Duchovní schopnosti koček

10.4.2023 v Bytosti 12

Dnes si popíšeme duchovní význam a léčitelské schopnosti koček. Máte rádi kočičky a chováte je? To je dobře. Kočka totiž není obyčejný domácí mazlíček, disponuje mimořádnými duchovními schopnostmi a pokud jste spirituálně zaměřený člověk, můžete z toho vytěžit maximum.Kočka je velmi citlivá bytost a ve vztahu ke svému majiteli je velmi silně protektivní. Snaží se ho chránit před mnoha destruktivními vlivy, které dokáže díky svému mimořádnému mimosmyslovému nadání detekovat.

Kočka dokáže vycítit destruktivní energie a zlé duchy. Kočka má velmi vysokou úroveň duchovního vědomí a vidí do jiných světů. Umí do nich nahlížet a chápe jejich vliv.
Kočká se snaží svému majiteli dát najevo, že se něco děje, zejména pokud jde o něco, co vyhodnotí jako hrozbu.

Kočka má schopnost do určité míry svou vlastní aurou pohlcovat zlé energie a do určité míry i destruktivní duchy. Záleží na jejich síle. Její aura je zachytí a poté transformuje do prostoru jako prospěšné vibrace. Její jemný kožíšek postupně vychytává a vymetá všechny špatné energetické otisky, které se u vás doma tvoří z destruktivních myšlenek, nepříjemných zážitků, nebo návštěv které měly špatnou energii.

Pokud vybíráte kočku speciálně za účelem co největší ochrany před zlem a černou magií, vyberte si černou. Černé chlupy totiž nejlépe zachytí destruktivní frekvence. Léčivé a ochranné jsou však všechny kočky.

Kočka umí předpovědět špatné události v budoucnosti a pokouší se majitele chránit tím, že ho například zdržuje, nebo provede něco, co se musí uklidit, aby svého člověka posunula v čase a tím zamezila nějakému problému, který viděla.
Pokud šlo o úmrtí majitele, jsou známy případy, kdy kočka za svého majitele položila život. Někdy za své lidi pokládají život i jiná zvířata, jako jsou psi nebo i morčata, kočka má však mimořádně přesné schopnosti tyto situace vyhodnotit, chápat a dokáže aktivně zasáhnout, aby se něco nestalo, nebo aby něco odvrátila, protože má většinou umožněný volný pohyb a díky tomu i lepší moc nad osudem svého majitele.

Někdy mohou kočky chránit majitele i před fyzickými hrozbami, jako je zemětřesení, nebo jiná pohroma. Je znám případ majitelky kočky, která v noci spala a budova začala hořet. Její kočka ji vzbudila a donutila opustit budovu dlouho předtím, že se kouř vůbec dostal do jejího bytu, protože dokázala reagovat na změny pachů a vnímala nebezpečí, které spící člověk nerozezná.

Některé kočky si přejí spát se svými majiteli. Pokud je kočka bytová a odčervená, není to problém, naopak může člověk v noci z její ochrany vytěžit maximum. Pokud kočka spí u nohou svého majitele, může ho chránit svou aurou. Kočičí předení je také velmi léčivé a harmonizující.

Je velmi vhodné a prospěšné chovat doma alespoň jednu kočku, pokud jste citliví na energie a kontaktuje vás duchovní svět. Kočka může sloužit jako váš aktivní ochránce.

Aby byla vaše kočka mocná, je potřebné, aby byla silná, zdravá a spokojená. Pokud je vaše kočka nemocná nebo smutná, je oslabená i její schopnost a její síla vůle. Také to může znamenat, že z vás na sebe něco silného přetáhla.

Věnujte čas studiu chování a potřeb koček, abyste se jí naučili správně rozumět, vnímat její nonverbální signály a dali jí vše co potřebuje. Přizpůsobte jí bydlení a zajištěte, aby se u vás dobře cítila a dostávala kvalitní stravu. Pak se vám odvděčí svými jasnovidnými dary.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Tér 2023-04-10 07:28:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Psy a kočky jsou přenašeči parazitů na člověka.Jsou několikrát do roka odčervovaní ale kdo pak odčerví vás.?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-10 11:15:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Trigelm paracleanse volně dostupný, přírodní, funkční.
U lékaře na předpis Vermox.

Chovatelům zvířat (zejména těch co chodí ven) je doporučeno se preventivně 1x do roka odčervit.

Ikona diskutujiciho Jirka 2023-04-10 12:41:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, dík, já bych to měl jen za špatnej vtip.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-10 14:28:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Je sice fakt, že to pod tak pěkným článkem, který mi dal práci stejně jako všechny ostatní, působí jako pěst na voko, ale fakticky je to pravda a když už to tu někdo zmínil, proč se nepobavit i o zdravotní stránce věci. Paraziti nejsou sranda. Mnoho lidí toto vůbec netuší a pokud tuší, u lékaře se dozví, že na lidi to neleze a že se v jejich výtěru stolice nic nenašlo, protože neodebírají kusy, ale pouze vytřou. Koho toto téma zaujalo, doporučuji knihu Deník poradce, napsala paní Bláhová, je podrobná a plná fotek vyloučených červů, nebudete z ní v noci spát. Dobrou chuť, pokud zrovna jíte. 🙂

Ikona diskutujiciho kešo 2023-04-10 12:42:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Nie iba na covid19, ale aj na preventívnu očistu je dobrý Noromectin pasta. Je to čistý Ivermectin. Doma ho máme stále po ruke. Pomohol počas covidu a pomáha aj proti parazitom.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-04-10 15:11:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Noc předtím, než umřela moje stará kočka, kterou jsme měli v rodině 16 let, se mi zdál sen, ve kterém na mě začal syčet nějaký škaredý černý kocour jen s jedním okem a moje kočka přiběhla a začala ho ode mě odhánět. Bylo to, jako by mi před smrtí vzkazovala, že mě bude vždycky ochraňovat a dohlížet na mě.
Byla to super kočka a není pravda, jak si někteří myslí, že kočka s člověkem nemůže mít pouto jako člověk se psem. Kočky tu lásku dávají najevo jen jinak.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-04-10 16:05:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné. Taky si myslím že šlo o vzkaz že vás dál duchovně chrání.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-04-11 17:27:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My jsme o naši kočku nedávno při požáru domu přišli 🙁 Chudák se schovala pod postel a v zakouřeném prostředí jsme neměli šanci ji najít. Volali jsme ji marně do poslední chvíle, snažila jsem se hasit, ale přes kouř nebylo už vidět ani kde ty plameny vlastně jsou (a taky se nedalo dýchat, takže jsem musela prchnout, jinak bych tam zůstala). 6 sekund poté, co jsem prošla dveřmi na balkon, tak se ty dveře roztavily a vlastní vahou se jako žvýkačka sesunuly k zemi a vysklily. Naši čiči jsem pak našla při úklidu až za několik dní úplně neporušenou nacpanou hlavičkou v matraci. Vypadala jako živá, jen měla zavřené oči. Do té doby jsme pořád doufali, že třeba v tom zmatku utekla ven a za pár dní se vrátí… Už je to několik měsíců, shořelo všechno (i krovy to chytlo) a dům je dosud neobyvatelný, ale já pořád myslím jen na to proč tam zůstala a proč neutekla. Byla mladinká, bylo jí teprve něco lehce přes 2 roky. Všechny věci se dají postupně koupit nové, dům snad za pár let taky nějak opravím, ale kočka to je naprosto nenahraditelná ztráta. Ona byla skutečně důležitým členem rodiny. Bez ní to není ono, zůstává po ní obrovská díra. Neustále s námi komunikovala.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-11 17:46:21
Ikona diskutujiciho
sipka

To je mi moc líto 🙁 hrozný zážitek. Jak k požáru vlastně došlo? A jsi jinak v pořádku, nestalo se ti nic?

Můžeš na kočičku před spaním pomyslet a v mysli ji do svého života znovu pozvat, může se ti vrátit v těle další kočky. Mají duši, ve skutečnosti neumírají.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-04-11 19:06:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se to stalo vůbec nevím, já jsem jen z vedlejší místnosti slyšela hučení (a to už hučely ty plameny), vpodstatě mi nic není, ohořelé vlasy už mi pomalu dorůstají, mám pár droboulinkých popálenin. Jen jsem se nadýchala, vrtulníkem mě odlifrovali do fakultky že mě dají do nějaké té komory, ale nakonec mě tam ani nedávali, protože jsem se zmátořila docela dobře, akorát mě pak boĺela hlava pár dní a zvracela jsem a kašlala jak starý tuberák, jinak dobrý. Já tu kočku právěže zvát už zpátky asi nechci, protože mám pocit že ona chtěla z nějakého důvodu odejít (měla epilepsii a špatně se orientovala v prostoru, ochrnutou tlamičku a museli jsme ji i krmit, protože občas nebyla schopná žrát (motorika) ani kousat a jídlo jí vypadávalo, ale pořád nedokážu pochopit, že tak brzy. Našla jsem ji coby kotě, měla svrab, byla celá olezlá, ocásek natřikrát zlomený a trčela jí z něho kost. Původně jsem ji chtěla jen nakrmit a zase pustit ven (určitě předtím něčí byla, podle chování byla na lidi zvyklá), ale ona dlouho ležela a pořád ne a ne a nebyla zdravá – vypuštěníschopná. Mám zato, že to byla reinkarnace naší staré kočky Bizkopsy, kterou jsme měli před 20 lety a přišla nás jen pozdravit. Bylo to tak moc hodné zvíře, ona se extrémně bála chodit ven (to byl možná i důvod proč z požáru neutekla?). Když jsem někam odjela, tak vzorně i 2 dny čekala u dveří v předsíni kdy se vrátím. Už když jsem se připravovala k odchodu z domu, tak dávala najevo, že to vnímá a že nechce být odloučená. (Tomuto jevu říkáme doma „čič nesamostatnič“). A po návratu bylo samozřejmě kočičí vítání. Nikdy se nám nikde nevyčůrala, nikdy ani nevyskočila na kuchyňskou linku žeby tam šmejdila, jako to kočky běžně dělávají. Nekradla jídlo, jen dala pohledem najevo, že chce a vzorně počkala až jí dáme. Vůbec z ní nepadaly chlupy, měla kraťoučký kožich, žádná přešlechtěnina. V noci sice někdy řádila jako z dračích vajec, to jo, lítala sem a tam jako praštěná (jak by jí naleli oleje do zadku 🙂 Ale to bylo v rámci hry, a bylo to legrační, měli jsme z ní radost, že je jí lépe a dělá blbiny (a u koček je to v noci asi i normální že mají více energie). Doufám že je teď někde kde nejsou žádné nemoci a má se tam dobře. Ale všem nám chybí. Byla zkrátka jedinečná a výjimečná.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-11 21:23:50
Ikona diskutujiciho
sipka

To muselo být úplně příšerný. To si vůbec neumím představit. Hlavně že jsi to zvládla a jsi tady.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-04-11 19:36:47
Ikona diskutujiciho
sipka

:(( to je hrozný:( to mě mrzí

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek