Člověk, se kterým chcete strávit celý život

26.12.2021 v Psychologie 2

Přestože jsou přízněné duše odlišné, je mezi nimi hluboké spojení. Bude to nevysvětlitelné a jedinečné, jako nic předtím. Pokud si myslíte, že jste možná našli svou navždy spřízněnou osobu, ale nejste si tím tak úplně jistí, zkuste projít tento seznam. Pokud vám osoba, se kterou jste, dává všechny tyto věci, pak je to dobré znamení.Má vás na prvním místě
Poprvé po dlouhé době jste našli někoho, kdo vás staví na první místo. Neznamená to, že vám dává přednost před sebou samým, ale obětoval by pro vás spoustu věcí, kdyby to bylo nutné. Tato osoba vás vidí takové, jací skutečně jste, a váží si vás tak, jak si vás ostatní lidé nikdy nevážili.

Rozumí vám na takové úrovni jako nikdo jiný
Konečně se cítíte být skutečně pochopeni. Tato osoba vás prostě chápe ve všech směrech, po kterých jste toužili. Rozumíte jí úplně stejně i vy. I beze slov si prostě „rozumíte“.

Být s ním je až příliš snadné
Být s touto osobou není tak komplikované, jako byly vaše předchozí vztahy. Je to pro vás tak přirozené a věci plynou hladce.

Myslí stejně jako vy
Máte toho tolik společného, až je to upřímně řečeno trochu děsivé. Říkáte a děláte věci, které jsou téměř synchronizované. Možná se dokonce čas od času přistihnete, že jeden za druhého dokončujete věty.

Důvěřujete mu
Vzájemná důvěra je velmi důležitým aspektem každého vztahu. Nemáte žádný důvod této osobě nedůvěřovat a zdá se, že si důvěry, kterou k ní chováte, váží. Důvěra je vzájemná. Nemáte obavu, že by vám tato osoba někdy ublížila, a moc dobře víte, že vy byste jí také nikdy neublížili.

Dává vám pocit útěchy, který jste nikdy předtím nezažili
S touto osobou se cítíte v bezpečí. Když jste spolu, víte, že i když jste měli špatný den, všechno bude v pořádku. Díky této osobě jste šťastní jako nikdy dříve.

Vyzývá vás, abyste byli lepší
V životě bychom se všichni měli snažit být lepší. Tato osoba vás nutí být tou nejlepší verzí sebe sama, jakou můžete být. Vy zase tlačíte dopředu ji a společně rostete, abyste se stali tím, kým jste oba vždy chtěli být. Nicméně i když vás tato osoba vyzývá, nenutí vás. Někdo, kdo vás skutečně miluje, vás nebude do ničeho nutit, nikdy.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Ondra 2021-12-26 09:13:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

❤️

Ikona diskutujiciho Pavel 2021-12-26 09:43:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádhera, děkuji.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek