Alue je zpátky na youtube: Proč byla půl roku pauza a jak se mají morčáci?

2.4.2019 v Poselství 9

Milí čtenáři a diváci,
poslední půlrok jsem nevydávala nová videa na youtube, jelikož letošní zima pro mě byla natolik pracovně nabitá a do toho jsem se hodně zabývala svým zdravím, že mi zkrátka na videa už nezbývala kapacita. Ale máme tady jaro, venku je teploučko, zpívají ptáčci, veverky mi skáčou po střeše, sluníčko svítí a se světlem mi vždycky naběhne hromada nové energie, nápadů, inspirace a motivace, jak už to tak bývá… Co to je , jarní únava? To neznám! 😀 Já mám jedině jarní radioaktivitu.

Alue a morčátka jsou zpátky: Jak se máme a kolik je morčátkům let?

Letos plánuji tvořit více obsahu také v rámci webu Aluška.org, to znamená dělat více článků ne psaných, ale zfilmovaných. Zejména zajímavé návody, zážitky a povídání. Kolik toho však vyjde, záleží hodně na vás divácích a na vašem zájmu o zpracovaná témata. Přirozeně dávám přednost tomu, co se vám nejvíc líbí, co vás nejvíc baví a pod čím je nejvíc komentářů.

Vaše zpětná vazba a rozradostněné reakce jsou moje největší motivace točit!

Komentáře

Ikona diskutujiciho nirvana 2019-04-04 23:06:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Já mám jedině jarní radioaktivitu.“ mhm, přesně. přes vánoce vždycky nakynu a pak na jaře to vyhopsávám cvičením a uklízením doma, jaro je pro mě hrozně aktivní období 😀 začnu i přirozeně jíst víc zeleniny a celkově znova startuju a ožívám.

jinak ty víš, že zrovna já mám zájem o všechno, co vydáš a vytvoříš. Co se tvé tvorby týče, jsem velice všežravá a neustále hladová 😀 Obzvlášť zážitky a povídání ??? 😀 ale jak říkám, to ani nemusím zmiňovat, jsem tu všude a je mě tu moc a pořád, o mém nadšení pro tenhle web se všeobecně ví. Snad i ostatní čtenáři sdílí to samé 😀

Mimoto já mám vlasy v jednom kuse barvené a furt s tím nejsem spokojená, pak kouknu na tvé přírodní a říkám jak jsou to krásné vlasy. hah.

teda, trhání zubů zaživa… to je hrozná představa. au. děs, že jsi něco takového musela zažít:/ dobře, že jsi se vyléčila ať už z čehokoliv z čeho ses léčila, to by jeden řekl, že ty pravděpodobně žádné zdravotní potíže nemáš a ono jo.

Ikona diskutujiciho kato 2019-04-04 23:07:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ikona diskutujiciho kalia 2019-04-04 23:07:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: taky jsem si říkala, že má krásné vlasy, když jsem se na video dívala. Já je nabarvené nemám a používám pouze přírodní kosmetiku, ale vlasy mám takové, že se nedají tak dobře upravit (dělají si, co chtějí). Někdy to vypadá i dobře, ale většinou se mi to moc nelíbí. Když jsem dřív používala běžný šampón, tak mi ty vlasy šly upravit lépe. Dokonce, i když si je vyžehlím žehličkou, tak mi připadá, že moc nedrží tvar. Kadeřnice mi vlasy vždy uměla zkrotit tak, že to vypadalo dobře a vlasy držely (ale použila k tomu hromadu laků na vlasy a kdo-ví čeho + to fenovala přes velký kulatý kartáč a já si vlasy defakto nikdy nefenuju). Ke kadeřnici už teď nechodím, ale dřív, když jsem chodila, to vždy zvládla zkrotit (ale trvalo jí to tak půl hodiny a že bych si každý den chtěla kvůli tomu o půl hodiny přivstat.. to se mi nechce, to raději hodím do culíku/drdolu a jdu).

Alue: pěkné video:) na morčátka jak papají bych se vydržela dívat asi dlouho, je to takové uklidňující.

Ikona diskutujiciho nika 2019-04-04 23:07:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uklidňující, milé 🙂 děkuji

Ikona diskutujiciho fineas 2019-04-04 23:08:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týjo půl roku pauza, to je fakt moc :O A na zážitek s trháním zubu jsem dost zvědavý, hlavně jak jsi řešila ty antibiotika. To jsi je snad nebrala…?

Ikona diskutujiciho sisi 2019-04-04 23:08:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zfilmované články? návody? jéééé! 😀 super

Ikona diskutujiciho michaela 2019-04-04 23:08:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty vlasy jsou nádherné 🙂 Asi se taky vykašlu na barvy, jak to vidím.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-04-04 23:08:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Videa jsou vždycky skvělá na jakékoli téma 🙂 není to jen tak vypustit do světa veřejně video, docela to obdivuju.

[7]: jj nebarvené vlasy jsou daleko hezčí. Zjistila jsem že nejvíc holce sluší stejně vždycky ta její přirozená barva. Tělo ví, co dělá;)

Ikona diskutujiciho Kája 2019-08-04 11:01:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, chci ti poděkovat za tvou poučnou tvorbu. Kdysi to bylo video plné smutných záběrů, jak se děti chovají špatně k morčatům a křečkům a rodiče s tím nic nedělají, nyní mě potěšilo video o tom, že není dobré nutit rodiče do morčete. Hlodavci mi sice zase tolik neříkají, jsem pejskařka, ale každé zvíře si zaslouží láskyplnou péči.

Mám štěstí, že rodiče vyrůstali se psy, a tak pro ně bylo přirozené pořídit štěně, i když to bylo trochu později, protože se na to necítili, dokud jsme byly malé. Zodpovědnost nesli samozřejmě oni, zároveň k ní ale vedli i nás. Teď můžu díky tomu poskytovat ideální podmínky své fenečce. 🙂

Kdybych měla děti, určitě bych je vedla správným směrem. Pokud ovšem rodiče vztah ke zvířatům nemají, je lepší, když se chovu úplně vyhnou.

Kolegyně z práce to vyřešila tak, že synovi pořídila pakobylky. Žijí krátce, péče nen náročná, ale kluk má radost, že se má o koho starat. 😀

Tak ještě jednou díky. Snad se tvá videa dostanou k co nejvíce lidem! Rozhodně by je měli vidět i dospělí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek