Andělé hojnosti a energie peněz

17.1.2007 v Bytosti 1


Andělé jsou bytosti, které nám pomáhají žít v souladu se sebou samými a s tím souvisí i uspokojování základních životníh potřeb. Anděl materiální hojnosti byli mnoho let opomíjeni a zapomínáni. V podmědomí lidí se usídlilo přesvědčení, že materiální hojnost je špatná, že je to pokušení ďábla a býl chudý je ctnost. Bohužel je to škoda pro nás, protože podobné postoje lidí způsobily, že andělé nám nemohou pomáhat tak , jak potřebujeme. Přitom andělé hojnosti jsou nádherné láskyplné bytosti světla, které nám pomáhají, i když na ně nemyslíme. Každý člověk, který drží v ruce jakoukoliv bankovku nebo minci, je v tom okamžiku s nimi ve spojení a andělé cestu peněz, které vydává nebo přijímá, maji pod svou ochranou přesně podle vesmírných zákon lásky a podle zákonů proudění energie peněz.

Energie peněz je jednou z mnoha vibrací energie živlu peněz. Tuto vibraci vytvářejí andělé hojnosti společně s anděli univerzální boží lásky a naplňují jí lidi, kteří pracují s penězmi, obchodují nebo i ty, kteří jen po penězíchtouží. Každý bohatý člověk, který peníze skutečně miluje a váží si jich, má tuto vibraci ve svém biopoli, a to umožňuje andělům vytvářet v jeho životě další šťastné shody náhod, které mu do života přinášejí další peníze. Velká závislost na penězích však vytváří v eneretickém systému člověka negativní vibrace energie, které brání andělům naplňovat ho vibracemi energie peněz, a proto tak často naše touhy nejsou uspokojeny. Každý člověk má však právo žít v materiální hojnosti. S anděly však nelze obchodovat ve smyslu ,,dej prachy – prodám svou duši“.

Možná by bylo příjemné mít hodně peněz a neřešit, co n to duše, ale andělé hojnosti takto neobchodují. Naše duše jim není lhostejná. Pomohou každému, ovšem je třeba s eo to zasloužit tím, že člověk začne mít správné postoje k životu a pozitivní myšlenky. A když pak člověk přestane nadávat na špatný osud a začne děkovat i za zdánlivé samozřejmosti jako je běžná výplata, miniaturní desetikorunové výhry ve sportce nebo dluhy, které s emu vrací, dá tím andělům možnost naplňovat jeho auru větším množstvím vibrací energie peněz. A když navíc začne děkovat ještě sám sobě za to, že dal nějakou částku někomu potřebnému nebo že si koupil něco, co si dlouho odpíral, pak andělé mohou začít velmi intenzivně pracovat na šťastných shodách náhod.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Zdendula2 2008-11-12 17:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano,andělé jsou mezi námi a pomáhají nám,jen je důležité umožnit jim nám pomáhat.:-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek