Co říká znamení zvěrokruhu o vašich kouzelných schopnostech

21.11.2019 v Spiritualita 4

Astrologie je umění předpovídat budoucnost současnost i minulost podle postavení planet. Slunce, nejmocnější „planeta“ (ve skutečnosti je to hvězda, ale v astrologii se Slunce a Měsíc označují za planety), předpovídá naši osobnost a naši životní sílu.
Na druhé straně poloha Měsíce odhaluje naše nadání a naše kouzla. Přečtěte si schopnosti vašeho znamení zvěrokruhu podle polohy slunce a měsíce a podívejte se, s jakými dary a magickými schopnostmi jste se podle astrologie narodili.BERAN: Nabíjení amuletů
Beran je ovládán odvážným a mocným Marsem. Beran symbolizuje vášnivý příchod jara a barva spojená s tímto znamením zvěrokruhu je červená.
Ti, kteří se narodili pod vlivem Berana, mají přirozenou schopnost aktivovat a dobíjet amulety a talismany, protože jsou spojení se silou jara. Klíčem k jejich kouzlení je nadšení. Mají přirozené léčivé schopnosti a sílu přenášet životní energii.
Umí zázraky se sexuální energií a jsou skvělí při vyhánění všeho zlého a nežádoucího, kdy se do hry dostává jejich odhodlaná povaha.

BÝK: Štěstí
Býkovi vládne okouzlující Venuše. Znamení býka je období v roce, kdy má jaro nadvládu nad zemí a vše je opět nové. Barva Býka je zelená (zelená listů – zářící zelená jarní země).

Ti, kteří se narodili pod vlivem Býka, mají přirozený talent provádět a uspět v kouzlech přitahujících bohatství, lásku a štěstí (pro mnoho lidí je zelená barva symbol štěstí) a všechny pozemské radosti. Pasivně přitahují štěstí a všechna požehnání.

Klíčem k aktivaci jejich schopností je jejich sexualita a životní spokojenost. Býk potřebuje vášeň, aby navýšil své energie k realizaci jakéhokoliv kouzla.

BLÍŽENCI: Neviditelné spojení
Blíženci jsou ovládaní jasným a neustále se pohybujícím Merkurem. Barva s nimi spojená je žlutá. Žlutá malých divokých květů a Slunce.
Blíženci patří k elementu vzduchu, který nás všechny spojuje. To je důvod, proč umí Blíženci zázraky, když se snaží ovlivnit intelektuální záležitosti a komunikaci. Můžou snadno ovlivnit vše, co je spojeno s pohybováním a cestováním. Blíženci mohou disponovat skvělými telepatickými schopnostmi a jsou dobří v astrálním cestování.

Klíčem k aktivaci jejich magických schopností je zájem. Musí se upřímně zajímat o to co dělají, protože snadno ztrácejí soustředěnost.

RAK: Předvídání budoucnosti
Raku vládne Velká dáma noční oblohy, Měsíc. Barva spojená s rakem je stříbrná, barva bledého měsíce.

Rak je spojený s vodou. Prvek vody vládne nad emocemi a láskou, a proto jsou kouzla pro lásku a přátelství dokonalá, když je provádějí raci. Raci jsou také vynikající ve všech formách věštění a jsou dobří věštci, pokud za sebou zanechají všechny brzdící pochybnosti.

Klíčem k aktivaci jejich moci je bezpečnost. Raci se musí cítit bezpečně, aby uvolnili své magické schopnosti. Při provádění jakýchkoliv rituálů se ujistěte, že vám do toho nikdo nebude zasahovat.


LEV: Světlo a sláva

Lev je ovládán slavným a vždy zářícím Sluncem. Jeho barva je Zlato-oranžová, barva zářícího vycházejícího slunce.

Lev je spojován s elementem ohně a kouzla, ve kterých je skutečně talentovaný, jsou ta která přitahují slávu (rozšiřující slávu a popularitu) a všechny druhy potěšení (včetně sexuálních).

Klíčem k aktivaci jeho schopností je uvědomit si svůj božský původ. Lev se musí cítit jako král a neexistuje lepší způsob, jak toho dosáhnout, než uvědomit si, že v sobě nese božskou podstatu.

PANNA: Přeměna energie
Panna je ovládána moudrým a praktickým Merkurem. Barva, se kterou je Panna spojena, je modrá a bledě modrá (modrá obloha). Panna je zemský element, je téměř vždy ztracena v pocitu odpovědnosti a snaží se přijít na to, jak sloužit a plnit potřeby ostatních.
Proto je nebesky modrá barva povznáší a pomáhá jim připomenout jejich božský původ, jejich pravou přirozenost bez závazků.Panna je zázračná, když pracuje s kouzly pro uzdravení a jakýkoliv druh evoluce (materiální nebo duchovní). Vzhledem k jejich přirozené schopnosti řešit mnoho problémů a lidí najednou jsou panny výborné v telepatii a mírových kouzlech.

Klíčem k tomu, aby Panna aktivovala své magické schopnosti, je mít na paměti, že pochází z božského zdroje a není jen maso a kosti. Navíc se musí vždy soustředit na tu lepší a světlejší stránku života, zanechat obav i pochybností.

VÁHY: Okouzlení předmětů
Váhy ovládá klidná a krásná Venuše. Váhy jsou spojeny s prvkem vzduchu a jejich barva je světle fialová a růžová.

Váhy mají přirozený talent pro kouzla krásy a osobního půvahu. Skvěle vytvářejí iluze. Jsou také zázračné, když pracují s kouzly která mají vyvolat mír a rovnováhu (ať už ve vztahu, nebo v těle).

Klíčem k tomu, aby Váha aktivovala své síly, je cítit se jako kouzelná bytost. I když tomu tak někdy není, na to se musíte zaměřit. Hledejte ten pocit. Víte, že ho v sobě máte!

 

ŠTÍR: Manipulace s energií
Štír je ovládán Plutem a Marsem. Barva, se kterou je Štír spojen, je červená (barva krve a třešní). Štír je spojován s prvkem vody.

Štíři jsou skvělí, když pracují s energií, a proto mohou vytvářet silná kouzla a kouzelné amulety. Dostali do vínku velmi silnou intuici a jsou opravdu skvělí, když chtějí zjistit pravdu. Jejich instinkty jsou téměř vždy nezaměnitelné a jsou spojeny s jejich vynikajícími schopnostmi přežití. Vytváří mocná kouzla pro sexuální potěšení a jsou dobří v obranné magii, vyhánění zlého a odstraňování překážek.
Díky své povaze se snadno přizpůsobí každému novému prostředí jsou také dobří ve všech kouzlech, která mají co dělat se změnami.

Klíčem k aktivaci jejich magických schopností je proniknout do jejich instinktů. Čím primitivnější, tím lepší. A zajistit, aby se plně soustředili na danou záležitost.

STŘELEC: Moudrost
Střelec, kentauří lučištník, je ovládán moudrou a příznivou planetou Jupiter. Barva spojená se Střelcem je fialová (královská purpura, jako Jupiter – Zeus král bohů).

Střelec je spojen s elementem ohně. Střelec je skvělý, když sesílá kouzla, která ovlivňují fyzické cestování a cestování do jiných říší. Jupiter jim žehná schopností být zdrojem štěstí a optimismu, takže skvěle uzdravují duševní skleslost. Střelec může využít duchovní moudrost téměř kdykoli chce a má přístup ke skrytým datům.

Klíčem k aktivaci schopností Střelce je optimismus. Potřebuje ve svém srdci cítit plamen štěstí. Klíčem k jejich úspěchu je pocit, že bude všechno v pořádku.

KOZOROH: Zázračný tvůrce
Kozoroha ovládá moudrý a silný saturn. Barva, se kterou jsou Kozorohové spojeni, je černá (černá noci a olova).

Kozorohové mohou dělat zázraky, když se zabývají kouzly bohatství a kariéry. Kozorohové mají přirozenou schopnost najít způsoby, jak splnit své cíle a uspokojit své ambice. Jsou také úspěšní, když žádají o moudrost svých předků.

Kozorohové mohou uspět ve většině kouzel, protože klíčem k jejich magickým schopnostem je determinace. Když si pro něco postaví hlavu, dokážou to.

VODNÁŘ: Svobodná duše
Vodnář je ovládaný Uranem a Saturnem. Barva spojená s Vodnářem je modro-šedá, barva kouře. Vodnář je spojen s prvkem vzduchu.

Vodnář je skvělý, když provádí kouzla, aby osvobodil a rozbil jakákoliv omezení a připoutání. Jeho touha po svobodě mu umožní rozbít zláí kouzla, kletby i závislosti. Vodnář má také velké přirozené schopnosti pro astrální projekci a sledování na dálku.

Klíčem k tomu, aby Vodnáři aktivovali své magické síly, je dýchat vzduch svobody a jedinečnosti. Musí přizpůsobit svá kouzla tak, aby se vždy cítili jako jediní svého druhu.

RYBY: Manipulace se sny
Ryby jsou ovládány Neptunem a Jupiterem. Barva spojená s rybami je čistě bílá a tmavě modrá (barva hlubokých oceánů). Prvek spojený s rybami je voda.

Ryby mohou dosáhnout zázraků při práci s energiemi z jiných světů. Mohou úspěšně zasahovat do říše snů a manipulovat se sny, aby podpořily svou intuici a věštecké vize. Iluze je jejich síla a mohou vytvářet silné iluze pro uzdravení a posílení. Také jsou skvělé, když kontaktují duchy a nadpřirozené entity, jako jsou víly.

Klíčem k aktivaci jejich magických schopností je fantazie. To, co si myslíme, je skutečné – nebo se alespoň může stát skutečným.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2019-11-21 19:34:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dokonce i čumáč s

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2019-11-21 23:51:44
Ikona diskutujiciho
sipka

*K výkladům charakteru podle zvěrokruhu v astrologii jsem spíše skeptický od doby, co jsem zjistil, že patrně žijeme v duté Zemi a tudíž zastánci astrologie nemají dobrý podklad…. Konkrétně tady mi ale způlky sedl štír, panna naprosto perfektně (😯😯!), nu a například takový Lev mi nesedí vůbec podle toho, koho jsem dosud poznal :P.

Ale článeček jsi připravila moc hezky 🙂

Ikona diskutujiciho aťa 2019-11-22 12:20:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľmi milé, kúzelné znamenia. Z mojich dvoch, sa mi tu páčia, obe. Ďakujem. (Podľa dátumu narodenia som raz bola v jednom, raz v druhom. Keď som ešte čítala horoskopy v časopisoch, tak som si vybrala na týždeň ten,čo bol pre mňa,podľa mňa lepší.)

Ikona diskutujiciho legolas 2021-06-10 21:45:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

takže nadanie pochadzaju iba z mesačného ?? znamenia alebo aj zo slnečneho teda možu mat slnečne aj mesačne ?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek