Co odhaluje satanská nauka o Luciferovi

4.2.2022 v Bytosti 13

V nedávném článku jsem zmiňovala, že s jistou dávkou sebezapření studuju knihu o černé magii. Vypsala jsem z ní vzývaná jména démonů a označení Satana (Má totiž mnoho jmen. Třeba Jahve, Lucifer, Světlonoš…), mezi kterými se hojně vyskytuje i jméno Jesua, neboli Ježíš: Ježíš nikdy neexistoval, modlíte se k Satanovi. Článek vás hodně zaujal a na knihu jste se docela ptali, proto jsem se rozhodla, že udělám přídavek. V knize jsem totiž našla další užitečné znalosti, které se mi zdály dobré k uveřejnění.Tentokrát mám pro vás doslovný úryvek z knihy, část, která popisuje účel a postavení Satana na tomto světě. Ožehavé téma, které sužuje nejednoho dabatele. Nelze se samozřejmě zaručit za to, že všechna tvrzení jsou dokonale pravdivá, musíme si uvědomit, že Satanismus, stejně jako Čarodějnictví, jakékoli jiné náboženství, nebo jakýkoliv jiný -ismus, je zavádění lidstva do slepé uličky.
Můžeme tam najít kusy pravdy, můžeme tam pochopit jak některé mechanismy fungují, můžeme pochopit proč a jak se některé věci dějí, jak se proti nim bránit, ale nemůžeme na ně spoléhat jako na přesnou pravdu, protože to není jejich primární účel.

Jak jsem se prokousávala tou knihou, pochopila jsem například, proč satanisté vůbec tuto bytost uctívají. Zvenku to normálnímu člověku připadá zcela nelogické a nepochopitené. Proč by někdo chtěl posilovat zlo? Vždyť přece prvotní síla, ze které vše vzniklo, je síla konstruktivní, životadárná a zlo je odkloněná část z ní, která vyšla z rovnováhy, ale zákonitě se musí do rovnováhy jednoho dne navrátit. Dobro je tedy ze samotné své podstaty silnější než zlo, je neporazitelné a kdo pracuje pro stranu dobra, pracuje pro stranu vítěznou… Dává to smysl.
Tak proč by vůbec někdo dělal pro stranu, která je již od samého svého počátku předem odsouzena k nezdaru a zániku?

Jakmile se s tématem trochu seznámíte, zjistíte, že má ďábel kromě slibování slávy a materiálních statků ještě další zajímavou udičku. Podle učení v této knize se totiž ďábel prezentuje jako jediný právoplatný správce a majitel této země. Učení tvrdí, že na počátku bylo univerzální vědomí, které se dále dělilo do dalších podúrovní. Satan je určitá podúroveň části tohoto prvotního boha a Zemi dostal přidělenou jako její správce… Jeho uctívači tudíž sami sebe neberou jako zlé, ale podobně jako příznivci jiných kultů, mají i oni zkrátka dojem, že jsou ti co nalezli pravdu a jako jediní v ní žijí, na rozdí od jiných kultů.
Je to tedy silná manipulace, ale dá se pochopit, že tomuto skutečně někdo je schopen uvěřit.
Jedna věc mi ale pořád nedává smysl, dejme tomu, že někdo uvěří tomu, že slouží jedinému právoplatnému majiteli a správci tohoto světa, který je vykonavatelem boží vůle. Je tedy nutné být do určitě míry i zfanatizovaný, když jim nevadí krvavé rituály a kanibalismus? Je to něco podobného jako u katolíků, kde se rituálně pojídá Kristovo tělo a ovečkám to nedojde? Je to něco na styl, že na co je člověk zvyklý, to pak považuje za normální?
Satanisté ale přesto vědí, že slouží temnému božstvu, je jim to řečeno, Satan se tím netají, i když říká, že je pánem tohoto světa… A přesto mu slouží?
Možná, že v tom nakonec nelze najít logiku. Jenom posedlost mocí a prospěchářství. Koneckonců, na tomto světě se děje spousta věcí, které nedávají smysl.

Ale dost úvodních úvah, zde je slíbený úryvek a názor na obsah této knihy si udělejte sami.

,,Pravým jménem Satana je pozpátku napsané jméno Jahve, JHVH. Je to popření božství, stín světla, temný aspekt boží. Satan je zosobněním astrálního světa na naší oběžnici a září jako Jitřenka (Lucifer) na východním nebi a jako Večernice (Ahriman) při soumraku dne. Je od počátku časů až do dnešního dne pravým pánem Země a pozemské bytí bude řídit ještě po tisíciletí, dokud budou působit na člověka síly Venuše a Luny, neboť podle kosmického zákona je Země ohniskem a současně bojištěm obou sil, na kterém se odehrává rozhodnutí a vyrovnání. Emanační síly Venuše jsou na zemi v rozporu s emanačními silami Martickými. Jelikož většina lidí pociťuje síly Venuše pouze v nižší oktávě, převažují démonická působení nižšího záření martického.“

O několik stran dále se píše:

U Izaiáše (14:12) je potvrzeno, že pravé jméno Satana je Samael. Později se objevilo více jmen. Tak v apokryfním díle Nanebevstoupení Izaiášovo se objevuje jméno Beliar. Jméno Belzebub vzniklo složením dvou slov: Baal, které znamená kanajského boha a Zebul, označující výkaly a hnůj.“

V této knize je spousta věcí řečena tak, že jsou pro nezasvěceného nesrozumitelné. Třeba je tam hodně velká část týkající se astrologických operací a výpočtů, které ale počítají s tím, že je dostane do rukou již zasvěcený mág – astrolog, kterému stačí jen nakouknout do tabulky. Velmi dobrá znalost astrologie je v Satanismu klíčová, jak se zde ukazuje, protože bez toho nejde provádět pokročilé rituály a postupy. Podle postavení planet v podstatě upravují úplně všechno. Když jsem uviděla, co všechno v Satanismu na astrologii závisí a co všechno se na základě toho dá provádět a vytvořit, tak jsem dost valila oči. Nepodobá se to ani vzdáleně časopisovým horoskopům.
Kniha pak dále doslova píše, že Satanistické operace, rituály a černé mše stojí na třech disciplínách, je to právě Astrologie, Hermetismus a Magie. Pokud nerozumíte byť jediné z této disciplíny, nejste schopni to dělat… respektive to asi můžete zkusit, ale buď vám to nepůjde, nebo si tím ublížíte, protože to nebudete mít pod kontrolou, nebo to použijete nesprávně.
Zřejmě proto někteří temní mágové říkají, že i když jsou čarodějnictví i Satanismus v podstatě jeden a tentýž směr zla, není dobré je míchat dohromady. Zřejmě je to z toho důvodu, že čarodějnictví je něco jako jednodušší, primitivní odvar. Dalo by se říci nejnižší stupeň posluhovačů temna, kteří sice disponují minimálními znalostmi, ale škod i tak umí napáchat hodně. Mnozí z nich ani sami neví, komu slouží, uctívají bohy, které neznají a zacházejí se symboly, o kterých nic neví. A to se ještě bavíme o skutečně praktikujících, ne o „hobby čarodějkách“. To jsou lidé, kteří četli jeden článek s kvízem ,,jsi čarodějka“ a od té doby to o osobě říkají, aniž by cokoli přitom dělali, nebo znali. To jsou naprosto rozdílné věci. A málokdo tento rozdíl chápe, protože ne každý si dá tu práci, aby si o čarodějnictví opravdu něco pořádně načetl. Možná by stálo za to udělat o tom samostatný článek.

U jmenovaných úryvků je zřejmé, na co kniha poukazuje a dále zmiňuje, že jsou tu lidé z větší části ovládaní zlem, zřejmě každý podle své vlastní duchovní úrovně, či spíše podúrovně. To sedí i s érou příchodu 144 000 světelných bytostí a indigových dětí, které mají pomoci lidstvu se z této temnoty dostat a zvítězit nad ní.
Našla jsem v knize více relativně publikovatelného, ale myslím si, že pro dnešek stačilo. S další dávkou hrůzy se vrátím s patřičným rozestupem.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Emily 2022-02-04 11:25:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek, tyhle podrobnější informace mi přijdou důležité, ať to člověku více dává jako celek smysl. U té astrologie jsem taky zírala :O Já právě jednou koukala na dokument o svobodných zednářích (samozřejmě to byla spíše povrchní show pro britskou televizi), ale tam jsem si všimla, jak se fakt všichni úplně nesou, že sú něco více, bo jedině oni znají TU pravdu nejpravdovější. Prostě jako egoismus mi to přišlo, ale úplně to na nich šlo vidět, hlavně na těch mladých bažantích členech lóže, jak je těší, že sú “vyvolení”, něco lepšího, nadčlověk, on zná přece pravdu a že ho vzali mezi sebe tak vysocí a důležitě postavení páni.

Co mě ještě jednou dost ťuklo, když su byla v Madridu v národní muzeu/galerii. Mám ráda umění a tak už jsem trochu tušila, co tam mají. Hlavně člověk to hodí do googlu a hned mu tam vyskočí i ukázka díla od Francisca Goy (jak se to skloňuje xD). Jak ten Saturn požírá ty své děti. Prostě odporné, ale vzpomněla jsem si, že to bylo v tom dokumentu o Vánocích – Saturnáliích. Teď jsem si k tomu četla popisek a tam stálo, že on se bál o svůj trůn, protože bylo předpovězeno, že jeden z jeho potomků ho rychle svrhne. A tak nakázal své manželce, aby mu přinesla své děti a on je zavraždil mno, takhle odporně. Ale manželka stihla jedno schovat a uchránit a věštba se naplnila.

O to nic, mě najednou svitlo, že prostě jde strašně moc o ego jako strach. Jak je systém založený schválně na strachu a jak ty lidi udržují schválně v té ILUZI, jíž strach ve skutečnosti je. A potom lidé dělají věci, které by normálně nedělali, nebo naopak nedělají to, co by srdce chtělo, bo mají taky strach. A že vlastně tohle je primární problém, ego, strach, ohrožení, právě ti nejistí zranění jedinci jsou největší potvory často.

Já vím, nic nového, ale prostě mi přijde, že se to krásně propojuje do skládanky. 😀 Asi mě prostě dost štve, že jsme se jako lidstvo nechali tak hloupě napálit a že si to udržujeme a krmíˇe ten systém sami. Třeba si taky všímám, jak často se svým strachem každý den bojuji a jak mě šikanuje, když ho nechám přerůst a než se zase vzpamatuji, že to je jen iluze a hlavní je jít dovnitř, kde je pravda.

Ikona diskutujiciho Heretik 2022-02-04 12:01:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna dneska (4. února 2022) máte konjunkci Slunce-Saturn. Přesný tranzit je 19:04 UT/GMT.

Přibližně nejhorší den v tomto roce. Takže Váš článek nepřekvapuje, je prakticky jako na objednávku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-04 19:29:24
Ikona diskutujiciho
sipka

A to sis nějak vypočítal?

Ikona diskutujiciho kiko 2022-02-04 13:16:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tej astrologii nechapem 😀 , ako moze mat poloha nejakeho sutru vo vesmire na cokolvek vplyv? (ano viem mesiac ovplyvnuje svojou gravitaciou priliv/odlyv ale to fakt neni ziadny zazrak tho)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-04 19:36:16
Ikona diskutujiciho
sipka

V podstatě všechny pokročilé rituály v té knize velmi zásadně závisí na poloze planet. Když tomu nerozumíš a nevíš jak se to počítá, tak ty rituály nemůžeš ani udělat. Není to k jednomu datu typu ,,5. prosince se sejdou“… podle mě to vliv má, v rámci magie, když se používá něco, co má určitou symboliku a tudíž to nese určitou energii a s něčím se to vhodně zkombinuje, tak bum, máš to kouzlo, nebo ten rituál. A planety v nějaké poloze jsou zřejmě ten další podstatný prvek, co tomu má dávat sílu.
Tak si začnu asi dávat pozor na lidi co dělají horoskopy a nějak moc dobře se v tom vyznají. Přitom povrchním pohledem se to zdá být neškodné. Je tam postup, jak přesnou znalostí horoskopu (čas, místo, datum) můžeš někoho naprosto ovládnout, nebo i sám sebe dost výrazně nadopovat. Vytváří se podle pokročilé tabulky určitý amulet co se pak nosí a má to mít ultimátní sílu. A ten nákres co k tomu je, navíc s minimálními pokyny, je pro mě úplně nesrozumitelný. V podstatě všelijaké symboly v tabulce a nevíš k tomu hlavu patu.

Ikona diskutujiciho adria 2022-02-04 22:29:55
Ikona diskutujiciho
sipka

tak pozor pozor kiko, rituály se dělají už odjakživa. dělali to naši předkové aták dočetla jsem se o některých obřadech a rituálech právě od knihy megreho – je to 8. kniha — Obřady lásky. To tam anastasia vykládala o stařešinách našich předků, kteří si mnoho mnoho dní a let lámali hlavy nad vlivem planet a obřady vytvářely. Samozřejmě ve prospěch lidí.

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2022-02-04 14:10:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy koncem sedumdesátých let jsem seděl ve vinném sklípku s jedním novinářem z Prahy,který mne informoval,jak zachránili dvě mladé dívky .Z Alžíru domů,podařilo se.Utíkaly až z Kanady, z Montrealu,kde byly členkami společenství satanistů.Tam v podzemních prostorách prováděli satanské rituály.Všichni významní podnikatelé Montrealu byli členové. Rozhodly se uprchnou a vrátit se domů,do československa .Taky před jistou smrtí.Měly štěstí,podařilo se jim to. Dnes je lidem vtloukáno do hlav,že vánoce jsou svátky ,,klidu a míru“. Ne,vůbec, správné je říkat,že je to oslava narozenin toho,jehož jménem křesťanské církve po 2000 let pronásledují a vraždí miliony nepohodlných lidí. A hlupákům stále strkají před nos umučeného na kříži,aby se modlili k mučení,tyranii,vraždění,zlu. Navíc drze tvrdí,že umučený na kříži prý umřel i za nás,aby mohli vybírat a okrádat lidi o peníze,balamuntit a podvádět. Saturnálie jsou starořímskou zvráceností,překrytou vánocemi.Měl jsem možnost vidět originály obrazy přírody malíře Ivana Šiškina. Jsou nádherné,je v nich otisklá duše milujícího člověka.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-04 19:38:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Problém je, že ovčan takovým věcem neuvěří i kdyby měl důkazy zasypaný celý stůl.

Ikona diskutujiciho mike 2022-02-04 21:58:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Dakujem za clanok alue, musim sa priznat, ze z mojho pohladu su tie oblbovacie zvasty uplne jedno a to iste ako to co mozeme pocut v kostole. Nevidim v tom ziadny rozdiel, podstata je ta ista. Zmanipulovat ovce, ktore si neveria. Z mojej strany nezavisleho pozorovatela alue, je tento clanok len potvrdenie Tvojho predchadzajuceho clanku spomenuteho v texte ^Ježíš nikdy neexistoval, modlíte se k Satanovi.^
alue, tak je. Ovcan neuveri, ale ani nemusi uverit, je to prirodzeny vyber, a pojdu dalej len Ti, ktori su pripraveni ist dalej. Niekto sa mozno spamata a zobudi, ked bude celit skutocnostiam, niekto nie. Vsetko je tak ako ma byt.

Ikona diskutujiciho Lenka 2022-02-04 17:31:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám doma jednu knížku, jmenuje se Vzestup Nová zasvěcení – Karen Danrich, Thomas Weber … nejdřív jsem ji chtěla hodit do kamen jako hroznou slátaninu, ale v poslední době začala dávat smysl. Taky se tam píše, že prakticky žijeme v pekle a celé to tu řídí satan (kumarové). Neumím to ale tak odborně posoudit.

Ikona diskutujiciho Míša Šedivcová 2022-02-26 16:19:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Také mám tu knížku doma a můj učitel Reiki před asi 10ti lety mě žádal abych ji vyhodila, že to je manipulace.

Ikona diskutujiciho josef 2022-02-05 19:39:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Satanžel i Bohužel je to profikniha, plně funkční, mnoho návodů, receptů…
Autor knihy jse dožil i zajímavého věku.

Ikona diskutujiciho Antonin 2022-02-27 05:25:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věrná a oddaná. Alespoň máte jasno.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek