Co znamená, když při meditaci vidíte bílé světlo

16.11.2022 v Energie 32

Pokud při meditaci vidíte bílé světlo, je to dobře! Pravděpodobně však prožíváte něco, co umí málokdo. Každá barva má určitou frekvenci, protože barva je vlastně světelná energie. Je tedy možné během meditace a modlitby vidět i jiné barvy. V učení o základních sedmi čakrách se dozvídáme, že každá z nich má jinou barvu, což jsou stejné barvy, které se nacházejí i v duze. Tyto základní barvy se vám mohou zjevovat i při vaší duchovní praxi.Základní čakry a jejich barvy:
Korunní čakra: bílá, nebo fialová
Čakra třetího oka: fialová a indigová
Krční čakra: modrá
Srdeční čakra: zelená
Čakra solar plexus: žlutá
Sakrální čakra: oranžová
Kořenová čakra: červená

Bílé světlo můžete vidět při meditaci, při modlitbě, nebo když mluvíte se svým strážným andělem. Pokud se vám to děje po setmění (rozmlouváte se svým andělem před spaním), je to podobné, jakoby vám někdo posvítil baterkou do očí, přestože zrovna máte zavřená víčka.
Může to být natolik intenzivní a rušivé, že můžete přerušit modlitbu, otevřít oči a hledat zdroj světla, ale žádný nenajdete, naopak to zmizí.
Večer a v noci je pochopitelně znazší to zaregistrovat, protože vám bílá barva krásně vynikne na kontrastním černém pozadí.

Je to nejvyšší vibrace, nejčistší světlo. Pokud při meditaci vidíte bílé světlo, znamená to, že do vašeho energetického pole právě vstoupila nová, silná a vysoce duchovní energie.
Bílé světlo má nejvyšší duchovní, éterické a nefyzické kvality, spojuje vás s vyšší dimenzí. Je to čistá Pravda, která vám pomáhá spojit se s vaším vyšším já, nebo s vašimi duchovními průvodci. Bílé světlo samo o sobě však není statické, může se v zorném poli posouvat podle situace.

Můžete vidět přes zavřené oči bílé světlo z některé strany, a to může ukazovat, na které straně od vás stojí váš duchovní průvodce. Všímejte si toho. Když mluvíte se svým andělem a intuitivně ho cítíte vlevo, bude vás i bílé světlo ozařovat z levé strany. Je to světlo vašeho duchovního průvodce.

Když se modlíte, nebo mluvíte ke Konstruktivní síle Vesmíru, můžete vidět bílé světlo zespoda, to znamená, že ho vydáváte přímo vy. Během modlitby bíle záříte, protože jste tím zvýšili své vibrace. Modlete se proto často, abyste se takto pravidelně harmonizovali.

Také se vám může stát, že pokud večer před spaním vezmete do ruky přírodní křišťál, nebo energetický krystal, uvidíte přes zavřené oči zdroj bílého světla tam, kde se křišťál zrovna nachází. Uvidíte bílé světlo, i pokud by byl schovaný pod peřinou.

Je to projev jasnozřivosti a zdravé, aktivní šišinky mozkové. Když jsem toto světlo začala vidět, překvapilo mě to a hledala jsem odkud na mě svítí. Postupem času jsem vypozorovala, že se vyskytuje při specifických situacích, které se opakují. Fenomén sám o sobě se může také postupem času vyvíjet. Pravděpodobně to jde ruku v ruce s vývojem člověka. Pamatuji si například, že jsem viděla žluté světlo, někdy bývalo i zelené. Když jsem byla starší, viděla jsem zářivě sytě fialovou, indigovou a světle modrou. Dnes je to většinou čistá bílá.

Pokud vidíte bílé jiskry, nebo záblesky bílého světla, jsou vám také nablízku vaši andělé. Jiskry a záblesky je možné uvidět i za dne.

Pokud chcete tuto schopnost více využít a rozvíjet, osvědčilo se mi pořádně na noc zatemňovat ložnici, protože v kvalitní tmě můžete vyloučit vnější vlivy pokud sami sobě zpočátku nevěříte, nebo světlo vidíte jen velmi slabě a zadruhé v husté tmě světlo více vynikne a jeho vidění je celkově jednodušší. Navíc je to dost intenzivní zážitek, mít oči plné světla, otevřít je a podívat se na dokonalou tmu. Je to jako přestup na jinou planetu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho Květa 2022-11-16 11:09:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vskutku mimořádný článek. Jsem velice vděčná že zrovna v našich končinách máme web který píše skutečný jasnovidec. Že se můžu učit i takto specifické věci. Děkuji ❤

Ikona diskutujiciho Amigo 2022-11-16 11:10:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek Alu. Opravdu zírám.

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-11-16 11:12:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už mě kolikrát napadlo zkusit tím světlem projít, akorát netuším zda je to dobrý nápad.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-16 11:26:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš zkusit do toho světla soustředit svoji pozornost/pohled a uvolnit mozek/mysl, tím zesílíš aktivitu třetího oka a můžeš ve světle začít vidět obrazy. Projít ním logicky není možné, když jsi při vědomí, napojený na tělo a vnímáš vyzařování. Není to portál.

Ikona diskutujiciho mike 2022-11-16 11:39:04
Ikona diskutujiciho
sipka

alue tak je veru, velakrat som pri meditacii videl obrazy na bielom pozadi, vzdy boli chvilkove, potom sa rozplynuli a sformovali sa dalsie. Len uz si nepamatam ake to boli obrazy.

Ikona diskutujiciho Soulada 2022-11-17 00:33:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, vždy som chcela mať sestru, alebo aspoň kamarátku, s ktorou sa môžem rozprávať o veciach, ktorým nás učíš. Chcem Ti poďakovať, že si úprimná, kreatívna, vtipná a inšpiratívna, vieš rozdávať, dopraješ iným cítiť sa príjemne a učiť sa od Teba. Ďakujem za radosť, ktorú dávaš.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-17 11:27:54
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Ema 2022-11-17 11:34:33
Ikona diskutujiciho
sipka

tie biele iskrickicky vídam často, niekedy sú však aj inej farby. Po pôrode za mojou dcérkou chodievala taka krásna modrá iskra. Keď už bola dcérka staršia, 8 mesiacov cca, tak už pozorovala trajektoriu jej letu a potom sa pozrela na mňa s uzasom v tvari. Zvláštne bolo, že iskra, svetielko, přišlo akoby cez okno. Občas ju pri nej vidím, keď večer kontrolujem, či je prikryta 🙂 tie iskry, ktoré vidam ja, sú iskry, záblesky bodového svetla.
Ale odporúčam ísť na Neviditelnou výstavu, tam som po chvilke nevidenia, uvidela/neboli to iskry, ale farebné obrysy ľudí, ktorí tam boli so mnou… A aj Cola, ktorú si dáte na bare, aj keď sa ničím neodlisuje od iných napojov, chutila inak kvôli vyostreniu inych zmyslov vďaka potlačeniu zraku.

Ikona diskutujiciho Lukáš 2022-11-16 11:55:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji. Super článek. 😀

Ikona diskutujiciho Miroslav 2022-11-16 12:04:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny a přeji krásný den.
Již několikrát se mi stalo, že jsem v polospánku měl vidění o nehodě a současně i kde a jak , ale nikdy jsem nevědě v jakém čase se to stane. Když jsem to říkal kolegovi zpočátku se mi smál, ale po pár událostech se přesvědčil o skutečnosti. \znamená to něco, poraďte. Díky předem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-16 12:16:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Může to být předtucha, proroctví. Je dobré všechny detaily si pořádně zapsat. Jaké bylo okolí, jací tam byli lidé, které to bylo auto. Identifikovat místo, pokud je to možné. A řešení? – To místo objíždět, nejezdit tudy, nebo nesedat do toho konkrétního auta s těmi konkrétními lidmi. A sledovat znamení. Pokud vesmír poslal obraz dopředu, pošle dopředu i varování, které bude říkat TEĎ to přijde. Bude to třeba spz 666 kterou po cestě uvidíte, obrazy, útržky písní, mrtvola zvířete u vchodu, zdechlá krysa na cestě, stažené závory na přejezdech, dravci u cesty.
Já jsem věděla rok a půl dopředu o tom že si pro mě jde hrozba a smrt, takže počítejte s tím, že to může být proroctví i na delší dobu, být na pozoru jenom pár měsíců proto nestačí. Přežila jsem to. Věřím že to taky zvládnete.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-11-16 14:10:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď to bude komment mimo.
Nemá někdo tucha, nebo cítí, co bude v příštím roce?
Já nějak naciťováním pořád docházim k tomu, že tohle vše snad skončí do března. Ale nevím, zda to bude ukončeno dobrovolně, nebo násilně. Před pár dny jsem koukal na obrázek se severním magnetickým pólem. Ten se stále přesouvá velkou rychlostí a jak se přehoupne přes 40°, mohlo by dojít k přepólování, což dle jejich tabulky vyhází na únor. Takže by se mohlo něco stát, co třeba ukončí i válku a budou jiné „starosti“.
Ale mohu se plést. Když jsem si naciťoval věci dřív, většinou se něco většího stalo, ale pak mi přišlo, že se to dost mění a něco k horšímu, nebo k lepšímu a mam v tom madlajz sám a naciťovat budoucnost mi příjde už mimo, protože to stejně moc nevychází.
Obrázek tu: https://ibb.co/mX7XXtc

Ikona diskutujiciho Miroslav 2022-11-16 12:27:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-16 12:58:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem to konzultovala dál, hlavní doporučení pro vás ještě jednou zdůrazňuji, tím konkrétním místem, pokud víte kde se to stane, NESMÍTE JEZDIT. Rozhodně objíždět!

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-16 12:31:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já několikrát měl při usínání, když mě vyrušil nějaký zvuk, záblesk před očima a nebo moaré (vždy černo-bílé):
https://cs.wikipedia.org/wiki/Moar%C3%A9
Jinak celkem nedávno, když jsem byl rušen těmi sousedskými excesy (energiemi) jsem nemohl pořádně usnout, měl jsem lehké spaní, přerušované a vždy mi nabíhaly nějaké snové rušivé vize, obrázky na zlomek sekundy.Pamatuju obrázek z nějakého kresleného komiksu, kde dominovala zelená a žlutá barva.Jindy jsem měl bílé záblesky pčed očima.Vypadalo to, jakoby se mi někdo pokoušel agresivní telepatií vnutit nějaké vize.Ovšem ani tak se ty vjemy u mě pořádně neudržely, byly dost zastřené a temněné.Napadá mě hypotéza, že někdo používal Psychowalkman a soustředil se přitom na mě.Jinak v posledních letech, jak jsem přišel o energie, mi přestala fungovat vzájemná telepatie s lidmi, několikrát mi bylo řečeno, že se do mě nedostanou, ale ani já do nich.A o energie můžete přijít, ani nevíte jak.Někde se rozhodne a je hotovo.
Evidentně má někdo zájem mě telepaticky fízlovat, jinak to ani být nemůže.Asi se to fízlům moc nedaří, proto na mě útočí přehlcující energií s tím, že mě prorazí.Ta energie mě zatím nezničila, jen naplnila silnou zlostí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-16 13:00:33
Ikona diskutujiciho
sipka

aha moaré, to mívám, ale nevěděla jsem že to má konkrétní název :O

Ikona diskutujiciho Šárka 2022-11-16 13:27:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle jsem přesně měla předevčírem z noci na ráno.Chytla jsem horečky,a potila jsem se.Zavřela jsem oči a chtěla spát,ale jakoby na víčkách tancovala bouřka,nebo baterka,prostě blikalo bílé světlo,něco jako plazma.Otevřela jsme oči a nic.Říkám, tak to asi umírám :D…Nebo to jsou ty nervy jak je v nich zánět asi blbnout..

Ikona diskutujiciho Marína 2022-11-16 13:44:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sýto fialovú farbu vidím pri zavretých viečkach pár rokov.
Mám pritom úžasný pocit pohody, harmónie a vnútorného kľudu.
Akoby pocit domova „som doma, som v bezpečí“.
Zriedkavejšie zelenú al. farbu modrého hrozna – bobúľ.
Som sa na to pýtala kedysi aj na tomto webe.

Keď som videla moaré, išla som dokonca k očnému, tak ma to prekvapilo/vyľakalo.

Ikona diskutujiciho lenka f 2022-11-16 13:58:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jiskřičky bílého a i světle modrého světla (spíš bílé s modravým nádechem) vidím občas normálně fyzickým zrakem i přes den. Blikne to na mě. I v silně osvětlené kuchyni jsem zahlédla to modravé světýlko. Brazilský křišťál, když si například přiložím k čelu, tak vždycky dostanu zásah a zároveň s tím blikne modrý obrys kruhu, který se od středu zvětšuje až zmizí.

Ikona diskutujiciho Nini 2022-11-16 14:04:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavé…já poslední dobou často vidím něco jako „třpytky“ světla a říkala jsem si co to může být. Vidím je převážně za dne. Tak mě teď napadlo, že to vlastně můžou být ty jiskry, o kterých píšeš Alu a že jsou možná dobré znamení.

Ikona diskutujiciho adria 2022-11-17 06:58:20
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, pokud jsou ty jiskřičky zlaté a neustále v pohybu, najednou jsou tu a zmizí .. vidíš je všude, nejlépe jdou vidět na obloze za jasného dne, nebo v přítmí … to je prý TA volná energie .. energie nulového bodu

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-17 12:21:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Takové třpytky, ale stříbrno-černé, jsem zahlédl na mžiky doma v bytě v normálnim stavu.
Moc pozitivní nejsou, energeticky obtěžují.Zajímavé, že se vtělují do lednice, tak pak při provozu motoru vydává kňouravé zvuky, které se někdy proměňují v řeč a také v ní praská.A chodí mi skrz podlahu od sousedů-to se projevuje docela silnym praskotem.
Jak moc někde praská, je to předzvěst, že opět budu podrážděnej a oslabenej.A taky se mi snaží podvrtnout sebevědomí.
Takže v současné fázi života se peru s negativními energiemi od kterých jsem si v minulosti vše nechával líbit-temnoty v mysli mi je vnucovaly jako můj normální stav a přirozenost.

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-17 16:46:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak ještě dávám odkaz, doporučuji přečíst hlavně „Mimozemské vlivy“.Tam je jedno z vysvětlení, proč někteří lidé nemůžou duchovně žít.Jsou záměrně blokovaný ještěry (to vypadá i na můj případ).
https://psitalent.de/Ts/tsindex.htm

Ikona diskutujiciho Šárka 2022-11-16 16:04:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

lenka f

Taky dost často vídám normálně přes den,jiskřičky bílého a modrého světla.
Jenže já mám za to,že jiskříčka právě modrého světla,značí přicházející nemoc.Protože jsem jednou komunikovala na skypu s přítelem,a za mnou jsem viděla cosi velkého modrého,a šlo to směrem k mámě.A máma den na to, onemocněla.Ale to je fakt hloupá teorie.

Ikona diskutujiciho LenQa 2022-11-16 17:34:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za moc krásný článek! 🙂

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-11-16 22:01:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji. Každý týden tu nacházím špičkové články. Moc mě tento web inspiruje. Dnešní jsem si opravdu užila 🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2022-11-16 22:40:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moaré (také jsem ten název neznala) jsem viděla jednou a myslela jsem si, že to je že se překrývá pravá realita s matrixem.

Ikona diskutujiciho Ivan 2022-11-19 07:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím. Také se mi stává že občas vidím jakousi pohybující bílou jiskru. Nikdy jsem nepřemýšlel nad duchovní podstatou tohoto jevu. Dával jsem to do souvislosti spíš s bolestmi v krční páteři. Ale zároveň se mi zdá že se mi objevuje tento jev před nějakým rozhodnutím a zároveň to na mě působí nějakým uklidňujícím a legračním dojmem. Potom jsem se chtěl zeptat na tzv. spánkovou paralýzu. Vím že to je jev který se stává více lidem. V minulosti se mi stávalo že jsem se v noci vzbudil s pocitem že vedle mě někdo stojí a já se naprosto nemohl pohnout. Byl to velice děsivý pocit. Po chvíli jsem asi znovu usnul. Ale tak nějak divně. Náhle. Stávalo se mi to velmi často. Když se mi to stalo naposledy rozhodl jsem se ten pocit překonat a ohromnou silou vůle jsem se nakonec dokázal pohnout. V tu chvíli ten pocit zmizel a od té doby už několik let se mi to neopakovalo. Řekl bych že jsem člověk se silnou vůlí. Mám to vyzkoušeno v mnoha životních situacích. Myslím si že tato spánková paralýza pochází z vnějšího působení nějaké síly na naše myšlení a mozek. Nechá se to ale silou vůle překonat. Někteří odborníci to dávají do souvislosti s nějakým stavem v polospánku. To musím odmítnout. Rozhodně jsem byl po probuzení naprosto v bdělém stavu.

Ikona diskutujiciho Věrka 2022-12-05 22:52:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co je to, když to někdy při usínání mám jako sněžení, někdy bílé, ale někdy červené? Nikdy jsem o tom s nikým nemluvila.

Ikona diskutujiciho Šárka 2023-02-05 00:30:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný večer, takže odpověď na tuto otázku mě dal Paul Brunton, Míla a Eduard Tomášovi a ted Vy Aluško. Když toto
vše začalo tak jsem hledala kde bych čekala odpověď, ale nenašla a ted mám radost z Vašeho článku… krásné prožitky

Ikona diskutujiciho Vyril 2023-02-22 20:04:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásny článok. Dakujem.😇🙏🏻 ja pri meditácií mam veľké biele nádherne svetlo a telo a srdiečko mi začne búšiť ako keby som dostal prúd elektriky . Ale neni to vždy také

Ikona diskutujiciho Tom 2024-02-04 18:57:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při Watsu jsem prevazně celou terapii viděl různé tvary odstínů fialové. V jeden okamžik se mi na chvíli přeplo na komplet světle šedivou plochu s jiskrami. Co může znamenat toto zbarvení?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek