7 znamení, že se spolu znáte z minulého života

24.7.2019 v Spiritualita 18

Ovšemže se reinkarnujeme. Lidská duše nikdy nezaniká a ve skutečnosti nikdy neumíráme. Jen měníme formu, světy, tělo. Jeden z kouzelných okamžiků, které zde člověk může zažít, je znovu se setkat s osobou ze svého minulého života. Poznat někoho z minulého života je zážitek tak ohromující, že vás může vést k obrovským životním změnám.
Mnoho lidí má dojem, že se znají s někým z minulého života čistě na základě toho, že si názorově hodně rozumí, ale to samo o sobě nestačí. Je to určitě jedno ze znamení, ale to že si s někým dobře rozumíte, ještě nemusí nutně poukazovat na minulý život.Zbystřete, pokud zjistíte, že někoho znáte z minulého života. Měli byste se pokusit zjistit, jaké poselství tato osoba přináší a proč přišla, protože to rozhodně není náhoda a určitě je za tím hlubší smysl a účel.

Znamení, že se znáte z minulého života
Než budeme pokračovat, je potřeba se zmínit, že je to dost vzácné, setkat se s člověkem z minulého života. Kromě toho, schopnost uvědomit si jak důležitá je pro vás tato osoba, která možná pochází z minulého života, má hodně společného s vaším stavem vědomí a vaší duchovní úrovní. Jinými slovy nečekejte, že si ostatní lidé uvědomují to samé, co vy již víte.

1. Okamžitě si sednete
Je to jako byste byli dva magnety. Když jste dost blízko u sebe, vaše magnetické pole je stále silnější, což vás k sobě přivede a spojí. Cítili jste to někdy? Tak to je první znamení.
Můžete se také cítit společensky blbě (ne vždy vaše představa o tom, ke komu se máte cítit přitahováni, sedí s tím co se reálně děje, můžete tím i někoho pohoršit a vyvolávat nepochopení), ale tato speciální osoba bez námahy prolomí váš obranný mechanismus i představy o tom jak co má správně být a co je v mezích normy.

2. Déjà Rêvé
Déjà rêvé je stav, ve kterém máte pocit, že jste v minulosti měli sen o tom, co se teď reálně děje. Zkušenost déjà rêvé se liší od prorockého snu.
Zatímco prorocký sen interpretujeme jako znamení o budoucí události, déjà rêvé je spontánní pocit, že jsme měli sen o tom, co nyní zažíváme. Prostě jsme to už někde viděli.

Když máte tento podivný pocit, že všechny vaše zážitky – zejména první chvíle vašeho vztahu – jsou součástí snu, který jste již viděli, tak už jde fakt do tuhého. Tento „sen“ může být vzpomínkou na Akašické archivy, kde jsou uložena všechna data o životě. Zahlédneme život, který má začít, těsně před naším narozením. V tomto pohledu vidíme některé lidi a události, které mohou změnit zásadně náš život. Déjà Rêvé je vlastně vzpomínka na minulý život, nebo na čtení Akašických archivů.

3. Máte pocit, že tuto osobu prostě ZNÁTE
Jedno z typických znamení, že znáte někoho z minulého života, je když cítíte, že tuto osobu skutečně znáte. Bez ohledu na to, kdo je tato osoba, jste schopni bez námahy číst v jeho/její mysli. Intuitivně víte, co tato osoba má ráda, nebo čím naopak pohrdá. To se samozřejmě děje proto, že jste již tuto osobu poznali v minulém životě (nebo životech) a můžete proto  říci, jak bude reagovat na různé situace.

4. Seznámili jste se v době, kdy ve vašem životě nastal nějaký zásadní zvrat, nebo jste zažili podezřelou shodu okolností – synchronicitu – jakoby osud chtěl, aby se to stalo
Nic se neodehrává ,,normálně“, když potkáte někoho z minulého života. Zároveň se zdá, že je všechno tak, jak to má být.
Tato osoba je nositelem tajemné moudrosti. Může přijít do vašeho života zcela nečekaně, klidně v chatovací místnosti, po autonehodě, v nemocnici atd. Věnujte pozornost okolnostem, za kterých jste se sešli. Možná vám to napoví něco o tom, proč se k vám tato osoba vrátila.

5. Ohromující emoce
Během svých minulých životů jste prožili několik silných zkušeností, které vás spojily s touto osobou. Klasické znamení proto spočívá i v tom, že zažijete přílivovou vlnu silných emocí, když se setkáte. Opravdu to nedokážete rozumem vysvětlit.
Můžete být na míle vzdáleni jeden od druhého, ale stále se cítíte propojeni. Nebo jste nikdy neměli šanci se s touto osobou přímo setkat, ale i tak intenzivně cítíte nával obrovských emocí, jakoby se něco hluboko ve vás probudilo.

5+1. Když jste spolu, dějí se fakt divné věci
To se může zdát trochu přitažené za vlasy, ale je to pravda. Také pokud jde o přírodní jevy. Všimli jste si například, že když jste spolu, slunce vždy svítí, nebo je vždy větrno, nebo vždy prší? Věnujte pozornost znamením od přírody. Sleduje vás vždy vrána? Sledujete společně růže, nebo kolem vás víří motýli? Tato znamení vám mohou napovědět, proč jste spolu a jaký máte úkol.

7. Když jste spolu, čas blbne
Máte pocit, že když se spolu dáte do řeči, jakobyste aktivovali časovou smyčku? Nebo naopak čas hned uteče? Když jste spolu, čas je dost relativní. Nemůžete uvěřit, že je tma tak rychle, nebo že máte stovky nezodpovězených telefonních hovorů, protože jste svůj mobil vypli a lidé se o vás začali bát. Když jste u této osoby, čas plyne poněkud kouzelným způsobem, vzdorujícím vaší kontrole.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Arleta 2019-07-24 10:10:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč, prosím, to 5+1?

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-24 12:35:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože šestka je číslo ďábla (šesti
černých andělů a nejhorší jsou tři šestky v řadě) a je silně destruktivní,a
toto jsou nádherné čistě konstruktivní stránky a proto Aluška používá 5+1

Ikona diskutujiciho Jana 2019-07-24 15:40:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tieto pocity som zažila, ale dnes mám pochybnosti o tom, že to bolo naozaj. Skôr sa do reality prejavili moje ideály, keďže ten druhý človek v podstate nijak nereagoval. Celkovo to s týmito pocitmi treba brať asi trochu s rezervou, treba si dať pozor na vlastné ideály, pretože sa môže stať, že sa ich človek nedočká a unikne mu realita, lebo sa mu nebude zdať dostatočne blížiaca sa vlastným ideálom. Už keď viem, že som často až prehnaná idealistka na to myslím a takých nás je tu asi viac. Inak však musím povedať, že aj vďaka tejto vlastnosti naberá život iný rozmer 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-24 17:22:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahaha! mi povídej 💁 tímhle jsem si už prošla, navíc tehdy jsem chudinka byla mlaďounká a nevěděla o tom vůbec nic, takže počněte si s tim něco… nikdy víc, nikdy víc. (Úplně slyším toho havrana z Havrana od E. A. Poa)

„Nebo jste nikdy neměli šanci se s touto osobou přímo setkat, ale i tak intenzivně cítíte nával obrovských emocí, jakoby se něco hluboko ve vás probudilo.“ – NO KONECNĚ TO NĚKDO VYSTIHL!! hmpf.

Mohla bych vyprávět. Co se stalo mně bylo nutný pro můj vývoj, ale kdybych to nikdy nezažila, byla bych o mnoho radši, i když jsem se dost naučila 😬 Ale chápu, proč se to stalo, byla bych bez toho úplně jinde. Nevim proč si lidi myslí, že narazit na někoho, koho znám z minulého života, je vždycky děsně supr. NENÍ, rozhodně ne vždycky. Já byla zmatená a docela nešťastná, věci kolem mě se najednou začaly „dít“, bylo to až děsivý – některý náhody byly fakt dost vtipný, prostě jsem si říkala „tak tohle muselo být nějak naplánovaný“. Ale znamení byla celou dobu jen konstruktivní, naštěstí. Jsem moc ráda, že teď už jsem jednak starší, takže mám srovnanější životní situaci, a že už se tim nenechám tam emocionálně rozhodit… Nechávám to plynout a dělám co mám dělat. Co se má stát, stane se. Tenhle přístup stejně vždycky funguje nejlíp. Neni potřeba tlačit na pilu, což mi ale jako člověku, který má sklon k extrémům, došlo až za dlouho.

Děkuji za článek – i když se mě vnitřně dotýká tolik, až to není příjemné 🙏

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-28 22:52:46
Ikona diskutujiciho
sipka

(mimoto všechno mi ohledně téhle záležitost dost pomohla Aluška, jako vždy:) nechci zase opakovat to moje věčný „kde bych bez ní byla“… byla jsem si tu něco ofotit a došlo mi, že jsem tu ochotnou pomoc od Alů v tomhle komentáři vůbec nezmínila, to neni hezký)

Ikona diskutujiciho myší královna 2019-07-24 21:29:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Muž říká, že se už známe. Že o tom nepochybuje. No, moc toho z toho seznamu nesedí, tak nevím. Ale zhruba půlka věcí sedí. Hlavně ta synchronicita, nevěřím v náhody: v to léto jsme se setkali v zásadě na dvou akcích, na té první jsem ho vyignorovala, na druhou jsem se rozhodla jít z důvodu, který stejně padl, ale mezi těmi dvěmi akcemi jsem ukončila pětiletý vztah. A našla jsem v něm blázna, který jako by mi vypadl ze snů. Tak nějak jsem si představovala povahu svého životního partnera. I když připouštím, že to je možná trošku freudovina. 🙂

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-24 23:50:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Nirvana:
(nevím kam jinam,tak to napíšu sem).
Nirvano objevila jsem na YT holčičku z Ruska.
V srpnu jí bude 11 a v sedmi se účastnila pěvecké soutěže Hlas dětí.
Tahle holčička prodělala v 5 ti letech těžkou autonehodu. Měla proraženou hlavu,zlámamé kosti,potrhané orgámy,pořezaný obličej a poškozené oko.
Doktoři celou noc bojovali o její život,ale stejně nebylo jasné jestli bude ještě chodit.
Celý měsíc trvalo než pohnula poprvé
hlavou,ale pak se pomalu uzdravovala
a začala chodit s berlemi kolem postele,no a teď zpívá a už má i koncerty. A proč Ti to vlastně píšu? No
protože pokaždé když tuhle statečnou holku vidím,tak si vzpomenu na Tebe.
Snad proto,že šla za svým snem i přes to co prodělala.
Prostě taková statečná lvice.
Jmenuje se
Jaroslava Degtiareva kdyby ses na ni třeba chtěla podívat.

Ikona diskutujiciho Melisa 2019-07-25 12:06:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja si rikala, ze to jedno oko ma nejake mensi…holcicku znam, jen jsem nevedela, ze mela takovy osud. Pri pisni „KUKUŠKA“ me vzdy rozbreci : )

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-28 16:31:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Tývado chudák holčička, to je hrozivý 😮 děkuju ti moc, jinak bych o ní nevěděla!! A děkuju i celkově, to je od tebe moc hezké:)) konečně mi něco zlepšilo den.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-07-24 23:56:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Déjà Rêvé – tak takhle se to jmenuje 🙂 To jsem právě zažívala vícekrát než dežavi, ale dnes o tom čtu poprvé. Nemusím to ale zažívat v souvislosti s nějakým člověkem.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-07-25 20:02:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Ja som veľmi dlho hľadala odpoveď čo sa mi to vlastne deje a kam ma to vedie. Našla som aj ja že je to Déjà Rêvé. Ono je to tak že sny boli v rôznych rokoch a obdobiach života ale až keď som zmenila meno a priezvisko vedome na matrike a duša akoby spievala začalo sa všetko diať ako som videla v snoch aj v realite. A rýchlosťou blesku.Behom roka sa to všetko zrealizovalo čo sa zbieralo niekoľko rokov. Bolo to aj za deň tri sny ktoré sa stali v realite.. Behom týždňa niekoľko snov ktorée sa stali skutočnosťou.. Ja už žijem tak, že buď ma premohne ten pocit „Aj toto som videla v sne presne takto“ alebo dojem „tu som nemala byť bola to chyba“ v tom sa mi ukáže sen v ktorom som tu situáciu videla aj s tým mojím precitnutím do reality tejto dimenzie. A sú to na pohľad akoby aj neskutočne jednoduché situácie ako napríklad stretávka zo spolužiakmi a ja vidím presne kto čo povedal aké informácie som sa dozvedela kto sa pred pár mesiacmi s kým oženil a ja som toho človeka nevidela 20 rokov a kde ďaľší stavia dom a ja som si vravela v takej štvrti to nie je možné lebo to je iná liga a ten dotyčný tam už nemá kde kúpiť pozemok ale naozaj kúpil zohnal a stavia ako som videla minimálne rok dopredu ja v tom sne, napríklad som si videla značku auta ktoré som si fakt kúpila pritom v tom sne som videla auto tak netradičné že som si povedala “ No to bol sen veď také auto ani nevyrábajú. Je už na pohľad iné ale vyrába ho jedna americká firma a mám ho presne s tou značkou akú som videla v tom sne. Ja som si ju zapísala ale nebolo treba pretože na takéto sny sa nezabúda. Dokonca mi bolo povedané Kúpiš si nové auto ale cestou zablúdiš do Ostravy a zrazu som videla dve ženy tmavovláska a blondína ako mi vysvetľujú na pumpe ako sa vrátim späť. Vravím si to nie je možné aby tie ženy fakt v tom momente tam boli a podobne. Lenže ono sa to presne stalo predne aj s tými ženami Bola som prekvapená až som si zvykla na to že všetko čo sa mi deje vlastne mi bolo vopred ukázané. A ver alebo nie často som sa zobudila s tým, že niečo také na proste nemôže stať proste nemôže. Lenže bol mi akoby ukázaný aj koniec cesty týchto snov. Bolo to v tom sne, že som niekde spala a na velkej dvojdverovej zrkadlovej skrini mali nalepený maják na jednej polke a na druhej presklenej časti kotvu. Vravela som si to nie je možné kto by si niečo také lepil na velke zrkadlové skrine. Al stalo sa. Musela som prespať cez rezervaciu na booking.com v Martine a ten byt mal túto dekoráciu v izbe kde som nakoniec prespala. Malo to tak byť. Koniec mi mal priniesť splnenie môjho sna. Chcem zažiť aké to je vyhrať velikánsku sumu v lotérií. Proste chcem to zažiť. Lenže oni akoby by mi nesľubovali výhru v lotérií ale stále sa ma pýtajú Ako budeš ďalej žiť keď budeš multimiliardárka My to už nemôžeme zastaviť Povedz ako budeš potom žiť. JA si zase vravim že niečo také predsa nie je možné a ak áno tak len to výhrou Oni to nepopreli. Povedali že to bude cez jeden portál viem meno ale neuvediem ho tak to chcem. NO akoby som cítil že je to aj v inej forme čo ma čaká ale netuším v akej. Tak doteraz všetko sa deje ako mi povedali a ukázali v sne. Stretávam ľudí ktorých som v sne videla a boli naozaj veľmi špecifického vzhľadu či už postavou tvárou mimikou alebo tým čo sa dialo s nimi a ja som to videla v sne. A tak čakám kedy budem v cieli.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-07-25 20:14:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak ako som písala príspevok blížila sa jedna scéna v seriáli ktorý si rada pustím a tú nemám rada. pomyslela som si Ach ja tú scénu nemám rada musím to potom rýchlo zastaviť a v tom presne na začiatku tej scény sa zastavil internet a urobili kríž na obrazovke že ďalej to nejde prehrať a tak som si priamo spustila daľší diel. Sila myšlienky a zhmotnenie okamžite.

Ikona diskutujiciho Kiyu 2019-07-28 09:11:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel člověk se kterým jsem toto pociťovala se mi vyjevil jako toxický. Po celé 3 roky jsem na něj nemohla zapomenout i když jsem si našla nového partnera. Při poslední schůzce jsem si uvědomila, že už nemá cenu se za ním hnát a jen mě využívá.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-28 13:32:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Mno, tady vlastně nezaznělo, že ne vždy ten vztah musí být nutně konstruktivní.

Ikona diskutujiciho Kiyu 2019-07-30 18:43:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano spíš jsem si jen celou dobu přála, aby byl konstruktivní 😀

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-28 21:53:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano,nemáš zač.
Mám radost,že jsem Tě potěšila a zároveň taky děkuju,protože teď jsi zase potěšila ty mě. Jestli jsi ještě neslyšela,tak si poslechni písničku
Kukuška. Je to napsané rusky, tedy
Kyky ka,jo a š vypadá jako tiskací
E které upadlo na záda 🙂

Ikona diskutujiciho benares 2019-09-07 23:55:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo prípady kedy sa poznáme a ideme si vyrovnávať karmické dlhy? Párkrát sme surovo zabili jeden druhého… tiež máme očakávať príznaky?

Ikona diskutujiciho Beata 2023-04-14 15:28:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky prožívám něco nevysvětlitelného a od začátku si myslím, že je to vztah z některého minulého života. Jsem víc jak 15 let zadaná. Před rokem jsem jednoho večera krátce zaznamenala kluka, který se mi ale okamžitě dostal pod kůži. Po půl roce jsme se setkali náhodně znovu, to už v přímém kontaktu a okamžitě jsme se do sebe vzájemně zamilovali. Vím, že by to byl zcela banální případ, kdyby mezi námi nebyl věkový rozdíl 45 let (ta starší jsem já). A i když oba rozumově víme, že opravdový vztah mezi námi je nerealizovatelný, kdykoli se dostaneme do bližšího kontaktu, ta fyzická i emoční přitažlivost je nekontrolovatelná. Trvá to už 8 měsíců a ten cit je spíš stále hlubší, i když bychom oba radši zapomněli. Nenacházím jiné vysvětlení…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek