Elixír mládí z rajčat

14.1.2016 v Zdravověda 12

Milí čtenáři,

nabízím vám výborný návod, který řeší většinu onemocnění a omlazuje organismus. Já znám vit.C ve spojení s jinou látkou, ale rajčata jsou lépe dostupná a funguje to oboje v podstatě stejně. Léčí to i rakovinu.

V níže přiloženém odkazu je video, kde jsou podrobnosti o výrobě a účincích tohoto elixíru:

Podle návodu pana Jana Hromady z Opavy jsme v redakci WM magazínu vyrobili přípravek, který nazval Elixír mládí. Svůj preparát nazval elixírem mládí, a není se co divit. Díky němu a vitamínu C si totiž sám vyléčil plotýnky, spravil všechny zuby, zlikvidoval alergie, definitivně skoncoval s chřipkou! A navíc se zdá, že Jan Hromada místo stárnutí mládne. Zmizely mu například všechny vrásky na čele!

video: http://www.faktax.tv/index.php?page=vfile&file_id=98

Následuje ofocený článek ze zmíněného časopisu, kde je celá věc podrobně rozepsaná:


Komentáře

Ikona diskutujiciho sycho 2016-01-14 07:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmmmm, nekde jsem cetl, ze tovarne vyrobene "Cecko" nema ty ucinky, jako prirodni (v ovoci, zelenine atd.).

Ikona diskutujiciho Alice 2016-01-14 08:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to mě hodně zaujalo. Už jsem objednala kyselinu askorbovou a těším se, že vyzkouším:-) Na internetu se sežene 1 kg za cca 160 Kč, což je vynikající. V poslední době mě začaly trápit zuby, brnění nohou atd., tak jsem zvědavá, jak kůra zapůsobí. Akorát pořádně nevím kolik prášku do  jednoho nápoje připraveného třeba z půl kg rajčat použít. Pan Hromada v návodu píše 2 až 20 g denně. Znamená to tedy, že mohu jednu várku rajčat smíchat rovnou s 20 g kyseliny askorbové a popíjet celý den? Děkuji.

Ikona diskutujiciho theofil 2016-01-14 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mila aluska never vsem plkum co si kdo vymsli, verim tomu ze to asi nebude nic spatneho, ale elxir mladi, ktery leci rakovinu, to me prijde jako blbost…jestli chces neco jako exilir mladi najdi si neco o innate, uz nejakou dobu o tom informuje kryon ve svych chanelincich

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-14 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Kdyby sis přečetl článek, tak hned v předmluvě píšu, že tento elixír ZNÁM, akorát tam nedáváme rajčata. Já si už občas opravdu připadám jako ve speciální škole.

Ikona diskutujiciho Jana 2016-01-14 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našla som jedno video, stojí za pozretie..

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-14 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rajčata sú fajn. Ale každý plod, ktorý zasiahne nôž, /čiže i ten v mixéri/ stráca svoj život. Už vôbec od začiatku to je kec, lebo plod zaliaty vriacou vodou je mrtvý. Leda že by to bolo niečo ako zemiak…

Ikona diskutujiciho senti 2016-01-14 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady to mate ve formatu pdf

Ikona diskutujiciho Robert 2016-01-14 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je platné jíst zdravě když se děvčata nechávají očkovat http://dobajedu.cz/autorske-clanky/vakciny-cervarix-a-gardasil-sterilizace-mladych-zen/

Ikona diskutujiciho Alue 2016-01-14 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  To jsi špatně pochopila, léčivá látka je vitamín C.  O Bovisy vůbec nejde… Proto tento elixír existuje v několika variantách. Druhá surovina zesiluje účinky. O tyhle cukrbliky jestli kousat nebo krájet tam vůbec nejde, to jsou v tomto případě absolutně nepodstatné blbosti. Apropos, nikdy jsem si nevšimla, že by se s mým jídlem něco stalo, když projde struhadlem.

Ikona diskutujiciho BE 2016-01-14 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ty si si nevšimla . No nemohla si, veď bovisy merať nevieš.  Aspoň popremýšľaj o mojej poznámke o slabosti a sile jedinca.   To isté jednému pomôže a druhému uškodí.

Ikona diskutujiciho Sasanka 2016-01-18 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento elixír znám a mám zkušenosti.Naučil mě ho používat bratr asi před dvěma lety.Nedělala jsem si záznam,tak si nepamatuji úplně vše,na co už pomohl,ale 100% pomáhá rozehnat nachlazení,když se podchytí v úplném začátku(při prvním škrábání v krku).To dávkování vit.C je tam uvedeno záměrně v rozmezí 2 až 20g denně,protože každý organismus je jiný a každý si musí přijít sám na to,co mu vyhovuje.To,že jste dávku překročili,poznáte jednoduše:o)hezky vás to prožene.Céčko je výborné,používáme ho denně preventivně celá rodina(i samotné bez rajčat),navíc v této formě je bez zbytečných chemických pojiv a značně ekonomičtější.

Ikona diskutujiciho Alice 2016-01-21 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, můžeš prosím poradit, začala jsem si dělat ten rajčatový elixír s maximem doporučené dávky kyseliny askorbové kvůli zdravotním problémům, ale je tak kyselý až mi lezou oči z důlků:-) Tak jsem si do toho nápoje přidala med. Neovlivní med, prosím, účinky elixíru? Moc děkuji.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek