Duše mého syna mě kontaktovala mnoho let dopředu

27.12.2020 v Paranormální jevy 15

Podle vzpomínek lidí, kteří si pamatují dobu před svou inkarnací, si vybíráme své rodiče, kterým se narodíme. Je ale možné, aby duše věděla mnoho let dopředu, komu se chce narodit? Vypadá to, že ano. Následující zážitek je volný překlad zkušenosti, která se stala mladé ženě jménem Elise z Ameriky.Když byla Elise malá, stávala se jí pravidelně velice podivná věc. Když se uprostřed noci probudila ze spánku a podívala se kolem sebe, skoro vždycky viděla nějakého malého chlapce, jak stojí u jejích nohou na konci postele. Vždy to jeden a ten samý chlapec.
Dělo se to po mnoho let a chlapec nikdy neřekl ani slovo, pouze tam stál a díval se na ni. Elise se o tom snažila mluvit s jejími rodiči, ale ti jí nevěřili. Zkusila se svěřit svým přátelům a ani ti ji nepochopili, říkali jí, že se asi zbláznila.

Když bylo Elise 13 let, vídala pořád tohoto malého chlapce, ale v té době na ni začal mluvit. Jeho první věta, když se jako třináctiletá zase probudila uprostřed noci a uviděla ho, byla: ,,Nemůžu se dočkat, až budu zase s tebou.“
Elise to vyděsilo a zkoušela se ho ptát: ,,Proč jsi v mém pokoji? Co myslíš tím, až budeme zase spolu?“
Chlapec na to řekl: ,,Zase budeme spolu.“

A takhle to šlo celé roky pořád dál. Chlapec vždycky říkal to samé: ,,Nemůžu se dočkat, až budu zase s tebou,“ nebo: ,,Zase budeme spolu.“
Zdá se to jako scéna z nějakého hororu. Elise netušila o co se jedná, nikdo jí to nevěřil a nevěděla co s tím má dělat. Nevěděla kdo to je, ale věděla, že je to duch člověka. Že je to lidská bytost. Viděla toho chlapce totiž velmi přesně, detailně a realisticky.

Pubertální Elise nejenomže chlapce vídala u své postele skoro každou noc, ale navíc o něm začala mít sny. A v těchto snech se chlapec choval stejně, jako když ho potkávala u své postele. Pořád říkal to samé: ,,Nemůžu se dočkat, až budu zase s tebou,“ nebo: ,,Zase budeme spolu.“

Když bylo Elise 20 let, seznámila se se svým budoucím manželem a také budoucím otcem jejích dvou dětí. Dnes dospělá Elise má syna a dceru. Zvláštní bylo, že v den kdy svého budoucího manžela poznala, rázem se jí přestal zjevovat ten záhadný chlapec a přestaly i ty podivné sny.
Stala se z něj pouze vzpomínka. Elise věděla, že se jí to dělo, pamatovala si jak se o tom snažila mluvit se svou rodinou a přáteli, ale příliš to už neřešila, protože byla dospělá a měla úplně jiné záležitosti k řešení. Objevovala svět, chodila na rande a záhadný chlapec prostě přestat chodit na noční návštěvy.

O několik let později měla Elise svého prvního syna, který dostal jméno Eathan. Všechno bylo normální do té doby, než Eathan dosáhl věku šesti let.
Tehdy, když si Elise uvědomila o co jde, se jí skoro zastavilo srdce. Protože jí došlo, že její Eathan je přesně ten chlapec, kterého vídala u postele. Byl to přesně on!

Když bylo Eathanovi 9 let, Elise ho chodívala večer uspávat. Lehávala si vedle něj na postel a čekala, než usne. Malý Eathan občas mluvil ze spaní. Nebyl to úplně spánek, ale byla to ta chvíle, kdy člověk ještě nespí, ale už je v tom změněném stavu vědomí, kdy vnímá jenom tak napůl.
Eathan pronesl větu, na kterou Elise do konce života nezapomene: ,,Vzpomínáš si, jak jsem tě chodíval navštěvovat ve spánku, mami?“

Elise byla v šoku. Uvědomovala si, že to je opravdu vzácné požehnání, ale zároveň to pro ni bylo i docela strašidelné.
Elise hned v tu chvíli vstala a šla to říct svému manželovi: ,,Pamatuješ si, jak jsem ti vyprávěla o malém chlapci, který mě v noci chodíval navštěvovat během spánku? – No, jsem si naprosto jistá tím, že to byl Eathan!“
Manžel si myslel, že Elise přeskočilo. ,,Co tím myslíš, že tě Eathan chodil v noci navštěvovat?“ Nechápal to.
Ale Elise si tím je absolutně jistá.

Na příběhu je zajímavý fakt, že jsou mezi námi lidé, kteří si pamatují dobu před svou inkarnací, někteří si dokonce pamatují, jak si v nebi vybrali své budoucí rodiče, nebo specificky svou mámu.
Žeby to Eathan věděl hodně dopředu a prostě se nemohl dočkat? Nebo má Elise s Eathanem speciální vztah a dohodli se už předem, že stráví život spolu jako rodina? Může být Eathan duše z její rodové linie, která se do ní chtěla znovu vrátit? To se asi nikdy nedozvíme, ale ať už byli domluvení jakkoliv, nakonec jsou spolu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-27 01:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je hrozně hezké! 🙂 já mám od čtrnácti sen, že jednou budu mít dceru jménem Riley. Nevím proč Riley, prostě Riley 🙈 pokud bych teda někdy nějaké děti měla… já vím, že to není české jméno, ale prostě to tak mám, no.

Ikona diskutujiciho Milan 2020-12-27 11:21:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano, chci se zeptat, ten článek byl hrozný, nebo hezký?

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-12-27 13:04:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Týýý brďo, když jsem začala číst Nirvany komentář, tak jsem se jí chtěla na to samé zeptat. A najednou vidím, že Milan se optal za mne…..to je ale rychlost. Jen co pomyslím, tak je splněno, mazec…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-27 14:50:53
Ikona diskutujiciho
sipka

no, byl prostě hodně hezký:D my doma používáme „hrozně hezký“ místo „hodně hodně hezký“ 😀

Ikona diskutujiciho claudie 2020-12-27 12:28:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky když čtu takový článek, jen mě to zahřeje u srdce. Že je to tak jak cítím že to je. Neznám nikoho s kým bych si o tomto dokázala popovídat, než se svou sestrou. Máme úplně stejné pocity ohledně toho, jak cítíme duchovno. Když četla Svítání, zářila štěstím, knížka vyjadřovala její pocity a odpovídala jí na otázky, na které už odpovědi znala, jen si je potřebovala připomenout. Obě jsme dost vnímavé a hodně se nás dotýká cizí bolest. Obě jsme se shodly taky na tom, že už se do tohoto světa nechceme podruhé narodit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-27 13:01:08
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho J 2021-01-16 11:42:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jen když slyším slovo rodiče, tak mě vstavaj chlupy. Pro mě naprostá nesvoboda, kontola, přehnaná starolistivost, strachy…Ble. Sem ráda, že mam dětství z krku a už ho nechci zažít nikdy víc. Jinak s tím jménem je to zajímavé. Jedna paní mi vykládala z ruky a říká, myslím že vy jste Jituška… Nevím co tím jako myslela, neptala jsem se… A tet sem byla u jedné psycholožky a ona se na mě tak zadívala a říká taky – vy ste Jituška. Tak co to? To jako že sem si asi vybrala to jméno Jitka nebo co to znamená? Původně máti chtěla prý Marušku ale rozmyslela si to.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-12-27 12:45:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nirvano,třeba se vdáš do Ameriky. Psala jsi přece,že máš tu zemi ráda,že cítíš,že tam skutečně patříš,a že ráda mluvíš anglicky. Možná proto to jméno riley 🙂.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-12 10:29:10
Ikona diskutujiciho
sipka

nojo, kdoví. i když já jsem si za poslední půl rok dokázala vcelku vybudovat lásku k vlasti, tak uvidíme 🙂 jinak mám už roky v hlavě i jména Leo, Tiffany a Joe. tahle jména mi fakt z hlavy nejdou. by mě zajímalo, jestli kdybych měla děti, tak by to k nim šlo… jestli jednou půjde, tak řeknu, že to byl osud 😀

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-15 22:11:25
Ikona diskutujiciho
sipka

anebo… teď jsem přemýšlela o tomhle článku a napadlo mě jméno Mája. no, není hezké? Mája:) a je to i české.

sice nevím, koho to tu zajímá, ale vděčím za ten nápad tomuhle článku, tak to sem musím napsat 😀

Ikona diskutujiciho Klara 2020-12-27 14:32:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že čas, ako ho vnímame my tu na Zemi, je len našou predstavou. „Mnoho let dopredu“ pravdepodobne v iných sférach vnímania vôbec neexistuje. Ide len o body v priestore.
Inak moja vlastná skúsenosť je, že deti sa ozvú matke krátko pred otehotnením. V niektorých prípadoch už matka vie aj meno.

Ikona diskutujiciho no_mind 2020-12-27 20:53:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spomienky z pred tejto inkarnácie? Tak s tými sa mi asi za posledné 2 roky roztrhlo vrece. Článok je pravdivý, mamy si snažíme vybrať podľa sympatie z toho čo je ponúknuté na výber, a je k tomu aj nejaký pokec k uľahčeniu rozhodovania (ten je k dispozícií u všetkých dôležitých rozhodnutí od hora nadol). Mne sa zdá, že k výberu boli asi 3. Inak myslím, že toto je jedným z posledných krokov pred inkarnáciou do virtualizovaného hrubohmotného sveta, no a potom ešte úplne nakoniec k obývaniu konkrétneho “vehiklu” potrebujete nejaké schválenie, password či kľúč od operátorov asi. Osobný aniel-sprievodca je povinný upozorniť vás na všetky neduhy a zlé vlastnosti daného tela, a potom (ak ste tak neskúsený a ste tu prvý krát či naivne idealistický že si neviete uvedomiť o čo skutočne ide alebo máte obavu, že konkrétnu mamu už mať nebudeťe, ste moc hrr a na inkarnácií trváte, že to i tak nejak prejde) rieši nejakú diplomaciu a donesie výsledok.
No a potom ešte nemáte nadávať, že je váš život na p… sorry za mrzuté zakončenie, ale je toho viac než čo som napísal, teda hlavne mnoho vecí ešte predtým – o generátore osudov (pokiaľ idete na osud) a tak.

Ikona diskutujiciho cessy 2021-01-12 00:22:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám podobnú skúsenosť s mojou dcérou, ale nie až takù dlhodobú. Mne sa moja dcéra ukázala prvýkrát cca 17 rokov dozadu, teraz ma 2 roky. Chodila za naším psom, hrávala sa s ním, trávila s nami veľa času! Chcela som jej dať meno Eva, po mamke, ale keď som bola asi v treťom mesiaci, vybrala si meno Anna! Aj teraz veľa komunikujeme mimozmyslovo. Je to skvelé, lebo ešte nerozpráva, takže som aspoň v obraze, ak má nejaky problém.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-01-12 10:27:25
Ikona diskutujiciho
sipka

… v příštím životě chci taky tak dobré rodiče, prosim 😀

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-25 11:02:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmm…nooo….aaaaa….ííííí….no, já jaksi….pamatuju si jeden zážitek když jsem ještě nabyla přímo na tomto světě….pamatuju si že někde v Praze jsme se loučili s pratetou a prastrýčkem. V tu dobu ještě o mne mamka s tátou ještě ani neuvažovali…nedávno jsme si procházeli fotoalba, tak jsem si na to vzpoměla ( né že by to byl výplod fantazie, ale pamatuju si že sem o tom jako malá neustále vyprávěla), no a díky tomu fotoalbu sem dostala i odpověď kde to vlastně bylo….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek