Elitní satanisté chodí na veřejnosti s monoklem | 1.díl: Co to znamená

9.6.2020 v Zprávy 12

Ačkoli nejde o oficiální organizaci, klub „Black Eye“ (klub Černého Oka, oka s fialovým monoklem) se týká rostoucího počtu politiků, celebrit, obchodních elit a hlav států, kteří se náhle a záhadně zranili a ukázali se na veřejnosti s monoklem na obličeji. Přestože několik z nich utrpělo toto zranění na pravém oku, většinou se vyskytuje vlevo. Tento monokl má děsivou symboliku a do tohoto klubu patří slavní a vlivní lidé, jako jsou George Bush, Kanye West, papež a mnoho, mnoho dalších.Co znamená současný a periodický výskyt celebrit s monokly? A proč tento jev neúměrně postihuje právě lidi se značnou mocí a vlivem? Tyto monokly se začaly objevovat až po roce 2000, předtím nejsou známy žádné podobné fotografie, které dnes uvidíte.

V klubu oka s monoklem existují dvě hlavní kategorie. Ti, kteří mají významná místa ve vládě, politice a pak ti, kteří působí v oblasti zábavy, filmů, hudby, Hollywoodu. Jsou mezi nimi i další členové z oblasti vědy, nebo armády? Určitě ano.

Fotografie celebrit s monokly jsou spojovány s rituálem tajné společnosti, který zahrnuje bití účastníka do hlavy, mimozemské únosy a „skalpování duše“, při kterém se mění jeho vědomí z lidského na mimozemské. (Více o ,,skalpování duše“ si povíme později.) Další teorie tvrdí, že se jedná o formu trestu, který se v tajných společnostech používá jako druh kontroly a udržování rovnováhy mezi tajnými společnostmi. Další teorie se přiklánějí k zavádění technologií pro prodloužení života nebo k přípravným operacím pro cestování mimo tělo.
Méně extrémní teorie tvrdí, že tento jev není ničím jiným, než způsob zábavního průmyslu, jak vydělávat na nedávném veřejném odhalení existence Iluminátů. Může se jednat pouze o mediální marketing. To by znamenalo, že zábavní průmysl používá okultní rituál k manipulaci lidí, aby je přiměl k určitému chování a způsobu myšlení. Konečný výsledek je stejný.
Skutečnost, že většina úspěšných popových a rapových umělců používá ve své prezentaci iluminátskou symboliku, otevřeně poukazuje na tento násilný rituál. Účastní se satanistického rituálu. Rituálu, který proniká do hierarchických úrovní zábavního průmyslu a zřejmě definuje úspěch!

Znamená to, že celebrita, politik nebo umělec, který se na veřejnosti objeví s monoklem na oku, který se velmi podezřele nikdo nesnaží zamalovat make-upem ani později na fotkách retušovat, tím otevřeně a záměrně dává najevo, že je Iluminát, že patří k satanistům a že se účastnil rituálního bití.

Nepřipadá vám divné, že zrovna celebrity posedlé mládím a krásou, které podstupují všelijaké procedury, chodí zmalované a přímo do smluv si diktují podmínky jak je má kdo zkrášlovat a upravovat, najednou přijdou i na slavnostní údálost s monoklem, který vůbec neskrývají a klidně se tak nechají fotit? – Je to záměr!

Jimmy Carter, 6. října 2019

Jimmy Carter nastoupil do klubu oka s monoklem ve věku 95 let, když se objevil na jevišti v Ryman Auditorium v Nashville TN, kvůli projektu Habitat for Humanity. Carter tvrdil, že doma spadl a tak si přivodil zranění, které vyžadovalo 14 stehů.

Bernie Sanders, březen 2019

Měl monokl a stehy. Tvrdil, že se bouchl ve sprše o skleněné dveře.

George Bush, leden 2002

Oficiální vysvětlení znělo: Dávil se preclíkem, omdlel, spadl z pohovky a narazil na podlahu. Podle Dr. Abdula Giwy, pohotovostního lékaře v nemocnici St. Lutes = Rooseveltova nemocnice, se prezident pravděpodobně stal obětí „vazovagálního syndromu“, což je vzácná událost, při které je stimulován vagus nerv, který reguluje srdeční frekvenci a signál zpomaluje srdce. Oběti mohou omdlít.

Harry Reid, 2011

Oficiální vysvětlení: Uklouzl při běhu v dešti. Přitom si i vykloubil rameno.
V roce 2015 se mu to podařilo znova:

Pravé oko: monohočetné rány okolo oka, ztráta zraku, zlomená žebra, otřes mozku.
Oficiální vysvětlení bylo: Byl jsem doma. Cvičil jsem s gumou, jedna z nich praskla, odmrštila mě, bouchl jsem se o skříň a zranil si tak oko.

John Kerry, 2012

Údajně si při hraní hokeje zlomil nos a zranil oko.

Princ Andrew, červen 2017

Palác to odmítl jakkoliv komentovat.

John McCain, červenec 2017

Prý mu na klinice vyoperovali 5cm velkou krevní sraženinu.

Michael Nooman, únor 2015
Vymlouval se na operaci oka. To už bylo podruhé, co přišel se stejnou výmluvou.

Princ Filip, duben 2013
Palác přišel s vysvětlením, že se takhle už probudil… je to možné, vypadá jakoby spal v rakvi, možná s sebou házel a měl ji málo vypolstrovanou 😀
V únoru 2015 přišel s tímto:
To už se nikdo vysvětlit nesnažil.

Papež František, září 2017

Prý se bouchl do hlavy v papamobilu.

Papež Benedikt XVI., říjen 2017

Prý spadl.

Madonna, duben 1998 (nejvyšší satanistická velekněžka už to táhne dlouho)

Prý si hrála se svým dítětem, které ji takto praštilo. Ukažte mi mimino, co má takovou sílu.

Kanye West, duben 2014

Prý šel z nočního klubu, někomu se připletl do cesty a ten ho náhodou praštil.

Kelly Osbourne, srpen 2008

Údajně jí na hlavu spadla police s nádobím.

Robert Downey Jr., prosinec 2012

Žádné vysvětlení k tomu není.

Ryan Gosling, květen 2009

Vysvětlení: Prý je to jenom make-up. Podruhé se ukázal s dalším monoklem a výmluvou, že ho prý Harrison Ford praštil při natáčení filmu Blade Runner.

Richard Branson

Prý jel na kole a přepadl přes řídítka.

Lady Gaga, červen 2012

Prý se při představení praštila o tyč.

John Stamos, květen 2008

Prý nehoda při kickboxu.

Justin Bieber, leden 2011

Prý se popral.

Steve Buscemi, 2001

Prý rvačka v baru.

Reese Witherspoon, září 2011

Prý autonehoda.

Jamie Oliver, únor 2012

Prý doma spadl ze schodů.

 

Pokračování příště

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-09 01:40:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://i.dailymail.co.uk/i/newpix/2018/07/20/12/4E67D61300000578-5971319-Adam_Sandler_pictured_in_2011_previously_joked_his_black_eye_was-a-13_1532086496070.jpg

https://i.ibb.co/PZqjFR7/Screenshot-30ii.png

tohle je třeba bizár. jak ta teorie tak fakt, kolik celebrit jednu dobu fakt tyhle monokly mělo. jo a Ari G. to třeba neměla, ale…

https://i.ibb.co/9yxZpss/Screenshot-32.png

https://www.tabletmag.com/sections/news/articles/ariana-grande-credits-kabbalah-for-her-success

… její rozhodnutí, no.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-09 19:55:59
Ikona diskutujiciho
sipka

a o Arianě vím i to, že po tom, co měla první nájezdy na její kariéru, ze začátku, že s jejím bratrem byli vyloženě pozvaní na místo, kde se kabalisti srocovali – měli tam s někým od nich schůzku. chvíli na to ari prohlásila, že se vzdává křesťanské víry(a uvedla k tomu důvod, že je to prý proto, že je křesťanství „nebralo jejího bráchu takového, jaký je“ – je to gay jak poleno), sama to vyprávěla a já tehdy byla „u toho“ díky internetu… takže je mi to jasný, no.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-06-09 07:29:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U některých nemám vůbec žádný problém tomu uvěřit,ale u některých jo.Třeba Steve Buscemi se narodil v Brooklynu a má italsko-irskou krev,u něj bych se rvačce nedivila.Ale pokud by ten monokl byl ze září,tak by ho asi měl ze záchranných prací.12.9.2001se totiž jako bývalý hasič hlásil u svého bývalého sboru, a týden 12hodin denně pomáhal zachraňovat přeživší.Všechno dělal v anonymitě ven se to dostalo až za několik let.A zrovna u něj pochybuju,že by mu nějaký monokl dělal vrásky.Nebo Jamie Oliver,to jako proto,že je slavný kuchař? To by tam ale mohl být i Gordon Ramsey a dokonce i náš Zdenék Pohlreich.Jedna z diskutujících na tadescu dala do komentu odkaz na yt právě na tohle,a na tom videu byl i Putin.Vždyť je to úplně směšné,to by tam mohli být i Trump,J.F.K.jr.nebo lady Di. Někteří se prostě opravdu mohli poprat nebo mít nějakou nehodu.Myslím ale chlapy,ti by asi nějaký monokl moc neřešili.Já prostě nevím,ale udělat satanisty ze všech co mají monokl?

Ikona diskutujiciho Terka 2020-06-09 08:08:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U většiny těch starých chlapů to lze vysvětlit léky na ředění krve. Stačí se malinko klepnout a udělá se obrovská hnusná podlitina, o níž dotyčný často ani neví, kde si ji udělal. Moje babička takhle chodí párkrát do roka a fakt si myslím, že mezi krmením slepic a hledáním hub žádný satanistický rituály nedělá 😀 především Carterovo a Reedovo zranění vypadá naprosto typicky pro tenhle případ. U ostatních to tak jednoduché není, ale člověk prostě občas někde dostane po hubě (obzvlášť u Westa nebo Biebera mě to zas tak nepřekvapuje) nebo se bouchne. Taky jsem chodila po světě s rozraženou hlavou, protože mi na ni naprosto nepochopitelně spadnul hrnek, a nikdo mi nevěřil, že nejsem týraná žena😆

Ikona diskutujiciho Emily 2020-06-09 08:33:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak u prince Filipa bych se nedivila i té “teorii” s rakví :DDDd

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-09 19:48:20
Ikona diskutujiciho
sipka

😀

Ikona diskutujiciho Ivo 2020-06-09 21:26:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co přesně znamená že je velekněžka? Má nějakou speciální úlohu, narozdíl od ostatních celebrit co jsou v tomhle spolku?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-09 22:04:40
Ikona diskutujiciho
sipka

To znamená že ty ceremonie vede.

Ikona diskutujiciho severin 2020-06-16 07:18:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neskutečný tyjátr, příště by mohli přijít třeba s dírou po kulce. Samozřejmě v polstrované dřevěné posteli.

Ikona diskutujiciho dana sádovská 2020-06-23 12:09:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vôbec nechápem prečo je tam s tým čiernym okom Putin. Ako si to vysvetliť ? A hlavne ako potom veriť Q?

Ikona diskutujiciho izairi 2020-06-24 00:10:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Putin zcela určitě stojí na straně dobra,a Q je J.F.K.jr.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-24 08:50:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě je na straně dobra. ale nechápu kde čtenáři našli Putina, vůbec nevím o tom že by o něm v celé této sérii byla jediná zmínka, ani nevím že by někde byla jeho fotka… proč je o něm řeč? Co mi uteklo?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek