Duše opouštějící umírající tělo byla zachycena na kameru

29.11.2021 v Paranormální jevy 11

Jak asi vypadá duše, když odchází z těla? Na tuto otázku vám odpoví následující video, které přesně takový jev zachycuje. Nahrávka byla pořízena 24. února 2018 v Anglii.Na začátku vidíme lůžko s člověkem, který se připravuje na odchod do jiné dimenze, vedle něj sedí přítel, který mu zpívá.
Přesně v čase 2:00 vidíme malý orb, který pomalu vyletí zespoda na straně lůžka, směrem nahoru. Naproti zdi pak jde dobře vidět, jak se v určité výšce náhle někam přemístí. Pravděpodobně přešel světelným portálem.

Na druhém záběru vidíme letící duši opakovaně. Poprvé přesně v čase 3:06, poté 3:20 a potřetí 3:44

Letící lidská duše má při pohybu tvar světelné koule (orb). Říká se, že někdy může být duše při pohybu v novém prostředí zmatená. Aby se jí usnadnil přechod do jiné dimenze, otevírají se v okamžiku smrti okna v ložnici, aby duše mohla snadněji odejít. Astrální svět totiž většinou kopíruje podobu fyzického, to znamená, že když necháte otevřená okna fyzicky, bývají otevřená i na astrální úrovni, ale není to zcela spolehlivé pravidlo.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-11-29 11:32:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je ABSOLUTNÍ PECKA článek!

Ikona diskutujiciho jindriska 2021-11-30 09:30:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju, alusko…..

Ikona diskutujiciho Šárka 2021-12-01 21:17:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký večer, hledala jsem něco jiného , ale narazila na tento hezký článek. Mohu potvrdit… maminka zemřela a toho
večera nahoře u mě v bytě v pokoji nad pokojem kde zemřela maminka, se rozzářilo krásné světlo … začala zářit krásná
malá jiskřička, která se rozzářila do nádherného pokoj zalévajícího světla a to se pravidelně opakovalo ještě tak měsíc,
i když mě připadalo , že to trvalo déle.. bylo to krásné, uklidňující a zřejmě to mělo znamenat .. přestaň se trápit.. nevím, ale bylo to krásné…. byl rok 2017.. krásný večer všem

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-01 21:53:59
Ikona diskutujiciho
sipka

To musel být nádherný zážitek 🙂

Ikona diskutujiciho Šárka 2021-12-04 19:27:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

.. byl to krásný zážitek Aluško to ano, tyto duchovní zážitky patří mezi krásné .Také vzpomínám na pořad kanál Mystery .. skupina lidí natáčela na kameru orby v přírodě, bylo to také zajímavé, nu a kamarádka vlastně tento rok na Krétě také natočila na telefon orbíky.. 🙂 toto je opravdu hezké

Ikona diskutujiciho Vap 2021-12-08 14:18:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video jsem už někdy viděl.Ale obávám se, že skepticky myslící lidi to nepřesvědčí.Svedou to na prach a nebo na pavouka, co leze po kameře.Mě fascinuje, jak skepticky myslící lidi naprosto bez důkazů mají hned jasno (dokaž, že to byl pavouk či prach!!).Od nich nelze čekat ani neutrální zdrženlivost.Sám ve svém bytě na IR přísvit kameře tyhle úkazy vidím, bílo-šedé koule sviští prostorem sem a tam, prach se nikdy nepohybuje takle rychle.Podle mé domněnky je obecně skepticismus POKRYTECKÁ propaganda (možná i s vazbami na bůhvíkoho), otázka, zda oni vůbec sami věří tomu, co říkají? Nebo taky hlasy v šumu na nahrávkách jsou podle nich sluchový klam.Zajímalo by mě, zda vůbec zkoušeli si s těma nahrávkama hrát a upravovat šum (asi ne).Pak by přišli na to, že hlasy tam skutečně jsou i když se trochu liší od lidských.Jenže obávám se, že takový skeptik si raději bude hrát na hluchou bábu (syndrom betonu v uších), než aby něco uznal.To jsou přesně oni a jejich skeptický despotismus.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-08 17:19:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud je někdo primitiv, nebo má díky systému z mozku vymydlenou kostku, tak mu nic nepomůže. Jakékoli ,,důkazy“ předkládat je absolutně zbytečné. Buď k tomu ten člověk uzrál, nebo neuzrál a nemá smysl mu cokoliv tlačit.

Ikona diskutujiciho Jana 2021-12-09 16:41:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, mala som obdobie, kedy som sa snažila pozrieť sa na veci aj očami skeptika, ale skôr mi to uškodilo, jednoducho nie som skeptik v tom zmysle, že by som neustále hľadala za každú cenu „racionálne“ vysvetlenie pre upokojenie mojej mysle a strachu z neznámeho. To vysvetlenie je ale takisto vždy len subjektívne, pretože áno, teoreticky by sa napr. video v tomto článku dalo umelo vytvoriť, ale keď sa pozriem na vlastné skúsenosti, viem, že to existuje, napr. orby existujú, stačí urobiť fotku s bleskom v noci a je to tam. A vtedy vysvetlenie, že ten orb s charakteristickou kresbou je len prach považujem práve za to iracionálne, pretože tak prach podľa mňa jednoducho nevyzerá 🙂 alebo keď pred smrťou človeka padne obraz, rozbije sa tanier symbolizujúci daného človeka.. Veď také zážitky sú v každej rodine a máme ich my i skeptici, len oni radšej o tom nehovoria 🙂 nemám ani dôvod neveriť ľuďom, keď hovoria o nadprirodzených zážitkoch či dokonca, že videli UFO a napr. to videli dvaja a okrem nich to nevie absolútne nik iný než ja, mne jedinej to jeden z nich povedal a nikomu inému, lebo vraj nechcú byť za bláznov. Takže kam vedie zbytočný skepticizmus a uzatváranie sa pred čímkoľvek nadprirodzeným? To podľa mňa nie je progres, ale regres, preto môžeme byť radi za naše otvorené nastavenie myslí, skeptici prichádzajú o veľa, ale chápem, že nie každý je na také vnímanie pripravený.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-09 17:02:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Být skeptik nemusí nutně znamenat být v každé situaci racionální, znamená to mít svou hlavu a nesežrat všechno jenom protože se to někde píše a někdo to tak říká. Zpochybňovat všechny a všechno, zejména pokud je to hlas mainstreamu.

Mudr judr pudr, co ničemu nevěří, co neměli napsané v učebnici, jsou největší slepci a zaslepení věříci, to není zdravý skepticismus.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-09 17:30:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale toto sa naozaj dá vysvetliť dvoma spôsobmi teda že to môže byť prach, alebo že to môže byť duša. Bol som v takých podzemných bunkroch z druhej svetovej, kde je tma a vo svetle baterky z kamery telefónu som tam videl plno prachu, ktorý lietal docela rýchlo aj keď tam bolo bezvetrie a menil smer akoby bol živý. Tak sa obávam že človeka ktorý už niekde bol a niečo prachu videl či už očami alebo na videách a fotkach, to nepresvedčí. Kiežby bolo predložené niečo viac dôkaznejšie.

Ikona diskutujiciho Šárka 2022-09-18 16:10:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… mohu potvrdit … toto je pravda.. zemřelá maminka , která opustila tento svět doma po dlouhém připoutání na lůžko,
tak ještě téhož dne co zemřela , tak nádherně její duše zářila, nejdříve malá jiskřička .. nebo koule zářící se pak rozzářila po celé mistnosti a to se opakovalo nějakou dobu.. bylo to krásné a proto vím , že smrti se bát nemusíme

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek