Čarodějná znamení: Máte je na těle i vy?

15.3.2020 v Paranormální jevy 20

Existuje mnoho starých příběhů a legend o tom, jak poznat kdo je čarodějka a kdo ne. Čarodějka byla v minulosti tou, která stojí někde mezi říší lidí a říší duchů. Čarodějky byly po celém světě vnímány jako údajné inkarnované božské bytosti, než z nich církev udělala satanovo plémě, které bylo nutné vyhubit. Jejich obrovská moudrost a jejich schopnosti zkrátka ohrožovaly dlouhodobý globální plán církve a proto měly zmizet z povrchu zemského. Většinou byly tyto čarodějky od narození označeny čarodějným znamením a to je moc zajímavé téma, které si dnes popíšeme podrobněji.Termín ,,čarodějné znamení“ (nebo ,,čarodějnická značka“) je dodnes celkem citlivý, protože stále připomíná období historie čarodějek, kdy bylo zavražděno mnoho nevinných žen, dětí i mužů. Historicky výskyt čarodějných znamení koreluje s lovem čarodějnic, kdy podle dochovaných záznamů byly tyto značky důkazem toho, že žena byla opravdu čarodějnice. V té době byla čarodějnice synonymum pro ďáblova služebníka.
Z dob honů na čarodějnice se dochovaly tři strašidelné názvy pro tato znamení: Čarodějnická značka, ďábelská značka a Kainova značka. Jsou to všechno pojmy vztahující se k tomu samému.
Podle inkvizitorů byla „ďábelská značka“ považována za trvalé označení od ďábla, které přenesl na své zasvěcence, aby zapečetil společnou smlouvu, tedy jejich poslušnost a věčnou službu jemu. Ďábel prý takto označil čarodějnici na konci temných nočních iniciačních rituálů.

Čarodějnickými procesy se rozumí světské a církevní trestní jednání proti čarodějnicím a čarodějům. Jedná se o historický jev, který trval od 15. do 18. století, prováděný jak katolickými, tak protestantskými vrchnostmi.

Čarodějnická bradavka
Tohle bude trochu nechutné, ale historie se o tom zkrátka zmiňuje a tak to patří k tématu… Předpokládalo se, že další podoba čarodějnické značky připomíná bradavku. Říkalo se tomu ,,čarodějnické struky“. Věřilo se, že jejich společník, což byl maskovaný imp (pekelný skřet), lezl na čarodějnické tělo a vysával z ní krev (jasný vampirický akt, ve skutečnosti to nemá nic společného se skutečnými čarodějkami). Tento vztah dal impovi sílu, kterou později použila čarodějnice při svých temných kouzlech.
,,Byla čarodějnicí po deset let a pak odhalila svá prsa, černý jí dal dvě malé věci podobné malým kočkám a ona je dala na svá prsa a kojila je. Neměly srst a měly uši jako člověk,“ píše Bernard Rosenthal v knize Records of the Salem Witch Hunt, Cambridge University Press (2009).

Čarodějky byly kněžky a kněží , kteří střežili dávnou moudrost a vyznávali stará náboženství. S ďáblem neměli nic společného a pravděpodobně ani nevěděli kdo to je.

Pravda je samozřejmě úplně jiná, než co kázali zvrhlí inkvizitoři (Co to muselo být za prasáka, který byl schopen vymyslet takový hrozný příběh o impovi?). Většina čarodějek neměla nic společného s ďáblem, nebo jakýmkoli jiným démonem (I když existovali a dodnes existují černí mágové, kteří takový pakt skutečně uzavřeli. Ti nejhorší dnes sedí pod Vatikánem.). Čarodějky byly kněžky a kněží, kteří střežili dávnou moudrost, vyznávali stará pohanská náboženství a božstva. S ďáblem neměli nic společného a pravděpodobně ani nevěděli kdo to je.

Jste čaroděj(ka)?
Čarodějná značka byla pro zasvěcence a starší něco velice důležitého. V dávných tradičních covenech, když byla čarodějka připravena přijmout a naučit se své schopnosti, údajně došlo k její iniciaci a proběhl obřad. Na konci tohoto ritu byla označena společným posvátným symbolem svého covenu (nebo náboženství). Dělalo se to škrábnutím, říznutím, kousnutím, nebo tetováním… To je původ moderních tetování. Tetování kdysi sloužila k duchovním a magickým účelům.

Rituální označení
Toto označení byla malá oběť, která identifikovala čarodějku jako součást určité skupiny. Během těchto rituálů se jednotlivec spojoval s božstvy jako byla například měsíční bohyně Diana (Artemis). Když se čarodějka stala jedním s bohyní, překračovala čas i prostor, a mohla doufat, že Diana bude vždycky na její straně. Nejen po dobu jednoho života, ale i déle. Na tomto stojí legenda o tom, že se čarodějná značka může přenést i do další inkarnace a dá se na těle najít. (Teď jste určitě začali prohledávat svou kůži, že jo? :D)

Podle legend ten, který byl kdysi zasvěcen do starověkých tajemství, by se mohl narodit i v dnešní době a nese nějaké tajemné znamení, nebo mateřské znaménko. Například slavná čarodějnice Sybila Leek této legendě věřila a říkala, že ona i další členové její rodiny takové značky mají.

Sibyla Leek rozená Fawcett. Narozena 22. února 1917, zemřela 26. října 1982. Byla anglická čarodějka, senzibilka, astroložka a okultní autorka. Napsala mnoho knih o okultních a esoterických vědách.

O jakém druhu mateřských znamének a značek je řeč?

Druhy čarodějných znamení:
modré a červené tečky
skvrny v barvě portského vína
pigmentové skvrny
bradavice
jizvy a škrábance

Tyto značky mohou na vaší kůži vytvářet formaci, nebo obrázek. Prozkoumejte tedy své tělo. Značka může vypadat například takto:


Může to být zvláštní uskupení menších znamének. Znám i značku, která je bílá a vypadá jako hvězdička, ale nemám ji vyfocenou… Značka by měla být vrozená, nebo se objeví samovolně v brzkém věku. Jizvy a škrábance získané později během života při různých úrazech a nehodách se nepočítají.

Našli jste něco?
Pokud ano, může to znamenat, že jste reinkarnovaná dávná čarodějka, nebo (pokud nejste příznivec reinkarnací a dědictví napříč životy) zkrátka máte vrozené nadsmyslové schopnosti. Podle mých zkušeností se to jeví tak, že mimosmyslově nadaní lidé, nebo minimálně ti kteří mají cit pro duchovno i okultismus, nějakou zvláštní značku nebo vystouplou bradavici od narození mají. Bez ohledu na to, jestli jsou tu inkarnovaní poprvé, jestli byli na zemi už mockrát, nebo přišli odkudsi z hvězd. Tyto značky se většinou objevily u všech které jsem poznala s tímto druhem nadání nebo citu a to bez ohledu na to, jestli dotyční své schopnosti využívají k dobru, nebo ke zlu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-15 02:26:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a já si na ta znaménka stěžovala 😀 toho mám… nejvíc si ale pamatuju to na pravé ruce, o tom jsem si jistá, že to mám fakt odmala.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-03-15 02:28:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jinak mám i pihy, co mi tvoří souhvězdí. ale to se asi nepočítá, mám pih hodně, mám to po mamce.

Ikona diskutujiciho kiana 2020-03-25 02:41:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se najednou objevily pihy tvořící souhvězdí v dospělosti. A jedno znaménko jako se píše v článku mám od narození, ale myslela jsem si, že (skoro) každý nějaké má.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-25 08:32:55
Ikona diskutujiciho
sipka

asi jo, podle téhle staré legendy by byl čarodějnice snad každý 🙂

Ikona diskutujiciho Izairi 2020-03-15 03:58:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám mateřské
znaménko pod
pravou lopatkou,ale
posunuté víc na bok. Je to takové
to vystouplé,které
byste si neměli
strhnout.Tedy ne,že
bych si myslela,že
jsem čarodějka,to
vůbec.Jen mi máma
říkala,že přesně to
samé znaménko a
na tom samém
místě měl děda
(mámin táta,umřel
když mi bylo pět).
Máma ho ale nemá,
já jo.Vždycky mi to
přišlo zajímavé.

Ikona diskutujiciho Lucka 2020-03-15 09:42:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsem bradavici co vypadala jak bradavka u nosu.Oznaceni,že mi roste bradavka u nosu, vymyslela bývalá spolužačka.Nechala jsem si ji odstranit tenkrat. Další věc ,mám na zádech nepatrně jizvy, které vypadají jak po bičování.Ale to už jsem se tě kdysi ptala.Odepsala jsi mi,že to je otisknuta energie.Ze to jiny důvod mít nemusí.Jen že to asi bylo silné.A poslední věc,přestěhovala jsem se už kdysi do města,kde byl hon na čarodějnice.A oblíbila jsem si zámek u kterého bylo popraveno hodně nevinných čarodějek… Ale taky to může být o něčem jiném..

Ikona diskutujiciho Gabby 2020-03-15 09:50:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wooow já mám to z prvního obrázku na břiše vlevo u pupíku takové kulaté.. To čumím teda 😀

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-03-15 10:01:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si nechala 4 velká znaménka odstranit. DAlší velké 2×1,5 cm mám na intimním místě, ukazovala jsem ho na kožním. Prý mám být v klidu, že je to dobré.

Ikona diskutujiciho romča 2020-03-15 11:48:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už ako dieťa som sa divila prečo mi tá „zvláštna škvrna“ na pravom kotníku nechce zmiznúť… 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-03-15 12:27:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na kolenách mám také biele čiarky akoby niekto vyril čiary do kameňa, ktoré sa proste neopália, no možno škrábanec od čarodejnice.

Ikona diskutujiciho Tinka 2020-03-15 13:28:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám právě na levém stehně od malička takovou světlou skvrnku, co se nikdy neopálí. Jsem jinak dost tmavá a v létě to vždycky hezky vynikne. 🙂

Ikona diskutujiciho Lola 2020-03-15 14:54:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo téma, ale právě jsem si všimla, že jedno hudební album, které doma mám je vzhůru nohama. Já to nebyla. Neví tu někdo, co to může znamenat? Hledala jsem na internetu, ale nic jsem nenašla, tak mě napadlo, že bych se zeptala tu, jestli to nevadí.

Ikona diskutujiciho aťa 2020-03-15 16:26:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeeej, ale mám šťastie,že žijem teraz. Hneď by ma prezradila tvár. Tých znamení mám viac, stačí oprášiť vedomosti …

Ikona diskutujiciho Adéla 2020-03-16 23:41:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také mám, velká piha přesně uprostřed mezi lopatky. Jako dítěti mi ji chtěli vyříznout ale já se bránila a zůstala mi. Pohmatem je jako bradavka a snadno se rozškrábne, mám pak od krve celý záda. A pak mám na ruce jakési pozůstatky vpichů, je jich hodně a tvoří hvězdokupu. Na stehně mám celý život větší, úplně černou pihu ze které roste chlup. A poslední o kterém vím je tmavá skvrna pod bradavkou, ta se s věkem a velikostí prsou posouvala. Jako dítě jsem tu skvrnu měla přímo v bradavce.

Ikona diskutujiciho coccinelle26 2020-03-17 01:27:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mam zase tu skvrnu v barve portskeho na zadni casti lytka😀 Uz od mala a nikdy jsem nechapala, kde se mi tam vzala.

Ikona diskutujiciho anelie 2020-03-17 07:29:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me znamenka na ruce vytvari souhvezdi Maly vuz…

Ikona diskutujiciho Nikitka 2020-06-23 01:34:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mam znaminko pod levym okem velikosti desetniku od narozeni. Nevim co to znamena

Ikona diskutujiciho Elis 2022-04-27 13:09:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám úplně identické znaménko jako na prvním obrázku😃

Ikona diskutujiciho Kristl 2022-07-14 19:26:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám od narození na zadku pigmentovou skrvnu asi o velikosti3-4cm
A v kříži jednu daleko větší tak cca 10-15cm
Obě mají v sobě několik hnědých znamének různých velikostí.

Upřímně, každý člověk má jiný názor, ale v magii jako takovou věřím, stejně tak, jako ve vesmír.. tak trochu pociťuji nějakou dědičnost mezi mnou a babičkou, mojí mamce se cit pro tohle vyhnul.
Mám několik svých zážitků. Ale nejraději mám práci s energií, kam spadá například i feng-shui , což je zase úplně něco jiného, ale z mého pohledu ani tak docela ne… co se týče například kyvadla, věštění z karet nebo určitých symbolů.. neříkám, že tomu slepě věřím, svoji pravdu to každopádně má.
Hezký den 🙂

Ikona diskutujiciho Marie 2023-07-02 11:25:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám na boku obrovskou pigmentovou skvrnu, táhne se z břicha do poloviny zad. Mamka má na tom místě jizvu, o které jí řekli, že je od opaření, ale ona si na to nepamatuje.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek