Důkaz, že Serena Williams a Venus Williams jsou ve skutečnosti muži

8.8.2020 v Zprávy 30

Následující článek je založen na překladu videa.
Někteří lidé hned na první pohled poznají, že Serena Williams je ve skutečnosti muž, jenom když se podívají na jeho fotografii. Ale pokud potřebujete bližší rozbor, najdete ho v tomto videu.
Když Serena na olympiádě v roce 2012 vstoupila na pódium, stalo se něco velmi zajímavého. Americká vlajka spadla přesně ve chvíli, kdy začala hrát americká hymna. Bylo to znamení pro celý svět.Většina lidí si všimla, že Serena má obličej, svalnaté ruce a torzo muže. Tyto znaky lze snadno pozpoznat podle klíče, který byl použit i u nedávného článku:
Michelle Obama je ve skutečnosti transexuál, původním jménem Michael LaVon Robinson. Zde jsou důkazy
Pokud jste ho nečetli, vřele doporučuji.

PROOF SERENA AND VENUS WILLIAMS ARE MEN

Michelle Obama je totiž také muž, který se převléká za ženu. Používá dobře vybrané oblečení, aby co nejvíce zakryl své mužské proporce. Postupem let jde na Michelle poznat řada dodatečných plastických operací, které podporují ženský vzhled. Nejlépe je proto jeho mužnost vidět na starších fotkách.
Barack o něm také mluvil jako o Majklovi, když se pozapomněl při veřejném projevu. Byl to nejmocnější homosexuální pár na planetě.

V čase 3:13 je srovnání mužské svalnaté paže filmového Barbara Conana a tenisty Sereny Williams. Vidíme, že ruce obou mužů mají zcela totožný tvar.

3:32 Serena dokonce dokáže rozmlátit kvalitní, odolnou a velmi drahou tenisovou pálku jenom tak o zem, jakoby to byl obyčejný klacík z lesa. Na tom jde vidět, že má jako muž pořádnou sílu. Také má očividně velké problémy se zvládáním vzteku.

4:01 Někdo by si mohl myslet, že obří biceps Sereny je upravený ve photoshopu, ale ve skutečnosti je to naopak. Mnoho oficiálních fotek, které se představují veřejnosti, jsou totiž upravené tak, aby Serena vypadal více jako žena. Jako je to v případě obálky časopisu Vogue:


Všimněte si, že jeho velké ruce raději schovali. Pojďme se podívat, jak Serena vypadá doopravdy.

5:29 Serena má mužský krk. Viděli jste někdy tak velký tlustý krk u ženy? A uvědomte si, že to není bodybuilder, ale tenista.

5:40 Serena má mužská ramena a mužské ruce.


6:15 Serena má mužský pas. Tučná stehna jsou výsledek dlouhodobé hormonové terapie a v případě zadku jde o jednoznačný silikon.


Zatímco skutečná žena má nejužší část pasu nad pupíkem, mužská nejužší část je pod pupíkem. Stavba Sereniny kostry je jednoznačně mužská. Oblbuje lidi velkým úsměvem, make-upem, růžovým lakem na nehty, vytrhaným obočím, přeoperovanými genitáliemi, ženským oděvem a zvýšeným hlasem.

8:00 Když srovnáme na fotce skutečnou ženu která jde vedle Sereny, vidíme, že má nejužší část trupu (pas) nad pupíkem. Serena má nejužší část trupu v bocích, v žádném případě ne nad pupíkem. Serena se totiž narodil jako muž!

9:27 Někteří lidé tento problém svádějí na rasu. Podívejme se, jestli je to platný argument. Zde je fotografie černé ženy. Vidíme, že má pas nad pupíkem, stejně jako běloška.

10:00 I u hodně svalnaté ženy vidíme, kde má pas. Ani sport nezmění tuto základní tělesnou stavbu. O rase to tudíž vůbec není. Nezáleží na tom, jestli jste černí, žlutí, nebo zelení.

10:15 Pamatujete na obálku časopisu Vogue, kde je Serena vyfocený? Všimněte si jeho mužského pasu. Serena má nejužší část trupu ve spodní části, nad pánevní kostí. Je to proto, že se narodil jako muž.

11:10 Mnoho lidí si neuvědomuje, že každé pohlaví má tvar těla podle daných parametrů. Tyto parametry určují výšku těla i šířku ramen.

11:44 Skutečná žena má ramena široká přibližně tolik, kolik dělá dvaapůlkrát šířka její hlavy. Jako na obrázku níže:


11:53 Zde je zakreslená šířka ramen Sereny, která jsou jednoznačně mužská. Muž má v součtu tělesnou výšku osmkrát výška jeho hlavy, zatímco žena má výšku semkrát její hlava. Serena má výšku jako osm jejích hlav, má tedy mužský vzrůst.

Zde je porovnání s Michelle Obama. Serena je na tom úplně stejně.

Serena má mužskou šířku ramen.

12:25 Serena má lebku muže s výrazným nadočnicovým obloukem. (Ten se u transexuálů v pozdějších fázích odřezává při plastické operaci, aby jejich obličej nabral ženské rysy.)

12:59 Osoba na obrázku vlevo je Serenin starší bratr, který dostal jméno Venus Williams. Je to také profesionální tenista.


Fotka Venus Williams ukazuje, že má mužské torzo a nejužší část pasu těsně nad pánevní kostí. Ukládání tuku v prsou a stehnech dokoná dlouhodobá hormonální terapie (a plastické operace, transexuálové mají často silikon, protože prsa která rostou po hormonech jsou hodně malá), ale ženský pas nikdy nevytvoří.


Hormony ani nedokážou odstranit jeho mužný nadočnicový oblouk.

13:55 Tito dva bratři udělali ve světě tenisu pořádný průvan a bez okolků použili své mužské výhody proti ženám, aby nad nimi zvítězili v ženském sportu.

14:30 Je to fér, aby chlap, který má takové pracky, soutěžil s ženami v tenisu? Proti ženám, které mají ruce poloviční? Uvědomte si, že se bavíme o ženském sportu, tohle není žádný turnaj transexuálů.


A dostáváme se k logické otázce: Jak se chlap se jménem Serena vůbec dostal k tenisu? Odpověď je jejich ,,otec“ Richard Williams.
Ještě než se dva bratři narodili, Richard sepsal podrobný plán, který čítal 78 stran, na kterých popsal, jak přesně se hodlá dostat pryč z ghetta a stát se boháčem. Věděl, že jeho plán změní pravidla hry. Tím, že úplně změní podobu ženského tenisu umístěním mužů na první vítězná místa.

Následuje prostřih na jejich roztomilý ,,žvotní příběh“. Chlapci trénovali od pěti let, protože si otec u televize prý uvědomil, že se na tenise dají vydělat úžasné peníze, které je dostanou z ghetta.

Takže Richard adoptoval dva chlapce. Týral je tím, že jim dal dívčí jména, oblékal je jako dívky a záměrně zatajoval jejich skutečné pohlaví. Učil je doma a používal na ně techniky vymývání mozku. Každý den s nimi trénoval tenis.
Těsně před dosažením puberty je Richard nechal operativně znetvořit, aby je nikdo neodhalil podle mužských genitálií. Oba dostali hormonovou terapii, takže jim narostly prsa a nezačaly jim rašit vousy.

Jeho plán fungoval celkem dobře do té doby, než Sereniny mužské vlastnosti začaly být až moc okaté pro veřejnost. Lidé si toho začali všímat a začali se o skutečné pohlaví chlapců zajímat.
Je jasné, že za úspěchem Sereny a jeho bratra stojí jejich adoptivní otec.

To nás vede k další otázce: Jsou Serena a Venus oběti jeho zlotřilého plánu, nebo na tom všem spolupracovaly zcela záměrně a dobrovolně?
V jednom rozhovoru se Sereny ptají na to, jaké to bylo vyrůstat v LA. Serena na to odpovídá: ,,Vyrůstala jsem tam, byla jsem tak mladá, neznala jsem rozdíl mezi dobrem a zlem, pro mě to bylo všechno dobré. Když jsi mladý, tak si věcí fakt vážíš…“

Serena ale měla morální kompas i v dětství. A i když jí říkali co je dobré a co je zlé, pokaždé co pak šel do koupelny, tak si uvědomoval, že je ve skutečnosti chlapec. I když dostal ženské jméno a měl za úkol oblékat a chovat se jako dívka. Věděl moc dobře že je chlapec, ale rozhodl se následovat plán otce a stát se podvodníkem. To všechno pro peníze. Na cenách už vyhrál peníze v hodnotě 50 milionů dolarů. Má svou odměnu.

Mezinárodní olympijský výbor (IOC) také stojí za tímto podvodem. Když zjistili, že je Serena Williams ve skutečnosti rozený muž, který se rozhodl hrát jiné pohlaví skrze operace a braní hormonů, tak se museli rozhodnout. Buď mohli dovolit transexuálovi aby soutěžil proti ženám v ženském sportu, nebo ho mohli prostě diskvalifikovat.
Bylo to odvážné, ale IOC chtělo vidět, jestli dokáže protlačit transexuála převlečeného za ženu do ženského sportu a jestli to publikum přijme. Byl to také velmi vstřícný krok pro LGBT komunitu. IOC chtělo světu ukázat, že i transexuálové můžou excelovat na olympiádě. Udělali to naprosto záměrně, i když věděli, že chlap proti ženám zvítězí a žena co by se chtěla vydávat za muže a zápasit s muži v jejich kategorii, by byla naprostý propadák a nikoho by neporazila.
Takže tam Serenu nechali, i když věděli, že všechny porazí, protože má jako transexuál neferové přednosti a klidně jí dali řadu zlatých medailí.
IOC bylo tak zaslepené touhou oklamat lidi, že úplně zničili celé hry. Tím, že dali muže mezi ženy, které se celý život připravovaly a tvrdě trénovaly, aby mohly soutěžit za férových podmínek.
Ženské atletky nebyly žádná velká výzva ani pro Venus, který spolu se Serenou opakovaně vyhrál při hře v párech zlaté medaile.

Proč je zde zmíněný i Michael, dnešní Michelle Obama? Protože tihle tři se mezi sebou velmi dobře znají, vědí pravdu o tom kdo jsou a prezentují černochy na těchto vlivných postech. Jeden v politice, další dva ve sportu. Michelle a Serena se černým lidem prezentují jako ideální příklady velmi mocných černých žen. Když jsou to ve skutečnosti všechno muži. Navíc se jejich těla prezentují jako ženská, ale ve skutečnosti jsou mužská. Jsou to muži a nemůžou to být příklady pro skutečné ženy.
Spíš tím oslavují životní styl transexuálů, než skutečných žen. Toto oblbování mas musí přestat. Už to trvá moc dlouho.

IOC moc dobře vědělo co dělá, když vpustilo Serenu na kurt. Vlézt do zadku komunitě LGBT bylo pro ně důležitější, než spravedlivé podmínky pro skutečné soutěžící ženy. Serena Williams je jeden z nejoslavovanějších lhářů v historii. Celý svět ví, co provedl.
(konec překladu)

Mužské ruce
Abychom nezapomněli na další důležitý ukazatel skutečného pohlaví:

Na obrázku níže je rozdíl mezi mužem a ženou. Ženy mají prsteníček a ukazováček přibližně stejné dlouhé. Ale normální muž má ukazováček kratší než prsteníček.

Takto vypadají prsty na rukách Sereny Williams:


Jeho bratr Venus Williams:

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020 s použitím zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho adri 2020-08-08 01:36:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no když už jsme u toho, spousta černých ženských vypadá jako muži.. i ciganám a hispánkám rostou vousy a musejí si depilovat oblicej … to mají tak moc testosteronu, nebo je to v genetice? …

ty se svetlou kuzí jsou považovány za krásnější, stejne tak Arabky .. no cím to je?
stejne je to nespravedlive, vsechny ty herecky a zpevacky jsou vlastne

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-08 07:46:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Růst vousů (vousů… nebavíme se o knírečku z pár černých chlupů co skoro není vidět, ale o tvrdých čerchýh dlouhých chlupech) u žen je způsoben hormonální poruchou. Pravděpodobně za to může jejich velká konzumace kuřat, protože je to nejlevnější maso, ale v prodeji je i spousta jiných (P)Otravin, které u nich můžou být oblíbené.
Ale tuto poruchu jsem viděla i u bělošek, není to barvou kůže, je to životním stylem, tím co jíš, jaké léky bereš.
Depilování obličeje bývá u žen které jsou obecně hodně vlasaté a tudíž zároveň i hodně chlupaté. Třeba Indky mají nádherné dlouhé černé copy, ale nic není jenom tak zdarma, takže mají černé chlupy i na rukách, mají knírečky a srostlé obočí, to všechno si depilují. Tmavší lidé mají obecně víc vlasů i víc chlupů, takže určitě je v tom i gen.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-08-11 09:50:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono podle mě tmavší typy mají s chloupky prostě problém…i u normálně bílých holek, co mají hodně tmavé vlasy atd., tak jsou jim prostě chlupy například na rukou vidět víc. Chlupy na obličeji máme všichni, na youtube jsou i videa týpka, co holí holkám obličej (zní to dost divně, co :D), a i u normálně bílé holky, na které na první pohled není žádné ochlupení vidět, jí toho tam seškrábne dost. A pak si vem, když máš prostě přirozeně tmavé vlasy a chloupky.
Je ale fakt, že třeba u spolužačky na střední, co byla blond, jí bylo vidět něco jako knírek, ačkoliv to bylo světlé, bylo to vidět dost, to už bych asi fakt vsadila na nějaké hormonální problémy.

Ikona diskutujiciho mona 2020-08-11 16:29:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško Díky za článek😂👍🏻. m

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-11 16:34:20
Ikona diskutujiciho
sipka

chtěla jsem ti ho poslat, ale vidím že už nemusím 😀
překládala jsem ho pro tebe, protože ses na to kdysi ptala

Ikona diskutujiciho Vodnářka 2020-08-08 08:43:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Well, podle těch rukou bych měla být muž. Není to úplně mega vidět, ale zvlášť na levé ruce mám ukazováček kratší, než prsteníček. Že by anomálie? Odchylka? O.o

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-08 08:54:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Některé ženy tu odchylku mají. Ale těžko říct, kolik jich v populaci je. Způsobuje to zvýšená hladina testosteronu v prenatálním vývoji, ale už se mi nepodařilo najít jestli je to krátkodobá etapa v konkrétním časovém úseku, nebo chronické zvýšení.

Ikona diskutujiciho Manu 2020-08-09 01:21:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky bych musela podle rukou a prstů a podle téhle teorie být jednoznačně muž. Je to úplná blbost. Jsem naprosto jasná žena, maminka od dětí a celoživotně na mě muži letí jak vosy na med, i když třeba nejsem tak úplná kráska, ani se většinou nemaluju, nebo minimálně a nosím pohodlné oblečení, džíny a mikinu a velké bundy a tak, ale oni prostě i přes to vycítí ženskost.(a já tedy na ně ;.-)) Mám široká ramena, že jsem se jako holka třeba s nima nevešla na fotce na lavičku spolu s druhýma, ale zas i široké ženské boky a štíhlý pas,nemám vyrýsované svaly, ale vše měkké, i linie, prostě přesýpací hodiny klasika, neumím matiku a fyziku a ani deskriptivu, zato, mám smysl pro slovo, jazyky, umění, mám intuici, nerada nakupuju a nerada „slepičím“ s kamarádkama, i když jsem jinak ukecaná dost a vždycky jsem byla spokojená s tím, že jsem žena. Jsem prostě žena a ty prsty s tím nemají co dělat. Jinak jo, černošky vypadají hodně jako chlapi, rozhodně rysama obličeje a tahle je ještě nabušená a asi i nabobulovaná. VÍC BYCH SE, I KDYŽ VŠE JE MOŽNÉ, NEODVÁŽILA TVRDIT.

Ikona diskutujiciho Peter 2020-08-11 18:44:23
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tými prstami by som tiež neuvádzal ako dôkaz. Mám tie dva prsty rovnaké, skôr ukazovák mám trošíčku dlhší. A ako mužovi mi nič nechýba.

Ikona diskutujiciho RichardW 2020-08-08 10:01:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela kravinec, ale věřím, že starý Williams do nich pumpoval steroidy vrchem spodem a proto je Serena babochlap.
Z odběrů krve a různých testů, na které chodí kvůli dopingu, by se takové věci dávno zjistily a byla by to podobná aféra jako u atletky Semenayové.

Ikona diskutujiciho Hana 2020-08-08 10:15:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Většina těch argumentů se dá jednoduše vyvrátit na základě medicíny/posilování/tenisu. Ale tak každý ztrácí svůj čas jinak.

Ikona diskutujiciho Lady Jane 2020-08-12 00:29:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Spousta „těch argumentů“ vychází z poznatků antropologie a částečně anatomie člověka a jsou některé dané a neměnné fyzické znaky, které jsou typické pro ženy nebo pro muže. Osobně by mě zajímalo,kterak lze argumenty v článku jednoduše vyvrátit „na základě medicíny/posilování/tenisu“. Neuvedla jste ani jeden. Pokud by sestry Williamsovy dlouhodobě užívaly steroidy (při posilování za účelem růstu svalové hmoty,protože takové pracky žádná žena ani každodenním posilováním prostě nezíská), které by dílem byly zodpovědné za jejich „mužný“ vzhled,byly by okamžitě diskvalifikovány za doping. Výše uvedené informace jsou minimálně k zamyšlení a pokud si budete ověřovat fakta, třeba zrovna ta vědecká, budete zřejmě překvapená tím,že mluví spíše ve prospěch této teorie než proti ní. Hledání, ověřování a analyzování informací zabere dost času, ale to se Vás zřejmě netýká. „Největší nevědomostí je odmítnout něco, o čem nic nevíte.“ – H. Jackson Brown

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-08-08 10:37:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte som to pre nedostatok času neprečítal, len som si vždy myslel, že Serena a Venus boli pôvodne ženy a takto ich upravili a nadopovali mužskými hormónmi. Prostě Američania chceli mať svojho neporazitelného športovca tak vytvorili Serenu (a Venus) Williams. Na kyborga Serenu žiadna Ruska nemá. Ale ani Serena neni neporazitelná, raz ju porazila nejaká aziatka skrížená s černoškou (ale pekná normálně vyzerajúca, tak snáď to nebol tiež chlap, na meno si nespomeniem) a nasra.á Serena tam robila scény, tak je vidieť čo je to za človeka, nevie brať prehru športovo.

Ikona diskutujiciho quack 2020-08-08 11:26:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oblbovat lidi umí, to se musí nechat. 🙂 Zajímalo by mě, jak provedli celé její těhotenství?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-08 20:23:49
Ikona diskutujiciho
sipka

photoshop, plastovej pupek pod tričko a dítě koupíš, v africe jich je plno

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-08-08 12:24:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako rozbor hutný…. ale sorry, jejich pohyby po kurtu a nejen po kurtu jsou výrazně ženské. Ale kdo ví?
Připomenu Jarmilu Kratochvílovou, tu když jsem poprvé viděl, tak jsem si taky myslel, že je to napůl chlap…. a ona to je ženská. Jen ji holt genetika a sport vytvarovali….. Jo a zrochu mne zaráží, že nikde není , že třeba slavný kuželkář je bývalá žena…??? 😉 zdravím!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-08 20:21:36
Ikona diskutujiciho
sipka

pošli jméno o koho jde, když najdu, přeložím

Ikona diskutujiciho adri 2020-08-09 05:58:18
Ikona diskutujiciho
sipka

ty ta kratochvílová je taky chlap ne? … koukám že má svaly jak chlap, široký krk, ohryzek … rovný pas

Ikona diskutujiciho Jana 2020-08-09 15:56:53
Ikona diskutujiciho
sipka

A taka Caster Semenya vyzera uplne ako muz a tak sa v podstate aj prezentuje (na fotkach s manzelkou je oblecena ako muz), napriek tomu je povazovana za zenu a je popredna bezkyna.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-08-08 20:40:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš kuželkáre jméno? To byl žert. Slyšíme jen z kluka holka a ne obráceně…. nebo mi něco uteklo? 🙃

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-08 21:31:19
Ikona diskutujiciho
sipka

obráceně to bývá taky… ale ti z toho nemají výhody ve sportu

Ikona diskutujiciho Tinka 2020-08-09 10:54:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejvíc matou ty její stehna a ten silikonovej zadek. Jinak proč tady už po několikáté čtu, že černošky většinou mají rysy jako chlapi? Jako asi se může stát, ale rozhodně to není pravidlo. Např. Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Letitia Wright, Iman, Waris Dirie… mi nepřijdou jako chlapi. A to sem dávám jména těch hodně černých, žádná míšenina. Všechny černé ženy rozhodně nejsou tak šeredné jako tady Serena. 😀 😀

Ikona diskutujiciho Robin 2020-08-09 12:19:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pohyby po kurtu vyloženě ženské? Vždyť zrovna nedávno tady byl test, jak poznat ty přeoperované individua…..a jednou z rad, jak je poznat bylo právě to, že je prozradí až moc ženské chování, takže to, že mají typicky ženské pohyby na kurtu pro mě fakt nic neznamená.

Já myslím, že i spousta Američanů si už podvědomě řekla/uvědomila, že Serena bude asi přeoperovaný chlap, ale Američani jsou příliš hrdí na svojí slavnou světovou „vítězku“, než aby si to skutečně přiznali i vědomě a nahlas.

Bylo by zajímavé, kdyby vznikla nějaká petice diváků i hráčů tenisu, aby byla Serena otestována určitými metodami, jestli je skutečně žena. Nikdo se neodváží (protože většina zná/tuší pravdu), aby nebyl obviněn z nějaké té XX..fóbie a nenávisti a bla bla…plus těch žalob, kolik by padlo…do toho nikdo nikdy nepůjde.

A pamatuji si na údajný skandál o tom, že Ruska jménem myslím Maria Sharapova údajně brala doping….a k tomu pak alternativní média dávaly hezký obrázek, kde Serena má pracky jako chlap, který v posilovně i spí….a Ruska Maria Sharapova krásné štíhlé nohy, ženské tělo, ale jasně, že na „paní“ nedotknutelnou si nikdo nedovolí nic říct….fotka mluví za vše.

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a84GYRZ_700bwp.webp

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-09 19:44:49
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 stačí jeden genetický test a je po konspiracích. A já vsázím na chlapa na tisíc procent.

Ikona diskutujiciho Aguarus 2020-08-10 18:54:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vynikající analýza a zcela dostačujíci dúkazní materiál o tvrzeném. Je to tak jak uvádite.
Velké diky za Vaši práci a čas. P.S. čas tíká tiká a co ta Eugenika ???

Ikona diskutujiciho ginze 2020-08-11 09:28:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně teda nejvíc zajímavé přijdou ta jejich břicha…viděla jsem ženy, které mají hooodně vysportované a svalnaté břicho a celkově jsou namakané, takže mohou trochu připomínat chlapa, ale vždy měly vidět pas a tady je to prostě taková rovná linie.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-11 10:05:27
Ikona diskutujiciho
sipka

… taková rovná TYPICKY MUŽSKÁ linie. 🙂

Ikona diskutujiciho Emily 2020-08-13 09:38:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stejně mi jich je trochu líto. Představa, že do nich jejich otec poháněný dravým smýšlením americké kuktury založené na rovnici peníze = sláva, moc a štěstí a pere do nich hormony hlava nehlava… K tomu roky dřiny a tréninků… ale kdyby šli s pravdou ven, stejně bych to ocenila více, protože by to přispělo k tomu, aby si ti LGBT zaslepenci uvědomili, co je a co není fér.

Ikona diskutujiciho David 2020-09-10 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fakt dobrý! Ale pod názorným obrázkem proporcí ženských ramen chybí ten s mužskými:

https://i.imgur.com/ICmJ3hY.png

Ano, ten co v druhém článku o Michelle Obamové je! Doplňte ho laskavě, ať je to úplné. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-10 21:38:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek je překlad videa. Nejsou tam samozřejmě všechny záběry, které jsou ve videu ukázané, od toho jsou průběžně naznačeny časy aby čtenář věděl o co go.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek