Duchovní význam nalezení peněz

3.8.2023 v Symbolika 15

Když náhodně najdete peníze, je to znamení, že vám vesmír manifestuje co potřebujete a snaží se vás zaopatřit. Nalezení malých hodnot (drobáků) obecně přináší štěstí. Peněžní zisk, i když je možná nepatrný, něco malého změní. Pokud jste například zcela bez peněz, nejste si jisti, za co příští týden koupíte jídlo, a po cestě do práce najdete dvoustovku, je to příznivé znamení.Měli byste také vzít v úvahu číslo na bankovce, a zjistit, jestli může nést i symbolický význam. Může to být jak hodnota bankovky, tak i její sériové číslo. Podívejte se, jestli sérové číslo obsahuje speciální kombinace, největší pozornost věnujte posledním třem číslům.
Šestky jsou varovné, zato čísla jako 999, 555, 444, 540 a další kombinace, jsou příznivá znamení.

Kdybyste našli desetikorunu, můžete zkoumat i význam čísla 10. Číslo 10 vyjadřuje celistvost, sebeurčení a objevování, takže to může znamenat, že se musíte vydat mimo svou komfortní zónu a podniknout něco nového.

Některá čísla se vám mohou snažit připomenout, abyste neklesali na mysli, jiná vás mohou varovat, abyste zpomalili, nebo byli obezřetní.

Když naleznete peníze, není to náhoda. Znamená to, že je na vás dohlíženo. Jste milovaní, chránění, je o vás postaráno, jste podporovaní. Toto znamení vám mohou posílat vaši duchovní průvodci, nebo předkové.

Pokud najdete 1kč, i když jde o malou minci, vezměte si ji jako suvenýr. Přináší vám štěstí. Někdo z druhé strany se vám snaží říct, že nejste sami.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Reny 2023-08-03 07:15:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je pěkné :), přidám svou trošku do mlýna. Je to pár týdnů, kdy na cestičce na své zahradě jsem se v místě, kde se dlouho nikdo cizí kromě mě nepohyboval, nic se tam nehrabalo, nová hlína je tam už xx let, při chůzi zčistajasna podívala pod nohy (znáte ten moment, kdy ať děláte co děláte a jste kde jste, najednou Vám něco otočí, zdvihne hlavu a Vy, aniž tušíte proč, se podíváte jistým směrem a najednou zjistíte, že tam je někdo, kdo Vás upřeně pozoruje, někdy lze říct – i šmíruje…) a hle, u mých nohou mince! Byl to tedy starý, již neplatný 50-ti haléř, ale měla jsem radost, mám ho schovaný. Ne kvůli jeho hodnotě, pochopitelně, ale ten pocit radosti a opět nevysvětlitelné „náhody“.

Ikona diskutujiciho Šárka 2023-08-03 09:30:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou mi kolegyně řekla, ze její syn řekl, ze nalezené peníze nosí štěstí, a ze si je od te doby schovává,to samé i s peříčky. A šéf jednou řekl, v rámci něčeho, že co najdete je vaše. Od te doby se snažím schovávat vše co najdu.Jednou u baraku ležela 100.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-08-03 10:13:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem vloni našla na silnici kopku peněz. Drobáky, ale fakt hromada, i 20, 50 mince. Jakoby je tam někdo vysypal z velké peněženky. Nechala jsem je tam, protože poblíž byly baráky a říkala jsem si co když to tady upadlo někomu ze sousedů, bylo mi blbý na to sahat. Na druhý den byly samozřejmě pečlivě „uklizené“. 🙂

Ikona diskutujiciho Danny 2023-08-03 10:22:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsem období, kdy jsem mince nalézala docela často, ale i teď sem tam něco najdu. Ale dvakrát se mi stalo, že jsem našla dvoustovku – jednou, když jsem si zoufale snažila najít brigádu – ležela na chodníku, ale tehdy jsem si ji nevzala, protože jsem asi byla moc hrdá nebo co 😀 O pár let později mi došlo, že se mi snažil vesmír „pomoct“ a měla jsem si ty peníze vzít.
Podruhé jsem ji našla v Brně o pár let později, když jsem studovala. Ještě jsem se dívala po ulici, jestli se nikdo nevrací, že mu vypadla, a když jsem nikoho neviděla, tak jsem ji vzala. Myslím, že jsem si za to koupila pleťový krém. Ale na čísla vzadu jsem se nedívala.

Ikona diskutujiciho Šárka 2023-08-03 10:28:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomu se říká, za dobrotu na …. 😀
A tak třeba to tak mělo být.

Já jen jednou za mlada, našla hromadu mincí, různé rozházené v parku,když odjel kolotoč.5 ti koruny,to tenkrát bylo hodně peněz, 2kčs atd …

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-08-03 10:49:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechala jsem je tam pro někoho kdo je potřebuje víc. Ale ten nález byl opravdu hodně kuziorní a potěšil mě. I když jsem si nic nevzala. Možná právě proto že tam těch peněz bylo opravdu moc. Sebrat jednu korunu jinak problém nemám.

Ikona diskutujiciho adria 2023-08-03 11:00:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jednu dobu se mi o hromadě drobáků zdavalo, dohromady to davalo spoustu penez, tedy nalezam penize hlave ve snech …. 😀

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-08-03 13:22:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V poslednej dobe miesto peňazí nachádzam skôr také tie papieriky z flaškomatov ktoré sa dajú použiť len v jednej predajni. Dávnejšie som našiel 1 českú korunu a chcel som si ju nechať ako suvenír ale tuším mi ju zobral jeden čo zbiera mince.

Ani si nespomínam kedy som naposledy našiel nejaké peniaze, akurát tak svoje ktoré som vytratil 🙂 Na bicykli na poľných cestách. Tie vrecká teraz šijú strašne plytké a všetko z nich vypadáva, blbci aby ušetrili kúsok látky. No a ako som hľadal stratenú 5 eurovku a pozeral na zem tak som sa ešte zrazil s deckom na kolobežke, nič sa nestalo len sme sa obšuchli. Tak to asi nebude moc dobré znamenie 🙁

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-08-03 17:55:32
Ikona diskutujiciho
sipka

jestli s tím volně chrastíš po kapsách tak se nediv že ti to mizí 🙂 to je v podstatě zákon. ne jestli, ale kdy to bude.

Ikona diskutujiciho sm 2023-08-03 13:50:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V Rajhradu, na hlavní ulici nedaleko prostředního kruhového objezdu je na chodníku pětikoruna. Jednou jsem se ji pokusil botou posunout, že ji zvednu. Nešlo to. Pak jsem si všiml, že je kolem ní dosti okopaná dlažba. Rozhlédl jsem se a vidím – na domě vedle kamera snímající ono místo. Duchovní význam bude patrně následující: někdo ji tam přilepil a pobaveně sleduje reakce kolemjdoucích 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-08-03 17:56:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky máme nalepenou korunu v obchodě. Podle mě je to sranda 🙂 poznáš kdo není místní.

Ikona diskutujiciho Nirdaisi 2023-08-03 14:50:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek znovu jak na zavolanou 😀 Před pár dny jsem se dala do úklidu tašek, co zbyly rok po přestěhování nevybalené a našla jsem jednu, kam přítel ukládal drobáky, ať už české, tak eura. No a když jsem to vysypala na hromádku, cítila jsem se jako leprechaun s kotlíkem zlaťáků, udělalo mi to obrovskou radost 😀 Spočítala jsem to a bylo tam kolem 1500 Kč jak českých tak i v eurech :O Zrovna den před tím jsem si manifestovala, jak jsem bohatá, to byla tedy rychlost 😀 Takže penízky jsou přesunuté do společného hrnečku, na co bude potřeba. 🙂

A ještě mám jednu příhodu, že jsem jednou dostala hodně v dýškách, něco přes 200 Kč. A podivovala jsem se, že je Vesmír nějaký štědrý, protože na mé pozici jsem dýška dostávala velmi výjimečně. No a pak mi došlo, že jsem se zapomněla pár dní předem dostavit na jednu přednášku, která byla v hodnotě 200 Kč. Tak jsem si říkala, jak mi to vesmír hezky vynahradil. 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-08-04 00:43:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já tuhle jdu ulicí nahoru domů a tam leží osamocená dvou stovka. to nebyl špatný nález, měla jsem radost 🤣a taky to bylo takové zvláštní.

Ikona diskutujiciho loc 2023-08-05 09:53:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Nechala jsem je tam, protože poblíž byly baráky a říkala jsem si co když to tady upadlo někomu ze sousedů, bylo mi blbý na to sahat. Na druhý den byly samozřejmě pečlivě „uklizené“.“
Ano, ať si je vezme – ukrade, ten kdo je zloděj.
I tu jednu korunu nechávám ležet pro toho, kdo je potřebnější. Jsou přece takové rodiny.
Měl jsem před lety časy, kdy jsme musel sebrat každý 50-haléř (ty platily tuším déle, než 10-níky. A prohlížel místa, kde by něco mohlo ležet).
Podobně u pokladny obchodu je dobré ležící peníze zvednout, dát je pokladní – kdyby někdo hledal. Anebo nechat ležet, ať je uklidí uklízečka. Peníze potřebuje víc než mnoho jiných zaměstnanců. Nebo je ukrade zloděj. V tom mívá náskok islám – krást zapovídá dodnes, pprý to lidi odnaučil.
Ale z hladu člověk bez příjmů krást zřejmě může, je-li někdy v opravdu zlé situaci.

Ikona diskutujiciho Magdalena 2023-08-06 18:13:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před pár dny jsem našla minci. Je fajn že na mně někdo myslí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek