Astrální larvy: Co jsou zač a jak se jich zbavit?

19.2.2020 v Bytosti 11

Každý člověk už určitě zažil situaci, kdy ho postihl nějaký nepříjemný (tělesný nebo duševní) stav bez jasné příčiny. Například po nepříjemném rozhovoru začnou bolesti břicha, migrény nebo se bolestivě stahuje v krku. Psychosomatická onemocnění, prudké výbuchy agrese, záchvaty stesku, smutku a deprese, to vše mohou být projevy vypovídající o přítomnosti astrálních (nebo energetických) larev.Emoce nebo bolesti, které nás zasáhnou a přitom nemají konkrétní příčinu, by měly fungovat jako jasné varování, že něco není v pořádku. Jestliže se cítíme zle a tento stav přitom není způsobován konkrétními životními událostmi, měli bychom příčinu hledat v energiích, které nás obklopují. Příčinou náhlého duševního ataku mohou být energetické larvy. Jsou to primitivní bytosti pohybující se v nehmotném světě, které se zachytávají na lidské auře a vysávají člověku energii. Senzibilové je většinou vidí jako brouky, pijavice, černé mraky, hady, medúzy, černé díry a podobné – na pohled nepříjemné – útvary.

Energetické larvy jsou vlastně všude, ale záleží na konkrétním člověku, jestli se na něm larva zachytí a jestli se i nadále udrží. Pokud jste destruktivně naladění a odmítáte kolem sebe vidět cokoliv dobrého, larvy si vás díky tomu najdou. Destruktivní myšlení a duševní smutek jsou jejich potrava, která je spolehlivě přivábí.

V mytologii starověkého Říma byly larvy pokládány za duše zemřelých zlých lidí, které přebývaly v astrálním světě a škodily světu živých. Jestliže se člověk zlobí, závidí nebo se bojí, štve tím své larvy proti objektu vlastních destruktivních emocí. A pokud ten, komu ostatní lidé závidí, je také duševně slabý a nevidí na světě nic krásného, larvy se vrhnou i na něj.

Pokud je však ten tolik nemilovaný člověk konstruktivní a myslí optimisticky, tito energetičtí parazité pro něj nejsou žádnou hrozbou. Naopak se zaměří na toho, kdo závidí a nenávidí. Ovládnou ho neodbytné myšlenky typu ,,nikdo mě nemá rád, nikdo mě nepotřebuje“, až po potřebu vyvolat hádku a skandál bez jakéhokoliv důvodu.

Buďte bdělí v případech, kdy vás opakovaně zničeho nic přepadají záchvaty zlosti a vzteku, býváte často nemocní, s potěšením vyvoláváte hádky nebo se vášnivě vměšujete do cizích konfliktů, snadno ztrácíte pozornost a nedokážete se na nic pořádně soustředit. Je velmi pravděpodobné, že některý z uvedených symptomů poukazuje na narušení vašeho energetického systému. Další projev přítomnosti energetických larev je promiskuita, kuřáctví a alkoholismus.

Astrální nebo energetická larva je parazit, který se živí destruktivním myšlením a chováním. Zaměřuje se na konfliktní lidi, kteří nemají rádi sami sebe, ani své okolí. Larva může postupem let i velice zesílit, pokud ji majitel denně dostatečně nakrmí pořádnou dávkou emocí a nenávisti.

Zbavit se těchto bytostí úplně, je pro většinu lidí těžké až nemožné, protože aktuální svět a běžný styl života vytváří pro astrální larvy ideální podmínky. I tak se jich ale dá zbavit, když člověk opravdu chce. Vyžaduje to však změnu v životním stylu, nejenom v hlavě.

Zbavit se larvy znamená zbavit se cizího vlivu, osvobodit se od destruktivních vzorců myšlení i chování a stát se sám sebou. Být věrný sobě a svému vnitřnímu radaru. Nenechat se strhávat do destruktivních hladin okolím, médii, ani lidmi. V dnešní době na běžného člověka útočí všechno možné: Cizí názory, pomluvy a posuzování, manipulace, tragédie zobrazované v médiích, krvavé filmy, kamarádi pařmeni, práce co nás drtí…
Jestliže jsme v kontaktu s destruktivitou, i když máme třeba dobrý záměr vyhovět nebo někomu pomoci, oslabujeme tím svou vlastní auru a vystavujeme se nebezpečí ze strany astrálních larev.

Vhodná je prevence
Najděte si čas sami na sebe, na pozorování a vyhodnocení svého nitra. Položte si zásadní otázky jestli jste spokojení, jestli trávíte svůj čas konstruktivně a produktivně, jestli vás něco trápí a proč… Pěstujte přívětivý vztah sami k sobě, od toho začnete mít raději i své okolí a ostatní lidi. Zdravá sebeláska je nejlepší lék na astrální larvy, protože když se máte rádi, z vlastní vůle se aktivně chráníte před vlivy, které vás oslabují a poškozují. Nebudete se přepínat, nenecháte se sebou manipulovat, vnucovat si cizí názory, ani po sobě nenecháte nikoho šlapat.
Když vidíte, že máte po setkání s někým strašně blbou náladu a najednou máte pocit, že nic na světě nemá smysl a jediné co musíte je umřít, věnujte se cílené energetické očistě a kontakt s takovým člověkem ve vlastním zájmu omezte na minimum.
Pokud trpíte na záchvaty smutku a vzteku, přestože nenastal žádný konkrétní spouštěč, také je důležité se energeticky očistit.

Jak? Například jednoduchým pobytem u stromu v přírodě: Jak správně nasávat energii ze stromů
nebo silným přírodním křišťálem pro použití doma, způsob zacházejí je popsán na Alue.cz v článku Přírodní nebroušené křišťály, nebo v knize Anděl strážný, kde najdete mnoho dalších návodů a doporučení. Pro ochranu před astrálními larvami mimo domov (nebo pro jejich snazší setřesení) jsou vhodné Energetické krystaly na krk.
Pomůže také uzemňování v přírodě, nebo oplachy studenou vodou – ve vaně, nebo postáním za teplého počasí v potůčku.

To nejdůležitější ale je, zůstat veselý, optimistický, dobře naladěný a zdravý. Astrální larvy nesnáší radost, smích, lásku a další vysoké frekvence.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-19 11:08:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám na zdi obrázek mandaly.
Když se před něj postavím
spustí se na mě energetický vodopád.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-19 18:05:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ježovko?? Jsi tu někde? Mám tu pro tebe speciální skvost… určen pouze znalcům: https://www.youtube.com/watch?v=DP4_AWmO-MI

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-19 18:29:33
Ikona diskutujiciho
sipka

https://i.imgflip.com/3po8az.jpg

díky!:D

„au, ty p**o roh“ :D:D a „jupíka mám pod oknem“ mě taky dostalo 😀 taková krutá melodie, nabušenej zpěvák a on: „jupíka mám pod oknem“ 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-19 19:08:04
Ikona diskutujiciho
sipka

https://9gag.com/gag/a2Rj9B9 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-19 22:18:51
Ikona diskutujiciho
sipka

kristepane!! 😮 ale… bylo to děsně vtipný 😀 ten výraz 😀
horší už ty komentáře pod tím.. chci říct- ten gif jak tam ten týpek uplně brutálně máčel to řvoucí dítě.. tyo, v životě bych nenechala aby tohle mému dítěti někdo dělal, lidi jsou tím naboženstvími někdy fakt zblblí. celkově na křesťanství nesnáším tu ideologii, že ji „špinavá“ když se narodíš. přesný opak mého názoru 🙂

https://img-comment-fun.9cache.com/media/agqdvRn/aoKzadbW_700wv_0.mp4

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-20 07:54:28
Ikona diskutujiciho
sipka

jo no… podle mě to byl židovský obřad – asi měli dětí dost a nevadí když nějaké pán ,,rozbije“

Ikona diskutujiciho Kateřina 2020-02-20 11:40:39
Ikona diskutujiciho
sipka

To je křest. „pán“ je kněž a pojal křest poněkud entuziasticky.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-20 12:50:48
Ikona diskutujiciho
sipka

tyo né… hele že to je křest vím taky, lol 😀
jinak nevím, jak křest normálně probíhá, ale fakt doufám, že tohle jsou jen ojedinělé případy a jinak to vypadá normálně.

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-20 12:58:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To bys taky
Nirvano byla hloupá
kdybys to svému
dítěti nechala udělat.Křest miminek je nebiblický a je
neplatný. O křtu si
člověk musí rozhodnout sám.
Něco Ti napíšu,třeba Tě to
pobaví.Když jsem ještě chodila do
kostela,tak kněz
vyprávěl,že kdysi
jedni rodiče chtěli pokřtít
mimčo.Oni byli
nevěřící,ten křest
chtěli prarodiče.
Tak byla nějaká
příprava,a pak přišel
ten den,no a když
bylo po mši,tak ten
tatínek došel za
farářem a povídá-
to polití vodou to
bylo ono? Hm tak
to jsem ho mohl
strčit pod vodovod
a ušetřili jsme si
cestu.A měl pravdu.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-20 14:07:45
Ikona diskutujiciho
sipka

ha 😀 já zas znám nevěřící lidí, kteří se jinak chovají v reálném životě fakt špatně, a nechali pokřtít děti… nechopim. typicky falešně hodí lidé, kteří si jen chtějí chránit vlastní zadek – přitom jak řikám, ani nevěří, že křesťanský bůh existuje. to je celkově docela urážka křesťanů jako takových.

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-02-20 16:11:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano,máš pravdu
a takových je
bohužel hodné.
Křest ovšem znamená,že chceš
každý den žít s Bohem a dodržovat
Jeho zákony
(není to ale o tom,že už nebudeš
dělat chyby,ty děláme všichni,ale
o tom,že si je uvědomíš a přiznáš
je Bohu i sobě)
Lidem co si myslí,že
se nechají pokřtít a
pak si klidně můžou
žít jak prasata,je
ten křest platný jak
zmrzlému zimník.
Takoví se jednou
budou hodně divit.
a přiz

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek