Energetická očista ponořením nohou do slané vody

26.5.2019 v Návody 10

Cítíte, že se potřebujete energeticky očistit, zharmonizovat, ale zrovna u sebe nemáte žádnou vhodnou pomůcku, nebo nemůžete jít ven ke stromu, či chodit bosky po trávě? V tom případě sáhněte po kyblíku se slanou vodou. Tento postup můžete provádět z pohodlí domova za jakéhokoliv počasí.

Duchové (démoni, ďáblové, destruktivní energie atd.) ovlivňují lidi a způsobují jim úzkost prostřednictvím své jemnohmotné temné energie. Snad každý člověk je v různé míře ovlivněn nějakými duchy. Výsledkem toho je hromadění destruktivní energie v jeho organismu. Temná energie může spouštět řadu problémů, jako je deprese, nejasné zastřené myšlení nebo selhání orgánů, které vedou k dalším obtížím, jako je závislost, finanční problémy, nebo bolesti na hrudi.
Léčení slanou vodou je jednoduchý, ale účinný duchovní prostředek, který působí proti škodlivé neviditelné temné energii a odvádí ji pryč z našeho organismu.Léčba slanou vodou by měla být prováděna tehdy, když se objeví tyto příznaky:

  1. Letargie
  2. Zpomalené reakce
  3. Neschopnost myslet jasně, nesoustředěnost
  4. Nadměrné splašené myšlenky, zejména pokud mají nepříjemný obsah
  5. Hněv, deprese, sebevražedné myšlenky, nebo jiné extrémní emoce
  6. Stres, napětí
  7. Jakákoliv forma fyzické nemoci
  8. Nespavost

Když zažíváme některý z výše uvedených příznaků, jsme v oslabeném stavu buď fyzicky, nebo emocionálně, nebo duchovně. Duchové nás napadají nejčastěji právě v tomto oslabeném stavu, posilují ještě více temné energie v našem biopoli a ve větším rozsahu rozjíždí další symptomy. Pokaždé, když se nacházíme v oslabeném stavu (zejména na duchovní úrovni), jsme více otevřeni útoku, protože v tomto stavu duchové (démoni, ďáblové, destruktivní energie atd.) nemusí vynakládat moc úsilí,  aby nás začali ovlivňovat.

V případech nouze, pokud nemáte po ruce nic silnějšího a je vám opravdu hodně zle, může být postup se slanou vodou opakován 2-3krát denně v 2-3hodinových intervalech pro výraznější výsledky.

Jdeme na to
Potřebujeme velký kyblík (vaničku, lavór), do kterého se vejdou obě naše nohy.
Vodou naplníme kyblík asi do poloviny, tak abychom byli ponoření po kotníky, když do něho dáme nohy.
Sůl je nejlepší použít himálajskou, nebo mořskou. V případě nouze použijte obyčejnou rafinovanou sůl, ale neměla by být jodidovaná, protože to sníží efektivitu návodu o 30%. Do (z poloviny naplněného ) kbelíku dejte nejméně 2 polévkové lžíce soli, ideálně více.
Nachystejte si ručník.

Před ponořením nohou nejdříve poproste konstruktivní sílu Vesmíru, aby z vás odstranila veškerou destruktivní energii, aby vás zbavila všech destruktivních duchů. Proste konstruktivní sílu vesmíru, aby vám seslala strážné anděly a aby vás chránila a pomáhala vám na vaší cestě. Abyste byli konstruktivní, vitální a harmonické bytosti.
Modlitba je důležitá složka postupu, která rapidně zvyšuje jeho účinnost. Modlitbu můžete pojmout svými slovy, vyvarujte se však všech slov s předponou ,,ne“ a vyhněte se náboženskému slovníku jako je bůh, nebo amen. (podrobněji toto téma vysvětluji ve své knize Anděl strážný)

Poté se posaďte do křesla a dejte nohy do kbelíku, nebo si do něj stoupněte. Udržujte vzdálenost mezi chodidly minimálně 2-3 cm, tak aby se vaše nohy nedotýkaly. Tímto způsobem ze svého organismu vypudíte více destruktivní energie.

Nechte nohy ve slané vodě pouze 10 – 15 minut 
Nepřekračujte limit 15 minut, protože temná energie, která se dostala do vody, může znovu ovlivnit váš organismus. Po čtvrhodině je potřeba vodu vylít, nebo vyměnit, nepoužívejte ji déle.

Zatímco jsou vaše nohy ponořeny, meditujte, zabývejte se konstruktivními myšlenkami. Můžete pokračovat s modlitbou ke Konstruktivní síle Vesmíru, nebo si představovat světlo, které přichází z nebe, ozařuje vás, vstupuje do vás a postupně z vás vymývá veškerou černou energii, která se přes nohy uvolní do vody. Tato vizualizace také rapidně zvýší efektivitu návodu.

Po uplynutí 10-15 minut poděkujte konstruktivní síle Vesmíru za očistu, za ochranu a vodu z kbelíku vylijte do toalety. Kbelík nezapomeňte na závěr vymýt čistou vodou, aby v něm nezůstávaly zbytky slané vody, která by ještě udržovala destruktivní data, kterých jste se zbavili.

Jak to funguje
Modlitba ke konstruktivní síle Vesmíru o ochranu a očistu, uvolní destruktivní energie ve vašem biopoli, zatímco slaná voda má schopnost absorbovat destruktivní energii. Vizualizací silně napomůžete k tomu, aby se temná energie lépe a rychleji přesunula z organismu směrem dolů a vyšla ven přes chodidla.

Mezi 1. – 5. minutou se temná energie posouvá odshora dolů, od hlavy do pasu a uvolňují se napojení duchů na lidské biopole.
Mezi 6. – 10. minutou uvolněná destruktivní energie jakoby ,,stéká“ po povrchu kůže, posouvá se přes kolena do kotníků a tehdy nejčastěji přicházejí zvláštní pocity v nohách jako je teplo, brnění, napětí, ztráta citlivosti atd.
Mezi 11. – 15. minutou přichází pocity svěžesti a odlehčení jak na těle, tak na duchu.

Když jde temná energie ven z organismu, může to vyvolávat různé příznaky, jako je například zívání, říhání, pocit znecitlivění nohou, teplo v uších a očích, brnění, slyšení šumů, hlazení na kůži, lechtání, napětí, tlak na hlavě nebo tam kde zrovna dochází k uvolnění destrukce, atd. To je znamení, že temná energie vychází ven.

Někdy se stane, že se voda zabarví, nebo získává divný zápach, nebo se výrazně ohřeje. To je způsobeno kontaktem s temnými frekvencemi unikajícími z těla. Pokud se vám to stane, potom voda absorbovala opravdu hodně destruktivní energie. Buď můžete postup opakovat, nebo použijte silnější pomůcku/postup.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho hanka 2019-05-26 09:06:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za návod! Jak to funguje v moři, taky má schopnost vytáhnout z člověka destrukci? Plavání nebo i oblíbené chození po pláži s nohama ve vodě?
Odhadla bych že ano, moře je pro lidi velice konstruktivní, jednak očistný mořský vzduch a jednak i voda. Lidi se tam cítí lépe, polevují různé bolesti i psychické napětí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-26 09:40:07
Ikona diskutujiciho
sipka

určitě to je ten efekt, domácí kýbl bude taková simulace přírody 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2019-05-26 12:10:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to dává smysl, děkuji:)

Ikona diskutujiciho Iri 2019-05-27 10:24:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energetická očista ponořením nohou do slané vody
Aluško, jaká má být teplota vody v kyblíku? Může být horká? Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-27 11:35:29
Ikona diskutujiciho
sipka

studená

Ikona diskutujiciho Jana 2019-06-03 08:34:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý deň Aluška, chcem sa len opýtať, či môžem na tento účel použiť aj soľ z Mŕtveho mora.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-06-03 09:57:22
Ikona diskutujiciho
sipka

rozhodně ano

Ikona diskutujiciho Jana 2019-06-04 13:08:20
Ikona diskutujiciho
sipka

ďakujem za odpoveď a pochválim Vám aj stránky – veľmi pekný web 🙂

Ikona diskutujiciho Lenka J. 2019-06-14 21:58:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Začíná mi byt jasný, proč tohle intuitivně dělám od malička kdykoli přijdu unavená nebo v nepohode z venku, dík

Ikona diskutujiciho renata369 2019-09-10 18:34:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ja este doplnim, ze som pocula, ze nepozerat do tej vody ani pri vylievani, inak sa moze destrukcia pohladom nasat znova. vanu alebo umyvadlo vraj treba splachnut potom.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek