Děsivé poselství písně ,,Lola“ od Iggy Azalea

9.7.2020 v Symbolika 14

„Lola“ se odehrává v blázinci, kde jsou zlé sestry a spousta pilulek. Prostřednictvím symboliky videoklip oslavuje zvrácený svět kontroly mysli založené na traumatu.
Iggy Azalea už léta vydává alba a hudební videa a nikdo přesně neví proč. Většina jejích alb se totiž prodává špatně a kritici nesnáší všechno, co udělá. Její mentor T.I. ji nazval „největší omyl jeho kariéry“. Je známá hlavně jako „nejneoblíbenější rapperka“. Iggy dokonce obviňuje streamovací služby, že mohou za to, že její poslední album nemělo úspěch, místo aby si přiznala, že zkrátka vydává odpad, který nikdo poslouchat nechce.I přes všechna tato fakta je Iggy kupodivu stále v centru pozornosti. Pořád se objevuje v soutěžích o ceny a stále je propagována velkými korporacemi. Proč? Pokud už máte pár článků o symbolice a rozkrývání hudebních klipů za sebou, je vám to jasné. Odpověď můžeme opět připomenout jedním jejím nedávným portrétem:


Iggy dělá znamení oka na fotce zveřejněné na Instagramu.
Tento obrázek (a mnoho dalších, které pořídila během své kariéry) ukazují, že je vlastnictvím hudebního průmyslu a že je využívána k prosazování agendy.

Zde je rychlá rekapitulace její kariéry:
Před šesti lety vydala Change Your Life. Video, které se kompletně týkalo Beta Kitten Programming (programování mysli).

Před pěti lety se její představení na American Music Awards 2014 stalo oslavou Kitten Programming (programování mysli).


Mohlo by to být oficiální logo Beta Kitten Programming. Tvář kočky, jejíž hlavu rozetíná blesk (představující mučení elektrošokem), který rozděluje hlavu na poloviny (vyjadřující konečné podrobení obětí programu MK ultra).

Před dvěma lety vydala video Savior (Spasitel), což byl v podstatě satanský rituál probíhající uvnitř kostela (kde se vdala za dábla).

Loni vydala Lola, která je oslavou jejího statusu otroka hudebního průmyslu. Než se podíváme na samotné video, symbolika jejího nového alba si také zaslouží bližší pohled.

Hříšné rty
Iggy nové album se jmenuje Wicked Lips. I když to zní jako název filmu pro dospělé z roku 1993, je zde vlastně hlubší význam. Vyobrazení na albu poskytuje potřebný kontext k pochopení „bezbožných“ záměrů skrytých za tímto názvem.


Iggy drží jablko omotané ostnatým drátem. Název i obraz jsou inspirovány náboženským konceptem Božského srdce.


Klasické vyobrazení Ježíše, který drží srdce svého vzkříšeného těla. Je obklopeno trny. Říká se, že představuje trvalou útrpnou lásku a soucit Kristova srdce vůči lidstvu…
(pozn Alue: Realita je ovšem mnohem střízlivější, jedná se o prosté uvěznění lidských srdcí a jejich destrukci. Ostnatý drát je vězení a kříž je smrt. Jestli má hudební průmysl a náboženství v zásadě něco společného, je to zejména manipulace.)

Iggy drží místo srdce jablko. To pravděpodobně představuje zakázané jablko, které Evě nabídl Satan v zahradě Eden. Stručně řečeno, jedná se o klasický případ satanské inverze a znesvěcení. Okultní elita ráda zaplavuje masmédia s tímto druhem výjevů a Iggy se používá k udržení tohoto trendu.
(Pozn. Alue: Ve skutečnosti tedy nejde o znesvěcení. Jelikož klasický obraz Ježíše s ukřižovaným a odrátovaným srdcem představuje zničení lidstva, použití tohoto konceptu na albu Iggy odkazuje na totéž. Nezapomeňte, že veškerá náboženství tohoto světa ovládá Satan a v symbolice vám to jasně řekl)

Okultní elita také ráda vyobrazuje hvězdy svého hudebního průmyslu jako otroky projektu MK Ultra. Lola je o zobrazení Iggy a její spolupracovnice Alice Chater jako obětí projektu Monarch, což je podprogram projektu MK Ultra. Cílem programu Monarch je zdrogovat a traumatizovat otroky za účelem vytvoření nových alter eg (alternativních osobností) prostřednictvím disociace. (pozn.: V podstatě se u nich traumatem vyrobí těžká mentální porucha) Lola se noří hluboko do tohoto úchylného světa, zatímco se snaží tvářit zábavně a sexy.

Lola
V této písni ztělesňuje Iggy osobnost jménem Lola. Iggy vysvětlila píseň na Instagramu takto:
,,Je to píseň o tom, jak být náladová / mít spoustu různých osobností.“
Ve videu jsou Iggy Azalea a Alice Chater vyobrazeny jako otrokyně Beta Kitten programování (je používané k vytváření sexuálních otroků pro použití v elitních kruzích).

Samotné jméno Lola má historický význam:
Pamela Redmond Satran a Linda Rosenkrantz ve své knize Cool Names for Babies z roku 2008 píšou, že jméno Lola má smyslný podtext a lidé toto jméno spojují s písní „What Lola Wants, Lola Gets“ z muzikálu Damn Yankees, ve kterém je Postava Loly ďáblovou nejlepší rozbíječkou rodin. Lolita je španělská drobnělina Loly. Někdy je používáno jako termín k označení předčasně vyspělé dívky.

S ohledem na tato fakta jsme již připraveni video řádně analyzovat:


Video začíná záběrem na blázinec.

Azyl se jmenuje „Nebeské výšky“. Jméno má duchovní konotaci (narážka na nebe) a zároveň odkazuje na hrozný cíl MK ULTRA: Disociace otroků traumatem. Otroci, kteří se distancují od reality, pociťují pocit vznášení se a beztíže. Stoupají do nebeských výšin, protože jsou osvobozeni od bolesti.
Na desce je nápis: For Wicked Lips & Devilish Women (Pro hříšné rty a ďábelské ženy). Další narážka na satanský kontext alba. Text druhého verše také poukazuje na tento dualistický koncept:

I’m a angel and a demon
Happy when I act the meanest
I think like all my nights are sleepless
This feels like paradise and dreamin’
He said, “Lola, girl, you’re evil”
Well, maybe you the reason

Jsem anděl a démon
Šťastná když se chovám špatně
Myslím, že všechny mé noci jsou bez spánku
Tohle je jako ráj a snění
Řekl „Lolo, děvče, ty jsi ďábel“
No, možná jsi důvod

Uvnitř azylu vidíme Iggy a Alice zavřené v místnosti. Iggy a Alice jsou často oblečeny stejně, protože představují různé osobnosti té samé osoby.


Poté vstoupí do místnosti tři sestry. Je celkem jasné, že sestry jsou zlé a nejsou tu proto, aby pomáhaly. Jsou tu, aby naprogramovaly otroky MK Ultra pomocí sadistických praktik.


Dívky dostávají prášky.

Drogy jsou vpravovány otrokům MK Ultra, aby se usnadnila jejich disociace a mentální programování. Tuto skutečnost vyjadřuje záběr poté, co spolknou prášky. Vše kolem nich se zbarví a zdeformuje.
Postel a hodiny naznačují, že jsou stále ve stejné místnosti. Všechno kolem nich je však jiné.

Tato scéna je srovnatelná s ostatními materiály spojenými s MK Ultra, kde je otrok na stejném místě, ale všechno je pro něho jiné a zkreslené kvůli disociaci. Klasickým příkladem tohoto programovacího skriptu je film od Disney Return to Oz (Návrat do země Oz 1985), kde jsou všechna „dobrodružství“ Dorotky ve skutečnosti jen projevy zkresleného vnímání během traumatu při zneužívání MK otroka na programovacím místě (vážně, Dorotka dokonce dostane ve filmu i elektrošok).

V Lola několik záběrů naznačuje, že dívky procházejí programováním Beta Kitten. Nejprve jsou sestry celé oblečené do kočičího vzoru. Kočičí vzor se v systému MK používá k označení programování Beta Kitten. Ve videu nosí programující tento vzor. To proto, že programující jsou často sami otroky MK. Chování sester ve videu ukazuje na tuto skutečnost.

Boty Alice jsou pokryty tvářemi Marilyn Monroe:

Marilyn Monroe je „patronkou“ otroků Beta Kitten. Téměř všichni zástupci systému Beta Kitten (tj. Britney Spears, Lindsay Lohan a mnoho dalších) vzdávají poctu Marilyn Monroe v nějaké fázi své kariéry. Zdá se, jako by to byl požadavek.

Poté sestry Iggy násilím přivedou na jiné místo.

Všimněte si, že všechny obrázky a obrazy visící na zdech jsou zdeformované a jsou na nich prášky. Zdůrazňuje se tím drogově indukovaný stav disociace otroků.

Iggy a Alice jsou uvnitř polstrované místnosti. Ve stavu disociace se jejich svěrací kazajky mění na šaty a jejich popruhy jsou nyní stylovým doplňkem. Ovládání mysli je tak cool…

Přituhuje
Iggy a Alice tančí, zatímco je sestry sledují. Objekty v této scéně znamenají, že se ve skutečnosti děje něco mnohem horšího.

Vlevo na záběru vidíme zástěnu a kloubovou lampu s vícero hlavami. Obě tyto věci se používají na operačních sálech. Ve skutečném životě právě podstupují operaci. Proč? Otroci MK – zejména Beta Kittens – jsou podrobováni mnoha operacím.
Tělesné mučení je bolestivé. Těla mnoha MK otroků fungují jen proto, že se jim dělají opakované operace pod záštitou Iluminátů. Tito lékaři musí mlčet o týraných lidech, které musí udržovat při životě.

Poté jsou dívky převezeny do jiné místnosti. Pokoj obsahuje dvě vany plné kapslí. Na pravé straně je na skříni položený lidský mozek.

Tato scéna se opět týká specifických „léčebných postupů“ založených na traumatu. Zde je citace z The Formula to Create a Mind Control Slave, která vysvětluje dvě vany a obecné spojení mezi léčebnou pro duševně choré a programováním MK:

,,Nadine Scolla byla zdravotní sestra v psychiatrické léčebně, která napsala knihu na základě svých zkušeností z práce. Jmenuje se Keeper of the Keys (Westlake Village, CA: F&J Publishing Corp., 1976).
Následuje citace z jejího popisu práce v psychiatrické léčebně: „Jak mohou dovolit, aby takováto místa vůbec existovala? (…) Vzpomínám si na mladou oběť znásilnění a jak s ní zacházeli – dívka s krásnou olivovou kůží a dlouhými hnědými vlasy… Naplnili vanu velkými kostkami ledu a hodili ji do ní. Pak ji vytáhli a dali ji do horké vody. Zčervenala jako humr. Její tělo bylo pokryto puchýři.“
Podle toho, píše Nadine Scolle, polovina pacientů v psychiatrických léčebnách jsou schizofrenici. Velké procento těchto „schizofreniků“ jsou ve skutečnosti programované osoby, které takto systém tiše odhodil. Kolik obětí MK Ultra skončilo odesláním do psychiatrických léčeben? Mnoho desítek tisíc, možná nikdy nebude znám přesný počet. Americké psychiatrické léčebny také hrály aktivní roli v samotném programování a výzkumu MK programování. “
– Ibid

Zpěvačky leží ve vaně a všechno kolem nich víří, kvůli drogám a disociaci.


Po traumatu končí dívky v drsné studené realitě. Iggy a Alice jsou zpět ve svém pokoji, zatímco sestry se je snaží ovládat.


,,Páni, jsou tak divoké a vzpurné.“ To si většina diváků bude asi myslet … navzdory skutečnosti, že video bylo o pravém opaku toho, co ve skutečnosti znamená „vzpurný“. Jednalo se o úplnou kontrolu a zhroucení lidské mysli.

Závěr
Lola je dokonalé pokračování v kariéře Iggy Azalea. Koncept jejího alba Wicked Lips je jasně satanský a video Lola je oslavou systému MK ULTRA okultní elity. Tato fakta jsou však jasná pouze pro ty, kteří chápou skutečný význam symboliky ve videu a zároveň chápou zvrácené myšlení okultní elity, která vládne tomuto odvětví. A navzdory snahám probudit masy, většina lidí tyto věci stále nevidí. A vzhledem k tomu, že tato videa většinou sledují mladí lidé, je všechna tato představa absorbována v jejich myslích bez jakéhokoli zpochybňování.
Ještě horší je, že celá tato nemoc je zabalena do zábavné, sexy a barevné hmoty. Je to bonbón pro oči v kombinaci s chytlavou odrhovačkou, které vytvářejí návykový produkt určený pro milióny.

Avšak pro ty, kteří nejsou „disociovaní“ masovým vymýváním mozků, je video ve skutečnosti čistá bolest a utrpení.


překlad připravila © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020
podle článku
The Disturbing Hidden Meaning of “Lola” by Iggy Azalea 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jiří Zajac 2020-07-09 17:29:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, proč zveřejňuješ takovéto články?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-10 13:24:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože čtenáře hodně zajímají.

Ikona diskutujiciho Rado 2020-07-09 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue co myslíš, jak to dělá? Není ani pěkná, je spíše odpudivá, ale něčím napoprvé na mně působí podobné, jak kdybych se díval na děvče, které se mi líbí. Jak kdyby byl kolem ní ten otisk, a já nechápu, co to je. Snažil jsem je na ty jeji fotky podívat vícekrát, dělá se mi z toho špatně. Raději se na ní už dívat nebudu, čím víc to vidím, tím více je to odpudivé. Jako nějaká démonka, která ťe svede s tím, že ti chce proříznout krk. Ale na první pohled v ní bylo něco strašně lákavého. Už na těch jejich fotkách je něco co mi přijde jako magie, není to normální vyzařovaní lidské osoby. Rozhodně bych nechtěl vidět ani slyšet žádné z těch videí. Rozhodně nedoporučuju, aby se na ty jej videa a vůbec na ní někdo díval. Bůh ví, co jsom v tom za programy!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-09 19:33:17
Ikona diskutujiciho
sipka

podle mě reaguješ na podprahová data… na mě to nepůsobí asi nijak, připadá mi to hnusné od začátku do konce
ale na nácvik symboliky výživný příklad

Ikona diskutujiciho ginze 2020-07-09 23:13:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem o této „hvězdě“ věděla už někdy v roce 2011 a tehdy mi přišla v pohodě, i hezká, ale ze starších fotek je patrné, že si nechala obličej doooost přeoperovat a vypadá velmi uměle. Ale souhlasím, že ty novější fotky vyzařují něco nepěkného, ono asi s postupem času, když jsi v byznysu a jsi pod destruktivním vlivem, tak se ti vyzařování rapidně zhorší.

Ikona diskutujiciho lunalinda 2020-07-11 07:18:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě její oči přijdou hrozně smutné a vyděšené. Je v nich vidět obrovská bolest.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-07-09 22:27:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dívala jsem se na fotky a ona na mně působí jakoby byla umělá.Vybavil se mi film s Vlastou Burianem Když Burian prášil.Tam je hrabě Kocharovski,a když ho Burian vidí,tak říká: „Co to je,to je živé?“ Už tu větu přesně nevím,ale někteří si na tu scénku určitě vzpomenete.

Ikona diskutujiciho Lela 2020-07-10 04:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko prosím to MK Ultra bylo i u nás? nebo je? reálně ne média…

Ikona diskutujiciho Kiyu 2020-07-11 12:35:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle rozbory filmů a videoklipů mě opravdu baví, díky za ně Alu!
Myslíte, že je nějáká větší symbolika v tomto klipu https://www.youtube.com/watch?v=pM5XogpX1JA ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-11 14:07:15
Ikona diskutujiciho
sipka

je tam toho hodně… až mě to překvapilo :O

Ikona diskutujiciho Kiyu 2020-07-12 20:13:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni opravdu? Kdyby z toho šel někdy v budoucnu vytvořit další rozborový článek bylo by to parádní <3

Ikona diskutujiciho Ivan 2020-07-12 00:33:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

takové dve vykutálené cíce, mají pred sebou jeste dlouhou cestu a jeste víc problému na ní. Se satanickým musikálne-oblbovacím (a ziskovým) systemem toho tolik spolecného vlastne nemají maji to spís v sobe (a je to na pozvracení se).Maji urcité znetvorení na tele obe dve, které tady nechci jmenovat, a to udelá veci sotva lepsí. Eklig typy. Mládí, které odpuzuje.

Ikona diskutujiciho ezop 2020-07-12 18:52:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za článok aj keď uvedenú ,,speváčku“ nepoznám, je dobré upozorňovať ludí že na čo sa to vlastne dívajú. Nielen filmový, aj hudobný ,,priemysel“ je presiaknutý temnotou. Bolo by to na celý článok. A viete čo ? Mrknite si fungl-nové video, len pred 2 dnami pridané na youtube od Rolling Stones s názvom Criss Cross. Aj s textom. Zase sa chcú zalúbiť satanovi, tentokrát už celkom otvorene. Inak sú to zasvätenci satanského kultu Zlatého úsvitu, do ktorého ich v r. 1969 pozvala Dusty Springfield. Ešte v tom roku vydali album Sympathy for the devil. Mohol by som pokračovať ďalej zvučnými menami – Ozzy Ozbourne, Alice Cooper, je ich spústa čo vymenili dušu za úspech a slávu. Prajem všetko dobré.

Ikona diskutujiciho Makouš 2020-07-16 20:59:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další pěkný rozbor symbolismu v zábavním průmyslu – video v Aj.

https://www.youtube.com/watch?v=OKmufXjcp5U

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek