Duchařská senzace v Turecku: Dívka v noci pláče na hrobě, ale zmizí když se k ní přiblížíte

27.10.2020 v Paranormální jevy 0

Strašidelný fenomén narušil klid v Çorumu, malém tureckém městě poblíž hlavního města Ankary. Podle mnoha zpráv se na místním hřbitově téměř každou noc zjevuje záhadná dospívající dívka. Ta pláče nad hrobem ženy, která zemřela v roce 1982 a hlasitě naříká: „Proč jsi mě opustila?“Její přítomnost jako první zaznamenali zaměstnanci hřbitova, kteří se pokoušeli k dívce přiblížit, ale ta jim utekla a zmizela ve tmě.

Úřady zanechaly dívce oznámení, že jí mohou v případě potřeby pomoci, ale ze strany dívky nepřišla žádná odpověď.

Poprvé byla záhadná dívka spatřena na konci dubna 2018. V té době policie na hřbitově nainstalovala bezpečnostní kamery s nočním viděním a hlídala oblast, aby případ objasnila. To však nepřineslo žádné výsledky.

Jak se dalo očekávat, zjevení vyvolalo v této oblasti velkou senzaci.
Místní partička mladíků se dokonce pokusila dívku chytit na vlastní pěst. Jak uvádějí turecká média, policie zadržela čtyři osoby, protože jim skupinka překážela při práci.

Turecká televize Beyaz věnovala případu reportáž

Je návštěvnice hrobu drogově závislá dívka, nebo skutečný duch?
Svědci uvedli, že dívka nosí černé oblečení a červené boty. Objevuje se poblíž hrobu ženy, která se jmenovala Fatma Çiftçi, která se narodila v roce 1912 a zemřela v roce 1982. V té době jí bylo 70 let.

Odhadovaný věk záhadné dívky je méně než 16 let. To znamená, že pokud by jí bylo maximálně 16 a byla by to žijící osoba, narodila by se nejdříve v roce 2002. V té době už však byla Fatma 20 let po smrti, takže se tyto dvě ženy nemohly znát.

Proto nemůže existovat žádné přímé spojení mezi zesnulou ženou a touto mladou dívkou.

Kdo to tedy je?
,,Je to nějaká holka, která je na drogách a tímto chováním dělá našemu městu špatnou pověst.“ Tvrdí hrobník z místního hřbitova, který se na věc dívá střízlivě.

Mnoho lidí v Turecku však tento jeho racionální postoj nesdílí a zjevení považují za paranormální jev. Je to podle nich duch, který má nevyspořádanou minulost, přes kterou se nepřenesl. Proto možná bloudí ve smyčce a pravidelně se vrací ke své nedořešené záležitosti.

Celý incident v Turecku vyvolal paniku, zvědavost a nadšení pro duchařské a paranormální jevy, zatímco identitu nepolapitelné dívky nikdo doposud nezjistil.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek