Co se stalo s předpovědí o cestování v čase za rok 2012?

3.1.2024 v Záhady 20

Montauk, 12. srpna 1943: Dva američtí námořníci seskočili z USS Eldridge během Filadelfského experimentu*. Ocitli se nikoli v přístavu, ale na Long Islandu v New Yorku, 12. srpna 1983. Cestovali časem do bodu, kdy vláda prováděla podobný projekt, nazvaný Projekt Montauk**, propojený planetárními magnetickými poli, které vrcholí každých 20 let 12. srpna.
Vědci pracující na projektu byli schopní cestovat v čase hyperprostorovou smyčkou mezi daty experimentu, ale nemohli překročit datum 21. prosince 2012. Viděli pouze něco, co popsali jako „bílé světlo“. Co se při těchto experimentech skutečně stalo a co představovalo toto bílé světlo?*Filadelfský experiment: vojenský experiment, který proběhl na Filadelfské námořní základně ve Filadelfii v americké Pensylvánii v roce 1943. Americká bitevní loď se údajně uměla zneviditelnit a cestovat časem.

**Projekt Montauk: V roce 1983 na letecké základně Camp Hero v Montauku na Long Islandu proběhla série tajných experimentů americké vlády. Během  experimentů byla teleportována celá loď námořnictva s hrozivými následky pro část posádky.

Spisovatel Steven Gibbs napsal, že existovala bariéra, kterou cestující v čase nemohli projít, ale obešli ji a zjistili, že „veškerý život na této planetě byl vymazán“.
Jiné verze tohoto příběhu se však liší. Spisovatel Bob Frissell ve své knize „Nic v této knize není pravda, ale je to přesně tak, jak se věci mají, vydání k 15. výročí“ napsal, že důvod, proč nemohli překročit datum 21. prosince 2012, byl ten, že poslední experiment s cestováním proběhne v roce 2012 a všechny tyto experimenty jsou vzájemně provázány.
Frissell říká, že mohli také cestovat do minulosti, ale ne více než 1 milion let, protože to bylo datum, kdy Grays (šedí) provedli svůj první experiment s cestováním v čase.

Drunvalo Melchizedek byl zdrojem Frissellových informací; nicméně nejmenovaný dotazovaný, pravděpodobně Al Bielek, který tvrdí, že je Duncan Cameron – jeden ze 2 námořníků, kteří seskočili z Eldridge, v on-line přepisu části 9 hodinové série rozhovorů, které poskytl jako host TV talk show „The Metaphysical Experience“ v roce 1991, uvádí trochu jinou verzi příběhu:

otázka: Kdo v budoucnu docestoval nejdále?
odpověď: 10 000 našeho letopočtu.
otázka: Takže vše je uzamčeno do roku 10 000 našeho letopočtu?
odpověď:  Ano. Je to snová realita. Nikdo si nevybral hmatatelnou budoucnost po roce 2012 našeho letopočtu. Je tam velmi silná zeď a na druhé straně nic.
otázka: Proroctví hovoří o změnách na Zemi kolem této doby.
odpověď:  Zajímavé, že?
otázka: Jaká je vaše prognóza budoucnosti lidského druhu?
odpověď:  Lidstvo přežije.
otázka: Proč se říkalo, že rok 2011 byl posledním rokem, kdy mohli cestovatelé v čase vidět něco hmatatelného?
odpověď: V mayském kalendáři bylo zmíněno, že roky 2011-2013 byly jakousi překážkou. Duchové řekli, že kolem roku 2013 existuje bariéra, kterou nemohou projít.
otázka: To neznamená, že za ní už není nic.
odpověď: Ne. Jen je to zablokováno. Dokonce to platí i pro stroje času. Mnoho lidí si klade otázku, zda si elity po roce 2013 udrží kontrolu nad lidstvem.
otázka: Zdá se, že právě teď dochází ke zrychlení vědomí, začínáme přecházet do čtvrté hustoty.
odpověď: Správně. Zdá se, že o tom existují i určité důkazy.
otázka: Mnoho lidí diskutuje o myšlence, že jdeme do čtvrté hustoty. Co to vlastně znamená?
odpověď: V podstatě je to další obecná vibrační frekvence. Týká se to také uvědomění, že člověk není oddělený od stvořitele. Je to takové spektrum, které křesťané nazývali „druhý příchod“. Druhý příchod je stav bytí, nikoli příchod jednotlivce a ustanovení mocenské hierarchie.
otázka: Kdy to bude dokončeno?
odpověď: Entity na této planetě by se měly pokusit polarizovat z hlediska toho, co je skutečně zajímá, nejpozději v roce 1993, jinak to bude těžší. Polarizace může být pozitivní nebo negativní. Obecně platí, že čtvrtá hustota je mnohem živější. Entity se musí stále starat o svá fyzická těla. Je to také hustota, kde více převládá soucit, porozumění a láska. Plná konverze na čtvrtou hustotu proběhne v letech 2003 až 2013.
otázka:  Je zajímavé, že podle matematiky za I-ťingem je všechno kolem roku 2012 jackpot.
odpověď: Ano. Nic už nebude na Zemi stejné jako předtím. Právě teď se to mění. To, co vidíme, je v podstatě smrt způsobu života třetí hustoty. (konec přepisu rozhovoru)

Často slyšíme mnoho lidí říkat: „V roce 2012 (21. prosince) se přece nic nestalo“. Toto je pohled těch, kteří se rozhodli nic nevidět. Do roku 2000 se měl uskutečnit Nový světový řád (NWO) a Severoamerická unie, ale nestalo se tak. Předpověď Edgara Cayce z roku 1999, který předpověděl armagedon, selhala. I přesto, že dřívější předpovědi tohoto proroka se splnily.
Takže co se stalo? Těm bystrým je zcela zřejmé, že jsme na konstruktivní časové ose. Zdá se, že důvodem, proč nikdo ve výše uvedeném rozhovoru nemohl vidět za rok 2012, je konvergence časových os, kde nic ještě nebylo pevně rozhodnuto. Jinými slovy, naše budoucnost je tvárná a my ji aktivně řídíme svým myšlením a jednáním.

Zatímco se kontrolující elity stále pokouší prosadit NWO a válčit, vidíme pokračující vzestup a příchod Velkého probuzení. Lidem padají masky, na veřejnost se dostávají doposud dobře utajené skutečnosti a dokumenty. Vůdci začínají panikařit a pokouší se zesilovat osvědčenou propagandu strachu. Problém je ale v tom, že ty jejich žvásty už moc lidí nesleduje.
Když začnete zastavovat lidi namátkou na ulici a položíte jim otázku, zda důvěřují mainstreamovým médiím, 95% lidí vám jasně řekne „NE“. Když se stane významná událost, první věc, na kterou se lidé ptají je, zda to byla operace pod falešnou vlajkou, nebo ne.

Naše globální populace je buď blízko, nebo již překročila kritický masový bod probuzení. Ve výše uvedeném rozhovoru je uvedeno: „K úplné konverzi na čtvrtou hustotu dojde mezi lety 2003 a 2013“.
Z pohledu 3.dimenze se to nestalo, ale to neznamená, že se to nestalo i z pohledu 4. hustoty. Jinými slovy, pokud věříte, že se nic nestalo, pak je to vaše 3D realita. Protože naše mysl je tak strhávána do 3. dimenze, věříme, že toto je naše realita.

Ale co když jedinou odpovědí je pochopit, že k rozměrovému posunu již došlo? Lidé, kteří se již propojili se 4.dimenzí, prožívají transformaci svého vědomí. Prožívají „chyby v matrixu“, astrálně cestují, objevují duchovní dary a pravdy. Senzibilové si všimli neuvěřitelných změn v rámci současných energií.
MY skutečně řídíme svůj osud. Tohle za nás nerozhodují neviditelní kontroloři, ani archonti. Bílé světlo, které viděli zmínění cestovatelé časem za rokem 2012, je zkrátka nepopsaný list.

© aluska.org 2024

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Korina 2024-01-03 02:53:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, také si myslím, že 4D jsme už proletěli a jsme na začátku 5D.

Ikona diskutujiciho adri 2024-01-03 09:34:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pěkné, díky

Ikona diskutujiciho martin ****** 2024-01-03 14:38:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak v tom roce 2012 všechny myšlenky směřovaly na konec světa a nikam dál.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-03 16:35:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny rozhodně ne.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2024-01-03 17:57:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavně končil Mayský kalendář asi už věděli, že tam nic není.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-01-03 16:22:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za zaujímavý článok. Lepšie je asi hovoriť o hustote, alebo vibrácii ako o dimenzii aby sa to neplietlo. Snová realita sa nezdá byť to, čo je fyzické a hmotné, preto sa to volá snová realita a končí v momente zobudenia sa do bdelého stavu. Biele svetlo je to, čo odchádza z tejto hmotnej dimenzie a vracia sa späť k zdroju (Bohu). Biele svetlo opisujú aj tí, ktori majú zážitky na prahu smrti. Myslím si, že nesledovať to, čo robia elity je chyba, ktorá im umožní pohodlne a bez odporu zaviesť NWO, pretože chýba protitlak z našej strany.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-03 16:37:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Je potřeba být vědomý a mít přehled. Například nepoužívat smárt a bránit se digitální měně. Ale vykládej to lidem. Kreditka v mobilu je přece tak pohodlná, nemusíš tahat peněženku, ňa ňa ňa… pak jsou vykulení, když nejde terminál.

Ikona diskutujiciho sm 2024-01-03 17:25:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Hehe 😀 to bylo nedávno tuším na benzince. Jdu zaplatit, pokladní se na mě už od dveří tak vykuleně dívá, jako kdybych ji snad šel zabít, a řekla úplně vystresovaně: Máte peníze? Já: jo. Ona: myslím jako hotovost, nám totiž nejde terminál. Já: to mě je jedno, platím vždycky hotově. Bylo vidět jak si oddechla.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-03 18:36:03
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 to je dobrý.
mně před lety v čsob brno vysvětlili, když tam rušili pokladnu, že jsem jediná „z mladých“ co si chodí pro hotovost. že dneska už si vybírají peníze jenom důchodci a kvůli nim nemá smysl to tam držet. už ani nevím, jestli vůbec nějaká čsob má fyzickou pokladnu. všude jenom bankomaty. až nám narvou digitální měnu a do každé zadnice skener na QR, tak já budu křičet, že jsem vám to všem říkala 😀

Ikona diskutujiciho martin ****** 2024-01-03 18:26:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé jsou strašně nepoučitelní, když jim něco řeknu, tak to stejně nevnímají a melou si svoje. Asi čekají až budeme přepadávat přes okraj propasti. Kolik centimetrů jsme od okraje?

Ikona diskutujiciho kešo 2024-01-03 21:22:54
Ikona diskutujiciho
sipka

K tej hotovosti som si spomenul na jeden článok.
https://spolok-archa.info/prva-banka-v-cesku-zakazala-hotovost-co-s-tym-robit/

Tiež vždy platím v hotovosti, ale minule som si menil starý, ružový vodičák, pretože od 2024 končila platnosť. No a na polícii v tom automate sa dal zakúpiť kolok v hodnote 6,50€ už iba kartou. Tak som to so sebazaprením urobil. Ale napr. potraviny so samoobslužnými ekasami bojkotujem. A tiež tovar cez net objednávam výhradne na dobierku do zásielkovne, alebo na poštu a tam zaplatím v hotovosti. Pripomínam, že nie som dôchodca, ale 44r. dezolát 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-03 22:01:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Co to je za debilní zprávu? V celém článku jediný zmíněný název je Partners banka a ti normálně bankomaty provozují. Paní se asi nudí, nebo neví jak nahnat čtenost, tak si vymýšlí pytloviny.

Zatím, jestli mi paměť ještě dobře slouží, je používání hotovosti právo ukotvené v zákoně.

Ikona diskutujiciho Josef 2024-01-04 00:03:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Při platbách kartou díky poplatkům chudnou obchodníci a bohatnou banky, a naopak při platbě hotově příjemci plateb mohou okrádat stát na daních, ale povinnost platit výhradně kartou vede k okleštění našich práv a k nové totalitě.

Argument od odborníka z úplně jiné branže mně odrovnal:
,,Hele, bankovkou lajnu neuděláš a kartou ji nevyšňupneš. Jestli cash nebo platební karty, tak lidstvo potřebuje obojí.“

Ikona diskutujiciho sm 2024-01-03 17:31:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

>>Lidem padají masky<< – toto bych 3x podtrhnul. Zejména k.o.vi.d šaškárna ukázala mnoho pravých tváří všech lidí kolem. A pokračuje to dál i do současnosti. Lidé o kterých jsem si myslel že jsou spíše zlí se ukázali mnohdy jako dobří. A ti u kterých jsem si myslel že jsou super se mnohdy stali zlými. Zajímavé že to dříve moc nešlo poznat. Oni tu masku opravdu pečlivě pěstovali a udržovali. Vlastně se už nevydrželi dále přetvařovat. Velmi zajímavé jak to všechno bude pokračovat…

Ikona diskutujiciho Rambousek 2024-01-03 18:55:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ke konci prosince 2012 byl ukončen Výstavbový cyklus Země a od roku 2013 běží v jiném časovém pásmu Rozkladný cyklus. Staré projekty se ukončují, staré energetické nástavby se rozpadají a vše se vrací zpět k základní evoluční matici přírody. Bytosti včetně lidských jsou postupně odzasvěcovány od starých úkolů a falešných identit, do popředí se dostávají jejich pravé identity. Postupně k nim přicházejí jejich blízcí přátelé a pomocníci, kteří se pečlivě připravují k odvodu svých svěřenců na jejich rodné planety, v souladu se zakončováním starého vývojového cyklu Země, jehož se účastnily také lidské civilizace. Hrozby nastolení NWO a Total Control výborně slouží k tomu, že vůdčí představitelé planet a dalších mimozemských úrovní mají obavy z toho, že jejich svěřenci by tady zažili tento stresující světový řád a aktivněji mobilizují své síly k přípravám na odvod svých svěřenců pryč ze Země. Nikdo z řídících elementů na Zemi tady nepanikaří, celý transformační proces Země běží pod vedením pravomocných a evolučně vyspělých Syndikátů. Pod jejich taktovkou je připravována světlá budoucnost Země prostřednictvím obnovy panenské přírody a hlavně bez přítomnosti člověka.

Ikona diskutujiciho Sai 2024-01-05 10:57:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týjo parádní čtivo… byl jsem u toho pěkně napjatej.

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-01-05 10:57:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Starý rozhovor z devadesátek a jakou udělá parádu i po letech. Nadčasová práce 🙂 děkuji

Ikona diskutujiciho Elii 2024-01-05 12:20:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… souzním …

Ikona diskutujiciho kiana 2024-01-20 01:06:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, do 4D už se přešlo cca kolem 2014-2016.

Ikona diskutujiciho Jaromir 2024-01-25 07:41:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vtedy som len predpovedal záver v 12/2012 a vedátori sa snažlili ale nakoniec som stanovil číslo 52 a to vychádza na 2024.äVtedy si stavali podzemné mestá.

Teraz prvý človek prejde Van Allenov pás ako živý.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek