Biokineze: Vizualizační technika na změnu barvy oční duhovky

28.9.2019 v Návody 10

Pokud je čaroděj schopen vytvářet iluzi dostatečně silně ve své mysli, tato iluze se poté stává viditelnou i pro ostatní lidi. Jaký druh iluze? Co například změnit barvu vašich očí? Vždycky jste přemýšleli nad tím, jak se to vlastně dělá a jestli se to vůbec dá natrénovat? Dnes si odkryjeme jednu z technik, kterou si můžete snadno vyzkoušet.Jak změnit barvu očí
Vzhledem k tomu, že takzvaný ,,skutečný svět“ je ve skutečnosti velmi silná a obecně přijímaná iluze, tak pokud bude iluze vytvořená kouzelníkem dostatečně silná, stane se tím, čemu říkáme ,,realita“.
Například si čaroděj může představit (tak, že si ve své mysli vytvoří iluzi), že před ním je zeď. Pokud je tato iluze dostatečně silná, pak více lidí uvidí tuto zeď a možná že všichni lidé uvidí zeď. Pokud je iluze dostatečně silná, zeď se projevuje sama a pak na představivosti nebo duchovní síle kouzelníka její další existence nezávisí.
Všechna fantastická ,,kouzla“, kdy se například z rovného papíru vytáhle jedlé jablko, jsou založena na schopnosti velice intenzivní vizualizace v kombinaci s aktivovanou šišinkou mozkovou. Omezení hmotného světa jsou z toho důvodu pro některé lidi docela relativní.

Pro podvědomou mysl člověka je navíc jednodušší vidět iluzi, než pro vědomou mysl. Proto v předchozím příkladu  se zdí je možné, že lidé, kteří byli v danou chvíli na místě, kde byla vytvořena iluze zdi, si mohou pamatovat existenci zdi, i když ji tam v danou chvíli fyzicky nepotkali.

Cvičení na změnu barvy očí
I když jste velmi talentovaní, trvalá změna barvy vašich očí může vyžadovat mnoho času a tréninku, ale není to nemožné.

Vyberte si barvu, kterou chcete mít
Lidská mysl předpokládá, že je spíše možné změnit barvu na takovou, která se u lidí normálně vyskytuje. Ale pokud chcete nějakou neobvyklou, jako třeba žlutá nebo fialová, můžete to zkusit také, jen to bude v začátku těžší.

Vezměte si barevné papíry s vaší vysněnou barvou v různých odstínech (když si vyberete modrou, budou mít vaše papíry všelijaké odstíny modré). A rozestavte tyto papíry všude všude kolem vás. Ideální by bylo, kdybyste kolem žádnou jinou barvu ani neviděli. Soustřeďte se na tu barvu.
Cítíte její vibrace, cítíte její energii. Posloucháte její zvuk, chuť, cítíte a vizualizujete barvu všemi způsoby a smysly, jakými jen dokážete. Myslete pouze na tuto barvu.
Když je vaše mysl plná barvy, zavřete oči a vizualizujte. Vidíte a cítíte barvu všude kolem vás.
Pokud vám to nepůjde, znovu otevřete oči a pozorujte barvu déle, dokud barvu nevidíte a necítíte i se zavřenýma očima. Někteří lidé potřebují k dosažení tohoto cíle více než jeden den, takže buďte trpěliví. Je to ve vašich schopnostech.

Poté jste připraveni na další krok. Pošlete tuto barvu do očí a přesněji do duhovky. Vyplňte obě své iris touto barvou. Cítíte její vibrace ve vašich očích a také její vyzařování z vašich očí. Když tuto iluzi dokončíte, můžete říct něco jako: „Moje oči jsou nyní zelené“ nebo jakoukoliv barvu, kterou jste si vybrali. Pak otevřete oči.

Zkušenost s biokinezí: Zdokumentovaný výsledek po jednom roce

Nechoďte k zrcadlu
Neptejte se svých rodinných příslušníků nebo nejbližších přátel, jakou barvu mají vaše oči. Pro vás a vaše nejbližší lidi je iluze vaší předchozí barvy očí silná, takže zpočátku nemusíte novou iluzi vidět ani vy, ani oni. Jděte ven a uvidíte, co se stane. Pokud se vyloženě chcete někoho zeptat na barvu vašich očí, zeptejte se někoho, koho jste právě potkali. Nebo se zeptejte přítele prostřednictvím telefonu, zda si všiml vašich barevných kontaktních čoček a zda se mu líbily. Jeho podvědomí si může pamatovat iluzí změněnou barvu s přiměřenou omluvou, že jsou to jenom kontaktní čočky. Může se tak bez obav vyjádřit, co si pamatuje.

Pokračujte v praktikování této techniky, dokud není změna viditelná pro všechny, nebo dokud není změna trvalá. Záleží na tom, čeho chcete dosáhnout. Stejná technika ​​se používá i pro novou barvu vašich vlasů, nebo dokonce pro barvu vaší pokožky. Je však lepší to cvičit na malých plochách, jako jsou vaše oči, než se zaměříte na velké plochy jako je třeba kůže, protože budete potřebovat lepší koncentraci, abyste vytvořili takto velkou iluzi.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Choco 2019-09-28 01:24:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hustý, pravě jsem se dozvěděla, že už půl roku, možná i dýl, provádín biokinezi 😀 Vždy jsem měla světle modré až šedé oči, takové nevýrazné. Jednou jsem potkala ve městě holčinu, co měla studánkově modré a naprosto hypnotizující oči a moje já si umanulo, že chce taky takové. A tak jsem začala vizualizovat a silně věřit tomu, že mé oči jsou tmavější. A ono opravdu. Vlastně bych si toho ani nevšimla, kdybych nedávno neviděla své staré fotky 😀

Ikona diskutujiciho Andy 2019-09-28 02:43:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle jsem si celkem snadno ztmavila svou přirozenou hnědou na tmavší přirozenou hnědou. Prostě jsem si to přála … ani nevím, jestli jsem pro to vůbec musela něco dělat … ? 😀 Teď ji mám prostě tmavší, jak jsem si přála a je to!

Ikona diskutujiciho renata369 2019-09-28 09:42:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

želam si menší nosík, ale tu to asi nebude fungovat 😀 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-28 09:48:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkusit to jistě můžeš, ale pro začátek bych si vybrala něco jednoduchého, malého, čemu budeš i sama schopná věřit, že to dokážeš… nemá smysl zkoušet něco, čemu vlastně nevěříš a říkáš si, že to není možné, pak to nebude možné. Nikdo jiný než ty sama, ti omezení nemůže stanovit.

Ikona diskutujiciho nirvana 2019-09-28 13:33:08
Ikona diskutujiciho
sipka

hustý, to jako bylo možný? 😀 no to zkusim. já si takhle vizualizovala světlejší oči a od té doby mi přijdou víc zelené.

Ikona diskutujiciho vanilková 2019-09-29 01:01:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeeej! Ted se mi vysvětlilo, co se mi v dětství stalo s bradavicí na hřbetě ruky. Měla jsem ji dlouho, ale ve chvíli, kdy se mě najednou na ni ve škole spolužáci pořád ptaly – „ty jo, co to máš na ruce“, „co to je?“ jsem se za ni začala stydět. Dokonce jsem začala schovávat ruku rukávem nebo dávat do kapsy. V tu chvíli jsem si začala usilovně přát, aby zmizela a představovala si, jak bych byla št’astná a má ruka krásná bez bradavice. No a jeden den pak na ruce nebyla:) Jakoby zničeho nic!

Ikona diskutujiciho Luk 2019-09-30 09:27:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dávno, tak rok či dva zpět jsem to zkoušel vesměs podobně. Nějak jsem začal chuť mít své modré oči ještě víc modré 😀 tak jsem si intuitivně vymyslel postup na podobných principech jako tento a měl jsem své výsledky. Pozoroval jsem detailně své oči předtím a potom, dělal jsem to myslím pár dní, ale na mojich duhovkách vznikly minimetrové 2-3 světlo modré pigmentové fleky, prostě mi tam přibyli a takovou barvou která je mi příjemnější než moje modrá předtím. Asi bych to měl dokončit a dát pak vědět

Ikona diskutujiciho Pírko 2020-12-14 10:48:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šla by změnit barva bělma?
Nebo jen duhovka jednoho oka?

Ikona diskutujiciho Kůň 2022-05-16 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šlo by si přidat nějaký ornament do oka?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-16 23:33:35
Ikona diskutujiciho
sipka

pochybuju že to tady nějaký běžný člověk dokáže

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek