Duch ukázal prastrýci, kde leží jeho tělo

14.4.2021 v Paranormální jevy 0

Moje rodina žije v horách poblíž Potosí (město na jihu Bolívie) a už mnoho let se v ní vypráví tento příběh. Dřív se většina lidí v této oblasti živila zemědělstvím a prodejem dřeva.
Jednou brzy ráno, za úsvitu, šel můj prastrýc Kenny nahoru do kopce, aby pokračoval v rozdělaném projektu kácení stromů. Dělal na tom i jeho otec a jeho bratři.Když šel, vzhlédl a uviděl ženu, jak jde po stezce směrem k němu. Připadalo mu to divné, protože tady se každý znal s každým… a tuhle ženu neznal.
Zastavil se a ustoupil stranou. Když šla kolem něj, byla úplně bez výrazu, ani se na něho nepodívala.
Tento zážitek s ním dost otřásl.

Pokusil se to v hlavě potlačit a soustředit se jenom na pracovní den a na věci, které potřeboval udělat. Večer nad tím ale začal znova přemýšlet. Když se setmělo, tak o tom zážitku celá rodina společně diskutovala. Shodli se na tom, že se s tou ženou určitě setkají, třeba někdy příští týden, že se to vysvětlí.

Potom Kenny řekl: „Ale bylo to fakt divné, protože na sobě měla takové ty staré složité dobové šaty, jaké nosívala naše babička.“
Pak všichni ztichli a přemýšleli, co to asi znamená.

To setkání se opakovalo ještě dvakrát. Když šel ráno Kenny do kopce, zase prošel kolem této ženy. Pokusil se ji pozdravit ,,dobré ráno“, ale bylo to, jakoby ta žena byla v transu, prostě mu nevěnovala pozornost.

Třetí ráno se to rozseklo. Zase sestupovala po stezce dolů jako předtím, ale tentokrát se zastavila několik stop před ním a podívala se přímo na něj… Později Kenny řekl, že v tu chvíli věděl, že je v přítomnosti něčeho, co není z tohoto světa.
Řekla mu, že potřebuje jeho pomoc. Že se už dlouho snaží někoho přimět aby jí pomohl, ale bezvýsledně. Pak zvedla tenkou sněhově bílou paži a ukázala nalevo.

Řekla, že byla zavražděna a pohřbena pod jedním z mnoha skalních výběžků spolu s velkou taškou se spoustou peněz. Prosila ho, aby šel s ní a nechal si ukázat, kde to tělo najde a aby ji pak řádně křesťansky pohřbil. Pokud by to udělal, dovolila by mu, aby si ty peníze nechal.

Řekl jí, že požádá své bratry, aby mu s tím pomohli. Otočil se, udělal několik kroků a znovu se otočil zpátky na ženu, aby jí řekl, že se hned vrátí, ale ona už byla pryč.

Té noci se při večeři pokusil bratry přimět, aby ho doprovodili zpět na to místo a že budou to tělo hledat. Ale neudělali to. Chovali se, jako že tomu vůbec nevěří. Ale později se přiznali, že se strašně báli při představě, že taky uvidí tu strašidelnou dámu.
Už se mu pak nikdy neukázala a ty peníze, i její kosti, jsou stále někde pod tím skalním výběžkem.

připravila © www.aluska.org 2021 | článek je založen na překladu zážitku 

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek