Detoxikace šišinky (epifýzy) a proč ji potřebujete

14.2.2022 v Léčba 9

Britská vědkyně Jennifer Luke v 90. letech 20. století zjistila, že se v epifýze hromadí vysoké množství fluoridu. Šišinka se nachází mezi dvěma mozkovými hemisférami a jejím úkolem je syntetizovat a vylučovat hormon melatonin, který pomáhá regulovat spánkové cykly. Hromadění fluoridů v epifýze postupně vytváří kalcifikované usazeniny.Podle Národní rady pro výzkum (2006) však chybí důkazy o tom, jak hromadění fluoridu ovlivňuje funkci epifýzy: „Fluorid pravděpodobně způsobuje sníženou produkci melatoninu a má další účinky na normální funkci epifýzy, což může přispívat ke zdravotním problémům u lidí.“

Tato oblast mozku je spojovacím článkem mezi fyzickým a duchovním světem. Epifýza je spojována s rozvojem a funkcí mimosmyslových schopností a intuice Dnes je známá pro své spojení se šestou čakrou, „třetím okem“ a probuzeným stavem vědomí.

Při plné funkčnosti si šišinka přirozeně vytváří vlastní DMT. Dimethyltryptamin je velmi silný, přírodně se vyskytující halucinogen produkovaný rostlinami a přítomný ve stopovém množství i v lidském těle. Největší množství DMT, ačkoliv stále jen stopové, se v tělech savců vyskytuje především v epifýze. DMT se běžně používá v tradiční medicíně v některých částech Jižní Ameriky a je známý svými schopnostmi léčit tělo i mysl. Osobní problémy lze potenciálně léčit pomocí vhledů, které pocházejí z vědomí povzbuzeného DMT. Vyčištění epifýzy je vhodné, protože podporuje přirozené vylučování DMT, což nám umožňuje být ve vyšším stavu vědomí, aniž bychom potřebovali riskovat s rostlinnými drogami.

Základní detoxikace šišinky
Vyhněte se požití rtuti. Tento jed pro epifýzu se nachází v rybách, jako jsou krevety, garnáti a tuňák.
Zubní výplně mohou obsahovat rtuť, je to kov amalgám. Pokud máte kovové výplně, nechte si je všechny vyměnit za bílé.
Při rozbití ekologické žárovky se vyhněte náhodnému vdechnutí rtuťových par.

K odstranění rtuti z těla se doporučuje užívat chlorellu, mladý ječmen a spirulinu. Denně konzumovaný koriandr může také pomoci při odstraňování rtuti z mozkové tkáně.

Vyhýbejte se fluoridu. Tento těžký jed pro epifýzu se často nachází v zubní pastě, jodované soli, pekařských výrobcích z obchodu a v USA je ve vodovodní vodě.

Omezte konzumaci alkoholu a nekuřte. Nepřehánějte to s masem. Konzumujte syrovou čokoládu (RAW, nepražené bio kakao). Nepražené kakao ve vysokých dávkách stimuluje a detoxikuje epifýzu díky vysokému obsahu antioxidantů.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-02-14 11:13:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je jezení čokolády pro šišinku skutečně prospěšné? V knize Svítání jste totiž psala o látce (nepodařilo se mi teď dohledat její název), která šišinku tlumí…

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-02-14 13:00:36
Ikona diskutujiciho
sipka

*o látce obsažené v čokoládě, která šišinku tlumí.

Ikona diskutujiciho Daniela 2022-02-15 16:52:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosim o radu, ako uzivat prasok MSM?
Dakujem
daniela

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-15 17:31:25
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.protein.cz/jak-spravne-uzivat-msm-419-clanok

Ikona diskutujiciho martin martin 2022-02-15 17:31:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

záhada?
Mystery as huge flock of birds suddenly drops dead mid-flight
https://www.youtube.com/watch?v=Q-yod4otWbo

Ptáci po desítkách zničehonic popadali mrtví k zemi
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/ptaci-po-desitkach-znicehonic-popadali-mrtvi-k-zemi-40387185

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-02-17 11:24:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto video sa dá jednoducho vysvetliť, na kŕdeľ útočil dravec a v takom prípade kŕdeľ urobil unikový manéver prudko dolu. A tí čo boli na spodku keď to takto napálili do zeme jasne že to už nerozchodili. Dav je najhlúpejší organizmus, či už je to dav ľudí alebo kŕdeľ vtákov. Sú známe prípady, keď sa takto stáda rútili do priepasti a ako popadali z brala zahynulo celé stádo. Sú ale aj iné hromadné úmrtia vtákov (alebo myší ktoré hromadne skákali z výšky) ktoré sa nepodarilo spoľahlivo vysvetliť.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2022-02-15 18:47:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty ekologické žárovky jsou pěkné svinstvo. Kdysi dávno jsem o tom viděl video. Dal bych sem odkaz, ale už to nejde najít. Popisovali tam případ rodiny, kde dítě shodilo lampu s úspornou žárovkou a pak z toho mělo problémy, i vlasy mu vypadaly a jejich dům se stal neobyvatelný, všechno tam nechali a museli pryč.

Ikona diskutujiciho Gabriela 2022-02-23 13:16:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný den,

děkuji Alušce za skvělé články včetně tohoto.

Tento článek krásně vysvětluje jednu věc, proč se v některých zemích na světě např. v USA i nekterých zemí EU floriduje voda pod záminkou “ snížit kazivost zubů“….kdysi jsem četla, že se floriduje voda, aby lidé byli povolnoni a netušila jsem proč nebo co floridace způsobuje.

Jak pak asi vypada zdraví člověka, který celý život pije vodu, kde je dávkovaný tento jed v malých dávkách.. ?

Naštěstí u nás se již voda nefloriduje. Já ale jako malá si pamatu, že ve školce i škole nám ucitelky dávaly a museli jsme jist tzv. floridované tabletky, abychom neměli kazy…Naštěstí moje mamka tušila, že je to špatně a poradila mně, abych to nejedla a ja si to davála do kapes….

Ikona diskutujiciho Senpai 2022-08-03 23:09:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Epifýza patrí ku korunnej čakre, nie k čakre tretieho oka… Funkciu čakry tretieho oka ovplyvňuje hypofýza. Teda aspoň tak to je napísané vo všetkých knihách a iných zdrojoch, ktoré som o čakrách čítala. Z hľadiska umiestnenia týchto žliaz v mozgu mi toto priradenie tiež príde adekvátnejšie…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek