Detekce špatné energie pomocí vejce a sklenice vody

27.7.2023 v Návody 27

Způsobů, jak zjistit, jestli máte doma nebo ve své auře špatnou energii, je velké množství. Použití vejce jako detektoru špatné energie je poměrně stará metoda. Lidé v minulosti používali slepičí vejce k odhalování zla, nebo k odhalení použití černé magie. Vajíčko lze dokonce použít i jako prostředek k očistě od této energie.Očista vajíčkem je duchovní praktika, o které se věří, že odstraňuje destruktivní energii, nemoci a duchovní bloky z lidského těla. Říká se, že vejce absorbuje tyto špatné energie, takže se člověk cítí osvěžený, obnovený a duchovně očištěný. Tato praxe se také používá k odstranění duchovních bariér, které mohou blokovat cestu člověka v životě.

Symbolika vejce
Vejce jsou univerzálním symbolem samotné existence. Vejce symbolizují kořeny a počátky; v symbolickém smyslu je vejce zárodkem všeho života. Představuje povahu naší vlastní existence. Vejce je symbolem principů života, jeho potenciálu, síly, neuvěřitelnosti, univerzálnosti, nedělitelnosti a růstu. Ve vejcích jsou ukryta všechna tajemství a záhady všech živých tvorů. Vajíčko je lůno, prastará energie, místo původu a místo sjednocení všech protikladů do celistvosti, jediné a dokonalé.

V křesťanské tradici symbolizují vejce vzkříšení, naději a život. Vejce může odhalit množství informací o auře a duchu člověka. Pokud žijete v mukách a tajemných těžkostech, ještě se nevzdávejte. Každý může v určité chvíli čelit špatné energii. Energie mohou být z přímých nebo nepřímých zdrojů, prokletí a kouzel, která na vás byla poslaná. Mohou mít dobrý nebo špatný účinek, v závislosti na záměrech čaroděje. Pokud to byla láska, máte štěstí, ale s chutí po pomstě se váš život může proměnit v peklo na zemi.

Čtení z vajíčka se neomezuje pouze na tělo, dá se využít k detekci a očištění domu, auta, majetku, celé firmy nebo čehokoli, v čem máte hodnotu.

Špatné energie a prokletí se mohou projevovat různými způsoby, nejčastější jsou:
Hodně zapomínáte nebo dokonce záhadně ztrácíte věci.
Trpíte nečekanými problémy, jako je ztráta zaměstnání, jste obviněni ze zločinů, které jste nespáchali.
Ve vašich osobních vztazích rostou problémy a odcizujete se lidem.
Máte zlé sny, trpíte na nespavost nebo máte nevysvětlitelné znepokojivé vize.
Máte pocit, že vaše cesta je zablokovaná. Plány postoupit v životě, získat pracovní povýšení, vstoupit do nového vztahu, nového podnikání nebo další, nevycházejí.

Detekce a odstranění špatné energie vajíčkem – návod
Čtení z vajíčka se dá dělat naprosto kdykoli. Tradiční metoda radí provádět za ubývajícího měsíce, protože je to doba, kdy se snadněji zbavíte špatné energie.

Vezměte si obyčejné slepičí syrové vejce. Zapalte si bílou svíčku a pomodlete se ke Konstrutivní síle Vesmíru, aby vám pomohla uvidět pravdu a očistit se od špatné energie. U toho několikrát projděte vajíčkem nad plamenem, abyste z něj stáhli předchozí energetické otisky.
Požádejte své ochranné duchy a anděly, aby z vajíčka udělali nádobu, která odsaje veškerou nesouladnou nebo destruktivní energii, kterou na sobě máte. Buďte vděční a uctiví a požádejte duchy, aby poslali všechny špatné energie do vajíčka.

Nyní buď ve stoje, nebo vleže jemně přejíždějte vejcem po celém těle, počínaje hlavou a pohybem k nohám. Vede se od čela dozadu na krk. U toho si v mysli držíme záměr dozvědět se, jaká je na nás energie a jestli jsme byli zasaženi nějakou špatnou energií, nebo kletbou. Pak se vajíčkem pomalu koulí po pažích od ramenou k dlaním, po nohách od stehen po spodní část chodidel.

Pohybujte vajíčkem krouživými pohyby, jako byste si jemně masírovali tělo. Nemusíte si sundávat oblečení. Věnujte více času oblastem, které vnímáte, že potřebují vyčistit.

Poté dáte vajíčko na nějaké bezpečné místo, kde může přes noc zůstat. Energie tak dostane čas se usadit a projevit. Někteří lidé však nečekají a vejce rozklepnou hned bez čekání, třeba když dělají diagnostiku pro klienta, který nemůže čekat celý den u vajíčka.

Vajíčko rozklepne do misky z čirého skla, která je do poloviny naplněná vodou. Nyní pořádně prozkoumáte obsah. Dívejte se na barvu vejce, zákal a také na stav žloutku. Sklenice nebo nádoba by měly být čiré a bez reliéfů, abyste v něm mohli dobře vidět obrazy.

Táhnoucí se prameny a bubliny, zakalené skvrny a jiné zbarvení, někdy černé nebo červené, to vše naznačuje, že jste ze svého pole odstranili nežádoucí energie. Možná budete muset nechat vajíčko několik minut vyvíjet ve vodě, než se obraz ustálí.

Pokud  se vejce zdá být uvařené, nebo pokud žloutek vyjede ven z bílkového obalu, může to naznačovat, že někdo destruktivně ovlivňuje váš život.

Pokud si všimnete bublin obklopujících žloutek nebo rašících směrem k povrchu, může to znamenat vysokou úroveň destruktivní energie ve vašem prostředí.

Vzhled osoby, zvířete nebo předmětu ve žloutku může být známkou závisti a původce problému. Závistiví lidé kolem vás se možná snaží klást vám do cesty překážky, které brání vašemu pokroku.

Pokud vidíte hroty směřující vzhůru, které jsou podobné hřebíkům nebo jehlám, může to být jasným znamením závisti a odporu ve vašem okolí.

Provokace a neustálé obtěžování se mohou projevit také jako plášť, který zakrývá žloutek.

Pokud žloutek zčervená nebo zčerná, může to být varovný signál blížící se nemoci.

Pokud se žloutek zakalí hroty a bublinami, může to naznačovat, že trpíte zlým okem.

Obr. nahoře ukazuje na závist a destruktivní energii.

Na druhou stranu, klesající vrcholy mohou naznačovat, že musíte převzít kontrolu nad sebou samým a opustit veškerou zadržovanou zášť.

Pokud si všimnete postav schoulených do vajíčka, může to být známkou toho, že ignorujete fyzické nepohodlí a potřebujete to řešit.

Pokud žloutek po rozbití vejce neklesne na dno sklenice, může to znamenat, že proti vám někdo používá černou magii.

Pokud vajíčko vypadá jako oko, pak prozrazuje, že vás někdo sleduje a hodně vám závidí. Z tohoto důvodu můžete mít blokády v auře ze zlých pohledů.

Pokud vám vajíčko pukne a vyteče už ve fázi, kdy s ním teprve opatrně koulíte přes tělo, znamená to, že přetékáte destruktivními energiemi.

Jakmile si vajíčko prohlédnete, misku s obsahem vylijte venku do přírody, nebo do zahrádky, nebo můžete materiál zakopat. Nevylévejte to doma do odpadu ani do záchodu. Při vylévání poproste konstruktivní sílu vesmíru, aby vás osvobodila od všeho špatného, co vás ovlivňovalo.

Výsledky tohoto rituálu se mohou projevit za tři dny nebo týden v závislosti na energii, kterou jste do něj investovali. Podle potřeby můžete kdykoli zopakovat.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Martina 2023-07-27 04:12:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue není to k tématiku, ale četla jsem si souhrn o Tobě na těchto stránkách a – ty už máš rodinu (děti) a maturitu? Sakryš, já chci taky o tobě vědět nějaké novinky, znám tenhle blog od nepaměti a vidím, že se odehrálo tolik změn a o žádné z nich nevíme.:(

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-27 09:56:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Už mi není 20. Pochopitelně jsem dostudovala a pokračuju v životě dál. Není na tom nic podivného.

Ikona diskutujiciho Martina 2023-07-27 14:00:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Netvrdím, že je na tom nic podivného. Jen mě jako čtenářku, která se po docela dlouhé době tak nějak vrátila, zajímá, jak se máš a co je nového. Vůbec jsem ani nevěděla, že jsi pak dál studovala nebo že už máš děti. Proto je to pro mě překvapení. Vím, jaký jsi měla vztah ke škole a že jsi nebyla fanouškem manželství, možná i proto mě to překvapuje.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-27 14:13:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Máme se dobře. Nedávám na internet své soukromí, protože to na internet nepatří a v rámci mé práce to ani není podstatné.

Ikona diskutujiciho Martina 2023-07-27 14:22:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobře, děkuji za odpověď.:) Já jsem ráda, že se máš (máte) dobře a to je asi to nejdůležitější.

Ikona diskutujiciho Gulliver 2023-07-29 12:37:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Normální člověk si soukromí chrání. Sám bych to neudělal jinak hlavně po tom co byly problémy s obtěžováním.

Ikona diskutujiciho Trabant 2023-07-29 12:39:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký by asi měla vztah ke škole. Když překládá ze tří jazyků tak asi dobrý ne…

Ikona diskutujiciho Irča 2023-08-01 16:16:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky me to překvapilo a že i dokonce děti.(?) O.o… Protože Alue dřív dost brojila proti škole, manželství atd. celkově proti systému. Když jsem se dozvěděla novinky, cítila jsem se trochu „podvedeně“ protože jsem myslela, že ty dřívější názory jsou „správné“ a řídila se podle nich. Nakonec jsem potom z toho měla dojem trošku – káže vodu, pije víno. (Teď to neber špatně, nemyslím to zle..) ale já se postupem času taky srovnávám, léčím, žiju jiný život, a obrušuju hrany a nakonec zjišťuju, co je pro mě nejlepší. Alui přeju vše nejlepší. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-08-01 18:33:55
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Proti škole a vzdělání jsem nebrojila. Ani jsem od toho nikoho neodrazovala. Jestli jsem si někde za mladších let postěžovala že mě na tom něco štve, nebo že některé věci jsou zbytečné, to je naprosto normální v daném věku/období, to svého času dělal každý student. Jestli si to někdo přifouknul a viděl tam něco co tam není, tak to není moje chyba. Po tolika letech je to navíc úplně jedno, protože to už dnes není relevantní. Vytváříte si domněnky, které ale se mnou nemají nic společného.
2. Podvedená v čem? Vždyť tě ani neznám, proč bych se měla svěřovat neznámým lidem se svým soukromím? Nechci aby mi psali cizí lidi co si myslí o mém životě. Nepotřebuju to, ani mě takový názor nezajímá. Užila jsem si dementních pomluv a obtěžování už dost a mám pro ochranu svého soukromí velice závažné důvody. Pokud to někdo neví, v červnu 2020 jsem přežila napadení a gangstalking. Šli po mě úchylové jak vystřižení z hororu. Nemáte absolutně představu, co se pohybuje po internetu za magory a neumíte si představit, co to obnáší… a ty se cítíš ukřivděně? Vždyť vůbec nevíš co se děje za oponou a co tato práce obnáší, jaká jsou rizika a co dokážou magoři z internetu. Tebe nikdo nevystopoval, tebe nikdo nepronásledoval, nikdo tě nenapadl, nikdo tě veřejně nehanobil a nepomlouval. Mě ale JO!!
3. Káže vodu pije víno v čem? Ty jsi zklamaná z představy že nejsem stará panna se základkou která se před deseti lety zastavila se vývoji? Jakobych snad někdy něco takového někomu radila? To si fakt děláš srandu.

Toto je špičkový alternativní web. Není o mém soukromém životě. Nebudu nikomu psát nic o tom jak žiju ani o tom co moje rodina, protože je to moje věc a nikomu do toho nic není. Nepotřebujeme aby se někdo cítil uraženě za to že nám nevidí do talíře.

Ikona diskutujiciho Irča 2023-08-01 18:43:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechtěla jsem tě urazit, ale z toho co jsem četla, tak mi připadalo, že všechno je špatně . Psychiatrie = průmysl smrti, lékařství špatné, čárové kódy v obchodech budem škrtat, gmo, chemtraily, z toho co jsem četla zde na webu i na tadescu, mi připadal svět úplně šílený. manželství = kniha, která je prokletá a která bude mít špatný vliv na vztah. maturita = matur it em = splynutí se systémem (ze kterého jsem měla strach) . koloběh života = školka, škola, práce rodina, důchood smrt… připadalo mi, že jsi to tak líčila, že je to tady vlastně všechno špatně…
NECHTĚLA JSEM TĚ URAZIT. Ani se tě dotknout, je pravda, že jsem v minulosti měla a mám psychické problémy, vždyt to víš… ale z toho co se psalo zde na webu jsem měla z psychologů psychiatrů strach, sama si sem dávala dokument o tom jak jsou psychofarmaka zlo a psychiatrie je průmysl smrti..
nemyslím to špatně, nechci ti vidět do talíře ani mě to nezajímá… je pravda, že jsem to možná všechno brala až moc fatálně a až moc domýšlivě protože se mi to tak jevilo skrze moji psychickou nemoc. Teď když se léčím tak všechno vidím jinak takže se ti omlouvám, pokud tenhle komentář byl mimo.

Ikona diskutujiciho Irča 2023-08-01 18:51:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu jsem se tě nechtěla dotknout, možná je a bylo mé vnímání zkreslené mojí poruchou, za to se ti omlouvám i za minulost , ale to už je snad pryč.

Promiň, možná ti trochu závidím (ale i přeju), že ses dokázala tak posunout a ze všech problémů se vyhrabat, ale nehledej za mými komentáři nic zlého. Nechci tě urazit, ani nijak poškodit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-08-01 22:35:40
Ikona diskutujiciho
sipka

To bylo ale všechno čerpané z různých zdrojů. Byla jsem malá a dávala jsem si tam co mě zajímalo. Nemůžu za to, jestli si někdo z mého dětského zapisování dělal bibli a žil podle toho. Nikomu jsem to necpala, první stránky jsem si dělala pro sebe, pro zábavu. A co z toho mám dneska? Po 15-17ti letech soustavné práce a vývoje, když už starý web dávno neexistuje, kdy jsem dávno jinde a když 15 let staré věci nebo dětské názory nejsou vůbec postatné? Blbý řeči o tom že se mám pomalu stydět za to že jsem dospělá a žiju normálně… ? Proč mi někdo cpe věci které jsem možná někde plácla před 15ti lety? Koho to dneska zajímá? Žijete pořád v roce 2007? Mě to neuráží. Já se akorát HODNĚ divím.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-08-02 00:30:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je můj názor nezávislý na těchto stránkách:

Myslím si, že škola vymývá mozek, a přesto mám maturitu a chodila jsem i (jen 1-2 roky) na VŠ (kdybych tenkrát neodjela do zahraničí, tak bych měla i VŠ). Ono je to totiž takto: 1. fakt) škola vymývá mozek a 2. fakt) VŠ = víc peněz v zaměstnáních, která se zrovna mě týkají. Takže když vím, že škola vymývá mozek, mohu si jí (když chci mít větší příjmy) i tak udělat, jenom si ten mozek přeci vymýt nenechám, když o tom vím..

Nebo např. mobil – myslím si, že mobilní signál není úplně zdravý, a přesto mám mobil (moc ho nepoužívám). Opět jsou fakta: 1.) mobil se v některých situacích může hodit např. pro přivolání záchranky když vidím nehodu a 2.) signál je škodlivý. Někteří lidé si myslí, že kdo mobil (pro jeho výhody) někdy používá, měl by zastávat technický pokrok až chtít do těla čip (jinak by to přeci dle nějakého názoru používat neměl..?). A někdo si zase myslí, že když je signál škodlivý, neměli bychom mobil nikdy použít, i kdyby kvůli nepřivolání pomoci měl někdo zemřít. Oba tyto názory jsou extrémní a mimo. Jako proč by člověk nemohl dělat to, co je pro něj výhodné, tedy vzít si jen to dobré? Mobil se dá zavřít do plechové krabičky, která nepropustí signál = nemůže vás přes něj nikdo ovládat pomocí vln když je 99% času zavřený = odizolovaný. Ale když ho výjimečně potřebujete, tak ho můžete vyndat a použít (někomu zavolat atd.). Co já svým přístupem „sděluji“? Že chci mít moderní přístroj, který mi v něčem pomůže (např. usnadní život) a zároveň kvůli tomu nechci trpět = tedy že bychom se neměli vracet do jeskyně, nýbrž signál předělat tak, aby nebyl škodlivý (pak už by přestal existovat problém).

Samozřejmě je hranice mezi „chtít pro sebe dobro“ a „bezcharakterností“. To, co jsem výše popsala, není bezcharakternost (na tu jsem alergická). Rozdíl mezi těmito dvěma věcmi uvedu na příkladu: Někdo vám vyhrožuje (např. nedostatkem peněz = přežití), hrozí vám smrt nebo mučení (=hlad, bída, utrpení, zima atd.). Vy se tomu vyhnete tak, že uděláte něco, co byste běžně ze svobodné vůle udělat nechtěli (např. natáčení porna, prostituce, only fans). Je to ok, protože jste udělali pro sebe to nejlepší (neplatí, že „co z donucení uděláš, tím se stáváš“, protože to bylo Z DONUCENÍ a nikoli ze svobodné vůle). Naopak někdo jiný (většinou muži takto „zaprodávají duši“) nemá existenční problémy, nikdo nikoho fyzickou hrozbou (utrpení) do ničeho nenutí – a přesto si dotyčný sám opakovaně vybere sex na jednu noc (=prodává se zdarma) nebo naopak falešný závazek „tradiční rodiny“ (s nepravým partnerem/partnerkou), který mu brání v navázání opravdového partnerského vztahu ve 3D (ve vyšších dimenzích je vše tak, jak to má být). Zatímco v prvním případě (z donucení) se duše neztrácí, v druhém případě se jedná o bezcharakternost = postupnou (pomalou) ztrátu duše (která se ztratí do té míry, do které se někdo „zaprodal“). Dá se to i zvrátit, pokud se bez hrozby následků ze svobodné vůle rozhodne začít být v souladu se svým vyšším já / s tím, jak to je ve vyšších dimenzích.
Zatímco společnost odsuzuje pornoherečky (nikoli ale pornoherce, proč?), lidi, kteří si „vybrali“ sex na jednu noc či nesprávnou (=uměle udržovanou) tradiční rodinu, nikdo neodsuzuje. Já to tedy odsuzuju správně, ale nikdo jiný asi ne.. Lidé to mají v hlavě pomotané obráceně, ale to nic nemění na pravdě.
(Pokud by muže někdo nutil např. aby byl gigolo, tak samozřejmě opět platí že duši neztrácí. A naopak pokud si žena vybírá sex na jednu noc, duši ztrácí. ..=není to závislé na pohlaví, nýbrž na činech/rozhodnutích.)

Ikona diskutujiciho kiana 2023-08-02 22:14:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Dám ještě příklad: když by se např. v obchodech přestaly prodávat čerstvé potraviny bez éček a byly by tam už jen ty škodící zdraví – můžu říct, že všechny potraviny škodí zdraví a zároveň je jíst (protože to je lepší než nejíst nic a zemřít hlady), přičemž si šetřím peníze na svoje pole, kde si budu sama pěstovat. Pokud bych „to zlé“ odmítla natolik, že bych díky nejedení zemřela, tak bych se z toho (zlého) přeci ani nemohla osvobodit (naopak bych zemřela rovnou = ještě dřív než by mě zabilo jezení škodlivých potravin). Proč bych to jako měla dělat? (ubližovat si „z principu nepodporování toho, co se mi nelíbí“)

A proto je možné říct, že škola vymývá mozek a zároveň nedělat bez školy práci za minimální mzdu (tedy mít/vychodit školu) – protože já přeci říkám, že by se škola měla změnit a zároveň dělám to, co se pro mě nejvíce vyplatí. Nevím, kde lidi vzali to, že bychom se měli sebepoškozovat kvůli tomu, abychom nedělali něco, co je špatně (když varianta nedělat nic je pro daného člověka ještě horší). A kde (na druhou stranu) vzali lidi to, že když něco dělám (protože to je pro mě lepší než to nedělat, např. chodím do školy), tak to nemůžu kritizovat, ale naopak to musím vychválit?

Proto můžete dělat, co je pro vás nejlepší, A ZÁROVEŇ kritizovat to, co je nyní špatně (protože tím upozorněním na zlo/nefunkčnost sytému apod. přeci pouze říkám, že by se to dalo dělat jinak a lépe = snažím se o změnu bez toho, abych si „ze vzdoru“ nebo „kvůli nepodporování toho, co se mi nelíbí“ ubližovala). Jistě, nepodporuji to, co se mi nelíbí, ale jenom pokud si tím neuškodím..

Ikona diskutujiciho Gulliver 2023-08-03 09:12:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, jenomže Alue nepsala nic o tom že by se podepsala do prokleté knížky ani nepsala o dětech. Co s tím má společnýho chemtrails nebo dokument o psychiatrii? Taky nic. Nedivím se že o sobě nic nepíše. Sám bych podobný komentáře o sobě číst nechtěl.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-08-03 09:13:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Systém je špatně, to je fakt. Máme kvůli tomu všichni přestat žít?

Ikona diskutujiciho asdf 2023-07-27 07:06:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Absorpce energetických poruch do vejce jakožto „prototypu“ životní hmoty je zajímavý nápad a určitě stojí za vyzkoušení. Ale rozhodně bych pak po očistě vajíčko, plné koncentrované „zlé“ energie nerozbíjel, ale radeji opatrně vyhodil, nejlépe bez zbytečných dalších dotyků a poškození. Asi by mohlo stačit do běžného odpadu, který stejně půjde do spalovny.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-27 09:54:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Hypoteticky to rozbíjet nemusíš, pokud tě nezajímá co je uvnitř a nepotřebuješ to vědět pro další postup v problému… Proč ne. Ale lidé jsou zvědaví. Rozbalují i oharky z tělové svíce, aby koukli co tam je. Většinou popílek, ale co kdyby náááhodou tam byl nějaký obrázek.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-07-27 07:32:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Předpokládám, že tohle bude vhodné i pro ty co jsou nebo byli zasvěceni třeba do REIKI,…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-27 09:52:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Za zkoušku to určitě stojí. Pokazit se tím nic nedá a když to něco stáhne, tak je to jedině super.

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-07-27 17:00:17
Ikona diskutujiciho
sipka

jen mě tak ještě napadlo:
1/ dalo by se z toho rozklepnutého vejce zjistit zda zabralo na likvidaci zasvěcení?

2/ Připravuješ nějaký článek o zkušenostech se skalárními svícemi.

dík za případnou odpověď.

Ikona diskutujiciho peace 2023-07-27 11:28:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

myslíte, že má vliv jestli se použije domácí vejce nebo vejce z obchodu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-27 13:09:58
Ikona diskutujiciho
sipka

já bych dala domácí, určitě… aby bylo z pohodové slípky.

Ikona diskutujiciho Jabadabaduuu 2023-07-27 22:54:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako ukazatel vhodná alternativa třeba ku křišťálové kouli a také dostupnější a rozhodně snadnější než-li rozbíjení kokosů.

Léčbou symptonů však samotnou nemoc nevyléčíte. Tohle je podobné. Je to, jako byste si vzali jen prášek a nebo něco na sražení horečky. Někdy můžete mít i štěstí a ono to třeba i zabere. Ale je-li to vážné tak máte smůlu. Ani zlaté vejce z astrální slípky z páté dimenze se zlatým peřím vám zkrátka nepomůže s tím, co jste si sami nadrobili.

Ikona diskutujiciho Budejcak 2023-07-30 20:23:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mladá paní, nějaký ten pátek váš web velice rad čtu. Je v něm taková pohoda. Dnes poprvé komentuji.
V článku bych opravil “kuřecí” vejce.
Je mi jasne ze většina lidi je inteligentních a přejde to jako chybně přeložené, ale i přes to vše to článku ubere na váze.
Hezky nedělní večer.
Robert

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-07-31 10:58:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A čo ak v tom vajíčku bude takzvaný záprdok? Mne sa to nestalo ale stalo sa to nedávno mamke keď robila nejaký koláč a rozbila vajce, takže sa aj trochu bojím nejaké vajíčko puknúť. To je trochu nevýhoda domácich vajec, v tých z obchodu by záprdky byť nemali.

Len tak mimochodom, koľko ľudí má dnes schopnosť niekoho prekliať? No možno Ukrajinky alebo cigánky to ešte ovládajú, ale moderní ľudia ani na takéto veci ako je prekliatie neveria, tak asi nás ani nedokážu prekliať. Takže pravdepodobnosť že nás niekto preklial bude asi dosť malá.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-31 15:15:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Embryo není závada. Jestli hraje roli při čtení nevím, co se nikde nepsalo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek