Běžné věci, které snižují vaše vibrace. Jak to napravit?

26.2.2022 v Energie 22

Naše energetické vibrace se neustále mění v závislosti na naší náladě a celkové kvalitě života, který prožíváme. Tyto každodenní výkyvy jsou normální a pravděpodobně nebudou mít podstatný vli na náš život, pokud nám ovšem vibrace neklesne na delší dobu.Účinky nízkých vibrací
Pokud jsou vaše vibrace trvale nízké, může to vést k únavě, fyzickým nemocem, celkové pasivitě a k tomu, že nejste v kontaktu se svou duší a moudrostí vašeho srdce. Může vám to také ztížit schopnost naladění se na svou intuici a může to vést k tomu, že si do života přitáhnete chaos, drama a další nepříjemné zážitky.

Pokud nevynakládáte vědomé úsilí na zvýšení našich vibrací, je velmi pravděpodobné, že jsou nižší, než by měly být, což je způsobeno tím, že moderní rychlý životní styl podporuje a upevňuje nízké vibrace. Existuje mnoho běžných věcí, které snižují vaši vibraci:

Nezdravé jídlo a polotovary
Stres a úzkost
Toxické produkty/prostředí (špatná kosmetika, chemické čisticí prostředky, znečištění životního prostředí atd.)
Dlouhodobé působení elektroniky (mobilní telefony, počítače, televize, wi-fi vysílače v blízkosti těla).
Zadržování hněvu, viny nebo zášti
Destruktivní mluvení o sobě
Pomlouvání druhých lidí
Chtít víc, místo toho, abyste byli vděční za to, co už máte
Žití v minulosti
Dělání si starostí o budoucnost
Alkohol a drogy

Zvyšování vibrací
Na cestě k vyššímu vědomí nebo duchovnímu probuzení je učení se zvyšování vibrací často něco, co přichází přirozeně a organicky. I když existuje mnoho způsobů, jak zvýšit svou vibraci, mezi nejjednodušší metody patří:

Meditace
Tvořivost a kreativita
Zdravá strava
Soustředění se na vděčnost za to co máte
Pocit bezpodmínečné lásky
Pobyt v přírodě
Poklidné přijímání života
Krystaly
Cvičení
Smích
Hudba a zpěv

Když jsou vaše vibrace vysoké, nejenže se cítíte lépe, ale také vám to umožňuje stát se lepším manifestátorem a tvůrcem svého osudu. Vysoká vibrace také posiluje váš imunitní systém a může vás chránit před chorobami. Když jsou vaše vibrace vysoké, je také mnohem snazší a plynulejší naladit se na svou intuici. Zvyšování vibrací přináší mnoho výhod, ale mohou být někdy až příliš vysoké?

Vyrovnávání
Stejně jako u všeho v životě, je často klíčová rovnováha. Může se vám stát, že budete mít z něčeho nadbytek energie. Poznáte to nadměrnou aktivitou těla i mysli, absencí únavy a z ní plynoucími problémy se spánkem. Proto je důležité se také pravidelně uzemňovat. Návody najdete v knize Anděl strážný, nebo přes vyhledávač pod heslem ,,uzemnění“.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Elena 2022-02-26 08:45:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za pěkné příspěvky. Ale nějak vyblokovali Tadesco…

Ikona diskutujiciho Radeta 2022-02-26 12:15:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Eleno, tadesco mi načíst jde, ale trvá to hóóódně dlouho.

Roman, admin tadesca, napsal včera do diskuze:

Proti tadescu je asi veden nějaký druh útoku. Hrozně pomalu se načítá. Opište si radši prosím naše e-mailové adresy a sledujte také náš druhý web https://tadesco.blogspot.com

roman

Ikona diskutujiciho adria 2022-02-26 13:49:34
Ikona diskutujiciho
sipka

od včera od večera už nejde najet … ne přes goole vyhledávač, zkusím ostatní – tedy ani bing. ani brave. ani duckduck go
.. zkusim jiný prohlížeč. ale prdím na to, to bude určitě pro čr, ne? třeba zkusit přes zahraniční IP adresu.
ALE tomu já nerozumím, jak to udělat …

Ikona diskutujiciho Radeta 2022-02-26 16:09:42
Ikona diskutujiciho
sipka

adrio, mě tadesco načíst jde i dneska, ale jak jsem psala, je to hodně pomalé. Mám tadesco uložené v záložkách a chodím na něj přes ně. Teď jsem to zkusila i přes vyhledávač DuckDuckGo a povedlo se mi to.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-26 11:16:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že opakom robenia si starosti o budúcnosť je žiť v snoch. Čo na o poviete? Je vhodné si nerobiť starosti a žiť v snoch?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-26 11:51:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Když přejdeš z jednoho extrému do druhého, je to vždycky špatně. Harmonie je o nalézání rovnováhy.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-26 12:04:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tým čo je uvedené súhlasím, akurát tam nie je spomenuté, že treba žiť v prítomnosti a nesnívať o lepšom živote. Keď si nebudete robiť starosti o budúcnosť tak vás ani nenapadne, že treba niečo urobiť pre svoju záchranu a záchranu svojich najbližších. Dávam vám podnety na to, aby ste sa dovedeli pravdu o tom, čomu sa hovorí „záblesk“. Je to naozaj tak ako hovoria na duchovne orientovaných weboch, že vás to presunie do 5D a že musíte mať vysoké vibrácie aby ste sa tam dostali. To, čo nebolo ale dosť jasne povedané je to, že musíte najprv zomrieť. Tie vysoké vibrácie sú potrebné na to, aby ste boli vyrovnaný s tým čo príde, s tým, že za chvíľu väčšina ľudí na zemi zomrie.
Zabudnite na Galaktickú federáciu a zázračné technológie. Pred nejakými rokmi sa veľa hovorilo o nejakých Blue Aviánoch, ktorí údajne rozostavili nejaké guľe veľkosti planét v našej Slnečnej sústave aby zmiernili účinky záblesku. No jasné, nie sú vidieť, lebo ich údajne zamaskovali. Nič také neexistuje, zabudnite na to. Čo myslíte odkiaľ sa zobrala myšlienka nejakých gúľ? Pred nedávnom som vám dával odkaz na guličky, ktoré hľadali na Mesiaci. Tu je ďaľší odkaz:
https://www.stoplusjednicka.cz/cinsky-rover-objevil-na-odvracene-strane-mesice-podivne-sklenene-kulicky
Vysvetlenie ako tie guličky vznikli je chybné. Sopka a ani meteorit neurobí dokonalú sféru roztaveného skla. Tá hmota musí mať vysokú rotáciu aby sa vytvorila dokonalá guľa.

Ikona diskutujiciho xerg 2022-02-26 21:49:24
Ikona diskutujiciho
sipka

„Tá hmota musí mať vysokú rotáciu aby sa vytvorila dokonalá guľa.“

Pozor, to je zcela špatná úvaha, naopak! Rotující koule by se naopak „rozplácla“ do tvaru zploštelého elipsoidu. Kuličky vznikly z roztavené horniny vyvržené při nějakém dávném impaktu (to co vytvořilo měsíční krátery) kdy ona sklovitá hmota během letu utuhla. A jelikož Měsíc nemá atmosféru, byla během onoho volného letu defakto ve stavu beztíže a nepůsobily na ní žádné síly, takže se (vlivem povrchového napětí) zformovala do tvaru ideální koule. Na Zemi to tak není, při průletu atmosférou dostávají tekutá tělesa kapkovitý tvar a ruzně s štěpí a proto např. vltavíny kulové nejsou.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-02-27 08:10:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu je to vysvetlené lepšie:
https://dieholdfoundation.com/collecting-samples-of-sediments.html

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-27 09:01:04
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju

Ikona diskutujiciho Merlin 2022-02-26 12:33:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško, velice přínosný článek, super.

Ale teď z jiného soudku. Šmejdi zablokovali Tadesco.

Na FB pirátů je napsáno:
Sdružení CZ.NIC vyřadilo 8 dezinformačních webů. Sloužily jako nástroj Ruského barbarství.
Na webu CZ:NIC píšou:
Po intenzivních konzultacích s bezpečnostními složkami státu a na základě doporučení Vlády České republiky blokuje sdružení CZ.NIC vybrané dezinformační weby, které ohrožují naši národní bezpečnost. Tento zcela mimořádný krok je reakcí na vojenský útok armády Ruské federace proti svrchované Ukrajině a dezinformační kampaň, která ho provázela a stále provází.

A Okamura napsal na FB toto:
Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) a vláda Petra Fialy nechali zablokovat web Protiproud blízkého spolupracovníka exprezidenta Václava Klause Petra Hájka a web Prvnízprávy, kde pravidelně publikoval názory signatář Charty77, disident, politický vězeň a poslanec SPD Jaroslav Bašta. Blokace oficiálně hrozí i webu Nová republika, který provozuje europoslanec SPD, bývalý ministr zdravotnictví a ředitel psychiatrické léčebny v Bohnicích MUDr. Ivan David. Tito lidé mají jedno společné – jsou to vlastenci a nejdou na ruku žádné z mocností. Ani Washingtonu, ani Bruselu, ani Rusku. Česká republika je pro ně na 1.místě. A to je evidentně pro současný establishment “problém”. Je velmi důležité rozlišovat mezi lží a jiným názorem. Zbavujeme se svobody slova, hodnot, které máme chránit. Svoboda slova je velmi důležitá hodnota. A na tom nic nemění to, že například Aeronet opakovaně zveřejňoval podle mého názoru pomluvy o SPD. Jestli se někdo cítí poškozen, tak by měl být mechanismus, jak se domoci nápravy. To může v demokracii rozhodnout soud, ale nikoli ministr Rakušan (STAN) či premiér Petr Fiala (ODS). To, co předvádí vláda, je v zásadě cenzura👎🏻 Kdo přijde na řadu příště? A kdo bude rozhodovat, který názor je ten správný a který ne? Hnutí SPD bude nadále bojovat za svobodu, demokracii a za svobodu slova. I kdybychom měli být jediní na politické scéně. Politický boj za tyto pro nás důležité hodnoty nevzdáme.

Takže jsme k vůli prolhaným vlastizrádným podvodníkům přišli o Tadesco. Škoda…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-26 14:30:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím čtenáře, aby pokud se chtějí bavit na témata nesouvisející z webem aluška.org nebo nesouvisející s tématem článku, přešli na místa k tomu určená a zvu je do skupiny Aluška.org na fb, kde je živo a ví se také o zmíněné cenzuře: https://www.facebook.com/groups/aluska

Ikona diskutujiciho Merlin 2022-02-26 15:16:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji aluško už jsem se tam přihlásil. A omlouvám se za komplikace. Promiň mrk.

Ikona diskutujiciho Radeta 2022-02-26 16:19:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, také se omlouvám, než jsem dočetla diskuzi, napsala jsem ještě jeden koment k tadescu. FB nemám a ani nechci. Ale zkusím se podívat, jestli budu moct alespoň číst přízpěvky bez přihlášení.

Ikona diskutujiciho Luboš 2022-02-26 21:36:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co těmi vibracemi máš na mysli, Aluško? Nejsem si vědom toho, že by člověk jakkoliv vibroval.

Ikona diskutujiciho adria 2022-02-27 13:45:37
Ikona diskutujiciho
sipka

vše je energie, to už ti řekli ve školské fyzice. má jen různou podobu díky různým vibracím.
nepredstavujes si to jako vibrující mobil nebo vibrator ze ne … 😀

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-02-27 18:06:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Luboš- Asi myslí toto, ale možno je viacero druhov vibrácií, bovis a iné. Naše energie by neměla klesnout pod 6500 bovisů. Pro zvýšení energie je vhodné odstranit od sebe „vysavače“energie, věci, které vyzařují méně než 5000 bovisů.

Patří k nim např. mobily, počítače, klimatizace… které mají  jen kolem 100 bovisů + elektrosmog jako takový. Dále geopatogenní a psychogenní zóny mají rovněž pouze kolem 2 000 bovisů, KŘÍŽE pověšené doma, či nošené na krku vyzařují také 2000 bovisů, CHEMICKÉ LÉKY i chemie jako taková – 0 bovisů, konzervovaná a „mrtvá“ strava – 0, rovněž potraviny vařené, či jen ohřívané v mikrovlnné troubě – jsou  téměř bez energii, voda z kohoutku – 1000 – 1500 bovisů atd.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-03-02 15:14:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu je trocha normálnejšie info o nadchádzajúcich udalostiach, ktoré nás čakajú a neminú:
https://mauihawaiitheworld.wordpress.com/2015/08/03/the-prophecy-of-christian-mystic-master-beinsa-douno/

Dočítate sa tam čo sa bude diať za nedlho bez toho aby tam bolo čo i len slovko spomenuté o nejakých mimozemšťanoch. Rezonuje to so mnou viac ako Aštarové veliteľstvo zachraňujúce všetkých ľudí vo fyzických telách ako nám to opísal Cobra vo svojom poslednom blogu.

Ikona diskutujiciho Andy 2022-03-02 21:57:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouva se za takovy mozna prilis zvedavy dotaz (ne ze by to bylo nejak extremne dulezite). Dneska ve stredu 2.3. 2022 okolo 16h jsem jel podel Vltavy autem po Masarykove/Ryšínově nábřeží a odbočoval pak doleva do Resslovky. Na zastavce tramvaje jsem videl slečnu, která se opravdu velmi hodně podobala Alusce. Byla to jen podoba a nebo jsem se nespletl? predem diky za odpoved a preju prijemny vecer 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-02 23:32:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě ne. Skutečná Alue jezdí v autě a v Praze byla za celý život asi 3x 😀

Ikona diskutujiciho Arven 2022-03-25 19:16:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný jarní večer všem, používám Operu Tadesco mám jako první odkaz a jde mi načíst hned.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-25 19:25:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Výpadek byl před měsícem, je dávno spravené.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek