7 vlastností dospělých indigo: Jste jeden z nich?

29.12.2020 v Psychologie 29

Indigo není nedávný ,,objev“. Indigové děti byly popsány už před 15-20 lety, možná i dříve. Dnes jsou mezi námi dospělé ,,bývalé indigo děti“. Zde je 7 vlastností, které je charakterizují. Poznáváte se?1. Vaše oblíbená otázka je: ,,Proč?“
Dospělí indigoví lidé mají velkou potřebu vědět, proč jsou věci právě takhle a ne jinak. Vadí jim, když neznají pozadí a příběhy za věcmi, které vidí kolem sebe. Neustále kladou otázky a pokoušejí se pochopit smysl toho, co se děje. Podrobují pochybnostem nerovnost, utrpení, nenávist i válku… Nedokážou pochopit, co pohání tyhle zrůdnosti. Kdo je ochotný to dělat.

2. Nenávidíte konvenční systémy s nadbytečnými pravidly a předpisy
Indigo nevěří tomu, že lidská bytost se nemůže zmýlit. Kritizují systém, ve kterém život každého obyčejného člověka směšně řídí několik mužů, kteří jsou u moci.

Začíná to už ve škole, kde kladou odpor obecně přijatým způsobům výuky a poznávání světa. V očích jiných lidí jsou indigo ti, kdo milují spory a vyvolávají neklid. Není to však ze zlého úmyslu, ale z odporu k mlčení a kvůli touze vše pochopit. Indigoví si nemohou pomoct, prostě když je něco očividně špatně, řeknou že to je špatně.

Indigoví mají nechuť a odpor k tradičním politickým a sociálním systémům. Místo nich se zaměřují na vytváření něčeho nového. Raději se podílejí na eko-projektech, vytváří nové věci a pracují pro blaho společnosti, než aby trávili čas a energii opravami a úpravami stávajícího.
Aktivně se účastní oslovování mas, aby šířili povědomí a pomáhali lidem také uvidět to, co vidí oni.

3. Utrpení a bolest jiných vám vadí více, než vaše vlastní
Indigo lidé jsou citlivé a hluboké povahy. Často odmítají zprávy a informace, ne však z lhostejnosti. Sledování následků hladu, válek a živelných katastrof na ně působí traumaticky. Jejich stav zlepšuje zpráva o zabránění neštěstí nebo odstranění jeho následků. Úroveň empatie u indigo lidí je tak vysoká, že tragické scény u nich vyvolávají skutečnou bolest.
A v situacích, kdy je možné něco udělat, aby se to napravilo, se pro ně stává nesnesitelným, když vidí, že nejsou podniknuty žádné kroky na zlepšení. Bezmoc je pro ně strašný pocit.

4. Milujete zvířata
Indigoví mají blízko ke zvířatům i k rostlinám. Soucítit se zvířetem je pro ně stejně samozřejmé, jako dýchat. Chtějí vidět, že se s každým tvorem zachází stejně, s respektem jeho práva na důstojný život.
Když mají možnost, vždy bojují za zájmy zvířat, snaží se je chránit a zachránit.
Nejen, že rádi tráví čas v přírodě a žijí v blízkosti přírody, ale jsou také obrovskými fanoušky National Geographic a Discovery Channel. Není pro ně nic uspokojivějšího, než sledovat mírumilovně a harmonicky žijící zvířata a krásné lesy.

5. Máte pocity existenčního zoufalství
Při procházení těžkým obdobím asimilace k lidem a všemu, co si navzájem způsobují, není překvapující, že bezmocnost a schopnost cítit bolest druhých, vede indigové po spirále do psychických problémů, jako je deprese.
Často jim to dojde brzy v období dospívání, což může nějakou dobu trvat jako období velkého smutku.
Cítí, že jen těžko zapadnou do společnosti, ať se budou snažit jakkoliv. Poté, co v životě zažili tolik hnusu, mohou dokonce začít pochybovato tom, proč vůbec existuje život a jaký má smysl rodit děti, abychom se poté mohli vzájemně zničit.
Jakmile však naleznou smysl svého života, povýší se nad tyto problémy a jsou potenciálně schopni udělat ve světě obrovský rozdíl.

5+1. Máte mystické zážitky
Dospělí indigo od útlého věku velmi inklinují k duchovnosti, což může lidi kolem ohromit. Rádi tráví čas modlitbami a uctíváním vyšších tvořivých sil světa, i když třeba pocházejí z prostředí ateistické rodiny.
Jejich duchovní stránka osobnosti časem roste, dokud nedosáhnou dospělosti. Jejich přístup k životu je více duchovní než náboženský a často zažívají nadpřirozená setkání. Alespoň jednou v životě pocítili přítomnost jiné dimenze, jiné reality.

Existuje ještě jedna věc, se kterou mají zvláštní vztah a to je čas 11:11. Když se indigo podívá na hodiny, bývá to zrovna v tuto dobu.

7. Máte silnou potřebu najít smysl svého života
Pocit apatie a letargie může u indigových dospělých velmi snadno přijít, a proto, aby si udrželi svých pět švestek pohromadě, musí najít svůj životní úděl. Bez toho se cítí ztracení.
Lidé obvykle věnují svůj čas a energii tomu, aby se stávali stále úspěšnějšími a snaží se o pokroky v jejich profesní kariéře, zatímco Indigový dospělý má jasný cíl: Udělat ze světa lepší místo pro život, zejména pro budoucí generace.
Hledání smyslu života však pro ně není procházka růžovou zahrádkou. Může to vést k frustraci, protože indigový cítí tuto hlubokou potřebu uplatnit svůj obrovský potenciál, ale nemůže najít struktury, které by ho v této touze podporovaly.


připravila © www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2020-12-29 01:11:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Indigáč zrejme nebudem ale včera sa mi stalo že som nad ránom mal zapnutú telku a pozrel som na hodiny bolo 1:11 a v tom aj chlap v nejakom filme povedal jedenásť.

Ikona diskutujiciho kiana 2020-12-29 01:22:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2.) V očích jiných lidí jsou indigo ti, kdo milují spory a vyvolávají neklid.
– taky už jsem si říkala, že jsem až příliš negativní v tom smyslu, na kolik věcí poukazuju, že jsou špatně (ale pak si vždycky řeknu „když je to špatně, tak nemůžu mlčet, a nejsem pesimistická = znamená to, že existuje hodně věcí, které jsou špatně, a za to já nemůžu“)

Ikona diskutujiciho Papik 2021-01-14 02:13:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, kriminálka Myšlenky zločince. Zajímavé načasování…

Ikona diskutujiciho adri 2020-12-29 06:26:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a animal planet … a i spectrum bylo hodne dobrý

Ikona diskutujiciho Mou 2020-12-29 11:56:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak podle všeho bych měla být starší indigo ☺️💖..

Ikona diskutujiciho kešo 2020-12-29 15:08:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Body 4 a 5 to som ja! S našimi dvoma psami si rozumiem lepšie, ako s niektorými ľuďmi. Žijem v prírode na chatke, pre niekoho možno s nižším konfortom (s latrínou), ale život v byte (aj keď ho mám do zálohy) je pre mňa väzenie. Takto som šťastný!!!

Ikona diskutujiciho Yooo 2021-01-01 14:42:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aaaaách Jooóóó…..jsem asi předchůdce indiga, věkem určitě,jsem fialova.Ale popis sedi dočista dočista.
Dekuji.🙆

Ikona diskutujiciho Bronislava Ludvíková 2021-01-14 11:40:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Mějte odvahu si říct na plno ,,Jsem Indigo,,věk nehraje roli.I’m

Ikona diskutujiciho L 2021-01-03 08:54:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nadřízená: „Neptejte se mě pořád proč, tady nejsme ve školce!“
Já: „A proč…?“
A poté jsem byla přeložena na jiné oddělení.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-03 10:26:52
Ikona diskutujiciho
sipka

😀

Ikona diskutujiciho Vojtěch 2021-01-14 06:38:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha 😁

Ikona diskutujiciho ReDa 2021-01-14 08:13:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tady můj první příspěvek. Sedí to od A až do Z. Necítím se v téhle době vůbec dobře. Mívám často pocit, že sem nepatřím.
Doufejme že Trampík vyhraje, bude svoboda od Cabal a ….? Držím nám všem palečky.
p.s. pijte koloidní stříbro – jak doporučeno na Tadesco, pak je – chodí bacil okolo, … ale vždycky dostane od koloidu do držky a já jsem zdráv a silen, jen duše někdy pláče. Tedy, buďme svorni. R

Ikona diskutujiciho Jarka 2021-01-14 12:21:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem nejspíš v mnoha ohledech indigo člověk. A jsem tomu ráda.
Souhlasím s ReDa, koloidní stříbro JE opravdu perfektní.

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2021-01-14 13:32:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem sice ročník 1989, myslela jsem, že indigový jsou narozeni po roce 2000, více než polovina bodů se ke mě hodí, hlavně ten hledání smyslu života. Celý život jsem nevěděla jaký je můj smysl. Konečně jsem ho našla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-14 14:28:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Nesmysl markét, není to vázané na konkrétní ročník. Dokonce i ten název. V podstatě všechny ty názvy typu indigo, křišťálový, vesmírný, duhový atd – označují jedno a totéž.

Ikona diskutujiciho Khira 2021-01-14 15:43:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No myslím, že tady na webu Alušky se těch indigáčů najde víc 🙂
A to jsem myslela, že takové vlastnosti jsou běžné.

Ikona diskutujiciho Valdo 2021-01-14 16:49:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Som ročník 1954, ale splnil som všetky otázky podľa článku. Niekoľkokrát som odišiel z práce z dôvodu absolútnych nezmyslov na moju osobu. Nadovšetko neznášam krivdu, hlúposť a klamstvo aj podvod. Doslova som sa prekopal do dôchodku a už viac ako 35 rokov sa snažím prebúdzať ľudí. Výsledky mám slabé, no dúfam. že tých potrebných 51% sa nakoniec nájde. Držím každému palce na víťazstvo svetla nad temnotou.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-01-14 17:14:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Indigo sa začali rodiť koncom 60tych rokov ale najviac okolo roku 2000 takže tých starších indigo bude asi dosť. Myslím že úlohou indigo bolo posunúť ľudstvo v myslení a odstrániť staré kresťanské učenie, čo sa čiastočne aj podarilo, čo samé o sebe však ešte nevedie k zlepšeniu sveta.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-14 17:49:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě je ten posun obrovský, jenom když se podíváš jak se mění přístup lidí k duchovnu, paranormálnu, k duchům, nebo ke zdravému životnímu stylu, kolik je vegoušů a zdravých restaurací, jak frčí ekologie. Lidi už dneska vůbec nejsou tak zabednění a nevědomí. Dnešní děcka už žijí v jiném světě, lidé co mají dneska kolem 20-30 let udělali obrovský zlom v těchto tématech, protože je jich strašně moc co začali myslet jinak a je tu spousta podniků které jedou na téhle zdravé a spirituální vlně. Co bylo v rukách obyčejných civilistů, to jede a to se mění. Pád kabaly atd. – to za nás bude muset udělat Trump s Putinem, to v našich rukách není. Každý chvilku tahá pilku.

Ikona diskutujiciho Martina 2021-01-14 18:44:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem ročník 88 a shoduji se ve všech bodech. +bych ještě přidala nepochopení v mladém věku ohledně otázky víry a tomu, proč se v karate mám klanět. V sedmi letech jsem řekla, že už to nikdy neudělám. Nikdo mi neřekl, proč bych to měla dělat a tak už jsem nikdy nepřišla..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-14 19:09:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Počkej, karate? Jakože útočníkovi před zápasem? – To je slušnost. Nebo vyjádření úcty k učiteli.. mně to teda nevadilo, uklonit se učiteli v karate, i když jsem ho neměla ráda 🙂 byl strašnej.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-01-14 20:35:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A hele,karate,tos nám aluško ještě neprozradila. Co my se ještě o tobě nedovíme 😀. A jak dlouho?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-15 08:45:36
Ikona diskutujiciho
sipka

2 měsíce. cvičil nás psychopat, který nás 2 hodiny v kuse honil jak nadmuté kozy, takže na konci ti bylo na zvracení a druhý den jsi měla co dělat aby ses trefila klíčem do zámku od školní škříňky, protože jsi byla rozklepaná jak sulc. Po dvou měsících jsem uznala, že toto nemám zapotřebí a radši se budu bránit proti šikaně postaru…. to nebylo karate, spíš jsme byli oběti magora, který si na nás léčil komplex méněcennosti

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2021-01-14 21:25:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jsem také indigové dítě, ale už důchodu……….

Ikona diskutujiciho Michal 2021-01-15 10:07:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím vás,taky jsem začal pít koloidni stříbro – vršek nádoby 1-2x denně teď už to bude 6.tyden..chci se ale zeptat,je potřeba vysadit KS třeba na 14dni,měsíc pak zase pokračovat nebo ho pít pořád? Díky za odpoved

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-01-15 11:12:00
Ikona diskutujiciho
sipka

bere se to do odeznění problému. když to nezabírá, tak zvýšit dávku

Ikona diskutujiciho ReDa 2021-01-15 15:19:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Popíjím 2x týdně po cca 1,5 deci jako prevenci, 30 – 40 ppm. Vyrábím si sám, včetně úpravy vody (filtrace) z kohoutku – voda kvality injectione). Celková investice asi 20-22 tis. Vyrobeno kolem 50 l koloidu, což při ceně 300-800 / l, podle ppm, jsou náklady zpět. Nicméně vyrábím pro rodinu a známé, takže vše grátis (pochopitelně). Mám z toho jen ten správný indigo pocit :), že můžu někomu pomoci. Zde odkazy : – http://koloidni-stribro.cz/koloidn%C3%AD-st%C5%99%C3%ADbro/gener%C3%A1tor-koloidn%C3%ADho-st%C5%99%C3%ADbra toto doporučoval Tom na Tadesco. Druhý typ přístroje jsem koupil zde : https://www.silvermedic.cz/set-silver-medic-vyroba-koloidniho-stribra-nanostribra-generator/pristroj-ultra/ také mám od nich filtraci na vodu, mají na stránkách i použití u jednotlivých nemocí. Ať se daří. R

Ikona diskutujiciho Dav 2021-01-15 13:21:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už je zde zmínka o kolidním stříbře, tak velice podrobně je to sepsáno zde včetně návodu jak na to.

http://www.w.regenclub.cz/vyroba-koloid-.html

Ikona diskutujiciho Dav 2021-01-15 16:25:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Menší chybka zde

http://www.regenclub.cz/vyroba-koloid-.html

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek