Duchovní síly, které máte od narození, ale často si je neuvědomujete

26.5.2022 v Spiritualita 4

Všichni se rodíme s duchovními schopnostmi, z nichž si většinu vůbec neuvědomujeme, protože jsme na ně zvyklí. Máme mnohem větší duchovní moc, než si obvykle připouštíme. Zde jsou duchovní síly, které všichni máme a které máme tendenci ignorovat. Všechny tyto síly jsou důležitou součástí toho, kým jsme, a mají v našem životě obrovský význam.Váš vnitřní hlas
Váš vnitřní hlas je tu pořád. Je to něco, na co se můžete kdykoli obrátit a nikdy vám neporadí blbě. Váš vnitřní hlas je trochu jiný než hlas vaší intuice, ale je stejně důležitý.

Váš pohled
Způsob, jakým se díváte na lidi, hodně ovlivňuje to, jak se k vám budou chovat. Do svých očí můžeme vložit spoustu emocí. Ať už si myslíte, že váš pohled je silný, nebo není, s největší pravděpodobností sílu má. Oči jsou okna do duše. Pohledem můžete člověka potěšit, vyděsit, zastrašit, uhranout, upoutat. V očích je obrovská síla.

Vaše intuice
Někteří z nás mají silnější intuici než jiní, ale narodili jsme se s ní všichni. Je akorát důležité naučit se jí naslouchat. Vaše intuice vás chrání a vede více, než si možná myslíte. Je tu vždy, aby vás varovala před špatnými událostmi.

Váš vnitřní mír
Schopnost mít pocit vnitřního klidu vám v životě pomůže zvládnout mnohé překážky. Ve vnitřním klidu totiž leží obrovská síla. Čím více budete se sebou pracovat na pěstování tohoto pocitu vnitřního klidu, tím lépe si povedete v životě i ve vztazích. Vyžaduje to od vás méně sebestřednosti a větší nadhled, abyste ho mohli úspěšně pěstovat.

Obrazotvornost
Je to něco, o čem často nepřemýšlíme jako o daru, ale pokud si dokážete věci vizualizovat v mysli, pak máte duchovní dar. Existují lidé, kteří neumí vidět obrazy v mysli a ztěžka se to učí. Ale narodili jsme s tím všichni. Pamatujete, jak jste jako děti uměli z pár kamínků a květin vytvořit celý svět, postavičky a jejich příběhy? Všechny tyto příběhy se odehrávaly ve vaší hlavě.

Vaše kreativita
Kreativita je něco, co mnoho z nás považuje za samozřejmost, přesto je to duchovní dar. Pokud máte tvůrčí šťávu, využijte ji, protože vás přivede k důležitému životnímu poznání a pomůže vám naplnit životní úděl.

Vaše svobodná vůle
Svobodná vůle je něco, o čem mnoho lidí vůbec nepřemýšlí. Možnost rozhodovat se podle sebe a myslet za sebe je přitom něco, co činí naše zkušenosti zde na Zemi výjimečnými. Kdybyste se nemohli sami rozhodovat, žili byste život podle diktátu společnosti, nebo médií. Nikdy si nenechte vzít svoji svobodu. Mějte odvahu být jiní a neplout s proudem.

Váš smích
Smích je nejlepší lék na úzkost a smutek. Čím více se budete smát, tím lepší bude váš život. Být příliš vážný naopak přináší jen problémy a stres.

Váš zápal pro věc
Umět se pro něco nadchnout a totálně se do toho zažrat, je jedinečný dar. Touha splnit si své cíle a získat to, co chcete, je síla sama o sobě. Kdo byste byli bez svého hnacího motoru? Průměrný ovčan, který neví co chce, spoléhá na to co vymyslí jiní a nic sám v životě nevytvoří. Buďte na svůj zápal hrdí a používejte ho.

Vaše schopnost pomáhat lidem kolem sebe
Schopnost pomáhat druhým lidem je pravděpodobně nejmocnější z vyjmenovaných vlastností. Pomáhání druhým v nás vyvolává pocit smysluplnosti a posouvá nás dál na naší cestě. Díky tomu se cítíme skvěle a přináší to štěstí těm, kteří to potřebují.

Vaše schopnost sladit se se svým skutečným vyšším já
Sladění se svým vyšším Já je moc důležité. Je to něco, na čem všichni pracujeme, protože je to způsob, jak naplnit bezpečně svůj osud a jít cestou úspěchu. Když jste napojeni na své skutečné vyšší já, přijímáte od něj vedení, ochranu, pomoc a energii. Pokud vás téma komunikace s vyšším Já zajímá blíže, přečtěte si knihu Anděl strážný.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho matyas 2022-05-26 21:23:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkný článek, děkuji.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-05-26 22:46:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Člověk má spoustu schopností které jsou velmi mocné a přitom si to ani neuvědomuje. Mnozí celý život běhají za duchovním rozvojem a nevidí že to mají v sobě. Že s tím přišli na svět.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-06-03 01:04:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek Aluško, vážně

Ikona diskutujiciho kiana 2022-06-04 16:23:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, také se mi líbil. Moc nepíšu komentáře, ale jsou tu zajímavé a pěkné články.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek