Elitní satanisté chodí na veřejnosti s monoklem | 3.díl: Vševidoucí oko Iluminátů

13.6.2020 v Zprávy 26

Má klub zbitého oka něco společného s vševidoucím okem Iluminátů? Britský časopis ID dekoruje každou ze svých obálek portrétem někoho, kdo si zakrývá oko. Tento dvouměsíčník je věnován módě, hudbě, umění a mládeži. O co se tím snaží? Je to jen zábava, móda a moderní kultura pro mládež?Co všechny ty ruce, zakrývající jedno oko, které najdeme všude v zábavním průmyslu?

Od módy k umění, hudbě, designu, oblečení, nebo podnikání.

Zakrytí jednoho oka infiltrovalo téměř každé odvětví marketingu na světě a cílem je vždy mladá generace.

Proč teď?
Důležitá otázka. Proč teď? Co se změnilo na konci 90. let, kdy nastala tahle záplava monoklů na očích slavných lidí ve spojení se vzestupem výskytu vševidoucího oka Iluminátů? Tohle jsme neměli v 80., 70. nebo 60. letech. Ne ne…. tohle je nový jev.

ODPOVĚĎ: INTERNET

Globální elita musela zintenzívnit svou časovou osu. Internet se od nich jednoduše odtrhnul a je moc nezávislý. Od roku 2017 se snaží vzít si zpátky moc cenzurou na velkých platformách jako je YouTube, Facebook, Twitter a Google. Čtyři primární platformy dnešního internetu.
Internet měl nahradit televizi, stejně jako televize kdysi nahradila rádio a rádio nahradilo noviny, noviny kdysi nahradily radnice. Všechny následné způsoby sdělování informací byly pod kontrolou elit, ale internet se jim už kontrolovat nedaří.

Zeptejte se jakéhokoli tvůrce obsahu YouTube na cenzuru. Pokud vyloženě nedělá kočičí videa nebo návody na vaření, povypráví vám o skrytém banování, mizení videí a demonetizaci.
Elita si zkrátka uvědomila, že nedokáže ovládat tok dat, ale může ovlivnit, jestli se ta data dostanou ven a kdo se k nim dostane. Tohle je právě probíhající válka o svobodu slova a svobodu tvorby.

Rupert Grint
Ano,  to je ten co hrál Rona v Harrym Potterovi.

Susan Sarandon (herečka)

Když byly plány elit odhaleny, už jim nebylo dovoleno pracovat tak perfektně skrytě ve stínech, takže Ilumináti jednoduše změnili taktiku. Začali otevřeně hlásat své náboženství a hází to do obličeje těm, kteří je odhalili. Vysmívají se tomu a přitom pokračují v maximální rychlosti podle svých plánů.

Královna Elizabeth se ukázala s podlitým okem několikrát

Kate Moss

Vzestup výskytu vševidoucího oka Iluminátů a očí s fialovým monoklem, které vídáme od poloviny 90. let, je jednoduše vědomé i podvědomé programování společnosti, které je znecitlivuje na to, co se chystá. Je to součást jejich černého rituálu, kterým zároveň čerpají energii, kterou pak využívají a používají pro své vlastní účely.

Tom Hanks
,,Nemám dovoleno mluvit.“ Vzadu za ním stojí Oprah.

Ariana Grande

Halle Berry

Některé celebrity si dokonce make-upem malují falešné monokly. Některé to přehánějí tak, že pak vypadají jako pandy. Dávají tím najevo, ke komu patří a kdo je jejich pán.

Lady Gaga nahoře, Taylor Momsem dole.

Ať už tyto zbité oči způsobuje cokoli, jedna věc je jistá: Neskrývají je, nýbrž se jimi vychloubají.

konec série

 

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Miluška 2020-06-13 11:34:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Aluško. Komentovat současné dění a odhalování ani nebudu. Je to prostě něco otřesného a těm, kteří se teprve „probouzí“, to v hlavě dělá určitě pořádný zmatek. Spíše se chci zeptat. Objevila jsem toto https://www.youtube.com/watch?v=0mGBQ45pK2U a protože Bred Pitt je taky ve videu s monoklem, začínám v tom mít zmatek. Totéž Putin. O Putinovi se hovoří zde: https://www.youtube.com/watch?v=onfSUzkNTtw . O něm intuitivně cítím, že k nim nepatří. Naopak, že se snaží s Trumpem to „bláto“ čistit. Nevím už kde hledat a ráda bych porozuměla. Pomůžete mi? Děkuji za odpověď a za všechno, co pro lidi děláte.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-13 13:03:02
Ikona diskutujiciho
sipka

horní video – je přepis článku, byl i na aluška.org
jediný způsob jak můžeš mluvit o podsvětí je být členem (i bývalým) toho podsvětí. logicky

Ikona diskutujiciho Monika 2020-06-19 11:07:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som ešte Voloďu s monoklom nevidela a to ho sledujem nonstop.Pošlite mi to video poprosim na moj email.Dakujem.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-06-13 14:46:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

cože… to vůbec nevim, že ari měla taky monokla:o boha, au:o

Ikona diskutujiciho romča 2020-06-15 00:07:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Či už monokla má alebo nemá – všetci sú to zapredanci … tiež mi chvíľu trvalo kým som to vstrebala

Ikona diskutujiciho ginze 2020-06-13 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jako je to velmi zajímavé…nepřijde mi to moc jako náhoda, já jsem třeba v životě nikdy nic takového na obličeji neměla a u těch celebrit to má pomalu každý. To mi netvrdte, že furt všichni padaj ze schodů a perou se 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-13 18:48:51
Ikona diskutujiciho
sipka

a zrovna na voko…

Ikona diskutujiciho aneta 2020-06-14 03:11:09
Ikona diskutujiciho
sipka

celebrity berou hodně drog, takže si myslim, že nemají problém upadnout nebo se pobít 😁

Ikona diskutujiciho hajc 2020-06-13 23:25:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ma to logiku i v tom, že aby se člověk dostal do klubu a byl sele-brita tak musí děla to co ostatní, takže všichni co jsou v kurzu a na výsluní v tom logicky jedou

Ikona diskutujiciho Klaita 2020-06-14 22:57:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Monokli mají právě z toho ze berou Andromechron to je droga z tyranich a umucenych děti ..můžete si to přečíst vše na stránce Tabasco.org.dozvíte se o tomto víc ..ale alusku mám rada též dost zajímavé a pěkné pravdivé věci

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-15 08:31:19
Ikona diskutujiciho
sipka

nebo je to polopatě tady:
https://aluska.org/adrenochrom-elitni-fontana-vecneho-mladi-vyschla-satanistum-z-hollywoodu-nastaly-krusne-casy/

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-06-18 09:33:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

NEJDE MI DO HLAVY PUTIN!

Ikona diskutujiciho izairi 2020-06-18 21:32:21
Ikona diskutujiciho
sipka

jarko,snad bys nevěřila,že v tom Putin jede? Teď mi přijdeš jako bys vůbec nechodila na tadesco a nečetla tomášova okénka.Víš přece že ten odpad DS a jejich poskoci se pořád snaží Putina a Trumpa nějak shodit,a co může být lehčí než fotka přidaná tam kam nepatří?Víš že tomáš píše,že to všechno bude ještě dost těžké,ale jdeme k vítězství.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-19 08:29:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to jenom otázka…. klid. Všichni nemusí číst stejný weby. Já taky nevím co se tam píše.

Ikona diskutujiciho Evik 2020-06-18 09:34:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Putin je taky členem?? Já myslela, že spolupracuje s Q….??

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-18 09:41:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Z čistě logického hlediska, Putin jejich členem být nemůže. Protože historicky i aktuálně působí Rusko jako zcela protichůdná síla proti těmto švábům. Navzdory pomluvám a manipulacím v podplacených masmédiích.

Ikona diskutujiciho Vít Henok 2020-06-18 17:08:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

😎💌
Adrenochrom je nyní passé a elixír mládí jim došel, budou stárnout rychle. Zbývá jim několik měsíců života. Putinové jsou čtyři. Jen jeden je pravý.

Ikona diskutujiciho Lucka 2020-06-19 23:57:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,

asi trochu odbočím, ale když jsem si prohlížela ty fotky s monokly, skočila mi do hlavy myšlenka: „Ježkovy oči, jak vlastně vzniklo líčení u žen (myslím oči)? Proč a kdy se ženy začaly líčit? Proč zrovna barvy modřiny (od filaové, modré, přes zelenou…)? Může to mít nějakou souvislost jako propaganda příslušnosti? Kdo se v historii začal líčit? Třeba by se to dalo vypátrat…a třeba je moje úvaha blbost, ale svět je tak převrácený, že věřím, že je možné vlastně cokoliv…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-20 08:01:30
Ikona diskutujiciho
sipka

oficiálně se tvrdí, že to přišlo z egypta, ale jak na to přišli v egyptě…. ?

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-06-20 12:20:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem k tomu líčení už dříve našla poznámku v Knize Henochově. Když synové nebes (tak jsou nazývání v ní později padlí andělé) spatřili lidské dcery, líbily se jim a navštěvovali je. Jsou tam vyjmenováni jejich vůdci. A každý z těchto padlých andělů lidstvo něčemu vyučoval – mimo jiné Azazel se tam píše, žel učil lidi dělat meče“, nože a štíty“ a drátěné košile a obeznámil je s věcmi, jež k tomu patří i s jejich opracováváním, s náramky a ozdobami, používáním antimonu a líčením obočí, s nejvzácnějšími a nejvybranějšími drahokamy všech barevných odstínů atd.

Ikona diskutujiciho ema 2020-06-21 16:21:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Miluška- taky mám v tom hokej, na seznamu Epsteina byl i Michael Jackson, mezi satanisty byl na seznamu i JF Kennedy, st.,tady u „černého oka“ je i mladý Justin Bieber- který se jim postavil- za cenu potracení přítelkyně a rozchodu, takže i já v tom mám guláš….:-)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-21 16:29:38
Ikona diskutujiciho
sipka

to že vystoupíš nesmaže tvá provinění, asi proto jsou na seznamu dál

Ikona diskutujiciho 😎 2020-06-21 18:52:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Padlí andělé dnes odpadli. To, že byli na planetě Zemi již v prehistorických dobách, je právě způsobeno, tím, že mučili živé. Padlý anděl je vlastně již mrtvý, který jede na zápor.

Ikona diskutujiciho Vera 2020-06-22 01:13:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Je možné, že za ten monokl může lobotomie. Pokud se jim zaprodají, tak podstoupí určité „vymazání“ vzpomínek, možná i emocí. Ti, co jim dříve odolávali, nakonec podlehli. Ono, máte na výběr, uvadá vám kariéra, sláva, jsou tu mladší, atraktivnější.. Vám se stýská po luxusu a slávě. Oni vám nabídnou repeté v nové podobě, s jednou jedinou podmínkou.. Že zaprodáte svoji duši a budete propagovat ty jejich temnoty a symboliku, na kterou jednoho dne „dojedou.“ Když zlo ví, že přichází jeho konec, tak kolem sebe nejvíc kope. A dokáže to dvěma způsobama: 1) pořádně pekelně vás potrápí, předvede vám věci, aby ve vás vyvolali negativní pocity typu strach nebo vztek (viz to co se teď děje všude po světě), za 2) předvede vám dobro, pokřivené dobro, prostě vás oklame. Na vás je zůstat klidný a zároveň bystrý a vědomý.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-06-22 07:55:11
Ikona diskutujiciho
sipka

lobotomie to být nemůže, protože ta by z nich nadělala salát se žgryndou u brady

Ikona diskutujiciho Vít Henok 2020-06-24 23:19:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nyní přestává týrání dětí a drahý adrenochrom není k mání. Proto všichni, kteří žili z tohoto záporu zmizí tak, jak se budou rozpadat jejich přestárlá těla. Například herec B. Pitt je starý již tisíce let. Údajný film Troja není filmem. Je to skutečnost stará mnoho století. Tyto záznamy jsou vyňaty z hmoty v místech událostí. Je to starý hologram a Hollywood má technologie k tomu, aby ty události mohl přečíst. Podobně jiné události jsou v kinech.

Henok

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek