Duchovní význam Deja vu

20.9.2022 v Paranormální jevy 5

Deja vu je zvláštní zážitek. Nějaká situace vám připadá mnohem známější, než by měla být. Možná jste zažili představu, že jste něco prožili už dříve, že už se to jednou stalo, že jste na tomto místě už byli, nebo že víte, co se stane dál… Bez ohledu na kontext, ve kterém Dejavu prožijete, je to zážitek duchovní.Když si vybíráme nový život, sledujeme, jak se před námi odehrává. Právě zde učiníme důležitá rozhodnutí a vybíráme si, které lekce se chceme naučit.
Zatímco při samotné cestě do matrixu a při inkarnaci na to zapomínáme, někdy si k nám kousky původního vědění i tak najdou cestu.

Když zažíváme déja vu, je to právě tohle. Sledujeme části z přehrávání našeho života, který jsme chtěli žít. Máme pocit, jako bychom už tohle zažili, protože prakticky vzato to je skutečně tak.

Vaše duše si vše naplánovala předem a snaží se vás udržet na této cestě. Pokud bloudíte, nebo si potřebujete něco uvědomit, bude vám vysláno znamení a někdy může mít toto znamení i podobu Déja vu.

Déja vu se může projevit také jako střípek z minulého života. Můžete být záhadně fascinováni nějakou dobou, stylem oblékání, historickou událostí a při bližším kontaktu s ní můžete prožívat pocit, že to tam znáte, že jste tam byli.

I když je tento pocit zvláštní a prakticky s ním nemůžete nic jiného dělat než si ho prostě všimnout, má velký duchovní význam.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2022-09-20 02:11:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stalo se mě kamarádce, taky probuzená, ještě jsme ve fázi seznamování. V pátek jsme se bavily u ní v kuchyni o věcech, co se zde píše, hlavně o potravě, big farmě… Ví o tom víc než já, tak jsme si dobře rozuměly. Pro něco si doběhla a nechala mě chvíli v kuchyni sama. Pak přišla ( měly jsme rozebrané téma o mouce ), za chvíli byla u mě zpátky a pověděla mi, jako kdyby se tato situace už někdy stala, říkala:,,Tady jsme stály, a bavily se o tomhle tématu. Mám Deja vu. “ a chtěla mi něco důležitého říct, ale někdo nechtěl, nebo něco nechtělo, aby mi to řekla, protože z ničehonic začala kašlat.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-09-20 12:05:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Můžete být záhadně fascinováni nějakou dobou, stylem oblékání, historickou událostí a při bližším kontaktu s ní můžete prožívat pocit, že to tam znáte, že jste tam byli.“
… jo přesně. a objevila jsem to spolu s tím, koho miluji a potkali jsme se rozhodně osudově. sranda.

Ikona diskutujiciho mike 2022-09-20 12:38:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue, Deja vu som mal nespocetne krat a vacsinou to malo dopadnut zle, kedze som si to ale uvedomil vzdy som to zmenil na konstruktivny koniec. Jedna vec, ktora mi stale akosi nejde do hlavy je ta, ze si pamatam ako sa pozeram z okna u prababky babky mojej mamy) na ruske tanky v 68. Pamatam si zaclonu, jej material atd. Je to taky zablesk ale viem, ze som to videl. Problem je ale ten, ze som vtedy nebol ani zdaleka na plane, smiech. Moja mama mala vtedy 11 rokov. Vies mi to prosim Ta nejako ujasnit?

Ikona diskutujiciho hanka 2022-09-24 14:01:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je deja vu ukázka z plánu našeho života, znamená to tedy, když ho zažiju, že jdu správně?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-09-24 14:29:00
Ikona diskutujiciho
sipka

ano

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek