Co odhalila telepatická komunikace s delfínem Ladou

25.8.2020 v Spiritualita 12

Několik lidí z Jurijovy skupiny, kterým jsem restrukturalizoval mozek, s ním odešlo v létě 1987 do delfinária v Batumi, kde se po veřejném vystoupení dostali k delfínům. Současná věda věří, že delfíni spolu komunikují pomocí ultrazvuku. To je však v zásadě mylná představa. Pomocí ultrazvuku se delfíni orientují ve vodě, protože mají velmi špatný a omezený zrak. Ale navzájem komunikují telepaticky.Telepaticky, a ne pomocí ultrazvuku, jak si to myslí vědci
Proto je jasné, jakých výsledků lze dosáhnout při studiu inteligence delfínů zkoumáním ultrazvuku, který vysílají.

Natálie A., která byla s Jurijem v delfináriu, se k nim mentálně obrátila s žádostí o pomoc, když s nimi byla ve vodě. Okamžitě k ní připlul delfín, nebo spíše samice delfína jménem Lada, jak se ukázalo později.
Byla vůdcem tohoto malého stáda delfínů v delfináriu. Když Natálie nadále vysílala telepatické zprávy, Lada šťastně vstoupila do telepatického kontaktu s ní a vysvětlila, jak těžké to mají se školiteli, kteří nerozumí tomu, že komunikují telepaticky a že od nich požadují, aby vykonávali hloupé triky a jsou nuceni je vykonávat, jinak je čeká smrt hladem.

Člověku je bolestně trapné za stvoření, která se nazývají Homo sapiens, ale přitom jednají jako nerozumné děti. Na základě čeho se vědci domnívají, že chování a život všech živých bytostí na planetě, by se měl řídit vymyšlenými zaujatými představami, které nikdy neměly seriózní základ? To je ale jiné téma k rozhovoru, nyní se vraťme k telepatickým kontaktům s delfíny.

Lada telepaticky předávala informace o životě delfínů v zajetí
O tom, proč žijí v zajetí mnohem kratší dobu, než ve volné přírodě.
Zkrácení délky života není ani tak spojeno s touhou po svobodě, jako spíš se ztrátou jednoty se světovými oceány.
Oceány světa samy o sobě naakumulovaly za miliardy let obrovský potenciál životní síly a delfíni jsou na svobodě v neustálém kontaktu s tímto biopolem oceánu, což jim pomáhá optimálně normalizovat jejich životně důležité funkce.
Ve volné přírodě stádo delfínů vytváří společné psi pole, což jim také pomáhá při optimalizaci jejich životních procesů.
Je také zvláštní, že delfíni odhánějí a někdy zabíjejí útočící žraloky pomocí silného psi úderu. Využívají také svůj psi potenciál jako obrannou zbraň.

Lada předala mnoho takových detailů z jejich každodenního života, že když se Natálie začala ptát na tyto informace trenéra, byl překvapen, a zeptal se, jak ví o tom, že udeřil Ladu do obličeje před dvěma dny. Nebo že před čtyřmi dny delfíny nakrmil shnilou rybou a vzal si s sebou tu čerstvou.
Chudák trenér si nedokázal ani představit, že tato ,,němá zvířata“ mohou telepaticky komunikovat s člověkem a zprostředkovat všechny tyto podrobnosti. Ale nechme chudáka trenéra samého se svými pochybnostmi a vraťme se k delfínům.

Velmi mě mrzelo, že jsem neměl příležitost jít do delfinária, a nikdo mě nepozval. Ale po delfináriu přišli Jurij a Natália do Kyjeva, kde mě Jurij požádal, abych ho představil vysoce postavenému člověku, kterého jsem nedávno potkal. Byla to moje první návštěva Kyjeva v souvislosti s léčením dcery tohoto muže, která měla sklerózu. Představil jsem je navzájem a zároveň mi Natálie řekla o svém kontaktu s delfínem Ladou.

Okamžitě jsem nabídl navázání telepatického kontaktu s ní na dálku a takto jsem se též seznámil s Ladou. Toto vše se může zdát zvláštní a pro mnohé dokonce neuvěřitelné. Ale velmi brzy, o několik měsíců později, vznikla situace, která potvrdila pravost našeho telepatického kontaktu s delfínem.

Na podzim roku 1987 se s námi Lada nečekaně spojila telepatickým kontaktem a oznámila, že se ozvala, aby se s námi rozloučila
Do vody se totiž dostalo malé množství rtuti a náhodou spolkla jednu kapku. Tento kov je smrtící nejen pro lidi, ale i pro všechno živé. I malá koncentrace rtuti v organismu lidí i delfínů nevyhnutelně vede ke smrti. A to byl přesně ten důvod, proč se s námi Lada spojila.

Neměl jsem souřadnice delfinária v Batumi, ale Natálie je měla. Zkontaktovali jsme se s trenérem a ten plně potvrdil informace obdržené telepaticky od Lady.
Rozhodl jsem se, že se jí pokusím pomoci a jedinou možností pomoci bylo úplné rozložení rtuti, která se dostala do jejího organismu. Zkusil jsem to a podařilo se mi to. A tuto skutečnost později potvrdili i pracovníci delfinária.

Během telepatických kontaktů se ukázalo, že delfíni udržují telepatický kontakt s jinými civilizacemi ve vesmíru už velmi dlouho. Jedinou civilizací, se kterou se jim zatím nepodařilo navázat kontakt, je naše humanoidní civilizace na Zemi!

Je ironické, že tyto inteligentní bytosti nedokázaly navázat spojení s jinými inteligentními bytostmi z téže planety. Právě proto, že lidé jsou tak ambiciózní a zatvrzelí ve svých představách o tom, jak by se příroda měla chovat, že se změnili na hloupé slepce a tvrdí, že všechno ví lépe, než kdokoli jiný (dokonce i než samotná příroda).

V minulosti se už delfíni pokoušeli navázat telepatickou komunikaci s lidmi
V důsledku toho vznikl kult Delphi na ostrově Kréta a v jiných částech Středozemního moře, ale pouze lidé zvlášť obdařeni telepatickými schopnostmi, většinou ženy, mohli provádět toto telepatické spojení mezi dvěma inteligentními rasami na Zemi, jdoucími zcela různými evolučními cestami. Proto symbolem tohoto kultu byla dívka tančící ve vodě s delfínem.

Ale vraťme se zpět na podzim roku 1987. Příběh s delfínem jménem Lada má totiž zajímavé pokračování
Když jsem se na podzim roku 1987 setkal s Olgou T. a ta se dozvěděla o kontaktu s Ladou, požádala mě, pokud je to možné, telepaticky se s ní spojit. Lada nebyla proti, ba naopak, s novým telepatickým kontaktem byla velmi spokojená. Olga Sergejevna si vedla záznamy o svých telepatických kontaktech s Ladou. A koncem prosince 1987 mi dala přečíst své poznámky. Poznámky si velmi svědomitě uchovávala, nic neměnila, ani nic nepřikrášlovala.

Nejzajímavější věcí je však to, jaké otázky položila Olga Ladě
Většina otázek se týkala její rodiny, co bude a jak se budou mít její synové, ona sama a její manžel. Lada odpověděla na všechny její otázky, ale překvapila mě Ladina reakce na takové otázky.

Lada řekla Olze, že je stále dítě. Že místo, aby využila telepatický kontakt na vzájemné poznávání okolního světa, sdílení toho, co je známo lidem a delfínům, tráví celou dobu objasňováním osobních problémů.

Ukázalo se, že delfín Lada je duchovně vyspělejší než žena, se kterou mluvila. A to neznamená, že Olga je špatná nebo omezená osoba. Prostě, jak to poznamenala samotná Lada, je pouze nezkušená holčička v duchovním vývoji.

Duchovní a morální vývoj nesouvisí s věkem nebo vzděláním člověka, ale je odrazem jeho úrovně rozvoje, která je určena jeho skutky a chápáním
Je přirozené, že různí lidé mohou být na různých úrovních tohoto vývoje, bez ohledu na věk a vzdělání. A jako v tomto případě, duchovní úroveň delfína Lady, se ukázala být vyšší, než duchovní úroveň člověka.

Náš názor na sebe ne vždy odráží skutečný stav věcí. A pokud je člověk nadále v takové slepotě, pak bude trpět především on, stejně jako zbytek živého světa. Mezitím, co je člověk ve své nevědomosti slepý, delfíni – druhá rozumná rasa na Zemi – umírají kvůli masu, nebo jen kvůli sportovním zájmům.
Je o čem přemýšlet.

napsal Nikolaj Levašov

do češtiny připravila www.aluska.org podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Roman 2020-08-25 10:28:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek. Průšvih je, že za tu dobu jsme se nezlepšili ani o milimetr (v obecné rovině), spíše zhoršili.

Ikona diskutujiciho adri 2020-08-25 21:19:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

krásný článek, škoda že v článku není žádný přílklad rozhovoru, který olga s ladou vedla … ty její zápisky, které ten týpek tvrdí že má … a nic nezveřejnil

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-26 07:46:07
Ikona diskutujiciho
sipka

zřejmě proto že byly osobní a soukromé?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-08-26 11:31:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je opravdu moc hezký článek!! a ten delfín měl svatou pravdu.

promiň, Alu, že tu skoro nejsem, jsem dlouhodobě mimo wifi a celkově mám hodně práce. ale teď zrovna čtu v knihovně knihu o svobodném zednářství a je to moc zajímavé, hezky podané a ucelené. vcelku hodnotné čtení 🙂

https://ibb.co/WfHXLTR

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-08-26 12:06:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všichni,
no to je hezký článek!!!!
Přidám svoji zkušenost s Ostřížě. Byl jsem kdysi na dva dny a dvě noci “hledání inspirace ´. Hledal jsem nějaké odpovědi na samosebe.
První den cca okolo poledne mi nad hlavou zakroužil Ostříž párkrát a odletěl, druhý dwn ve stejnou dobu pŕiletěl znovu. A jam tak na něj koukam obdivně se ho ptám, byl celkem vysoko:” Jak pak ty to děláš Ostříži, že z takove výšky vidíš i myšku?”
Když v tom mi přišla odpověď.:” Jsem se tak narodili Milánku.”
No a já měl odpovězenu i svoji osobní otázku! Jo a o to jméno trefil! 😊😊😊🦅🦅🦅🦅

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-08-29 13:57:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všichni, ten článek mi vzal dech. Vždycky jsem vêděla a psalo a mluvilo se o tom, że delfín je velmi inteligentní zvíře, ale tohleto mě dostalo. 👏👍 Díky, Aluško. ❤❤❤

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-29 19:16:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to moc krásný, taky jsem u toho slzela 🙂

Ikona diskutujiciho Aeon Sun 2020-08-26 15:26:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezký článek. Děkuji za něj.

Ikona diskutujiciho Bonneli 2020-08-31 01:41:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, děkuji za čtení. Zhruba před 5 lety jsem dělal meditace na delfíní napojení. Když v tom během pár dní píše kamarád, že ve vesnici bude autobus s jednodenním výletem do zoo Norimberg na delfíni show, říkám jasně že pojedem:) a tak jsem se napojoval na norimberske delfíny a ze brzy přijedu. A přesně jak jsem věděl, když jsem já vstoupil do podzemí kde vidíte delfíny ve vodě, samozřejmě kamarádi byli ode mě připraveni ze bude moje show, opravdu když jsem se tam ocitl já asi mezi dalšími 50lidmi no delfíni zacli doslova na mě reagovat, všichni ty lidi odestoupily abych měl prostor. No bylo to jako bych potkal staré známé. Delfíni plavali radostne jen kolem mého prostoru u skla dělali na mě gesta. Telepaticke spojení jsme neměli, bylo to jináč, takové to když vaše milovaná osoba sedí ve vlaku vy už se neslyšíte ale oba si srdcem sdělujete tu láskyplnou vibraci a jakoby víte co vám tím pohledem říká.. No delfíny miluji a bylo mi opravdu pak moc smutno, když přišla jejich komentovaná show a vy v srdci vidíte jak je to na duši bolí ale pro ty tupe lidi proste tu show zahrajou jako vždy s úsměvem a láskou ale bolesti v srdci… ty vogo sem se teď rozbrecel 🙂

Ikona diskutujiciho jana 2020-08-27 13:39:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška aj ja ďakujem za článok, po jeho prečítaní sa už necítim tak sama… to je môj aktuálny pocit 🙂

Ikona diskutujiciho Majkl 2020-08-29 06:32:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikolaj Levasov byl zajimavy clovek urcite stoji za to si precist od nej vsechny knihy

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-09 18:12:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Len drobnosť, prečo sa stále mení Olgine meno, chvíľu je Olga T. a potom zas Olga Sergejevna. Inak zaujímavý článok, ak toto niektorí ľudia dokážu nechápem prečo sa to nerobí častejšie a nieje viac takýchto článkov.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek