Agenda 21: Jak se zavádí nový světový pořádek 2. díl

3.2.2021 v Zprávy 13

Co se týče dopravy, síť vysokorychlostních vlaků, jaké jsme viděli například ve filmu Hunger Games nebo Divergent, je součástí Agendy 21, protože chtějí ukončit ježdění automobily. Vlaky budou hlavním způsobem přepravy lidí.
Když přišla letadla, americké vlaky skoro vymizely. Najednou z ničeho nic prezident Barack Obama ohlásil masivní program na zřízení vysokorychlostních vlaků v Americe. Mají jít přes regiony Agendy 21. David Cameron udělal totéž. Toto se děje také po celé Evropě a organizuje to NATO.Čína chystá projekty na vybudování vysokorychlostních železnic, které budou v brzké době křižovat celou Asii i Evropu.

Počasí je manipulováno pomocí technologie HAARP, která vysílá rádiové vlny o vysokém výkonu do ionosféry a ty se odrážejí zpět na Zemi. Takto může vyvolat i velké zemětřesení.
Jedním z náznaků příchodu uměle vytvořeného zemětřesení se zdají být barevná světla či obrazy na obloze, které zemětřesení předcházejí.
Expert na GPS signály jménem Kosuke Hakki řekl v mainstreamových médiích, že jednu hodinu před zemětřesením v Japonsku a před zemětřesením v Chile z roku 2002 přicházelo skrze ionosféru více elektronů.

Kromě toho HAARP do ionosféry vrtá díry. Experimenty s počasím se dělaly ještě během druhé světové války. V padesátých letech testovali projekt zvaný ,,Operace Witch Doctor“. Dokument letectví US z roku 1996 popisuje umělé vytvoření povodní, hurikánů, sucha, zemětřesení a pokračuje: ,,Modifikace počasí se stane součástí vnitrostátní a mezinárodní bezpečnosti a může být způsobena jednostranně. Mohla by mít obranné i útočné použití a mohla by být použita i jako odrazující prostředek.“
Je to součást integrovaného souboru vojenských technologií. Chemtrails (chemické stopy), které vidíme na obloze, nejsou kondenzační stopy, které po chvíli zmizí, ale jsou to stopy, které zůstanou na obloze, roztáhnou se a nakonec spadnou na zem. Obsahují stroncium, hliník, baryum, okyselují vodu i půdu a mají obrovský dopad na lidské zdraví (kumulativně).
V patentech HAARP se píše, že ,,rozprášené kovové částice, jako je hliník, baryum a stroncium (což jsou hlavní ingredience chemtrails), mohou zvýšit vodivost atmosféry a tak zvýšit výkon manipulace s počasím pomocí HAARP.“ Takže chemtrails slouží i na manipulaci počasí.

Dr. Richard Day v roce 1969 tvrdil, že se s počasím bude manipulovat jako s vojenskou zbraní k vytvoření sucha nebo hladomoru. Ve smyslu Agendy 21 je to vojenská zbraň proti malým zemědělcům, vlastníkům půdy a pěstitelům na celém světě, nejen v Americe. Velkým společnostem to neublíží, protože mají přístup k neomezeným fondům.
Neuvěřitelná sucha, záplavy a tornáda jsou výsledkem manipulace s počasím a ničí úrodu malým farmářům a pěstitelům. HAARP dokáže měnit tryskové proudění vzduchu a měnit vzorce chování počasí, co se psalo ve zprávě pro Evropský parlament v devadesátých letech.
Když se podíváte na meteorologické vysvětlení velkých povodní ve Velké Británii v létě roku 2012, zjistíte, že se staly mimořádné věci v tryskovém proudění, a místo toho, aby trochu zapršelo a odešlo to z Evropy, nastaly změny v počasí a farmáři schytali obrovské záplavy.
A když farmáři a pěstitelé zkolabovali, přišli lidé z velkých agrokorporací, aby převzali jejich půdu.


Vytvoření nedostatku jídla a nasazení vysokých cen je součástí Agendy 21. Kontrola toho, co lidé jedí. Šéf společnosti Nestlé Peter Brabeck řekl, že (nejen) pitná voda by měla patřit velkým korporacím a lidé by za ni měli platit.

,,Kontroluj ropu a budeš kontrolovat národy. Kontroluj jídlo a budeš kontrolovat lidstvo.“ – Henry Kissinger

Vytvoření chudoby
V USA je 3,5 milionu lidí bez domova a 18,5 milionů domů je volných. Vlády nedělají to, co je dobré pro lidi ekonomicky, ale to, co se hodí těm, komu slouží. Čili bankéřům, pokrevním liniím (viz. seriál Archonti), které to všechno řídí.
Nyní se zaměřují na střední třídu. Systém není poškozen, on byl takto postaven.

(Parazitický) bankovní systém funguje takto: Zákon dovoluje bankám půjčit minimálně desetinásobek vkladů. Takže když vložíme do banky například padesát tisíc dolarů, mohou banky díky tomu půjčovat lidem desetinásobek, který neexistuje. Jednoduše naťukají do počítače číslo.
Člověk koupí auto a peníze se dají do jiné banky. Ta zas půjčí desetinásobek těchto peněz. Jen z této jedné půjčky, která projde bankovním systémem, se vyrobí fantastické množství fiktivních peněz.
Tito lidé – bankéři, pokud by byli obviněni z trestné činnosti, by se museli reinkarnovat ještě mnohokrát, aby vyslechli celou obžalobu. Peníze nevytvářejí vlády, ale soukromé banky a to tak, že vydávají neexistující peníze, kterým se říká úvěr. A tak funguje ekonomický cyklus.
Pokud banky poskytnou mnoho úvěrů, je vytvořen ekonomický růst. Během růstu jsou si lidé více sebejistí, protože jim funguje obchod, mají zaměstnání, mají jistotu, firmy si půjčují peníze na technologie, lidé na dům, auto, dovolené.
Ale při růstu se lidé dostávají více do dluhů kvůli úvěrům. A pak, v optimální chvíli, banky hodí udicí a vytvoří krizi, vezmou peníze z oběhu, poskytnou méně půjček apod. V roce 2008 takto vznikla umělá úvěrová krize. Náhle není v oběhu stejné množství peněz, ani neexistujících na vytvoření ekonomické aktivity, která byla předtím.
Takže lidé si nemohou koupit tolik věcí, nemohou jich tolik prodat, zaměstnanci jsou propouštěni nebo podnikatelé krachují, lidé nemají z čeho splácet úvěry, přicházejí o domovy, a banky, které vytvořily tuto situaci půjčením peněz, které neexistují (plus úroky), tak získají bohatství, které reálně existuje. Takto už století kladou a stahují udici a kradou skutečné bohatství světa.

Za tímto bankovním systémem stojí zejména Rothschildové. Chtějí vytvořit jednu světovou měnu, protože když budou mít moc nad její peněžní zásobou, budou mít v moci celý svět. V současnosti se přesouvá světové bohatství směrem k 1%, protože systém je tak nastaven.

,,Dej někomu zbraň a může vykrást banku. Dej někomu banku a může okrást celý svět.“

Krach v roce 2008 byl zkonstruován ve smyslu strategie ,,Problém – Reakce – Řešení“. Vlády vyhazují neuvěřitelné množství půjčených peněz (úvěrů) pachatelům, až se jejich finanční zásoby vyčerpají. Pak budou chtít opět krach ekonomiky v masivním měřítku, aby mohly zavést transformaci finančního systému, kterou samy navrhly. Vznikne celosvětová centrální banka, která bude diktovat celosvětové financování.
V Evropě se to pokoušejí prosadit. Euro nikdy nebylo konečné, je pouze mezistupněm k jedné měně a používá se ke smazání ostatních měn, i nezávislých.
Miliardář George Soros, jeden z demokonzervativců a předních mužů z rodiny Rothschildů, volá po vzoru Vatikánu po světové centrální bance, světové vládě a všeho dalšího.

George Soros

Čím více dluhů země mají, tím více moci mají pokrevní linie, které systém řídí. Je toho dosahováno systematicky. Chtějí zničit Ameriku ekonomicky i vojensky. Americká ekonomika se používá na budování světové armády. Chtějí Ameriku sesadit z pozice světové velmoci, protože pokud je tu ekonomická a vojenská supervelmoc, která řekne NE světové vládě, pak nevznikne celosvětové diktátorství.

Ratingové agentury jsou vlastněny stejnými lidmi, kteří vlastní banky; přinášejí chaos. V pozadí jsou masivní problémy se zlatem, které není zlato, ale zlatem pokrytý wolfram, který váží stejně jako zlato, a když se na to přijde, bude to mít obrovský dopad na ekonomiku.
Dluh je kontrola
Mladí lidé, kteří chtějí navštěvovat univerzity, se ponoří do dluhů, kdy zbytek života stráví tím, že je budou splácet a budou za to pouze naprogramovaní ve školách a univerzitách podle verze skutečnosti systému.

Škola je o tomto:
1.) Pravdu má vždy autorita.
2.) Inteligence je schopnost pamatovat si a opakovat.
3.) Přesná paměť a opakování jsou odměňovány.
4.) Nesouhlas je potrestán.
5.) Přizpůsob se intelektuálně a společensky.

Byl to John D. Rockefeller, zakladatel všeobecného vzdělávacího systému, který má děti programovat, aby sloužily systému, kdo řekl: ,,Nechci, aby národ myslel, ale aby pracoval.“

Americký žurnalista, kritik kultury a badatel H. L. Mencken, o školství řekl: ,,Cílem veřejného vzdělávání není šířit osvětu. Jde o to zredukovat tolik jedinců, kolik je jen možné na stejnou bezpečnou úroveň, odchovat standardní občany, odstranit nesouhlas a originalitu.“

Na univerzitě College of William & Mary ve Virginii provedli studii, kde studovali změny osobnosti, jak lidé procházeli školou, a zjistili toto: masivní pokles kreativity, protože se děti staly méně citově expresivními, méně energické, méně hovorné a verbálně expresivní, méně vtipné , s menší představivostí, méně nekonvenční, méně živé a vášnivé, méně vnímavé, méně schopné spojit zdánlivě nerelevantní věci – body, méně schopné vidět věci z jiného úhlu.
To se děje lidem, kteří jdou stále hlouběji do systému. Nyní chtějí, aby za to děti a studenti dokonce platili a vznikly jim dluhy do konce života. Kontrola vnímání, to se tu odehrává.

Vytvářejí elektromagnetickou subrealitu, aby s námi komunikovali na frekvenci mozkových vln a na úrovni elektromagnetické aktivity. Pozor na slovo SMART (Chytrý). Je to slovo Agendy 21.
Máme tu chytré měřiče, chytré sítě, chytrá města, chytrý růst, chytré léky, chytré telefony.
Chytré měřiče, které jsou součástí chytré sítě, vytvářejí ve skutečnosti elektromagnetický bezdrátový internet u lidí doma, jsou velmi škodlivé pro zdraví, zvláště pro mladé lidi, slouží nejen ke sbírání informací z domovů a jejich doručování k centrálnímu zdroji, ale také přinášejí informace do domova ve smyslu lidských mozkových vln a elektromagnetických frekvencí, aby působily na podvědomí a vnukly lidem vnímání, které chtějí.
Procesory a webové připojení se již dávají do domácích spotřebičů jako jsou ledničky, trouby a světelné systémy, a dále do televizorů, které budou lidi sledovat. Myšlenkou je propojit tyto sítě různých zemí do světové sítě – mluví se o tom v jejich dokumentech.

Americká akademie medicíny životního prostředí říká: ,,Představenstvo nesouhlasí s instalací chytrých měřičů do domácností a škol na základě vědeckého hodnocení současné medicínské literatury, která vyvolává věrohodné otázky o genetických a buněčných efektech, hormonálních změnách, mužské plodnosti, poškození hematoencefalické bariéry a zvýšeného rizika určitých typů rakoviny od radiofrekvenčního po nízkofrekvenční záření podobné tomu, které vyzařují chytré měřiče. Představenstvo z hlediska standardu veřejného zdraví považuje za nepřijatelné zavést tuto technologii, dokud nebudou vyřešeny závažné medicínské obavy.“
Jejich postoj byl ignorován, protože není v souladu s Agendou 21!

Expert jaderného inženýrství Dr. Robert Beck a expert na nízkofrekvenční záření Dr. Michael Persinger z Laurentinské univerzity v Kanadě udělali studii na potenciál elektromagnetického ovládání mysli.
Zkoumali tzv. Ďatlův signál, který dodával podprahové informace ze Sovětského svazu do Ameriky v sedmdesátých letech, aby ovlivňoval vnímání Američanů.
Dr. Beck řekl na konferenci Psychotronické asociace v roce 1979, že ,,Ďatlův signál procházel elektrickou sítí v USA a lidské subjekty vystaveny určitým extrémně nízkofrekvenčním vzorcům pole, hlásili pocity neklidu, deprese a předtuchy“.

Takto jistě pracují chytré měřiče – elektromagneticky ovládají mysl. Pracují na frekvenci, na níž funguje lidský mozek. Chytré měřiče a chytré sítě účelně dodávají podprahové informace do každé domácnosti a obchodu, který je v tom zapojen.

,,Pokud tomuto neřekneme ne, tak si můžeme nastavit ruce a nechat si nasadit pouta,“ říká britský spisovatel David Icke.

Pokračování příštěKomentáře

Ikona diskutujiciho Jana 2021-02-03 12:58:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, a co s tím my jako občané můžeme dělat? Já z takových článků dostávám deprese, nedokáži si představit v čem budou žít naše deti. To evidentně se Zlatým věkem nemá nic společného.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-03 13:01:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Vědět o tom, uvědomit si to a nenásledovat propagandu.

Ikona diskutujiciho Vika 2021-02-03 18:15:05
Ikona diskutujiciho
sipka

V dokumentu Thrive(Rozkvět) máte na konci podáno i řešení 🙂
Úlevné zjištění je, že my ostatní jsme proti nim v početní přesile a bez
naší účasti se jim to rozpadne…

Ikona diskutujiciho Nika 2021-02-04 08:15:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Lenže propaganda či už priama alebo podprahová je silný nástroj a málo kto ho rozozná. Čo sledujem tak aj tí, ktorí si to myslia tomu podľahli a sú pod jej vplyvom a ďalej šíria myšlienky im vsunuté do hlavy.

Ikona diskutujiciho Emily 2021-02-03 16:32:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se ty moderní domácnosti ani nelíbí. TV mi přijde naprosto zbytečná, když už tak kouknu na NB na nějaký film, 2-3 do měsíce. Tablet no, možná jen ten grafický. A jinak chci všechno dřevo a minimalistické. Myslím, že si dokážu topení, či pračku zapnout sama:)) (Vlastně nás zase z jiného úhlu tráví nábytek, těmi chemickými lepidly anátěry.) No a mobil omezuji maximálně, teďka mám screen time 5 minut denně, pokud tedy nevolám s přáteli přes whatsapp – protože zavřené hranice že -____-
Jo a ještě, když někde zahlédnu fotku nějakého velkoměsta, přepadne mě tak silná úzkost, intuice začne neskutečně řvát a je mi v tu ránu na zvracení. Takhle jsem to kdysi neměla. 😀 Jsem si musela všude naházet fotky lesíků a moře, abych to vykompenzovala. 😀 Ať mé podvědomí vidí, za čím se má vydat. Já chci moře. 😀

Ikona diskutujiciho Kristýna 2021-02-05 19:36:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím. Nevím, k čemu těm lidem je hlasové vyhledávání, zapínání pračky, myčky podobné hovadiny.

Ikona diskutujiciho Max 2021-02-03 16:53:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co dělat ?
Nespolupracovat. Stát se stal našim nepřítelem a media šíří už jen propagandu.
Vyhodit televizi
Nepoužívat mobily
Nepoužívat platební karty
Platit hotově
Nenakupovat v cizích obchodech ale v malých českých a české zboží
Hlasovat nohama
Nevolit velké strany, které nás sem dovedly a hlavně nevolit piráty
Volit ty strany, které prosazují přímou demokracii
Pokud děláme stále stejné chyby a očekáváme jiný výsledek, není nám pomoci
Když nebudete vědět co dělat, zeptejte se svého srdce, rozum Vám pak řekne jak.

Ikona diskutujiciho mif 2021-02-04 13:07:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přechod k NWO už se děje dlouho. Nyní IMHO kulminuje. Něco takového asi ani slovutný George Orwell nečekal (musí se točit v hrobě jak vřeténko :-)). Zdaleka nevěřím všem konspiračním teoriím, tohle je ale tak děsivé, že to bude nejspíš pravda (a je).

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-04 13:58:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež si myslím že je to pravda aj keď o niektorých veciach ako chemtrails mám pochybnosti. A haarp bol odstavený za Trumpa či možno ešte za Obamu. Ale čo nie je ešte môže byť, počul som že chemtrailovanie ešte len plánujú spustiť…

Ikona diskutujiciho Nika 2021-02-05 07:39:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Chemtrails ide stále naplno. To že je teraz stále pod mrakom neznamená že majú pauzu. Teraz je to ešte horšie lebo je nízky tlak a inverzie. Drží sa to všetko dole.

Ikona diskutujiciho jaromir heredos 2021-02-15 08:26:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ľudia sa dozvedia úplnú pravdu, ale čo potom s ňou urobia bude na nich. A to bude najťažšie v ich živote.

Ikona diskutujiciho ema 2021-02-15 16:17:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to všechno o lidské pohodlnosti- lenosti. Kolik času lidé věnují televizi, zbytečnému kafrání v mobilu, nekonečnému sezení u pc nebo tabletů, vozí se auty až do ložnice. Předkové to vše neměli, ale také neměli současné nemoce a současné potíže. Ale – měli zdravý selský rozum. Je to na každém jednotlivci, co si zvolí- svobodu nebo otroctví- opravdu to stačí. Myšlenka má obrovskou sílu- ale je potřeba se také podle svého rozhodnutí a své „myšlenky“ začít důsledně chovat – pořád…Je to tak jednoduché- tím si nejen uděláme ochranu, ale také se nám začne měnit život a přicházet informace a lidi, kteří už nám poradí a pomohou- tak nějak automaticky. Hlavně se nebát a věřit si neochvějně, že JÁ TO VE SVÉ REALITĚ PROSTĚ NEMÁM !

Ikona diskutujiciho Eva 2021-02-15 16:43:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mobilem si sice voláme s kámoškou, ale pračku i myčku si zapínáme sami, televizi jsme odhlásili, sporák je taky úplně obyčejný, žádná chytrá trouba apod. A když se chceme podívat na nějaký film podíváme se na něm na pc. Syn má takový předpotopní, můj noťas je sice poměrně nový, ale nemám pocit, že by mě někdo sledoval.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek