AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhalilo komu slouží. Anastasia Novych neexistuje, past na lidstvo sklapla

24.10.2019 v Zprávy 187

Reptiliánská rasa je postupem let stále odrzlejší. Je jich tu pořád víc a vůbec se nebojí ukázat nám svoji pravou identitu. Odporným plazím nestvůrám jsou už královský dvůr a Hollywood malé a tak expandovali i do duchovna. AllatRa je pojem, který jistě každý z vás buď zná, nebo o něm alespoň slyšel. Komu je pojem zcela cizí, pokusím se v krátkosti shrnout své setkání s tímto pojmem a rozmach sekty, než se dostaneme k jádru.V Česku se před pár lety jakoby odnikud objevila ruská autorka Anastasia Novych s knihou Sensei ze Šambaly I. a ve velice krátké době získala velikou popularitu a věhlas. Bylo mi divné, že se někdo takhle skoro přes noc stane slavný s nějakou knížkou a všude se o něm hovoří, to přece není samo sebou. Kniha měla takovou slávu, že mi dva lidé nezávisle na sobě její knihu darovali, asi si mysleli, že budu stejně nadšená. Senseie ze Šambaly jsem tedy začala číst tak trochu z pocitu povinnosti. Upřímně mě kniha vůbec nezajímala, ale šanci jsem jí dala. Donutila jsem se dočíst ji do první třetiny, pak už jsem prostě nemohla. Děj je příšerně nudný, pořád se tam nic nedělo a já viděla, že jenom zabíjím čas. Říkala jsem si, že když kniha není zajímavá ani po první třetině čtení, což bylo nějakých 140 přečtených stran, zbytek už to určitě nevytrhne. Dodneška nechápu, co se na tom komu líbilo. Sensei působil jako typický vymydlený sektář a ten duchovní bull*hit co valil, se prostě nedal. A to prvních sto stran čekáte, než se tam vůbec objeví.
O podezřelé symbolice obálky, kde vidíte vševidoucí oko v pyramidě a nahoře zrůdná egyptská božstva se zvířecími hlavami, ani nemluvě.


Kniha byla sepsána podle zápisků bývalé maturantky, která ve svém deníku zachycuje události z let 1990 – 1991. Tato kniha odkrývá vnitřní svět šestnáctileté dívky, která se najednou ocitla tváří v tvář smrti. To ji donutilo přehodnotit svůj život a hledat odpovědi na věčné otázky: „V čem spočívá smysl života? Kdo doopravdy jsem? Proč je většina lidí na světě věřících? Vždyť když věří, znamená to, že v něco doufají. Jakým způsobem dosahují velcí své vnitřní nesmrtelnosti? Co se skrývá za pochopením podstaty člověka?“ Nespoutaná energie vnitřního hledání ji přivede k setkání se zvláštním, velmi vzdělaným mužem, mistrem východních bojových umění a velmi tajemnou osobou – Senseiem. Senseiův neobvyklý pohled na svět, který proniká až do samotné hloubky duše, jeho fascinující filozofie a znalosti o světě a o člověku, dynamické bojové umění a moudrost v každodenních situacích, alternativní medicína, starobylé duchovní praktiky (včetně účinné techniky k ovládnutí negativních myšlenek), projevy fenomenálních lidských schopností. To všechno a mnoho dalšího hrdinka pozná, když se seznámí se světem Senseie. Nejdůležitější je ale to, že najde odpovědi na své hlavní vnitřní otázky a na základě své vlastní zkušenosti pozná, že je lidem darována shora nejmocnější tvořivá síla – síla víry a lásky. (zdroj)

Je jenom málo knih co jsem nedočetla, to už musí být opravdu neskutečný brak. Sensei ze Šambaly byl hned po Bibli jedna z nejhorších, nejnudnějších a neblbějších knih, co jsem kdy četla. Zajímavé je, že ,,Anastasia Novych“ jako osoba očividně neexistuje, protože nikde není její fotka ani rozhovor, pouze najdete záplavy knížek a také existuje nakladatelství s tímto názvem. Jinak je Anastasia Novych jako bůh: Všude se o ní mluví, ale nikdo ji nikdy neviděl.
Na databázi knih, kde má kniha nepochopitelných 95%, najdete koment: ,,Sensei ze Šambaly, to je skutečně Igor Michailovič Danilov, ten lékař z Kyjeva.“
Tím se celá věc vysvětluje… Danilov si vymyslel fiktivní autorské jméno a ten vymydlený Sensei co v knize účinkuje, bude určitě autobiografická postava, popisuje tam sám sebe.
Když pak začala vycházet další pokračování knihy, nechávalo mě to zcela chladnou a když se mi je někdo pokusil vnutit, nenápadně jsem se knih zbavovala, protože jsem ani nechtěla, aby mi zabíraly místo v knihovně. Tam patří pouze kvalitní čtivo. Zbavit se jich bylo snadné, protože je každý chtěl.

A pak ,,Anastasia Novych“ přišla s další perlou a to byla kniha tlustá jako bible s názvem AllatRa. Opět kolem toho byla strašná sláva. Humbuk jako blázen, dostávala jsem na ,,učení AllatRa“ neustálé dotazy. Kniha mě absolutně nezajímala ani názvem ani podle autora ani tématem a přesto mi ji poslali dokonce čtyři lidé nezávisle na sobě, i velmi nákladná sbírková vydání v kůži. Všeho jsem se hned zbavila, ale než jsem to udělala, samozřejmě jsem si knihu alespoň prohlédla.
Na první pohled i pohmat mě výrazně odpuzovala. Měla energetický náboj jako klasická bible, doslova odpudivý. Při prolistování jsem viděla, že se její obsah velice podobá bibli, nebo jinému náboženskému/filozofickému textu. Naprosto nezajímavá a nezáživná snůška blábolů… Přečetla jsem si prvních dvacet řádků a obrátila oči v sloup: ,,co to je za sr*?“. Knihy letěly z domu. Co na tom koho zajímalo nechápu, ale každý holt máme nějaký vkus a nějakou rezonanci, tak jsem to dál neřešila.


,,Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých náboženských systémech vypovídala o tom, že v dnešní době, v době globální změny epoch, se objeví kniha, která změní svět. Bude silná v každém svém slovu a znaku. Díky informacím, které přinese, lidé ztratí pochybnosti a strach a uvidí pravdu. Starověké Znalosti budou obnoveny z popela, a síla, kterou nese, naplní každého, kdo s ní přijde do kontaktu. Kniha AllatRa obsahuje unikátní vědecké poznatky, které moderní věda objeví až v budoucnosti. Nicméně, tyto znalosti jsou schopné už teď obrátit představy lidí o světě a o sobě samých. Tato senzační kniha odhaluje umělost vnějšího světa i informace, které vytvářejí hmotu. Je to astrofyzika budoucnosti. Víceúrovňová struktura vesmíru, tajemství černé díry, exkluzivní podrobnosti o elektronu a tajemství jeho okamžitého přechodu ze stavu částice do vlnové podoby, obsahuje jedinečné prvotní znalosti o vícerozměrné konstrukci člověka v neviditelném světě, o spojení člověka s jinými dimenzemi a o výjimečných schopnostech mimo třetí dimenzi.“ (více v tomto zdroji)

Občas se ke mně dostaly dotazy lidí, co knihu četli. Nepochopitelně chtěli PO MNĚ, abych jim VYSVĚTLILA něco, co se tam dočetli. (Proč já? Nepsala jsem to!) A dotazy byly založené na nesmyslech. No není divu, že tomu lidé nerozuměli, tomu se totiž ani rozumět nedá. Dotazy byly ve stylu: ,,Modrá kráva sedí na kytce a plete koberec. Kolem letí slon a o dvacet molekul dál umře. Alue, můžeš mi říct, proč ta kráva pletla koberec a co zabilo toho slona?“ Takže jsem viděla, že jsem opravdu o nic nepřišla, když jsem se nedonutila to číst.

Ale globální zbožňování ,,Anastasie Novych“ která ani neexistuje, samozřejmě pokračovalo dál a mezitím vznikla dokonce internetová telka AllatRa. Tehdy už bylo vidět, že se z toho stalo nové new age náboženství. Proč tam nevystupuje Anastasia, když to náboženství vlastně založila, je jasné. Zato se tam objevuje jakýsi Igor Michajlovič Danilov.
Lidé mi začali posílat záznamy. Nedokázala jsem se podívat ani na jednu minutu vcelku, protože když jsem viděla toho chlápka, co tam sedí za stolem, udělalo se mi blbě. ,,Fuj, co to je za hnusáka,“ zavřela jsem video. Tím veškerý můj průzkum této telky končil. Ta energie je tak odporná, že se na to jednoduše nedalo koukat.

Danilov je očividně vůdce sekty ,,mezinárodní duchovní hnutí AllatRa“, dělá povídací videa v ruštině, kde si zve i hosty. Někteří lidé jsou z jeho zbožňování už tak mimo, že dokonce píšou články o tom, že je to Reinkarnace jakéhosi dávného boha (článek zde v angličtině). Těžko říct na jakých houbách jedou, nebo jestli je to na Danilovův pokyn, aby v očích svých oveček vypadal víc hustě.

Rozhodně ani všechny ty knihy nebudou dílo jednoho reptiliána člověka, ale bude to výsledek spolupráce celé skupiny. Danilov je pravděpodobně pouze mluvčí a Novych je pseudonym. A teď se konečně dostáváme k jádru pudla.

Interview s reptiliánem
Bylo mi posláno následující video. Naštěstí se nemusíte dlouho trápit s jeho sledováním, protože rozhodující záběry jsou v čase 1:00 až 1:15 – klidně si to přetočte.
Pokud jste citliví, důrazně doporučuji si záznam pouštět pouze s nějakou ochrannou pomůckou po ruce, protože mně osobně se při prvním zhlédnutí udělalo opravdu fyzicky zle a musela jsem to vyčistit. Pokud nechcete riskovat a nic doma nemáte, dole jsou obrázky, z těch tak silný hnus už nejde.

Na videu je vůdce sekty hnutí Danilov, na stole má bibli knihu AllatRa. Po stranách Sedí Taťána a Žanna. Danilov zmiňuje, že v nějakém videu už tyto dvě kreatury byly a dostal prosbu od diváků na základě předchozího rozhovoru, aby Žanna mrkla. Žanna první mrkne lidským víčkem a na druhou žádost mrkne REPTILIÁNSKÝM BOČNÍM VÍČKEM. A dělá to vícekrát, i později, například v čase 01:05:10

Kdo skutečně stojí za sektou AllatRa a Danilovem? Kdo zařídil globální věhlas? JSOU TO REPTILIÁNI!!!!!


Žanna mrkala i v jiných rozhovorech. A ještě se u toho směje, jak jsou lidé blbí. Tuhle slizkou ještěrku nikdo ve studiu nepřetáhl cihlou po hlavě, naopak! Dělají z ní celebritu! My si nejenže hřejeme hady na prsou, my je oslavujeme a uctíváme! V diskuzích se najdou i takoví vymydlenci, co píšou jak viděli vnitřním zrakem její překrásnou duchovní auru. – Evidentně netuší, co je Žannina oblíbená svačinka – a ne, salát to opravdu není.

Zhanna (Žanna) mrká na mnoha dalších setkáních a očividně si to užívá!
https://www.youtube.com/watch?v=B5Ux5YUMyGo
https://www.youtube.com/watch?v=jyAv9B67tIk (v čase 02:50)
https://www.youtube.com/watch?v=UTZV0-8T7mA

Ti, kteří překládají videa a články tohoto odporného reptiliánského hnutí by si měli uvědomit, že podporují likvidaci lidstva, rozšiřují reptiliánskou moc a za tento prohřešek proti lidstvu a Konstruktivní síle Vesmíru, budou platit. Zlo se lidem nikdy neodměňuje, i když mu posloužili, i když mu odevzdali duši.

Temný měsíc, který zničí lidstvo
V reptiliánské bibli s názvem AllatRa je údajně také nauka o symbolech. Je snad jasné že to bude stejná snůška hovadin, jako celá knížka a celé tohle hnutí. Ale pokud by náhodou někoho zajímalo, co ve skutečnosti představuje symbol AllatRa, ukážeme si to.
Tohle je oficiální vysvětlení symbolu AllatRa, pochopitelně zavádějící:


Vlevo je kruh vykládán jako symbol duše a duchovního světa, uprostřed AllatRa a symbol vpravo má být symbol Allat, což je samozřejmě konina.
Kruh ve spojení s měsícem může představovat také slunce, ale pozor, měsíc v úplňku má tvar kruhu, takže neberte symboly izolovaně, ale dívejte se na celek a společnou souvislost. Slunce je světlo, měsíc je temné světlo. Na měsíci by nebylo nic tak špatného, ale je potřeba chápat, že se bavíme o měsíci tak, jak je vidět v přírodě, o jeho přirozené podobě. To znamená úplněk, nov, srpek, déčko.
Jakmile se měsíc otočí naležato, tak jak je nakresleno v symbolu AllatRa, představuje temnotu, zhoubu a je pro listvo jednoznačně destruktivní. Všechna náboženství nebo spolky, které mají ve znaku ležatý měsíc, jsou pro lidstvo likvidační!!
Když uvidíte na nebi ležatý měsíc, je to velice zlé znamení, mimochodem ležatý měsíc už byl několikrát vidět, nejenom na obloze v ČR. Podle oficiálního vysvětlení samozřjemě není možné takový měsíc spatřit a přece jen se objevil (máte to ve druhém díle seriálu Jemen).
Když se pak znovu podíváte na celý symbol AllatRa, je vám jasné, že jde o symbol temného měsíce, přinášející lidstvu zlo a smrt. A pokud tato sekta lidi učí, že smrtonosný ležatý měsíc se jmenuje Allat, tak klidně. Tím jen potvrzují, že mají v zájmu nás zničit.


Celá tahle blamáž dává dohromady perfektní smysl. Začne to nevinně neznámou ruskou autorkou, která je najednou strašně slavná, přestože její knihy stojí za houby. Je v nich ale nějaké speciální kodování, na které se lidé chytnou a začnou tím být posedlí. Pseudonym byl zvolen chytře, někteří lidé si totiž začali plést Anastasiu Novych s Anastasií z Tajgy (Zvonící cedry Ruska). Tím se opět využil další podprahový předobraz ,,Je to Anastasia, takže to bude gut!“, nehledě na to, že symboliku AllatRa na oficiálním webu doprovází slovanská symbolika a autoři jsou z Ruska – no všichni víme, že jakmile je někde pojem slovanství, zapomenuté vědění slovanů a dochované ruské anály, tak to lidi žerou, protože odkud odjinud než z východu tahle data máme čerpat? Tvůrci AllatRa to ví a vyloženě toho využívají. To že někdo mluví Rusky, z něj ale automaticky nedělá našeho kamaráda. – Pak se objeví Danilov, který už má v podvědomí lidí připravený předobraz vševědoucího gurua Senseie ze Šambaly. Lidé ho zbožňují a budou ochotně poslouchat všechno, co řekne. Dostanou do ruky reptiliánské učení AllatRa, které se jim představí jako převratná kniha co změní svět. A pak, když jsou už úplně zdebilizovaní, se udělá telka a podstrčí se jim roštěnka Žanna, která v každém rozhovoru mrká plazím víčkem a debilně se směje klidně dvě hodiny v kuse, jakoby předtím něco kouřila.
A lidi jsou s tím v pohodě, klidně rozhovory překládají a mají to za duchovní učení nového věku. Protože reptiliáni jsou přece ta hodná vegetariánská rasa, co nás tady má zachránit a která nám přišla říct pravdu o světě a Vesmíru, že jo.

 

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Dana 2019-10-29 10:02:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stojí za to použít Zdravý rozum. Kdyby si nás chtěli podmanit, tak už to dávno udělali a v Allatra se vyzdvihuje a povzbuzuje jen a jen k tomu, aby se lidé navzájem respektovali a měli rádi a chovali se k sobě jak Člověk k Člověku.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-29 12:29:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Dana: to teda přesně AllatRa nedělá a o lidský prospěch jim vůbec nejde. je to snůška blbých, zmatených, manipulativních keců. copak to nevidíte? nevidíte, jste zmanipulovaná 🙂 Ono zmiňované „podmaňování“ se již dáááávno děje, jenomže na pozadí. uvědomujete si, že lidé taky mají nějakou svobodnou vůli, kterou „oni“ musejí respektovat a že také existují nějaké ty zákony Vesmíru? Oni nemohou prostě přijít a začít nás bičovat abychom jim šli po vůli, lol. radši na to jdou takto, protože potřebují naše svolení – a v případě, že si sem pozveme Annunaki jakožto „spasitele“, jsme v háji – protože Annunaki je jen jiný název pro reptoše 🙂 když jsou lidé z té knihy absolutně zmatení a neumějí se pak sami orientovat v tom, co si tam vlastně přečetli, je něco opravdu špatně.

ps: vše má jasně danou symboliku. v AllatRa je otočený měsíc ukazován jakožto dobrý symbol. a obrácený měsíc rozhodně není dobrý symbol. už jen to je opravdu pomyslná červená vlaječka.
zkuste místo AllatRy radši knížky od Alušky a pak suďte. prosím.

jaj, některé komentáře mě ničí.

Ikona diskutujiciho Jura 2021-02-08 21:32:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Vôbec nemate ani potuchu co je skutočnosť a co nie. Reptiliani a ďalších 7 mimozemských rás tu boli a budú. Verte tomu co vám povedia vaši sprievodcovia a nie videa.

Ikona diskutujiciho Dana 2019-10-29 10:10:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo chce znát pravdu najde ji v pořadu „About the nine circle“ na youtube nebo Devátý kruh satana na Allatra TV (v ruštině) je tam vše objasněno. Kdo a komu slouží.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-29 12:31:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Dana: mám si od AllatRa stoupenců nechat diktovat jejich pravdy? no, to tak. navíc uplně vidim, jak to vysvětlují složitě a nesrozumitelně, už ten název „Devátý kruh Satana“ mluví sám za sebe.

Ikona diskutujiciho cOOk 2019-10-29 12:55:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prostě tě milují až k sežrání 😂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-10-29 19:50:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno si s tým mrknutím len robia prdel z ľudí, ktorí veria že sú reptiliáni. Žanna nastaví hlavičku a niekto, napr. kameraman jej spraví ten odraz. Skutoční reptiliáni sú v režime prísneho utajenia a nemajú povolené až takto okato sa predvádzať v tv. Či už je to reptiliánka alebo len trik, na video sú prevažne pozitívne ohlasy, takže ľudia buď nechápu alebo im reptiliáni nevadia?!

Ikona diskutujiciho Moto 2019-10-29 19:55:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, článek zajímavý a díky za něj. Díky taky za zmínku (možnost záměny) o Anastasii a Zvonících cedrech Ruska… připomnělo mi to dotaz, na který jsem zapomněl: Zvonící cedry – 2. díl mají na přebalu ruku s prstenem a křížem… neměl by tento symbol varovat? Není to ten samý kříž, který je spojený s náboženstvím, kterému je lepší se vyhnout? Díky za případnou odpověď na otázku tak trochu mimo.

Ikona diskutujiciho Lubomír Tomiška 2019-10-30 11:00:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AllatRa, asi jak ji popisuje autorka článku, celkem bla bla bla. S jedením lidských mrtvol nedávno přišel ve švédské tv jeden profesor a vehementně to propagoval prý k dosažení uhlíkové neutrality,
průmyslově zpracovaným a dochuceným mixem z hmyzu a lidských mrtvol.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-30 13:11:40
Ikona diskutujiciho
sipka

a ty mrtvoly budeme získávat jak? by mě zajímalo 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-10-30 14:19:30
Ikona diskutujiciho
sipka

probohaživýho s jakou ještě kravinou lidi ve 21. století nepřijdou… lol

Ikona diskutujiciho Lubomír Tomiška 2019-10-30 16:44:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliáni žijí mezi námi……
https://www.suenee.cz/reptiliani-ziji-mezi-nami-a-chopili-se-moci
Anglická královna, americký prezident, klan Rothschildů, Rockefellerů, Söröse jsou čistí Reptiliáni, říká Angličan David Icke, autor populární teorie „globálního spiknutí Reptiliánů.“AIDS a pornografii podle něj vytvořili Reptiliáni. Podle Rockefellera z rozhovoru se známým hercem,(snad se nechá dohledat na webu), jsou všechny ,,módní“ záležitosti, tzv. emancipace a velká zaměstnanost žen, feminismus genderismus a další moderní výdobytky záměrně prosazované s cílem omezení významu rodiny nebo její likvidaci a vytvoření nemyslící masy otroků.
Švédský profesor behaviorálních studií prolomil tabu
Celý článek k přečtení na: https://aeronet.cz/news/svedsky-profesor-behavioralnich-studii-prolomil-tabu-navrhl-konzumovat-mrtvoly-lidi-s-cilem-dosazeni-zavazku-na-snizeni-emisi-a-zajisteni-potravy-v-dlouhodobe-udrzitelnem-rozvoji-civilizace/
Švédský profesor behaviorálních studií prolomil tabu, navrhl konzumovat mrtvoly lidí s cílem dosažení závazků na snížení emisí a zajištění potravy v dlouhodobě udržitelném rozvoji civilizace na planetě Zemi! Hollywoodský film “Soylent Green” z r.1973 se stává realitou! Pokud si myslíte, že je to nějaký vtip chorého mozku, tak jste na omylu. Jak se zdá, Švédsko dalo světu nejen mentálně postiženou Gretu Thunberg, ale dokonce i šíleného profesora z univerzity. Ten totiž v pořadu o kanibalismu vyzdvihoval pozitivní dopad na klima, pokud by se lidé naučili jíst své zemřelé. Snížila by se tím uhlíková stopa. V pořadu bylo argumentováno především tím, že odpor proti jedení lidského masa je předsudek, ale v přírodě prý vidíme, že když je krize, tak zvířata požírají své mrtvé ze smečky, aby přežila. Záznam pořadu najdete zde na stránkách TV4 v jejich archivu. https://tv4play.se/program/efter-fem/12496854
Podle profesora krizi čelí celá planeta a tato krize nás prý donutí jíst své mrtvé, protože nic jiného nebude. Když se zvířata v krizi mohou krmit svými mrtvými ze stejného druhu, může to prý udělat i člověk, z biologického a výživového hlediska prý nejde o nic špatného. Lidé umírají a většina mrtvol je dnes spalována. To představuje obrovské emise CO2, které si prý ani neumíme představit. Tolik energie na spálení jednoho těla je obrovské. Jedno tělo se spaluje v plynové peci obvykle 2 až 3 hodiny, podle hmotnosti, což produkuje obrovské emise CO2. Pokud by se místo spalování mrtvol anebo jejich pohřbívání do země použilo průmyslové využití těl mrtvých osob, pomohlo by to nejen klimatu, že by došlo k ukončení provozu většiny krematorií, ale navíc by to vyřešilo problém s otázkou hladu ve světě. Jedno tělo by se dalo zpracovat na maso a tkáně, které by se průmyslově upravily, aby nepřipomínaly lidské maso a lidé by tak měli co jíst. Celý problém s kanibalismem je prý jenom předsudek lidí se zpátečnickým myšlením. Tatoo součást zvráceného kanibalistického plánu proti Kristu, neboť ten, kdo pozře lidské maso, propadá ďáblu a je odsouzen mu sloužit. Přesně o to přitom jde v kabalistických rituálech a při uctívání Satana během černých mší, kterých se účastí nejvyšší politici a představitelé bank, korporací a nadnárodních skupin, během kterých se zasvěcují do služby Baalovi, velvyslanci Satana na Zemi, protipólu Ježíše Krista, který byl vyslancem Boha na Zemi v lidské formě. Nejde o to, že by se nějaký profesor ze švédské vysoké školy zbláznil. Byla to švédská televize, která tento extra pořad s ním připravila, včetně názorné grafiky částí lidského těla na vidličkách, jak mohli vidět diváci švédské televize, který měl za úkol posunout Overtonovské okno pohledu na kanibalismus od nemyslitelného pohledu na pohled diskutovatelný, o kterém lze diskutovat jako o variantě vyřešení potravinové krize a snížení emisí CO2 na planetě. Už to není tudíž nemyslitelná věc, už to není tabu, Overtonovské okno bylo posunuto směrem k diskutovatelné možnosti a je pouze otázkou času, kdy tuto tématiku převezme i Česká televize. Nemusí to dlouho trvat.

Ikona diskutujiciho DrFreeze 2019-10-31 13:31:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejdřív jsem se dostal ke knížce AllatRa. Přečetl jsem postupně bez předsudků celou, neměl jsem s tím problém, jsou tam věci, které jdou proti současné vědě, ale pokud člověk není v daném dílčím tématu superodborníkem, tak mu nezbývá než intuitivně věřit buď tomu nebo onomu.
Nedávno jsem se podíval na video s Danilovem na jiné téma. Holky tam působí krásně až étericky 🙂 Na samotném Danilovovi mě však zaujaly dvě věci: říká, že má ženy v obrovské úctě, ale v samotném videu mi přišlo proti srsti, že jim skáče do řeči. To mi moc úctyhodné nepřišlo. I jistá empatie mi tam chyběla. Druhá věc – i když se snažil říct věc náznakově humornou, ani to s ním nehlo. To znamená humor úplně na nule. A já si myslím, že humor patří k lidství, je dokonce léčivý a v duchovních oblastech neprávem opomíjený.
Na zde prezentované žanino mrknutí jsem se podíval, bylo to večer a spalo se mi dobře, žádné problémy jsem nezaznamenal. Ale když se k tomu postavím trochu analyticky, je to OPRAVDU divné. Kdyby se jednalo o ojedinělé video, řeknu, že se jedná o recesi nebo něco podobného. Ale kolem AllatRa je obrovská spousta věcí (videokanály, knihy, setkání, weby atd. atd.) a to už mi na recesi přijde opravdu příliš „energeticky“ náročné. Kdyby se báli, že přijdou o sledovanost, určitě by nemrkali. Tedy se určitě nebojí. Přinejmenším mi to přijde velmi, velmi podezřelé!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-10-31 14:35:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Však říkám, plazi se tímto prezentují jakože jsou dobří, abysme je tady chtěli… a podle ohlasů v diskuzi jde vidět že jsou fakt lidi, co na to skočili a myslí si, že ne všechny ještěrky jsou špatné, ,,nebudeme je odsuzovat na základě šupinaté kůže“ – tohle dělá s lidmi multikulti politika.

Ikona diskutujiciho petr 2019-11-01 15:20:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, neříkám, že ta kniha Sensei ze šambaly není skutečně dílo těch, co tady píšeš. Ale co je pravda, je to, že oni se můžou nalepit (přiživit) na čemkoliv co lidé vytvoří a letí to na trhu, dřív nebo později. Na jakékoliv knize, která se stane známou-slavnou. Tím se však té knihy nezastávám. Je pro mě někdy těžké znát celý příběh…, který se odehrává na opačném konci planety či kontinentu, od jeho začátku.
To, co mě ale zajímá je to, jak je možné, že toho reptiliána ještě nikdo nezastřelil? Jde je vůbec zabít naší zbraní? Vždyť armády o nich přece za ta léta musí vědět, to z nich mají takový respekt? Vždyť je můžou nenápadně eliminovat. Je mi jasné, že armáda je taky infiltrovaná těmi, co tady píšeš a v armádě rozkaz je rozkaz, ale i tak. Jak si člověk může být tak jistý, že vůbec existují.., když se s nimi osobně nestřetne. Osobně si myslím, že pokud skutečně existují tak my máme vysluní na slunci a oni ty svoje nory a jeskyně. A jakmile my pochopíme svou roli v životě, snadno se naše světy oddělí..a my budeme zase ti, co chrání život.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-01 16:41:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Pohybují se v 5D, zastřelit se nedají a zatím na ně nic nemáme.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2019-11-01 15:26:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a Alue, pokud je pravda, že tento symbol půlměsíce a slunce (allatra) je temný. Co když má tento kruh křídla? Nebo je tento půlměsíc samostatně (např. na hlavách samurajů) nebo arabie..?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-01 16:40:14
Ikona diskutujiciho
sipka

to by se mi musel ukázat přesný obrázek

Ikona diskutujiciho Štěpánka 2019-11-01 19:55:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, potřebuju se poradit. Mám přítele, známe se od školy, pak jsme se mnoho let neviděli, on se mezitím oženil a rozvedl, má dvanáctiletého syna, jeho žena mu upírá právo na dítě, dokázala syna zmanipulovat tak, že otce nenávidí a nechce ho vídat, chlapec je fixovaný na matku, extrémně nesamostatný, například není schopný usnout jinde než s maminkou v ložnici, ve škole musí mít osobního asistenta, má prý i halucinace a sebevražedné myšlenky, všechny tyhle problémy začaly až po rozvodu. Já tu ženu viděla jednou, u soudu o dítě, a spontánně jsem si říkala, že vypadá jako krokodýl, a i můj přítel to považoval za výstižné a začal jí taky tak říkat, ona má takový bezcitný plazí pohled. Pokud by byla reptilián, co by potom bylo to dítě a jakou by mělo šanci, že z něho vyroste dobrý člověk? Mnohokrát děkuju

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-01 20:57:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokud v ní nikdo neviděl plazí oči, tak reptilián není a prostě blbne.

Ikona diskutujiciho Jan Hubálek 2019-11-03 23:23:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

T: A proč to potřebuje Devátý kruh.
IM: A opět to samé … jsou mimozemšťané nebo nejsou mimozemšťané, ale když už zástupci nejvyššího … představitelé Devátého kruhu o tom mluví, pak by se každý občan měl zamyslet–jsou nebo nejsou.
Možná vám to všechno řeknu ve formě legendy, báchorky, jak je to pohodlnější pro vaše vědomí. Pokud víme, v roce 2007 jejich špička obdržela zprávu od svých vědců o prakticky nevyhnutelné apokalypse, která bude v blízké a velmi blízké budoucnosti způsobena změnou klimatu. Zde začaly počáteční kroky představitelů Devátého kruhu, jak ty říkáš, v rozvoji a zavádění těchto Overtonových oken. To znamená, že do veřejného povědomí začala být vkládána myšlenka o tom, že mimozemšťané přece jen existují, a že jsou dobří.
A jaký má toto všechno smysl? Smysl je velmi jednoduchý. Doufají, že přijdou mimozemšťané, kteří je zachrání. Zdůrazňuji – zachrání je. Pro úplné pochopení toho, proč je a proč ne nás, možná stojí za to ještě trošku víc rozšířit pochopení pro naše přátele.
Poslední dobou se často objevuje (a ti, kteří se nechají unést ufologií, si mohli všimnout), že někdo vnucuje lidem takovou myšlenku, že se lidé začínají vyjadřovat k tomu, že oni ruší dohodu s Anunnaky, a aby se Anunnaci klidili z této planety. Myslím si, že mnozí to slyšeli, viděli. Obviňují je z toho, že chtějí lidem vzít energii, že nás vykořisťují a podobně. Nejde však o obvinění, nejdůležitější je, že oni prohlašují svoje přání zrušit úmluvu s Anunnaky. Ne s někým, ale konkrétně s Anunnaky.
A teď se vracíme trochu zpět do historie před 24 tisíci lety. Je překvapující, jak lidé rychle zapomínají. Chápu, Darwinova teorie, která nám říká, že naši předkové před 24 tisíci lety jen odhodili ocas a vzali klacek do svých rukou a běhali s ním za mamutem. Ale ve skutečnosti, před 24 tisíci lety (o něco více, na tom nezáleží), lidská rasa pozemšťanů pracovala a byla otroky těch, kteří se dnes nazývají Apexové. Tak je nazývají lidé, ve skutečnosti je to jinak … Často je popisují ufologové, že vypadají takto: nevelké postavy, něco kolem jednoho metru, šedí mužíčci. Ale tito tvorové mají neukojitelný pocit hladu a jsou bez duše. A kromě toho jsou velmi inteligentní a ve skutečnosti předstihli rozvoj lidstva v technologiích, v evoluci (technickém rozvoji) o několik miliard let.
Je to jedna z nejzlovolnějších ras ve Vesmíru. A ve své době ona zotročila lidi a lidé prostě zapomněli, že pro ně byli potravou, řekněme, doplňkem jejich jídelníčku. To skutečně bez legrace, požírali lidi, byli jsme pro ně jen biologickou potravou, stejně jako jsou tady pro nás krávy, prasata, ptáci a všechno ostatní. Ale kromě toho byli lidé jejich otroky. A pracovali v lomech, v dolech při těžbě nerostných surovin, a ještě mnoho dalšího. Zapomnělo se na to. Člověk byl naprosto bezprávným stvořením. A přesto v sobě lidé našli možnosti sjednotit se a společně požádat o ochranu ty samé Anunnaky. A na radě Meru bylo dovoleno Anunnakům zasáhnout.
Anunnaci jsou skutečně jednou z nejvyšších rozvinutých civilizací v současnosti. Jsou to člověku podobná oduševnělá stvoření s obrovskou, řekněme, vědeckou, a pro nás v současné době nepochopitelnou evolucí. Samozřejmě, že je snadno odstranili. Existuje však takové pochopení, jako je svoboda volby člověka. A celá ochrana Anunnaků spočívá v tom, že dali lidem absolutní svobodu a nezasahují do života lidí. A je to opravdu tak, po tuto dobu, ano, byly kontakty, ano, byla pomoc (místy, ne častá a minimální). Ale ani jediná zlá, řekněme, rasa, nepronikla a nezmocnila se lidí během 24 tisíc let.
Anunnaci dnes chrání miliony planet, jako je ta naše. Ale v tomto světě (myslím v našem Vesmíru) jsou ve skutečnosti miliardy a miliardy planet, na kterých žijí stejní lidé, jako jsme i my s vámi, méně nebo více vyvinutí, se svými genetickými, řekněme, nedostatky nebo naopak, přednostmi. Někdo mrká jinak než by měl, což u nás vyvolává ne to, co bychom chtěli, někdo má, promiňte, delší ouška, někdo má kratší nosík, ale všichni mají jedno společné – přítomnost duše. A když je duše, tak je i Osobnost. Takže bez ohledu na to, jak odlišná těla máme, nebo ať už máme jakékoliv tělesné schopnosti v tomto světě, máme jedno společné, to, co nás v konečném důsledku dělá stejnými, pokud to získáme, a to je Život. Andělé jsou všichni stejní, jsou svobodní.
Takže u mě vznikla jednoduchá otázka (vrátím se zpátky): Odkud se lidé dozvěděli, že stačí i malá část lidí, kteří veřejně prohlásí, že přerušují smlouvu s Anunnaky, a Anunnaci budou nuceni opustit tuto planetu? Takový je zákon. Ale jde o to, že jakmile Anunnaci opustí tuto planetu, přijdou sem …
T: Apexové.
IM: Přesně tak. Jsou to zlí tvorové. A tato špička dělá jednoduchý výpočet (toto je obyčejná ekonomika, obyčejná matematika): vždyť oni jsou vrcholem lidské moci, a spoléhají se na to, že po odchodu Anunnaků přijdou tahle zvířata a oni budou dělat prostředníky mezi těmito zvířaty a lidmi.
Budou říkat „tak to má být“, „to chce Bůh“ a podobně, proto, aby lidé byli pokorní a neusmysleli se žádat Anunnaky o ochranu. A ti na oplátku zastaví právě tyto nevyhnutelné klimatické změny. Oni opravdu… technologicky to dokážou, je to velmi vyspělá rasa.
Ale zde mohou vzniknout otázky: a co Anunnaci? Anunnaci také mohou. Promiňte, ale to je náš problém a děje se to pouze proto, že jsme se tak rozhodli. Věřte, takto jsme se rozhodli a přibližujeme tato kataklyzmata svojí nečinností, svojí bezcitností a řekněme, přinejmenším mlčenlivou podporou těchto představitelů Devátého kruhu. A vy sami chápete, co se dnes ve světě děje.
A na základě toho, co jsme dnes slyšeli, řekněte upřímně: je toto lidstvo hodné budoucnosti? No, pokud upřímně, tak sami pochopíte odpověď. Proto se blíží to, co lidstvo může změnit, pokud bude chtít, ale chtít zde nestačí – je třeba se snažit.
Ale Devátý kruh, ten se snaží. Vymysleli takové jednoduché schéma: aby přežili a udrželi si moc, rozhodli se darovat nás všechny zvířatům. A kdo, když ne oni mohl podsunout lidem tyhle myšlenky, že Anunnaci jsou špatní, pod jejichž ochranou je celé lidstvo 24 tisíc let, a to je špatné … ve svobodě.
Ano, zabíjíme se navzájem, ano, dokonce i satanisté mají právo na existenci. A copak to není nejvyšší svoboda lidstva, že si můžeme dělat to, co chceme? Podle mého názoru je to to nejvyšší, co Bůh může dát lidem, jako jsme my. A když se změníme, On nám dá ještě i Lásku kromě naší svobody, kterou tady máme. Samozřejmě, že je to vyšší a lepší, ale musíme se o to snažit. Taková je situace.
Omlouvám se, přátelé, za dnešní pořad, je opravdu smutný, ne moc příjemný, ale jaké otázky, takové odpovědi. Děkuji za pozornost. Dnes se trochu odchýlím od tradice, řeknu to takto: Pojďme žít tak, abychom nesloužili satanovi, přátelé moji. Děkuji za pozornost.

Ikona diskutujiciho KlOk 2019-11-05 02:42:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ochranné pomůcky jsem nepoužila, protože se nepovažuju za nijak citlivého jedince. Spíš naopak. Ale možná by se varování mělo radši vztahovat i na nepříliš citlivé jedince. Mrknutí jsem buď přehlédla nebo zastavila video těsně před ním. Měla jsem totiž po výzvě k jinému mrknutí pocit, jako by ke mě ta žena energeticky něco poslala. Fuj. Jako by se mě někdo cizí bez dovolení dotkl. Nebo mě chtěl proti mé vůli reikovat. Někdo tu zmínil hypnózu. Tomu bych celkem věřila. Mohu to nějak anulovat? Možná zkusím tu studenou sprchu – preventivně. Ale jsem celkem zimomřivá, nevím, jestli to dám. Ale třeba to byl jen ten jeden nepříjemný okamžik a následky nebudou. Pod monitorem se nám povaluje chalcedon, ale to hádám nemělo vliv.
Každopádně mi tento jediný moment jasně odpověděl na otázku, jestli si knihu AllatRa přečíst. Obsah zněl slibně. Ale až podezřele slibně. Tak jsem zapátrala po názorech. Tuším, že skuteční proroci se tolik nechvástají vlastním přínosem. A poslední velice podezřelé až alarmující pro mě je to co tu někdo psal: že jejich duchovní vůdce napadá „zlé“ lidi. Takovým chováním prozrazují, že nejsou ze Světla. Napadání je totiž zlo, a zlo nejde vyhánět zlem. Mnoho lidí tu chválí pravdy obsažené v díle AnastasiaNova. Tak chci sdílet cosi, co jsem někde četla a čemu věřím: Čím víc je něco pravdou, tím větší množství falešných proroků si tyto pravdy „půjčuje“ pro svoje záměry. Proč asi. Přece aby snáze lidi mohli zavést, musí jim nabídnout něco smysluplného, pravdivého a láskyplného, za čím by byli ochotni jít, čemu by se dalo uvěřit. A pokud jsou pravda i jiné příspěvky a úryvky výše, pak jsou autoři těchto knih a videí vlice inteligentní a snadi dlouhověcí (když nezapomínají události staré 24 000 let) a tak by si mohli umět z různých pravd „rozumně“ vybrat a i to třeba velice „inteligentně“ domyslet, jak to ještě nikdy nikdo nenapsal. Navíc jistě mají informační zdroje za dlouhá tisíciletí a je tedy opravdu hodně z čeho vybírat. Spíš by bylo divné, kdyby nějaké stovky let zapomunuté střípky pravd nenašli. (A pro ty, co se diví, že vlády či armády nezakročí: podle jedné knihy mají mimozemšťané skvělé zbrojní technologie, o které tyto vlády stojí. Dobří mimozemštané nám je jsou ochotni dát jedině pod podmínkou dosažení nějaké duchovní úrovně, abychom byli dost láskyplní a ohleduplní a zanechali válek, abychom si těmi superzbraněmi navzájem neublížili a nezničili si naši krásnou planetu. Ještěrkovitým mimozemšťanům je to prý jedno. Ti svoje know-how prodají za možnost pokusů na kravách. A v tomto smyslu prý také mají uzavřenou dohodu s vládou USA, kterou ovšem sami údajně porušují tím, že dělají pokusy nejen na kravách. Nějak mi ty informace od Alušky zapadají do toho, co jsem o ještěrkovitých četla dříve. K nedůvěře mi tedy velí selský rozum (logické posuzování chování autorů knih) i cit (ten dotek přes monitor). Nakonec (ale to říkám asi hlavně pro sebe, abych se kvůli některým komentářům výše o síle reptliliánských útoků tolik nebála) možná vůbec není důvod bát se reptiliánů o nic víc, než démonů nebo ďábla. Pro mě za mě to mohou být synonyma, protože „ovoce“ mají stejné. Kéž mě tedy ochrání i prostá modlitba.

Ikona diskutujiciho petros 2019-11-06 08:23:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Křika anděla oblečeného do lidského šatu, aneb utrpení člověka a Andělem místo duše
Komu a proč píši tyto řádky? Pravděpodobně jenom sám sobě. Vždyť za ta léta, co přebývám ve svatém místě, pouze dvakrát mne poznali, a jenom lidé z Boží vůle a s Duší od rozumu osvobozenou. Lidský rozum je kamenem úrazu, spíše celou skálou, která před Duší stojí. Nemůžeš ji obejít, ani přeskočit. A drápat se nahoru, rozdírat si nehty o ostré kamení, padat zpět dolů po kluzkých výstupcích sladkého rozumování, a opět vstávat, sbírat duchovní síly a znovu a znovu se pouštět vzhůru… To není každému dáno. Vždyť na úpatí je tak krásně, útulně, sladce a hřejivě. A rozum pomíjivého těla ti vytvoří iluzi všeho, co jen budeš si přát. Podstatné je, aby sis něco přál. Pozemské lásky s hořícím krbem v pozadí, hodně dětiček pro pokračování rodu, bohatství, slávu… Nezáleží na tom, co. Hlavně, aby sis přál. Přál a toužil, a všechno ti bude dáno. V této iluzi nebo zase v jiné, na tom nezáleží. Hlavně abys toužil. Toužil po pozemském…
„Je to tak těžké!“ křičí mnozí. Ne, není to těžké. Mnohokrát jsem lidské šaty oblékal. Šel s poutnickou holí po nekonečných cestách, sytil tělo jenom tím, co jsem našel. Byl jsem i králem, a dlouhá léta vládnul nesčetnými národy. A vždy mne šaty tlačily, tísnily a překážely mi žít. To ony se třásly strachy a bolely a jak u všech hodně toho chtěly, dokud jsem je nezkrotil. To divoké zvíře, z něhož byly všechny šaty utkány, se bojí jen své paní – Duše. Mnozí ale mají větší strach právě z té Duše, než z onoho zvířete. Z Duše, která jim překáží žít, jako mně překáží tento lidský šat. Pochopit tyto lidi nejsem schopen. Vyměnit celou Věčnost za okamžik? V čem je ten smysl? Trpět v náručí kůže, sloužit hadrům, které chátrají den po dni… A v tom je život? Život je nekonečný! Není tam žádné trápení, Duše se netrhá, vždyť Duši přeci nejde obnosit. A šaty Dům nemají, jen ty kumbálky, kde jsou dočasně uloženy. Skutečný Dům má jenom Duše! A právě Duše tíhne tam, kde je Věčnost rodící pocit Domova, který člověk celý život hledá.

Rigden Djappo

z knihy AllatRa

Ikona diskutujiciho Avatar 2019-11-06 14:50:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kuk sem: https://www.youtube.com/watch?v=YhtkV5622Yo

hlavní hrdinka serialu z linku jako by z oka vypadla hlavní hrdince na tvem videu…jen jse jmenuje Anna…a ne Žanna

Ikona diskutujiciho Ludwig 2019-11-13 18:44:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V relácii na ČSV p. Chvátal v relácii z dňa 02/09/2019 hovoril že sa jedná jednoznačne o tzv. zafariánku či zeferiánku. Teda nie reptiliánku. Prvá vec, ja neviem nikde nájsť čo je to tá zaf. či zeferiánka, goole nič k tomu nenájde. Druhá vec, tak čo je to vlastne za kreatúru? Ďalší článok na internete podobnému tomu písal že je to anunanki. Tak čo to do pekla je?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-13 21:46:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to reptiliánka.

Ikona diskutujiciho čistá duše 2019-11-16 12:15:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k vašemu vyjádření „Žerou lidské maso a nejraději mají malé děti. Proč jinak myslíš, že jich má anglická královská rodina, Vatikán a Hollywood takovou spotřebu?“

prosím o komentář k tomuto…je to velmi zásadní !hodně to vylučuje to , co jste napsala https://www.youtube.com/watch?v=_rc7QYPjUdk proč se oni sami vyjadřují k těmto praktikám?

Ikona diskutujiciho renata369 2019-11-18 16:59:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prevzate z FB, kde jeden pan odkazuje na tvoj clanok Alue v pozitivnom slova zmysle a nasiel sa niekto, kto mu to komentuje. Tak uz je ta sekta aj tu na Slovensku, dotycny pan co doleuvedene komentuje k tvojmu clanku ma na profile dokonca zamestnanie u nich….
Dotycny pise: „Hnutie Allatra nič neskrýva, otvorene ukázalo, že medzi ľuďmi sú aj iné rasy, alebo bytosti s anatomickými a inými odkloneniami. Otázka je prečo, niekto z takou nenávisťou píše podobné články a robí z toho akože senzáciu 🙂 a prečo nepíšu o tom, aké pokroky robia dobrovoľníci hnutia v rámci spoločnosti, medicíny, fyziky a podobne. No nech si každý urobí vlastný názor.“ Kto pouziva FB, nech sa paci… https://www.facebook.com/profile.php?id=100009145054992

Ikona diskutujiciho Hana 2019-11-21 00:02:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oceňuji Váš článek, musel dát jistě mnoho práce, přesto mi zde poněkud chybí přesný popis jak fungují kamery (zvlášť když je jich více) a např. kontaktní čočky dohromady. Víme, že naše technologie není dokonalá a tak bych ocenila více úhlů pohledů na celou problematiku a kompletní analýzu více faktorů. Člověk by se měl snažit vědět co nejvíce a hlavně když o něčem píše. Jde o studium ne jen o vlastní názor. Věřím, že když víme jak funguje svět kolem nás (např. elektřina, fyzika, chemie..) můžeme předat ostatním kvalitní názor. Ale vím, že je to více práce,zamyšlení a studia….přeji hezký den.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-11-21 21:56:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže chcete naznačit, že by to mrknutí mohlo být způsobeno kontaktními čočkami v kombinaci s vícero kamerami? No to snad ne. (=to je snad jasné, že kontaktními čočkami a osvětlením se takovéto mrknutí nevytvoří. Pokud by bylo mrknutí způsobeno kontaktními čočkami vs. kamery a osvětlení, tak by mrkala pořád – protože kamery a osvětlení tam bylo pořád, ale rozhodně by to neudělala jednou na příkaz a pak už nic.. Navíc mnoho lidí nosí kontaktní čočky když se natáčí na kamery a jsou různě osvětlení a mrkají tito lidé bočními víčky? Ne.)

Ikona diskutujiciho DrFreeze 2019-11-25 19:03:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Víte, ono je to vlastně i jedno, jestli Žana takto mrká proto, že je reptiliánka nebo je to technický trik. A proč je to jedno? Protože mi pořád není jasné, PROČ vůbec mrká! Zkuste si na tu otázku taky odpovědět. Buď to jsou nějaké jiné formy života a vysmívají se nám a nebo je to technický trik a chtějí to takto „okořenit“, získat popularitu. Na druhou stranu jsou dostatečně inteligentní na to, aby věděli, že to na druhé straně hodně lidí naopak odradí!! Tak já vám fakt nevím. Navíc to se mnou neudělalo zhola nic, viz můj příspěvěk výše. A to ani z dlouhodobého pohledu s odstupem několika týdnů.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-25 20:31:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud nevíš proč mrká, tak by sis asi měl přečíst článek. Pokud jsi ho už četl a přesto nepochopil, tak na to asi už není pomoc 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-25 21:45:46
Ikona diskutujiciho
sipka

tak jako Dr. Freeze by znamenalo „doktor zamrzlý“ ¯\_(ツ)_/¯

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-12-11 16:32:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, žádní reptiliáni a že sklapla past? To jsou lidé, kteří si prošli transformací. Jsou šťastní a živí, jak my nejsme. Stačí se ponořit do studia a hledat. Ne dát na řeči druhých. Ostatně, co ti reptiliáni udělali tak špatného? Však podle Bible pozemský strom plodí dvojí ovoce. Bohužel toto očerňování a špatný výklad se děje už po celá staletí, ne-li po tisíciletí. A lidé už nepřijmou nic jiného. Přijímají jen vnucené myšlenky, dogmata, tzv. fakta a co nevidí, to neexistuje. To nejdůležitější máte v sobě a nevíte o tom. Hezký den.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-11 20:55:33
Ikona diskutujiciho
sipka

😐😀
nee.

no já se právěže do studia ponořila…

Ikona diskutujiciho stýv 2020-01-14 18:20:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já viděl to video..kdysi a takové oči neměla …, kdopak je vyrobil ?

Ikona diskutujiciho Živé Světlo 2020-01-14 20:43:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z důvodu, že lidstvo bylo genetickou manipulací zkříženo s agresivními reptiloidními – plazími rasami, proto má každý člověk v sobě alespoň část reptiloidního DNA, které v sobě obsahuje mimo jiného i nesnášenlivé, agresivní a útočné vlastnostmi. No a jelikož vlákna DNA fungují nejen jako nosiče informací, ale i jako světelná vlákna, přes která se přenáší informace z vyšších já, čili z vyšších dimenzí (tzn. z úrovní tvůrců zdejších pozemšťanů) do nižších já, čili do pozemských projevů existencí, proto je každý člověk více či méně ovlivňován či dokonce ovládán svým tvůrcem, v tomto případě pradědečkem/prababičkou ještěrkou, kteří pomocí genetické manipulace současného člověka vytvořili.

Jelikož ale většina lidí má v sobě mnohem menší část agresivního, reptiloidního DNA a mnohem větší část DNA pravé duchovní, čili láskyplné podstaty (která začíná až nad astrálem a nad světy v projevu 4.D), proto se člověk může opět stát zcela svobodnou, nikým neovládanou bytostí, která opět je a bude tvůrcem a pánem svého světa a jeho realit. To, co rozhodne o tom v jakém světě a jeho realitách se po transformaci ocitnete je Vaše smýšlení chování a jednání a tomu odpovídající emoce, které vytváří vzájemně se přitahující gravitační silová pole.

Tzn., že pokud v sobě bude svým nedobrým – negativným smýšlení chování a jednání podporovat černého vlka, čili vlastnosti Vašeho tvůrce (které jsou uloženy ve Vašem DNA), tzn. vlastnosti bezohledného agresivního jedovatého Satana, tak zůstanete nadále ve světech protikladů – duality a s ní souvisejícím utrpením. Pokud ovšem v sobě budete svým dobrotivým – pozitivním, smýšlení chování a jednání živit a podporovat svého bílého vlka, čili svou pravou duchovní, láskyplnou duchovní podstatu (která je taktéž uložena ve Vašem DNA), tak se nejenže ocitnete v tzv. Ráji, ale začnete ho svým pozitivním smýšlením chováním a jednáním i vytvářet.
Úzce související video: Sen, který žijete, tvoříte vy! Nový Sen (CZ titulky)

Ikona diskutujiciho Živé Světlo 2020-01-14 21:48:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z důvodu, že lidstvo bylo genetickou manipulací zkříženo s agresivními reptiloidními – plazími rasami, proto má každý člověk v sobě alespoň část reptiloidního DNA, které v sobě obsahuje mimo jiné i nesnášenlivé, agresivní a útočné vlastnostmi. No a jelikož vlákna DNA fungují nejen jako nosiče informací, ale i jako světelná vlákna, přes která se přenáší informace z vyšších já, čili z vyšších dimenzí (tzn. z úrovní tvůrců zdejších pozemšťanů) do nižších já, čili do pozemských projevů existencí, proto je každý člověk více či méně ovlivňován či dokonce ovládán svým tvůrcem, v tomto případě pradědečkem/prababičkou ještěrkou, kteří pomocí genetické manipulace současného člověka vytvořili.

Jelikož ale většina lidí má v sobě mnohem menší část agresivního, reptiloidního DNA a mnohem větší část DNA pravé duchovní, čili láskyplné podstaty (která začíná až nad astrálem a nad světy v projevu 4.D), proto se člověk může opět stát zcela svobodnou, nikým neovládanou bytostí, která opět je a bude tvůrcem a pánem svého světa a jeho realit. To, co rozhodne o tom v jakém světě a jeho realitách se po transformaci ocitnete je Vaše smýšlení chování a jednání a tomu odpovídající emoce, které vytváří vzájemně se přitahující gravitační silová pole.

Tzn., že pokud v sobě bude člověk svým nedobrým – negativním smýšlením, chováním a jednáním podporovat černého „vlka“, čili vlastnosti Vašeho tvůrce (které jsou uloženy ve Vašem/našem DNA), tzn. vlastnosti bezohledného agresivního jedovatého Satana, tak zůstane nadále ve světech protikladů – duality a s ní souvisejícím utrpením. Pokud ovšem v sobě bude svým dobrotivým – pozitivním smýšlením, chováním a jednáním živit a podporovat svého bílého „vlka“, čili svou pravou duchovní, láskyplnou podstatu (která je taktéž uložena ve Vašem DNA), tak se nejenže ocitne v tzv. Ráji, ale začne ho svým pozitivním smýšlením, chováním a jednáním i vytvářet.
Úzce související video: Sen, který žijete, tvoříte vy! Nový Sen (CZ titulky) https://www.youtube.com/watch?v=smafZFMCkZ0

Ikona diskutujiciho Martin 2020-01-22 23:11:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Zanna je krasna bytost. Annunnaki vyspela rasa. Jako plejadane. Pozemske kreatury jsou anglicka, nizozemska kralovna a vatikan se svymi satantskymi obetnimy ritualy ma prodlouzeni veku a uchovani si moci. Tam je zlo.

Ikona diskutujiciho Anna 2020-01-18 17:51:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, mají krásné kočičí oči. 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-19 03:41:06
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 no, pro člověka nic dobrýho. na člověku se nemá nacházet ani stopa šelmy, jednoduše a tak trochu přeneseně řečeno.

Ikona diskutujiciho Pali 2020-02-26 13:34:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Preco neakceptujete moj koment?

Ikona diskutujiciho jarmila 2020-05-09 10:19:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Knihy od Anastázie Nových a relácie za účasti I.M. Danilova sú´pripomenutím pre každého z nás prečo sm e tu.

Ikona diskutujiciho Alena 2020-08-14 14:11:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ku knihám som sa dostala pred 5-timi rokmi a som za ne neskutočne vďačná i za všetky videá.Pekný deň prajem

Ikona diskutujiciho Mysak66 2020-09-28 22:06:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za upozornění na mrkající přísedící. Jsem opatrný na podobné důkazy, tak jsem si pustil jejich originální video „devátý kruh…“ . V čase 1:07 je skutečně vidět mrknutí druhými víčky, ale předtím jsem vyslechl svědectví o odporných rituálech našich mocných. Moderátorka, která to četla měla zarudlé oči a chvílemi to nemohla dál číst. Takže mé pocity jsou rozporuplné. Nevíme z žádného důvěryhodného zdroje, jak je to s reptiliány. Stejně jako my mohou být někteří zlí a někteří ne. Nakonec nezbývá než hodnotit to co říkají a porovnat to s tím co známe a co považujeme za správné. Jestli jsou něco jako mimozemšťani, neznamená to, že nemají pravdu ve spoustě věcí a myslí to s námi špatně. V tuto chvíli se nedá věřit oficiálním zdrojům, ani o vědeckých poznatcích, ani o virech. Jsou zkreslené nějakým jiným zájmem a pro nás obyčejné obyvatele celá pravda není. Budu to tedy brát podle „ovoce“ a ne podle předsudků nebo tradičních dogmat. Naše společnost je na tom bídně a jakýkoliv posun k dobré straně a k lidskosti je správně. Zatím nám žádná cirkev ani vláda neříkala úplnou pravdu. Třeba nám časem řeknou co jsou zač, nebo se prozradí nějakou dírou v ideologii. Teď dávají mnoha lidem naději a motivaci k tomu, aby se chovali správně. Určitě jim nehodlám sloužit a pan Danilov mi není zvlášť sympatický, ale informace, které předávají jsou velmi zajímavé. Nezdá se mi, že by ponoukali lidstvo k něčemu špatnému a tak si nezaslouží bezdůvodnou nenávist. Podobné to bylo s nenávistí k jiným rasám, homosexuálům a vůbec všemu, co se od nás liší. Asi bych se taky nechlubil šupinami…. Čas ukáže. Všem přeji hodně štěstí na cestě k lepšímu životu.

Ikona diskutujiciho Maruška 2020-10-01 14:27:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za tento článek, Aluško. Vnáší mi světlo do mého divného pocitu. Allatra TV jsem objevila náhodou a zaujalo mne tam několikahodinové vysílání diskuse o Atlantidě – o jejím umístění, nalezených artefaktech atd. Podíleli se na ní „výzkumníci“ z různých koutů světa a celé to bylo, sice krkolomně, ale přece tlumočené do slovenštiny. Protože mě zajímají témata z dávné historie lidstva, dala jsem si odběr. Další „zajímavé“ video o pár dní později byla snůška katastrof – zemětřesení a povodní a dalších přírodních anomálií, které se dějí ve světě v těchto dnech…a končilo to blekotáním ve smyslu přicházejícího konce světa a to mi v hlavě zablikala žárovička… Dnes to dovršilo video (s podtextem: Mágia, hľadanie dvojplameňa, vykladanie tarotových kariet či “len” nevinné snívanie?) s nahraným nepřirozeným rozhovorem dvou přítelkyň, které si povídají o škodlivosti používání magie, výkladu z karet, přání a vizualizace, a vůbec vnímání duchovního světa…. to mě přimělo vygooglit si, co je to vlastně zač.. a tak jsem objevila tento Tvůj článek. A vyjasnilo se mi:-) děkuji:-)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-01 15:16:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Maruško, na to video s magií se podívám. Možná to bude další zajímavý podnět na rozbor. Jinak připravuji překlady z Ukrajiny o tomto hnutí a tam už jde fakt do tuhého. V kostce, je to sekta podobná jehovistům – konec světa, všichni umřou, spaseni budou jen ti co uvěří naší ideologii… Tam už je odhalili, ale u nás nikdo tyto zprávy nepřekládá, protože se jim to nehodí do krámu.

Ikona diskutujiciho Survivor 2020-10-02 16:12:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Maji repiliani pohlavi? Ta zhanna je zena, nebo neni? Nebo muze se reptilian menit v kohokoli? Vsichni v lidske podobe maji svetle oci? A cim jsou tak nasakli ze dokazou takove veci, snad maji taky fyzicka tela jako my ne?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-10-02 16:49:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Našli sa sošky reptiloidného vzhladu ženského pohlavia, tak asi pohlavie majú. Myslím že Žanna môže byť žena, tak aspoň že tak. No tu su tie sošky http://www.myty.info/view.php?nazevclanku=strazci-reptiliani&cisloclanku=2020080002

Ikona diskutujiciho Walda 2020-11-07 03:50:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj tak knihu Allatra raději číst nebudu,i kdyz už sem ji před 2lety začal číst,tak jakoby mi něco říkalo ať tuto knihu přestanu číst.Píšete o tom bodě na obratli,tam sem si nechal vytetovat znak allatra a do toho kruhu měsíce starý slovanský symbol kolovratek.Docela mě to znepokojuje.Slyšeli jste už i o Plejáďanech ?

Ikona diskutujiciho Adéla 2020-11-28 09:58:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni o Žanně tvrdí že je Annunaki. Dokonce prohlašují že nás Annunaki kdysi dávno osvobodili z otroctví. A že stačí malá skupina lidí, která si bude přát aby odešli a oni odejdou, ale! Že prý na jejich místo nastoupí jakýsi Apexiáni, rasa ze které nás, údajně, Annunaki osvobodili. Přijde mi to jako vyhrožování strachem. O to víc bych se přikláněla k té myšlence je odsud odehnat. Když to jde s jednou rasou, půjde to i s jinými 🤔

Ikona diskutujiciho Stifman 2020-12-21 14:34:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmm sexy ještěrka, dal bych si říct kdyby na mě takhle mrkla .. 😀

Ikona diskutujiciho Vašek 2021-01-15 10:45:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé hodnocení je na http://www.slovanskakosile.cz/2019/05/05/nekolik-postrehu-k-projektu-allatra/ ají článek i zde https://atlara.wordpress.com/author/atlara/ a je zajímavá slovní „příbuznost. Znak je podobný znaku Islámu a znakům vlajek států středního východu a Afriky. Ve složce Nové je dost videí o Islámu – je to cílená propagace. Jméno Ra je pro Boha slunce https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&ei=vV0BYObtDLLrrgTQop3ADg&q=b%C5%AFh+slunce+ra&oq=B%C5%AFh+Slunce+RA&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQARgAMgIIADIGCAAQCBAeOgQIABANOgYIABAHEB46CggAEMcBEK8BEA06BggAEA0QHjoICAAQDRAFEB46CAgAEAgQDRAeUJIyWKI9YJFcaABwAXgAgAFJiAGBApIBATSYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6wAEB&sclient=psy-ab Nicméně si myslím, že ke své víře člověk nepotřebuje žádnou církev ani žádné společenské uskupení, což vždycky zavání mocenskými aktivitami všeho druhu. Nikdo by neměl soudit, nebo si vytvářet doměnky (Čtyři dohody – J.Dušek), protože každý je na jiném stupni vývoje a každý chápe svět podle sebe. Zkuste se trochu projít historií zde https://probud.se/atlantida nebo zde http://www.ragauian.cz/pristani-na-planete-zemi-xiv-babyloniaca-a-zahadna-hlinena-tabulka-s-astronomickymi-vyrazy-popisuje-babylonska-nabozenska-astronomie-kosmicke-lety-nefilu-z-jejich-planety-k-zemi/ Člověk by si měl dát pozor na co myslí, natož co řekne. Podívejte se jak funguje psychika https://www.youtube.com/watch?v=rPzlRWxbdjI A kdysi byly technologie https://www.youtube.com/watch?v=U_xKHPgTTzE které „musely být zapomenuty“ aby z nich dnes mohl někdo pěkně vydělat. Inu kdo hledá, najde a aby mohlo vědomí člověka růst je to o hledání a předávání zkušeností. Teprve na základě provázanosti informací se začíná skládat mozaika pravdy. A ten kdo zkušenosti z historie zamlčuje nebo ničí, ten to dělá jen pro svůj prospěch. Člověk by měl přát dobro ostatním, protože když se budou mít dobře všichni, bude se mít dobře i jedinec. Když se člověk chce mít dobře jen sám, tak je to o tom „kdo z koho“ a je to boj a dělení. V míru jde o jednotu a lásku.

Ikona diskutujiciho roja 2021-02-15 20:04:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každý z nás jasne cíti, že takmer všade vo svete sa dlhodobo deje niečo neobvyklé, znepokojujúce a zdá sa, že aj ťažko predvídateľné a riešiteľné.
Všetkým ľuďom, nech už sú veriaci alebo neveriaci je známe, že v náboženských knihách a i v dávnych i v novších proroctvách sa hovorí o „posledných dňoch Zeme“, ktoré sa napĺňajú práve teraz.
Je to zrejmé, nie len z vedeckých výpočtov opakovania cyklov, ale najmä zo správania sa spoločnosti, popísanej v proroctvách, kde je málo lásky, čestnosti a morálky, prevláda materiálny spôsob života, pribúda napätie, konflikty a s tým aj migrácia. Tak isto je to zrejmé zo stavu Zeme, kde vedľa devastácie prírody už vo veľkom objeme pribúdajú prírodné katastrofy…..
Dnes už sa vie, že menšiu časť globálnych zmien klímy na našej planéte spôsobuje egoistický vzťah človeka k Zemi samej. Avšak hlavná globálna zmena klímy na Zemi sa deje v 12000-ročných cykloch, ktorej časť je endogénna – vlastná, vnútorná evolúcia našej planéty a druhá časť vonkajšia – exogénna príčina, ktorá je spojená s pôsobením kozmických faktorov na našu planétu.
Napriek tomu, že si ľudia vo väčšine prajú svet bez katastrof a vojen, prežiť život v mieri a pokoji, nevedia, ako si v súčasnej dobe poradiť.
A v tejto vážnej dobe je nám odporúčané sa zjednotiť a spoločne sa usilovať o nápravu a vzájomnú pomoc. Dostáva sa nám informácií o fungovaní našej mysli, že naše vedomie je materiálne a vedie nás k materiálnemu spôsobu života, že myšlienky riadia naše činy a vidíme kam to speje. V bežnej spoločnosti je uznávane iba postavenie, vzhľad, peniaze, známosti a pretvárka. Jediné východisko z toho je, že každý sa musí naučiť kontrolovať svoje negatívne myšlienky a emócie. Pokiaľ zvíťazíme nad naším vedomím, začneme milovať blížneho svojho, ako seba samého a začneme si pomáhať, tak sa zmení i prevládajúce negatívne vedomie v pozitívne a všetko na Zemi sa pohne žiaducim smerom. Je už veľmi neskoro a treba začať ihneď a od seba. V prípade, ak sa nezjednotíme, môže naša civilizácia zaniknúť. Nemáme však pristupovať k zmene vo vnútri seba zo strachu, lebo sa nám premena nevydarí. Kto pôjde novou cestou, cestou lásky, čistoty myšlienok a vzájomnej pomoci , nemusí sa báť.
Takmer všetci tu diskutujúci nemajú ani šajnu čo je hlavnou myšlienkou príbehov v knihách. Nik ich nečítal a pokiaľ áno, tak iba časť a nepremýšľal nad posolstvom kníh, iba hľadal či milostný alebo akčný príbeh a to svedčí o povrchnosti.
Prečítala som všetky knihy a mám iba jeden záver: Čo je na tom špatné, keď sme ako ľudia vyzývaní k láske a k vzájomnej pomoci?

Ikona diskutujiciho Ján 2021-03-16 22:42:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozeral som dva dni relacie a v jednej z nich boli hned na zaciatku 3 az prilis krasne a zvlastne zeny. Najmladsia z nich ked zacala hovoriť, som usudil ze je to mimozemšťan. Nebila to Žana. Kladli Igorovi velmi zlozite otazky ktorym sa v podstate nedalo porozumiet. Očividne bolo jasné ze sú v obraze.

Ikona diskutujiciho roja 2021-03-19 22:06:11
Ikona diskutujiciho
sipka

I to, že jsou ve vesmíru osídlené i jiné planety je v knihách a ve videích od AllatRa uvedené. Jsou tam bytosti více i méně rozvinuté, s duší i jen čistě materiální. Nám příbuzné jsou s duší, částečkou od Boha. Je to tam i vysvětlené. Dokonce i to, že existuje mnoho paralelních světů vedle sebe a každý ten svět se může nacházet v jiné dimenzi. A existuje mnoho paralelních dimenzí, kde žije mnoho bytostí, každá ve své a přitom mohou žít v jednom paralelním světě. Je celkem 72 dimenzí a z toho je prvních 6 v materiálním světě co představuje 5% vesmíru, je to svět člověka. Svět duchovní, t.j. svět energií a informací, které formují materiální svět se nachází od 7. až po 72. dimenzi. My si toto ani neumíme představit, hlavně když víme jak rozlehlý je (náš viditelný) vesmír, který se stále rozpíná a přitom představuje jen 5%. Takže duchovní svět je obrovský a cílem všech bytostí s duší je rozvinout se v nesmrtelnou Duchovní bytost. Pokud se některému člověku podaří za svého života tady na Zemi dosáhnou 7.dimenze, vysvobodí se z kruhu reinkarnací a dosáhne věčného života.
Na závěr chci jenom podotknout, že i když úvodní knihy Senssei ze Šambaly I – VI v počátku působí mírně naivně (nepřinášejí milostný či akční příběh, jak se tu v úvodu jedna diskutující stěžovala) v konečném důsledku se čtenář dopracuje k znalostem důležitým k osobnímu rozvoji co vrcholí v hlavní knize AllatRa.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2021-04-09 15:18:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, netuším kto písal ten článok ale z konštrukcie viet sa nejaví byť daná osoba príliš mierumilovná.
Ak je ten mesiac taký zlý, tak prečo ho má napríklad taka Mauritánia vo svojej vlajke?
Navyše ak si pozriete tie videa tak sa nejedná o žiadnych reptilianov ale o rasu Annunaki.
takže tento článok mi príde dosť 1názorovo napísaný bez nejakých ozajstných faktov.
Je jasne, že nie každý chce žiť v mieri a potom vznikajú takéto podobné články…

Ikona diskutujiciho Lu. 2021-10-25 00:53:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, děkuji za vynikajicí materiál odhalující podstatu této kompanie. Když jsem se již před pár lety setkal s jejich přeslazenými výlevy, a napsal jim od srdce, co si o tom myslím, ani neodpověděli…

Ikona diskutujiciho Katy 2022-12-22 21:24:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavé Anastazii jsem nikdy nepřišla na chuť a to mě už tolikrát různé okolnosti nabízely tyto knihy….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek