Co se stane, když se vám podaří vyvolat Krvavou Mary

11.12.2020 v Bytosti 6

V minulosti bylo období, kdy bylo vyvolávání duchů a konkrétně Krvavé Mary, velice oblíbené mezi dětmi a mládeží. Dnes jsou v kurzu zase trošku jiné duchařské hry a co jsem se o to zajímala, připadá mi, že jsou ještě děsivější a nebezpečnější, než ty co frčely 10-20 let zpátky. Byly to nebezpečné hry, které se někdy ,,podařily“ a tak děti vpustily do tohoto světa děsivou bytost, se kterou si pak nevěděly rady a neuměly ji odvolat.Dnešní článek je založen na volném překladu skutečného zážitku americké dívky, která ,,úspěšně“ vyvolala Krvavou Mary a rozhodla se varovat druhé:

Nikdy jsem to neměla zkoušet. Myslím, že jsem už zpočátku věděla nebo tušila, že je to riskantní. Slyšela jsem o lidech, kteří tvrdili, že je opravdu možné něco vyvolat. Dokonce jsem slyšela o někom, kdo tvrdil, že ji viděl. Ale nějaká část ve mně tomu prostě nevěřila. Myslím, že ta část mne nikdy ani nechtěla v něco takového věřit.
Udělala jsem chybu, někdo do mého života skutečně vstoupil a nechce odejít. Nedokážu to zastavit.

Nedávno jsem se dostala na vysokou školu a v minulosti jsem vždycky byla ta, která má problém najít si kamarády. A když už jsem si je našla, tak mi to přátelství nikdy moc dlouho nevydrželo. Takže jsem vysokou vnímala jako čerstvý začátek a chtěla jsem to změnit. Moc zkušeností o tom, jak si najít správně kamarády, jsem neměla. Vždycky jsem byla někdo, kdo jenom proletěl kolem, aniž by si ho někdo všiml a když už si někdo všiml, tak jsem ho odradila.

Na vysoké jsem se seznámila s Monikou. Ani nevím, kdy jsme se vlastně začaly spolu bavit, ale prostě to nějak začalo. Měla oholenou hlavu a vůbec nebyla taková, jako ostatní lidé. Fascinovala mě a chtěla jsem ji poznat blíž. Nakonec jsem s ní trávila většinu svého volného času. Postupně jsme se staly velmi dobrými kamarádkami a pak se to stalo.

Před pár týdny jsme měli akcičku, na které se nás sešlo poměrně dost. Nebyli to ani moji kamarádi, ale všichni znali Moniku. Já jsem tam alkohol nepila, ale všichni ostatní pili.
Večírek měl halloweenské téma a bavili jsme se o duchařských záležitostech. Vtipkovali jsme o duchách, řešili jestli existují a sdíleli svoje zážitky. Vzpomínali jsme na duchařské hry, které jsme kdysi všichni hráli. A tehdy byla poprvé zmíněna Krvavá Mary.
Nikdy jsem na ni ve skutečnosti nevěřila.

Nejdřív jsme sdíleli svoje historky a pak někdo navrhl, že bysme to měli vyzkoušet.
První jsem nevěděla, co si o tom mám myslet. Ale pak mi došlo, že je to možná moje příležitost, jak zazářit a jak zapadnout mezi tyhle lidi. Monika totiž byla fakt hustá. Ať se dělo cokoliv, vždycky byla tak úžasně klidná. Prostě jsem chtěla být jako ona.

Když na mě přišla řada, ani jsem nebyla moc vyděšená. Přede mnou už to hráli jiní a nic speciálního se nestalo. Ostatní se je snažili vyděsit tím, že zařvali ,,Baf“, vypínali a zapínali světlo, nebo jim bouchali na dveře. Ale nic skutečně paranormálního v tom nebylo.

Tak jsem si říkala, co by se mi mohlo stát. Šla jsem do koupelny a vyslovila jsem třikrát její jméno, zatímco jsem zírala do zrcadla. A čekala jsem.
Hleděla jsem do toho zrcadla tak intenzivně, že jsem vnímala jenom sebe samu… Hleděla jsem do něho tak dlouho a koncentrovaně, že jsem sama sobě připadala strašidelná.
Pak jsem odešla. Za mnou pak šli hrát další lidé a nic se jim taky nestalo.

Pak večírek skončil a já jsem šla spát domů. Tu noc jsem měla noční můry. Byla to jedna hororová scéna za druhou.
Poslední noční můra té noci byla o tom, že jsem uviděla zrcadlo, které se roztříštilo. V tu chvíli jsem se prudce probudila.

A od té doby, věci které vídám v zrcadlech, jsou nepředstavitelné.
Nemůžu v klidu projít kolem žádného zrcadla, protože je tam Ona. Dokonce i můj vlastní odraz v zrcadle se změnil. Nemůžu se ani v klidu oprchovat, protože ji vidím, jak za mě ze zrcadla zírá. Je to nesnesitelné.

Pokaždé, když ji znova vidím, je pořád děsivější a děsivější. Moje normální sny se proměnily v noční můry, které přicházejí každou noc a ráno se probouzím s modřinami, které nevím, jak jsem získala.

Myslela jsem si, že to nemůže být skutečné. Že Krvavá Mary není skutečná. Ale vím, že to co vidím v zrcadle, je skutečné.
I když na mě nemluví a nikdy neřekne co ode mě vlastně chce, je u mne. Myslím si, že chce mě.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-12-11 12:37:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ty zrcadla jsou jako portál at stoupne před to zrcadlo a řekne ve jménu vesmíru vykazuji tě navždy z tohoto světa ztracena bud a zapomenuta jdi zpátky do tmy ze které si vzešla a už se nevracej

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-11 13:44:44
Ikona diskutujiciho
sipka

silou vůle se dají vyhnat i silné bytosti… akorát na to člověk musí mít odvahu a vůli

Ikona diskutujiciho Karolína 2020-12-11 12:55:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, vím, že to nepatří pod tento článek, ale chtěla bych se zeptat.. neslyšela si někdy něco o malém chlapečkovi, který se zjevuje o půlnoci? Náhodou jsem narazila na jedno video na youtube, kde se právě tento chlapeček zjevoval jednomu muži jménem Adam Ellis. Vím, že si v jednom článku psala, že se démoni zjevují v podobě malých dětí. Tomuhle „stvoření“ říkají Dear David. Celé se to dělo v roce 2017, není to tedy aktuální, ale také to není tak starý případ.

Asi bych nikomu nedoporučovala dívat se na to celé video, které jsem viděla já (jde z toho mráz po zádech), ale každopádně bych jen chtěla uvést jak se mu to stalo. Říkal, že než se mu chlapeček začal zjevovat, tak měl sen, kde ho nějaká holčička informovala, že ho navštíví „Dear David“, prý ho tak má oslovovat, ale varovala ho hlavně před tím, že kdyby mu kladl otázky, tak po 3 otázce, by ho mohl zabít.

Adam to celé dokumentoval a přidával na jeho twitter – od fotek, po videa, kde skutečně je chlapeček zachycený. Měl doma kočky, které se chovaly okolo půlnoci divně. Sedávaly před dveřmi a nechtěly odejít, jakoby tam něco cítily. Na videu je zachycené i to, jak démon pohybuje s věcmi. To se muselo jednat už o dost silného démona, pokud byl něčeho takového schopný. Dokonce i ublížil Adamovi, když spal.

Jediné co mě zajímá je, jak je možné, že se může taková bytost na někoho nalepit? Co je tím impulsem? Jak se chránit, když by se nám začalo něco takého dít? Ale hlavně, co to je za bytost a jak moc může být nebezpečná?

Říkám si, že už nikdo ani nemůže popírat, že by takové bytosti neexistovaly, přeci je tolik důkazů. Každopádně, naprosto bych chápala, kdyby si se k tomuto komentáři nechtěla vyjádřit. Možná jsem se na to neměla dívat, ale prošla jsem si něčím podobným – navštěvoval mě pravidelně démon staré hnusné báby, když jsem byla malá. (zajímavý fakt je, že jsem narazila na člověka, koho navštěvoval stejný démon jako mě) Teď už si pořádně ani nepamatuju, jak se mi podařilo se jí zbavit, jen mi jde o to, že toto se může dít více lidem a většina z nich ani nemusí vědět, jak se mají chovat. Já si byla vědoma když se mi to dělo, jak moc skutečné to je, jen jsem o tom neměla s kým mluvit, nevěděla jsem na koho se obrátit, aby mi pomohl.
Myslím, že je důležité o tom mluvit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-11 13:43:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím co myslíš, taky jsem ty videa viděla. Buď autor nepřiznal pravdu o tom proč to začalo, protože tyhlě věci mají vždycky důvod, nebo pokud skutečně řekl celou pravdu, musel se k němu David dostat přes sen. Popisovala jsem na webu už několikrát, že se to může stát a že je nutné včas zavřít dveře a nebýt ve stejné místnosti, nepustit to k sobě. Naskočil na něho v tom bytě kde asi umřel a protože autor nevěděl jak se bránit, už na něm zůstal.

Ikona diskutujiciho Kristynka 2020-12-11 14:35:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S krvavou Mary mám též zkušenost a velice špatnou,na tuto konkrétní bytost jako je Mary.Je to už patnáct let.Začalo to mojí sestrou ta do duchařin byla blázen a jednoho večera mi říká co takhle vyvolat krvavou Mary?Tak nak mě ukecala a ja do toho šla.Naproti mé posteli jsme měli velké zrcadlo,sedli jsme si naproti zrdcadla a začali jsme říkat její jméno ,segra říkala že třikrát ,teď už víme že to musí být v podstatě celou dobu co se díváte do toho zrdcadla. A nic se nestalo ,nebo jsme si to v tu chvíli říkali že je to kec,jenže když jsme rozsvítily velké světlo,celý krk já i ségra jsme měli podrápaný opravdu velký škrábance,mi nic ale necítili!!!Táta s mámou nám vynadali proč se pořád tak pereme.Další noci byli hrozný teda jen pro mě ,měla jsem noční můry.Každou noc jsem u své postele slyšela šoupání nohou chození a pořad jen u mé postele, věděla jsem že se nemůžu podívat do zrdcadla.Zrdcadlo naproti postele jsem zakryla.Každý ráno jsem byla naprosto vyčerpaná,trvalo to měsíc.Rodiče samozřejmě viděli že se semnou něco děje ale,po zdravotní stránce jsem byla v pořádku.A tak můj táta navštívil jednu paní z našeho městečka o které bylo známo že je léčitelka.Přivedl ji knám domů ,prošla celý byt a zastavila se u mé postele a koukala na zrcadlo,v tom se nás zeptala co jsme vyvolávali že tu cítí v tomto prostoru hodně zlou energii ,řekly jsme pravdu i to co se dělo potom,ty noční můry i to šoupání nohou u mé postele.Prý jsem udělala dobře že jsem zakryla zrdcadlo protože neměla přímí kontakt,můry mi způsobovala ona!!!A chození u mé postele byl můj anděl strážný který ten prostor hlídal a odrážel všechno zlé celou noc.Doporučila zrdcadlo vyhodit a vykouřila celý byt,prosila o očistu bytu. Rodiče zrdcadlo vyhodili a od té doby si sničím takovým nezahraváme.Od té doby mě ale,začali zajímat andělé ,ta paní mi o nich vyprávěla hodně ,ráda jsem za ní chodila do knihovny,byla totiž knihovnice,byla to moc hodná paní a myslím že jsem ji rozhodně měla poznat.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-11 15:45:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pozeral som do okna a myslel na krvavú Mary. Mám tam les takže hnedá tmavá plocha a niektoré stromy sú jemne do červena no krvavú Mary som nevidel ale zdalo sa mi že niečo vidím tak som sa pozrel lepšie a vypadalo to ako sneženie ale veľmi jemné vločky a husto. Fakt neviem či to bolo hmotné, nenašiel som na okne nikde žiadnu kvapku ani v aktuálnej predpovedi žiadne sneženie ani mrholenie.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek