na druhou. Když mají starosti, spíše než aby se báli toho co přijde a začali z toho zmatkovat, obrací se ke svému duchovnímu vedení a vědí, že je jejich vnitřní síla provede každým úskalím.

Pravou rezonanci každého člověka snadno vidíme podle toho jak dotyčný žije, jak vypadá jeho život, jaké má vztahy a jaké řeší starosti. Každý nějaké starosti má, ale různí lidé se s nimi různě vypořádávají a někteří jich mají mnohem více a mnohem horší, než jiní.

Pocit samoty neexistuje
Zatímco běžní lidé potřebují pravidelně ,,vypadnout ven“, aby si ,,vyčistili hlavu“ a hledají neustále nějaké rozptýlení, zvyky, vzrušení a lidi aby se necítili osamělí, vy takové pocity skoro nemáte, nebo je ani nechápete.
I kdybyste byli týden zavření doma a nepromluvili vůbec s nikým, víte, že ve skutečnosti nikdy nejste sami. Samota je totiž stav mysli. V rozšířeném stavu vědomí jste součástí všeho a komunikujete s bytostmi z jiných světů. A to, co jste schopní při fyzické samotě vnímat, bývá dokonce mnohem zajímavější, než běžný kontakt s žijícími lidmi, kteří vás naopak rozptylují.

Udržte si to
I když nemůžete a ani nemusíte být za všech okolností plně v tomto rozpoložení, je důležité to vnitřně oslavit a umět se do toho stavu vracet. Oslavujte své schopnosti a rozšířené smysly. Když vás něco stáhne dolů, nebo vyvede z rovnováhy, najděte si spůsoby, jak se dostat zpátky k sobě. Může to být za pomoci rituálu, meditace, lehčí detoxikační stravy, cvičení, poslechu líbezné hudby, čtení knih s duchovní tématikou (oooo velmi účinné, vřele doporučuji cokoliv co je o andělech, vílách a energiích) a kreativní umělecké sebevyjádření. Využijte naplno svůj potenciál. Pokud v tomto směru potřebujete pomoct, přečtěte si moji knihu Anděl strážný, kde najdete vše potřebné.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Luk 2019-09-22 02:32:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek je velmi hustý 😀 cítíte energii. To teď já v poslední době hodně, na vyšší mě dostane to když opravdu pracuji jako člověk na plno co můžu. I tohodle odstavce jak jsem jej četl jsem si přemítal sen o tobě Alue! Zdál se mi včera a potom jsem ten odstavec dočetl do poslední věty, lidé co jsou energii nad vámi jsou jak krok, ke kterému se můžete časem dostat a to jsem v tom snu zažíval 😀 myslel jsem na to a díval jsem se v něm na tebe a cítil že jsi energii konstruktivní ještě víc, než já po úžasném dni který mne hodně nabil energii své vlastní práce. Takže možná zažívám znamení, to je pecka! XD
Vše se mi zdá víc bystré teď v poslední době, jsem územněny ale stále lítám v mysli v tom, co je kolem mne a není to hmatatelné a jakou to má spojitost s věcmi co jsou ještě víc vnější a mimo, než ty nehmotné energie kolem mne.
U odstavce,, Vaše smysluplné vztahy se prohlubují a povrchní vztahy vymizí,, jsem si udělal několik dní zpět věštbu s vodou a voskem a v něm jsem viděl, že moje mamka z mého života odpadne a předemnou jsou nějací nový lidé, kteří jsou velcí svým potenciálem a střetnou se s nimi za nějaký ten brzký čas. Možná je to taky součást téhle mé změny konstruktivní.
,, Zažíváte náhodné hluboké spojení s neznámými lidmi,, ejhle a už je to tu 😀 lidé přijdou v ten moment, když už jsem objevil sebe a další lidi vesměs nutně nepotřebuji, ale bude fajn když se ke mě připojí, takhle si myslím že je to i víc přirozené než být smutný a cítit že pořád něco potřebuji a hledat to někde vnější, nebo někoho tam venku 😀
Konec odstavce,, Dobré věci přicházejí samý,, mě trochu děsí, ještě nedávno jsem se plácal v naprostém chaosu, který jsem měl doma několik let a teď jsou věci jinak, když jsem na intru a vlastně mimo všechno, co mi dělalo problémy. Přitom nemít tu možnost ty špatné věci opustit, člověk by byl pořád tím vězněm.
,, Pocit samoty neexistuje,, tohle je fajn, ale třeba já jako extrovert mám pocit, že abych byl víc sám sebou a zlepšoval se schopnostmi, brouzdím v kontaktu s lidmi, ale má to takový jiný soustředěný cíl než to nechávat se rozptylovat lidmi. Pořád mi přijde že něco soustředěně trénuji, ale znám I stránku toho kdy nemám energii právě jen kvůli tomu, že nejsem s lidmi, nebo nezažívám něco jakoby víc impulsivního 😀
,, Udržte si to,, vnitřní oslavu se záměrem naladit se zase zpátky, jsem objevil sám taky. Teď si uvědomuji že právě tvé knihy jsou tím dobrým počteníčkem, které když dělám pravidelně večer, tak mě to dobře rozpoloží a pak můžu rozebrat a shrnout svůj den a v podstatě si plánovat věci dál. Musel jsem se tu trochu víc vypsat like Nirvana 😀 protože je fakt všechno v poslední době tak fajn!
Alue, děkuji za tvůj článek, moc se mi líbí jak je sepsán tak přirozeně.
Ono stojí za to se dostat do tohodle stavu 😀 věřím že tu asi fakt jsem, někdy mám pocit že euforii zažívám jen tak z požití vzduchu XD

Ikona diskutujiciho Jantulka 2019-09-22 20:54:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratulujem Luk, je veľmi príjemné čítať ako sa človek dostáva vyššie a vyššie.
Článok ako vždy – excelentný.

Ikona diskutujiciho Zlata 2019-09-22 06:11:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě v tomhle hodně pomáhá les, kam prchám jak jen to jde – ten mě vždycky pomůže “ dobít “ a postaví na nohy, to horší jsou ti en. “ upíři „, co člověka / kolikrát / nevědomky vysají až a dřeň, což se mi taky stává, třeba v práci, uf….

Ikona diskutujiciho Tom 2019-09-22 21:28:28
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím lesem je nás víc, ale asi by to neměl být jen „dobíječ“. Chápeš asi, co je špatně. V podstatě žijeme špatně a na špatných místech.

Ikona diskutujiciho jirik 2019-09-22 07:22:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady písmenko chýbá – *ochrannými dchy*

Ráno jsem vstával a potřeboval jsem nějak nahodit – tento článek mi dost pomohl…..

Ikona diskutujiciho Andy 2019-09-22 07:54:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět skvělé a pravdivé 🙂

Ikona diskutujiciho Anelie 2019-09-22 10:03:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad potřeba vypadnout ven: Já potřebuju, aby ven vypadli všichni ostatní, a nechali mě samotnou doma. Nemusím ani dělat nic extra, třeba si jen v klidu uklízet, ale prostě být tam sama.

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-09-22 16:05:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Anelie: aby to nedopadlo jako v tom seriálu – Sám doma……….

Ikona diskutujiciho niky 2019-09-22 17:16:01
Ikona diskutujiciho
sipka

No přesně.

Ikona diskutujiciho Anelie 2019-09-22 20:12:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Octomanik: no vzhledem k memu veku mi to snad uz nehrozi:. bych klucinovi z toho filmu mohla byt mamou:)

Ikona diskutujiciho Tom 2019-09-22 21:35:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Anelie. Neee.. přesně obráceně. Ty běž ven a je nechej doma. 🙂 A buď tam hodně dlouho.

Ikona diskutujiciho Otazka 2019-09-22 11:47:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chci se zeptat kdy vyjde další dotazník?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-22 16:02:39
Ikona diskutujiciho
sipka

až se mi bude chtít 🙂 zatím se mi nechce 😀

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2019-09-22 20:59:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jojo, celkem souhlasím, čte se to krásně. Jen si teď tak vzpomínám, jak mi kdysi jedna známá řekla: Peťo všechno má i své nevýhody. (I cesta lásky a dobra). No tehda jsem ji to nevěřil :-), dnes vidím, že se někam posunu, ale zároveň něco mizí. Tedy nemůžeme mít všechno, jak je třeba naše mysl ze západní společnosti zvyklá nebo si představuje ideální cestu. Cesta srdce a vyšších smyslů nás totiž směruje tam, kde je nás třeba a ne vždy to všichni pochopí. Spíš nepochopí..jak člověk mění přátele staré za nové, tak staří nechápou a noví se cítí po nějakou dobu vzájemně inspirováni. No a jde se dál.
A jedna věc je vyletět k výšinám a poté padat a druhá věc je postupně se rozhořívat a hořet vytrvale. To už je ale, i o naší povaze a z toho vyplývajících zkušeností..díky za vyjádření P.

Ikona diskutujiciho Jan 2020-01-15 14:01:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyz nekdo, kteremu jsem nijak neublizil a nehledam ani cestu k nemu, mne bezduvodne urazi a ponizuje, ma jinou rezonanci? Asi ano, jine vysvetleni nemam. Byl to hnup, ktery myslel, ze je orel a ja to vedel. To on citil a to ho drazdilo. Karma ho potrestala za zlo, ktere siril, sokujicim zpusobem.
Kde berete ty prekrasne obrazky? Je to esteticky pozitek, dekuji Vam.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek