Čeho se nejvíc bojíte podle vašeho znamení zvěrokruhu

28.11.2021 v Zajímavosti 4

Na základě znamení zvěrokruhu můžeme o člověku hodně zjistit, ale věděli jste, že podle něj můžeme také zjistit jeden z jeho strachů? Podívejte se na následující seznam a dejte vědět, jestli to sedí.

Beran: Neúspěch
Beran má pocit, že musí být vždy na vrcholu. Beran se bojí, že všechno ztratí a že v životě selže. Tvrdě pracuje na tom, aby se dostal tam, kde v životě je, a představa, že se mu to všechno zhroutí, je pro něj sama o sobě dost těžká.Býk: Vystoupení z komfortní zóny
Býci rádi sedí ve své škatulce a zůstávají v ní. Takový člověk nerad riskuje a nechce v životě nic měnit. Rád se dostane do rutiny a drží se jí. Přesto je změna nevyhnutelná a on ze své bubliny bude muset jednou vystoupit.

Blíženci: Být skutečně sám
Jistě, Blíženec je rád sám, ale nedokáže se vyrovnat se samotou. Blíženec se děsí toho, že v životě skončí sám a nebude se mít na koho obrátit. To, že by ho všichni opustili, by ho zničilo.

Rak: Ztráta milovaných osob
Rak miluje vším, co má. Pokud Rak ztratí milovanou osobu, převálcuje ho strašlivý smutek. S tím se Rak nedokáže vyrovnat.

Lev: Zapomenutí
Lev chce být odkazem. Chce, aby se na něj navždy vzpomínalo. Kdyby všichni dělali, že Lev neexistuje, pravděpodobně by se zhroutil. Vyžívá se totiž v pozornosti druhých.

Panna: Být zbytečný
Panna je hrdá na všechno, co dělá. Kdyby najednou neměla žádný význam a neměla by co dělat, kdo ví, co by se stalo. I když si většina z nich tento strach nepřipouští, hluboko uvnitř nich je.

Váhy: Být nenáviděn
Váhy se snaží být laskavé a milující. Obecně nedávají nikomu důvod, aby je neměl rád. Snaží se ostatním vyhovět, aby nikdo neměl důvod je nesnášet. Váhy děsí představa, že by je lidé nenáviděli.

Štír: Zrada
Štíři jsou velmi milující a okouzlující. Jsou nejsvůdnější ze všech znamení. Přesto si často nepustí lidi k tělu na hlubší úrovni, dokud si nejsou jisti, že jim mohou důvěřovat. Štíři se děsí zrady.

Střelec: Být ztracen
Jistě, Střelec je cestovatel, ale nikdy se neztratí. Nemůžete být ztraceni, když nemáte ani žádný cíl. Střelec je sice trochu přelétavý, ale ví, kdo je. Ztratit smysl pro sebe sama nepřipadá v úvahu.

Kozoroh: Rozpaky
Kozoroh je obzvlášť citlivý a kvůli tomu se nedokáže vypořádat s rozpaky. Udělá všechno pro to, aby se jim vyhnul, a když k tomu dojde, cítí se hrozně. Rozpaky zasáhnou Kozoroha tisíckrát silněji, než jiné lidi.

Vodnář: Nebýt svobodný
Když Vodnáři vezmete svobodu, v podstatě jste ho zabili. Vodnář nemá rád cenzuru a své individuality se nevzdá ani za nic. Nechce ztratit sám sebe.

Ryby: Utrpení
Ryby nesnesou, aby někdo trpěl, nebo aby trpěly ony samy. Jsou to velmi starostliví lidé, kteří dělají, co mohou, aby pomohli druhým. Vzhledem k tomu, že jejich míra empatie je tak vysoká, je pro ně velký problém také odmítnutí. Děsí je, že by musely snášet skutečnou bolest a utrpení, to by prostě nezvládly.

© aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho matyas 2021-11-28 10:14:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na mě to celkem sedí 😀

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2021-11-28 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Život ve fyzickém těle na Zemi může z nadhledu vypadat jako škola, než se narodíme neznáme bolest ani strach, máme ale jednu společnou vlastnost, tam i tady, touhu poznávat.
Do hry(školy) vstoupíme z energie zdroje, ztráta paměti a boj přichází až s výchovou, zařazením do systému ztratíme spojení s energií Lásky, kterou jsme si měli čistit rodové egregory(kolotoče našich trápení)vybraných Avatarů.
Po smrti se vrátíme do zdroje a jestli máme zkoušku za 5, nic jsem nevyřešili ani nenašli, možná pak chceme rychle zpátky, protože mě to tady semlelo a přitom stačilo tááák málo, já si jen nevzpomněl(jako v tom vtipu s dědkem, babkou a rourou od kamen).
Ok, nový skok, teď to dám, si beru Raka a budu couvat dopředu, já Váhy a budu rozvážný… Staré duše můžou skládat hudbu, psát knihy, tesat vzkazy do kamene nebo si dávat jiné značky, aby se znovu našli v čase a hmotě.
Zvěrokruh je dobrá nápověda(střípek mozaiky), aby člověk poznal kvality, dary období roku kdy přišel do hmoty, aby se dotýkal světa rukama, hledal, tvořil, miloval, nezraňoval. Strachy(vlastnosti) různých znamení můžou být naší slabinou(uvěříme limitu) nebo zkouškou s progresem.

Ikona diskutujiciho Annie 2021-11-29 23:03:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem rak a ztráta milované osoby mě jistě zasáhne. Nicméně to, že jejich duše existuje někde dál a našla nebo najde klid mě uklidňuje a právě to mě pomáhá se s tím vypořádat. Takže na mě to sedí jen částečně. Ty pocity ze ztráty nejsou příjemné, ale o to víc člověk může prohlubovat svou víru v nekonečnost a nesmrtelnost duše.

Ikona diskutujiciho ondřej l 2021-12-01 23:40:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajmavý čeho se mají osoby v jednotlivých znameních bát. Za mne asi nakonec ano. Když si totiž dáme onen zmiňovaný strach v našem případě před slovo život, nebudeme ho chtít. O takový nebudeme totiž stát, protože nebude mít tím pádem smysl a budeme ho odmítat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek