Co má značný vliv na to, jaké dítě se vám narodí

3.12.2019 v Spiritualita 27

Při sloučení vajíčka a spermatu dojde k prudkému energetickému vzplanutí, které dosáhne na další úrovně planety – éterické, astrální a mentální. V závislosti na tom, na jakou úroveň tento energetický „výboj“ dosáhne, taková podstata z éterických, astrálních nebo mentálních rovin planety do budoucího dítěte vejde.Co ovlivňuje amplitudu tohoto energetického výboje?

1. Genetika rodičů.

2. Úroveň jejich duchovního vývoje.

3. Geografická poloha místa početí.

4. Poloha hvězd a planet nad místem početí.

5. Emocionální stav rodičů v době početí.

6. Přítomnost různých jedů v organismu rodičů v době početí – alkohol, nikotin, drogy atd. …

7. Ekologický stav životního prostředí, ve kterém rodiče žijí.

Čím zdravější je genetika rodičů, tím větší je amplituda tohoto energetického výboje. Povrch planety má oblasti s destruktivní, konstruktivní a neutrální energií. Proto v závislosti na tom, jakou energetiku má místo početí, bude amplituda energetického výboje různá. Konstruktivní energie zvyšuje amplitudu výboje, destruktivní energie snižuje tuto amplitudu.

Z Kosmu, hvězd a planet na Zemi proudí toky energií, které mohou být destruktivní i konstruktivní. Kromě toho, různé typy genetiky reagují různě na toky energie přicházející z vesmíru a z planety. Stejné energetické toky mohou konstruktivně ovlivnit jeden druh genetiky a destruktivně ovlivnit jiný. Pro každý typ genetiky existují příznivé zóny povrchu planety a zóny destruktivního vlivu.


Pokud rodiče prožívají hluboké a silné pocity v době početí, pak jejich láska vytváří silný nárůst konstruktivních emocí, které zase zvyšují amplitudu nárůstu energetického výboje.

Pokud k sobě rodiče nemají hluboké a silné pocity a je u nich přítomna pouze fyzická přitažlivost, pak se amplituda výboje sloučením jejich zárodečných buněk nezmění.

Pokud dojde k početí v důsledku rozvratného sexuálního života rodičů, pak bude amplituda energetického výboje ještě mnohem nižší.


Drogy, alkohol, nikotin a další jedy přítomné v organismu rodičů vytvářejí silné destruktivní pole, které potlačuje tento energetický výboj. A pokud byly organismy rodičů vystaveny tomuto jedu po dlouhou dobu, výboj během početí vzniká tak slabý, že může dosáhnout pouze dolní astrální nebo éterické úrovně. V tomto případě se vtělí podstata nízké úrovně rozvoje a narozené dítě bude mentálně neplnohodnotné (primitivní).


Špatný ekologický stav životního prostředí vede k oslabení organismů rodičů a oslabené zárodečné buňky během sloučení nemohou vytvořit plnohodnotný energetický výboj.

Podstata vstupující do oplodněného vajíčka při početí má složitou organizaci éterických, astrálních a mentálních těl.
Zygota (oplodněná buňka) má nejjednodušší strukturu jednobuněčného organismu a pouze éterické tělo (s výjimkou fyzického). Kvalitativně jsou struktury podstaty a oplozené buňky tak odlišné, že jejich koordinace v této formě není možná. Oplodněná buňka musí projít určitým vývojem, dokud její kvalitativní struktura éterického a naakumulovaného astrálního těla získá možnost koordinace s podstatou.

originál napsal Nikolaj Levašov
z knihy Poslední apel lidstvuKomentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-03 01:37:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co s těma miminama furt všichni máte 💁💆 ne, že by článek nebyl zajímavý…

každopádně mě chtěla jen máma, otec neměl šajna. jaký to mělo vliv? asi ta druhá možnost – fyzická přitažlivost. ale.. aspoň mam dobrý postavení hvězd a planet. jsem si jistá, že za nějakýho „spešl vlivlu“ se narodila moje šeltie, je to fakt osobnost, asi jediná whitefactorovaná v republice a zrovna u mě… prostě osud. i když nevim, jak tohle může fungovat u psů.

Ikona diskutujiciho Yooo 2019-12-03 08:50:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže vzhledem ke kvalitě našeho živ. prostředí,potažmo ke kvalitě našeho vnitřního prostředí to v současnosti není zadna hitparáda.Není divu,ze se sem nikomu nechce😆a jen ti nejudatnejsi to risknou,což?Na you tube jsem slyšela zajímave pojednání o vlivu rodinne karmy,respektive karmicke zateze 9.kolene!Pokud se nějaká chybka opakuje ve všech 9.pokolenich,např. v ženske rodove linii,pak je tato matrice odsouzena k vymazání,což v praxi znamena neplodnost.Lze to napravit,pokud dojde k uvědomění a odstranění,snad ze to dokonce má i spetnou účinnost.Nejsem si jista,musím si to najít a poslechnout znova.
Preju Vam vsem hezky den a vášeň pro zivot😉

Ikona diskutujiciho hanka 2019-12-03 14:03:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím že neplodnost má v dnešní době svůj význam a že se to nesmí lámat přes koleno. Kdo nemůže, tak by děti mít neměl, tělo je moudřejší než my. Před pár dny byl v novinách článek „Ženy trápí záhadná nemoc – syndrom polycystických ovarií“. No to je mi záhada. Ženy si tam stěžovaly že po vysazení HA jim vyapdaly vlasy, nezačaly menstruovat ale ony přece chtějí mít dítě! A že jim lékař řekl, že jsou odkázané na umělé oplodnění a zjistil, že mají zmíněný syndrom. Že se neví, z čeho to mají. No to je teda „záhada“.

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-12-03 17:58:46
Ikona diskutujiciho
sipka

pro hanku: Ženy trápí záhadná nemoc – syndrom polycystických ovarií” – po přečtení, co se o tom píše na wikipedii
https://cs.wikipedia.org/wiki/Syndrom_polycystick%C3%BDch_ovari%C3%AD – je za tím HA; při čtení článku na wikipedii mě napadly dvě řešení – léčba podle receptů Marie Treben; nebo v článcích http://kalisek.cz/kamenne-vajicko a http://kalisek.cz/prakticke-rady-energeticke-vejce
A při psaní tohoto příspěvku mě napadlo ještě jedno řešení – bylinná nápařka http://kalisek.cz/zenska-bylinna-naparka

Ikona diskutujiciho kiana 2019-12-03 22:33:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem taky měla „polycystická ovaria“ (ale jenom trochu), když jsem brala HA (a to mi bylo teprve 17 let – asi to bude tím, že jsem ji začala brát ve 14ti) – teď už to nemám (mnoho let po vysazení, spravilo se to se to samo řekla bych tak cca 2-3 roky od vysazení HA).

Ikona diskutujiciho All 2019-12-04 17:22:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Hanka, tak potom teoreticky by nikto nemal podstupovať žiadne lekárske zákroky – telo je múdrejšie ako my, nech ľuďia čo potrebujú transplantáciu orgánu radšej zahynú, na zápal slepého čreva som mala radšej zomrieť, telo určite vedelo čo je najlepšie. Ja som tiež názoru, že každý zdravotný problém má duchovnú príčinu, no odbiť niekoho, kto si dieťa praje, no mnohokrát kvôli banálnemu zdravotnému problému ho mať (prirodzene bez zásahu) nemôže s tým , že telo je múdrejšie je naozaj cez čiaru.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-04 19:59:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč? Pokud tělo není zdravé a není schopno otehotnět samo, tak to smysl dává. Chceme přece zdravé děti.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-12-04 22:16:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám taky názor, že pokud člověk nemůže otěhotnět (pokud to není „vina“ okolí, něco co nemohl změnit, např. že byl povinně očkován a díky tomu se stal neplodným nebo něco takového), tak by neměl mít děti – ale mně se to mluví, když děti mít můžu.. Sice můžu, ale zase nemám! Pokud bych ale nechtěně otěhotněla (což doufám nehrozí), na potrat bych nešla (i když by to bylo těžké, nebo bych měla zkažený život). Na potrat po znásilnění bych šla (i když oni existují prášky „po“, takže takové rozhodování by nemělo u žádné ženy nastat, mimo země 3. světa).

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-04 22:55:28
Ikona diskutujiciho
sipka

hah lol mně přijde funny že oni bádají z čeho to asi může mít… no z čeho asi!! 😂 z narušení přirozené hormonální rovnováhy těla? nee..

Ikona diskutujiciho leeth 2019-12-03 09:48:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kolik lidi tu taky seriozne planuje nikdy nemit deti? 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-03 11:56:25
Ikona diskutujiciho
sipka

kolik lidí je má plánovaně? většinou prostě přijdou

Ikona diskutujiciho hanka 2019-12-03 13:57:35
Ikona diskutujiciho
sipka

například já…za stávající situace je mi líto přivést do tohoto systému dítě. Když vím co už mám díkybohu za sebou a co by ho čekalo v mnohem horší verzi. Za mě ve škole alespoň nebyla wifi a děti neměly mobily. Jediný možný scénář kdy bych chtěla mít děti je ten, mít muže který by vydělával tolik abychom mohli žít na venkově a já bych mohla s dětma být několik let doma, učit je doma minimálně do páté třídy. A mít peníze, čas a energii na to přít se s lékaři a úřady ohledně neočkování. Věnovat se dětem doma a vychovávat je jako rodina, ne že mi je vychová školství a kolektiv zdegenerovaných vrstevníků zatímco já běhám nervózní z práce do práce a ani nemám čas doma uvařit. Kdyby „musely“ do školy, kde má 30 dětí ve třídě v kapse zapnutý mobil, hrozím se toho, že by mi chodily domů zničené a s migrénou. „Musely“ by ve výuce používat debilizační moderní technologie, tablety, učit se z plátna v zatemněné místnosti, sedět na zadku a nemoct jít ven, nevidět přes den denní světlo. V podstatě přivedeš na svět lidskou bytost, kterou ihned odevzdáš systému a jen přihlížíš tomu, jak den za dnem podléhá systému a je jí ničeno zdraví a vymýván mozek. Tak jako já s nostalgií poslouchám jak moje babičky v dětství jedly a že šunka byla šunka, tak by moje děti poslouchaly jak za mě nebyla wifina a špízlovací mobily, lidé uměli psát rukou a z centra města byl výhled na les (dneska je tam výhled na nákupní centrum). Tento systém je hnus, tady dítě mít nechci. Nevím, možná se můj názor jednou změní, ale upřímně si to moc neumím představit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-03 14:56:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak. A teď si vem teoretickou situaci, která se může kdykoliv stát a mnoha ženám se stala. Zítra najednou otěhotníš. Praskne futrál a je to… Půjdeš, nebo nepůjdeš na potrat?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-03 14:45:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Já 🙋 pokud si vytvořím život takový, jaký ho chci.

Ikona diskutujiciho aťa 2019-12-03 16:24:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Byť ženou a nebyť matkou, keď ňou môžem byť, je podľa mňa ochudobnenie seba o skúsenosť, ktorá sa nedá kúpiť za žiadne peniaze,drahokamy, … Cítiť ako sa vo vás prebúdza život,ako sa hlási a dáva o sebe vedieť… veď to je zázrak, velikánsky dar. Potrat je rozhodnutie, ktoré bude bolieť a bolí celý život. Dôvod môže byť aj zdravotný,ako v mojom prípade. Nič tak neľutujem,ako to, že som išla na potrat. Keby sa dal vrátiť čas, tak by som sa vrátila a dieťatko vynosila a porodila.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-03 16:48:09
Ikona diskutujiciho
sipka

ano, to je přesně ta moje otázka… teoreticky to můžeš mít vymyšlené jasně, ale když se to stane, tak potrat není žádná jednoduchá volba a zůstane to v člověku navždycky

Ikona diskutujiciho hanka 2019-12-03 17:16:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se stane, tak to taky není náhoda….na potrat bych asi nešla protože k doktorům nechodím. Ale chápu že když se někdo opravdu nemůže starat, tak je lepší se rozloučit. Pravděpodobně bychom se rozhodli bojovat a přizpůsobili tomu své životní plány, a v rámci možností se snažili mimčo chránit.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-03 17:27:48
Ikona diskutujiciho
sipka

no, já chci jako „svoje dítě“ jiný věci, projekty… ne každýmu se děti hoděj do krámu a někdo má traumata z děství, kvůli kterým děti nechce/nemá pro ně cit a je rád, že je i sám za sebe – doslova. nejsme přeci všichni stejný.

a jinak na potrat bych osobně šla, dítě v mé momentální situaci by mi zcela zničilo život, ani bych na něj neměla peníze. na houby život bych měla já i to děcko. i proto se nyní vyhýbám dlouhodobějším závazkům. prostě ne každý má na práci jen partnerský život… já teď mám X podstatnějších věcí a jsem ráda, že vůbec mám nějaké minimum času pro sebe. partner se tam prostě teď ani nevejde. mám jednu jasnou prioritu a ani dítě by mi nemohlo zabránit v tom, co chci, to bych nedovolila. jak říkám, zničilo by mi to život – a proč do něčeho takového přivádět dítě.

Ikona diskutujiciho Kallis 2019-12-03 10:25:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice zajímavé,děkuji za článek.

Ikona diskutujiciho anelie 2019-12-03 19:59:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na svete se deje spousta spinavosti, ale ja mam kolem sebe same skvele lidi, a moje deti jsou taky stastne a spokojene, to zle kolem nas tak nejak miji. Prijde mi ze svet, ac stejny, je pro kazdeho uplne jiny. Deti jsem driv nechtela, byla jsem uz od prvni tridy velmi ambiciozni a sla si za svym. Kamaradi me nezajimali. Pak se mi narodily deti, dorostly do skolniho veku a ja si postupne uvedomila, ze stesti vnimam skrz ne. Jsem stastna, ze jsou stastne, miluju jejich kamarady, skolu, instruktory, ucitele. To, co chci ja mi nepride uz tak podstatne a v pripade kolizie zajmu mam jasno. Vim, ze se rika, ze na prvnim miste ma byt manzel, ale ja tam mam deti. Predpokladam, ze to je jen urcite obdobi a ze zajem o sebe se vrati az deti vyrostou. Je to ale zajimava zkusenost.

Ikona diskutujiciho Erik Konečný 2019-12-03 21:29:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A také může ovlivnit blízkost osoby u matky – viz informace z knihy Ve světle Pravdy:
http://www.vesvetlepravdy-poselstvigralu.cz/poselstvi-gralu-od-abdrushina/index.php?page=26-pravo-ditete-k-rodicum

Ikona diskutujiciho ginze 2019-12-07 06:50:48
Ikona diskutujiciho
sipka

No vidíte, a já jsem chtěné dítě dvou lidí, kteří dokonce neměli předtím jiného partnera 😀 Akorát teda doufám, že při mém početí nepili alkohol 😀😀😀 Ale moji rodiče téměř nepijí, tak spíš ne.
Jinak k tématu dětí – když mi bylo okolo 17, 18 atd., tak jsem si taky říkala, že děti za žádnou cenu. Jenže s postupem věku se to dost mění, takže si kolikrát člověk za nějakých 10 let řekne, že by to dítě vlastně chtěl 😀 A ještě, jak tu někdo psal, že by do tohoto světa nechtěl přivést dítě…já si myslím, že duší, které si to sem chtějí přijít zkusit, je dost, protože se tu dá získat spousta zkušeností. Ale je fakt, že mít dítě je mnohem větší odpovědnost než si lidé myslí. Rodiče strčí dítě do školky, pak do školy a často doufají, že to jim k přerodu z dítěte na mladého dospělého, až dospělého stačí, což fakt nestačí.

Ikona diskutujiciho Jirka H 2019-12-04 11:08:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se ale stane když se někdo jako já narodí v disfunkční rodině kdy ho máma bere jako prostředek na záchranu skomírajicího manželství který proces ještě více urychlí, protože spolu s ním se narodí ještě dvojče který je ze začátku vývojově napřed protože prvnímu dítěti nejspíš kradl živiny a pak ho podlehne rakovina a chemoterapie od doktorů mu doslova zničí život. První dítě mělo taky nemoce až pomalu prožitky blízké smrti ale dostalo se z toho, jenže první co vidělo tak domácí násilí alkoholického otce a pak „převýchovu“ babičky stylem měchačka na zadek aby bylo dítě poslušné jako ovce. Ještě se o něm mluvilo jako o autistovi s mentálním postížením protože ho nezajimali hračky, nemlsalo tolik jako dnešní děti moc se nehejbalo že ho museli cvičit Vojtovou metodou, cpali mu násilím jídlo do pusy i když už jídlo nechtělo čímž se dostavil komplex vybíravosti v jídle až do dospělosti. Ve školce ho mají za mentála protože v té době introverze bylo sprosté slovo které snad ani neexistovalo a škola mu natolik zničila život že se dal na počítačové hry aby unikl této kruté reality a jak to máma zjistí tak najednou přehnaná péče o něj o kterého se doteď nezajimala protože neměla čas kvůli bratrovi po chemoterapii a najednou nucené výlety které dříve odmítala když o to první dítě zájem mělo a posléze nucené domácí práce kolikrát i vymyšlené jenom aby mu počítače vyhnali z hlavy což zapříčinilo že dítě mělo o PC hry ještě větší zájem, protože to byl útěk před mainstreamem a davem. Jenže hry se nakonec do mainstreamu dostali také z dítěte se stává dospělý člověk který začal chodit do práce a čím dál více začne zjišťovat že tenhle svět není pro něj že do něj vůbec nepratří a má pocit že se narodil omylem, už jako dítě chtěl podívat se do Vesmíru a od dětství zažíval stavy který nedokázal vysvětlit a když se ptal okolí měli ho za blbce. Až pak mu po 28 let života došlo že měl prožitky blízké smrti a astralní projekce a velmi rychle upadl do deprese a vše čemu věřil a co uznával se rázem jevilo jako zastaralý program naučený ze škol, systému a od okolí a doslova se mu život převrátil naruby. Posléze zjistil že mu okolí jenom podkopávalo sebevědomí aby se nemohl rozvíjet a veškeré dary a talent který měl systém nechtěl ani slyšet, posléze si vzpomíná že jako dítě uměl výborně meditovat a šlo mu to samo ale dnes když to zkouší zdaří se mu to jen částečně protože má strach, jelikož při astralní projekci zažil kromě hezkých chvil i chvíle velice krušné a horší než křesťanské peklo. I přesto se snaží přijít k tomu na kloub protože ho zajimá tajemství života, vesmíru a vůbec a pouhá odpoveď „42“ mu rozhodně nestačí, tak si začíná zapisovat sny a zážitky které se mu při spaní nebo meditaci stanou analyzuje je, dělí se o ně s nově nalezenou partnerkou která mu z deprese taktéž pomohla a posléze ho odkázala na tento web. Ještě dodám že máma v době po narození dítěte pila a kouřila, jestli to dělala i dříve to už se neví.

Tak toto je můj příběh, podle článků jsem se měl nejspíš narodit s nižší amplitudou energie ale přesto jsem zde na Aluščině webu a nemůže to být náhoda, někdy si říkám jestli jsem to dokázal „napravit“ a dohnat to a nebo doháním z toho co ve mě ještě vůbec zbylo.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-04 22:50:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Jirka H: dvojčata by, pokud chápu správně, měla mít aplitudu stejnou.
jinak váš životní příběh je síla… představa dvojčete, které je ve všem lepší než já, když vlastně pocházíme z jednoho, jsme jedna osoba rozdělená na dva… to je na houby.

ale má to i světlé stránky: Jste na Aluščině webu, tak to teď můžete vzít do svých rukou. doporučuju její knížky. nasměrovaly mě a koukám do nich vždy, když nemám nikoho, kdo by mi pomohl(buď jde vždy o osobní problém nebo o něco, co lidé „normálně“ neřeší). vždy je tam pomoc a odpověď na moje otázky. tenhle web a ty knížky mi byli „maminkou“, když jsem jako dítě nenacházela oporu doma… no a když náhodou odpověď není v nich, tak díky tomu vím, že si mám říct vyššímu vedení/andělům a ona odpověď přijde sama:))

zní mi v mysli dědeček z továrny na čokoládu: „….. hochu, tenhle tiket, toho je na celém světě všeho všudy pět. tak si ho važ.“
– něco takového by se dalo aplikovat i na CHÁPAJÍCÍ čtenáře tohoto webu. ať si říká kdo chce co chce, jsme velice vzácní a pouze zde, v české republice. vždyť je to vyloženě kouzelné a otevírají se nám díky tomu poměrně jedinečné příležitosti a možnosti, tak si toho važte:) taky jsem si prošla hnusem a zlem a vím díky tomu, že i přes to všechno z vás může vzejít konstruktivní a krásná bytost s krásným posláním, když si nenecháte zničit budoucnost vzpomínkami na špatnou minulost a vezmete vše do vlastních rukou. seberozvoj je také nutný. je dobré vědět, co bylo na minulosti špatně, pak podle toho můžete budovat kvalitní budoucnost – berte to jako plus, že si uvědomujete, co bylo blbě.

ps: vaše dvojče možná bylo „lepší“, ale od jedné moudré ženy vím, že každý má v tomhle světě své poslání, jedinečný úkol, určený jenom pro něj. tím pádem nejsme nikdo lepší ani horší, pouze jsou ke každému úkolu potřeba jiné nástroje. nakonec je stejně člověk nejšťastnější „v tom svém“, cizí úkol by nikomu nesedl, každý potřebuje svůj vlastní:) stěžejní však je se nepustit toho co chci a jít si za tím jako bagr, přes všechny udičky(a že jsou chvílema zatraceně lákavý) a nepochopení.

nelynčujte se, prosím, za minulost, za to co bylo a co jste kde udělal nebo řekl… vím, že vás to trápí a že máte traumata, že určitých věcí litujete – to každý. ale nesmíte tím ničit přítomnost – budoucnost. vše, co jste v minulosti udělal nebo řekl, bylo zcela správné. jakto?? jednoduše! Protože v té chvíli jste jednal podle svého nejlepšího uvážení a zdálo se vám to jako nejlepší možnost, choval jste se nejlépe, jak jste v dané chvíli mohl. Takže jste vlastně neudělal nic špatně a tečka. Je dobré se z toho poučit, když už jste zjistil, jak taková situace končí, ale už se to stalo…. nechte to být, nic s tím nejde dělat. Podstatné je pouze to, co je teď. Co chcete a cítíte teď, to je jediné platné.

jo a: v pozdějším věku už sice člověk třeba svůj úkol nenajde, ale VŽDY lze svůj život vylepšit a aspoň trochu uspořádat podle vlastních představ. důležité je se hlavně nesebetrestat za minulost a naopak se učit mít sám sebe rád a přijmout se, to je ten způsob, jak to celé spravit.

Ikona diskutujiciho Jirka H 2019-12-05 11:47:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano tvé znalosti fakt obdivuji, už nějaký půlrok nadšeně pročítám tvé komentáře a názory, protože některé tvé zážitky dost připomínají moje vlastní a ty rady které poskytuješ my už nějaký ten půlrok sami skákají do mé hlavy přes intuici, možná z vyšího vedení a že už dělám větší a větší pokroky a začínám si i všímat věcí které si běžný smrtelník nevšimne. Dokonce i skrze počítačové hry jsem našel věci a rady které mi pomohli v mém rozvoji (nehraji ty běžné mainstreamové). Skoro jakobych intuitivně vyhledával to co mi pomůže naléžt můj úkol a poslání děláním toho co mě právě ukrutně baví. Díky tomu pak někdy mám i deja-vu že se už tato věc někdy stala jakobych ji už někdy zažil i když jsem ji ve skutečnosti nezažil. Když pak přestanu hledat tyto věci ať už z důvodu jiných činností tak mi to samo skrze sny a astralní projekce připomene a že poslední dobou mám sny opět jasnější jako za mlada aniž bych je nutně musel zapsat do deníku.

Každopádně si tě Nirvano pamatuji, nějakou chvíli jsem si s tebou psal i přes e-mail než jsi se odmlčela, nejspíš z důvodu hektického času.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-05 16:01:04
Ikona diskutujiciho
sipka

na mail? hmm, to si asi i něco vzpomínám, jestli jsem neodpovídala, tak je to hlavně proto, že toho mam chvílemi fakt moc:/
každopádně mě těší, že někdo čte moje komentáře:D:D jinak jestli nějaké, aspoň základní, znalosti mám, tak je to tím, že už čtu roky Alušku:)

Ikona diskutujiciho Jara 2019-12-12 12:42:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní Alue , perfektní článek,nemá chybu,doufám,že si ho přečte velké množství lidí. Díky.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek