Energetický svět supermarketů: Víte, co na vás číhá?

26.1.2019 v Energie 46
Stálí čtenáři si jistě pamatují, že supermarkety byly mnohokrát vmíněny jako jedno z velmi rizikových míst pro nabalení astrálních (energetických) parazitů. Proč zrovna supermarkety? – Riziková jsou prakticky všechna místa, kde za velmi krátký čas projde velmi mnoho lidí. Otisky jejich energií na místě zůstávají a vzniká tak perfektní živná půda pro destruktivní entity, které se zde rády zdržují. K tématu se mi podařilo najít dokonce článek se zkušeností jasnovidce, který jsem pro vás předělala do češtiny.
Člověk vidící za hranici běžného popisuje své dobrodružné zážitky z návštěvy nákupního střediska:
Nad posuvnými dveřmi visela podstata (bytost) podobná medúze. Její chapadla, svinutá do pletence, se spouštěla dolů a dotýkala se hlav příchozích lidí. Bytost se snažila dotknout každého vcházejícího člověka.
V hale pod stropem zabírala všechen viditelný prostor tmavá pohybující se živá masa, která se „nalévala“ na každého člověka bez výjimky a napojila se na energetiku nad temenem hlavy. K některým lidem se jí připojit nedařilo a ti odcházeli svobodní od jejího energetického informačního vlivu. Evidentně něco hledala.

Viděl jsem, jak se bytost začala zajímat o staršího muže v klasickém kabátě. Chapadla bytosti se náhle prodloužily, uchopily muže a energetickým pletencem ho probodly v oblasti čakry srdce. Muž se zapotácel a chytil se rukou v oblasti srdce. Bytost rychle vytáhla z hrudi oběti jasnou energetickou sraženinu, se kterou se zřejmě krmila a uvolnila chapadla.
Mě se podstata nedotkla, pouze zvlnila chapadla a hladce mě nechala projít, ale takových lidí bylo málo. Většina příchozích se měnila na loutky „přivázané“ za nitky k mase pod stropem.
rejnok
Na stěnách ve viskózním energetickém odpadu číhalo několik rejnoků. Víte, co jsou ,,raje“? Zacituji vám z „příručky cestovatele po jemnohmotném světě“: „Raje patří do čeledi astrálních parazitů. Lze se s nimi často setkat v energetice nemocného člověka. Raja se jakoby přilepí na záda a zezadu pronikne „ocasem“ do páteře. Lze je také vidět v oblasti pasu a pohlavních orgánech u žen. Raje se podobají vizuálně rejnokovi, nebo létajícímu netopýrovi. Mají vždy velmi dlouhý a tenký „ocas“, který proniká do důležitých energetických kanálů člověka. Raja způsobuje organické poruchy orgánů, systémů a vážné psychické poruchy.
Při komunikaci s člověkem „postiženým rejnokem“ je možné se infikovat a stejná bytost se může rozvíjet i ve vašem biopoli. Některé druhy rají mají schopnost kontrolovat nervovou soustavu člověka, proto se často využívají při voodoo. V tomto případě je raja menšího rozměru a přilepena k zadní části krku zespoda lebky a ocas míří do mozku. „
A takový „sladký“ pár seděl na stěně, a slídil v prostoru špičatými ocasy. Najednou jedna raja spadla na krk mladé dívce. Myslím, že dívka nosila nějaký ochranný prvek, protože raja se okamžitě od ní odtáhla a začala se horečně prohánět po místnosti. Pak náhle skočila na krk mamince tlačící před sebou kočárek s dítětem …
Tohle není zápletka z hororu, ale takto očima psychotronika vypadá obyčejný průměrný supermarket!
V některých supermarketech někdy čistí halu od energetických parazitů. Ale častěji psychotronik na plný úvazek, nebo objednaný, „trénuje“ astrální parazity tak, aby nutili člověka kupovat a kupovat .. Pro zvýšení odbytu platí i tvrdší metody. Psychotronik vytvoří speciální energoinformační konstrukci, která doslova rozbíjí lidskou mysl a dělá lidi náchylné k tomu, aby utráceli peníze, aby byli skuteční otroci nakupování.
Podělím se o dojmy ze známého hypermarketu M …
Tady to bylo vážně. Všude bylo mnoho konstrukcí pro zvyšování koupychtivosti lidí. Zdá se, že i reklamní vývěsní štít tohoto obchodu je zvláštním způsobem „zpracovaný“. V obchodě je ohromné ​​množství parazitických energií nekompromisně odsávajících a programujících zákazníky. Síla rozbíjející mysl lidí je velmi silná a je napájena z nějakého silného zdroje. Bránit se, je obtížné i profesionálnímu psychotronikovi. Vše je vytvořeno velmi profesionálně. Dostanete kartičku, která se nachází ve vašem energoinformačních poli a egregor z vás může odsávat i když se nacházíte daleko od obchodu.
Podle mých pocitů, síla pozvána za účelem zvýšení odbytu už dávno vyšla z kontroly lidí a funguje samostatně. Z profesionálního hlediska by mě zajímal osud zakladatele obchodu, protože už jsem měl dočinění s podobnou silou ..
do češtiny + úpravy: Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-26 03:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My včera byli v nákupním centru… :-( O to by ani nešlo, zajdu tam ráda, je to jednou – dvakrát za rok, tak co. Koupila jsem si nadšeně muffin, smoothie z fruitisima(miluju mango!) a všechno šlo ok, na někoho jsme tam čekali. Pak ten někdo přišel/můj biologický otec, občas se s ním prostě vidět musím/a prý jestli se jdeme najíst. Už v ten moment jsem věděla, že bude zle. Bylo mi vnuceno nezdravé jídlo a aby toho nebylo málo, s přítomností mého bio. otce jsem se začínala IHNED cítit bezdůvodně v depresi a smutná, jako to je vždy. A ráno mi bylo ošklivě špatně a zvracela jsem:/ což přetrvalo celý den, až teď je mi konečně líp(jéj! byla to fakt muka a doufám, že už se to nevrátí). Tak nevím, z čeho to bylo. Je fakt, že mám velice citlivý žaludek a zažívání, co nevezme jen tak nějaký shit. V restauracích proto většinou nejím, už vůbec ne fast foodech, protože mi to skoro vždy přivodí akorát velkou nevolnost a zvracení, bolesti břicha(vždy je mi úplně na umření:/). Jak to není moje strava, to, na co jsem zvyklá, je většinou zle – nebo od maminky, po jídle od ní mi nikdy zle nebylo. A je docela těžké to někdy vysvětlit okolí. Když nás pak můj biologický otec vezl domů, v autě jsem měla hrozné deprese, úplně jsem měla takové ty stavy "můj život stejně nemá smysl" – úplně bez důvodu. Smutek, vztek, beznaděj. Černé myšlení, v hlavě se mi přehrávaly ty nejhorší možné scénáře budoucnosti. Musel mě uklidňovat můj anděl. "Ať se děje cokoliv, úplně cokoliv, VŽDYCKY přemýšlej konstruktivně", řekl mi. To pomohlo. Dodal mi i nějakou tu konstruktivní energii, pak se to trochu zlepšilo. Toto se mi děje vždy, když je kolem můj biologický otec. Deprese, smutek, "nic nemá smysl" a nechce se to pustit, dokud není pryč – pak stejně trvá alespoň den – dva  se zase "uzdravit". Během chvilky ze mě jeho přítomnost udělá depresivní trosku, všimla jsem si toho už dřív. Nemám ho ráda. Jeho způsob mluvení, chování, je to tak arogantní, i když se snaží být milejší, pořád se ke člověku chová jak k blbci a furt hlavně radí, jako kdybych věděla úplné prd. grr. Navíc těžký ateista, materialista, realista. Pořád nosí čepici, mimochodem. Domnívá se, že všechny ženský jsou hloupý slepice, které chtějí jen peníze – já jeho peníze nikdy nechtěla, to on mi je vždy cpe(ano, jsem samozřejmě vždy vděčná, ale chápete- Já se s ním nebavím pro peníze!). Navíc spolu vůbec neumíme komunikovat. Ani on mě nemá rád, nikdy mě nechtěl. Musí to být silný energetický upír nebo nevím, že se mi vedle něj udělá vždy tak šeredně. Přitom maminka je tak konstruktivní, ani o tom neví, proč kdy byla s takovým … ?! No nic, radši stačí.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-26 03:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a… Když se cítím špatně, snažím se s tím bojovat. Nenechám se vysávat. Než bych si pustila smutnou hudbu, pustím si tohle: https://www.youtube.com/watch?v=hEH7KgQY380

Ikona diskutujiciho jirik 2019-01-26 06:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chudáci zaměstnanci. Mě osobně super a hyper markety nijak nepřitahují.

Ikona diskutujiciho Marionete 2019-01-26 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je jasné, že supermarkety jsou založené na manipulaci s lidmi. Obžvlášť s dětmi a starými lidmi. Nedivím se tvým pocitům.

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-01-26 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak proto jsem tak nemusel moc nakupování, moje máma mě pořád i proti mé vůli tahala na supermarkety, na obchod s textilem a bůh ví kam ještě a byla tam schopna trávit nakupováním i celé hodiny že už pomalu byl potřeba i druhý nákupní košík a přitom to byli i věci navíc které nebyli potřeba. Já už chtěl domů nebo aspoň pryč protože ten nával lidí mi z nějakého důvodu nedělal dobře a vyvolával ve mě pocity nudy a kroutil jsem hlavou jak je to sakra může ohromné nakupování a utrácení bavit. Sám supermarket rychle prolítnu, nakoupím jen to kvůli čemu jsem tam přišel dojdu ke kase zaplatím a jdu pryč. Abych cestou zkupoval celý supermarket i o něco kvůli čemu jsem tam nepřišel mě ani ve snu nenapadlo. Teď jak to tu čtu se vůbec nedivím že tam nějaké astralní breberky a parazité jsou, supermarketem projde hodně slabomyslných lidí s prázdnými životy hlavně důchodci kteří jsou nakupováním doslova posedlí a doteď 28 let jsem jen nad tím kroutil hlavou proč tomu tak je a jak tomu mohou podlehnout.

Ikona diskutujiciho Gréta 2019-01-26 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak teď už vím proč mě vždy zachvátila šílená migréna po návštěvě z obchodáku,celkově už nechodím na místa kde je strašně moc lidí,protože to byl vždy stejný scénář ,pořádná migréna.proto když už si chci koupit třeba něco na sebe tak volím internet,bylo by ale ,fajn kdyby jsem věděla jak se radši chránit proti těmto entitám

Ikona diskutujiciho Lída 2019-01-26 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni na nás můžou a my na ně ne? Takhle to Bůh chce?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-26 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  …. asi těžko, když je to převzaté z jiného zdroje, to by byla asi moc velká náhoda… jako možné to je, protože originál je z roku 2016, ale že by až tak, to by byla haluz.

Ikona diskutujiciho armag 2019-01-26 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: KDyž začneš přemýšlet nad tím, co ten bůh vlastně je, tak tě nepřekvapí, že dovolí dělat takové sviňárny.

Ikona diskutujiciho Theofil 2019-01-26 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proto je potreba rozzarit moc svetla v sobe, aby vse spalilo driv nez se vas to doktne ;-)

Ikona diskutujiciho zdeněk 2019-01-26 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To vysvětluje moje úzkosti a nevolnosti skoro v každém obchodě. Tak po 10ti až 15ti minutách max z téměř jakéhokoli obchodu musím odejít.

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-26 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je jedno, zda je to supermarket, hyper..

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-26 13:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Tak nejsem sama…

Ikona diskutujiciho fluttershine 2019-01-26 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak s obchody jsem nikdy žádný zvláštní problém neměla, zato mhd, to je teprve vyčerpávající záležitost. Nebo možná to obojí dohromady… Ačkoliv většinou jsem vyflusnutá po té cestě, tedy ještě předtím, než vejdu do obchodu, a po absolvování procesu tam se to obvykle nezhorší.

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-26 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jde o taková místa, tak za chvilku člověk nebude moct nikam, protože vibrace čechů jde rapidně dolů, co vnímám. Jsme oproti jiným zemím skutečtě dost pod průměrem, protože si lidi nechají s*át na hlavu a nechají se ponižovat. Pak ten bobek hold spadne zase jinam, když výjdou z dveří práce.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2019-01-26 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

9-armag- Jsi blb.Tvůj pseudonym vyzařuje tvé myšlení.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-26 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Prosím nepiš jiným diskutujícím že jsou blbci, mohlo by se to rychle zvrtnout do konfliktu ve chvíli kdy se začnou hájit.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-26 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: To zlo si tu vytvárame sami. Neviem čo s tým má mať Boh.

Ikona diskutujiciho armag 2019-01-26 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Není dobré se vyjadřovat k nickům, když nevíš co znamenají.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-26 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: "Žádnou myšlenku nelze schovat a každý čin je hodnocen." Mhm, jasně. Neměla bych přikládat polena do ohně, ale sorry jako, když žádný čin ani myšlenku nelze schovat, proč říkáš ostatním, že jsou blbci? To není správné a také to vyzařuje tvé myšlení. Každý má pro to, co dělá, nějaké důvody a motivy. I pro svou přezdívku v diskuzi na Alušce. Dokud ti tím neubližuje, tak proč má potřebu ho za to urážet? Aby ses cítil lépe a nadřazeně? Smutné. Bez urážky, ale líbí se mi, jak na "nás" mluvíš jako na blbce:D Všimni si, že toto Aluška nikdy nedělala, přitom ona je podle mě studnice úžasných vědomostí. Ono čím moudřejší, tím méně se povyšuje, že. Pokud to správně chápu, tak hudba a koníčky je podle tebe věnování se destrukci? Co?… ? "A je to už strašně dávno kdy jsme Bohy zavrhli a začali vše ničit.Dnes mluví jen s jedinci a nechává vše na lidech." Toto radši ani nebudu komentovat. Tak například tak velice vážené bytosti, jako jsou Konstruktivní Duchové Vesmíru, mluví především rádi s těmi, kteří jsou k nim slušní a vyzařují dobře(a nemají zbytečné, blbé dotazy). Lidé jsou si rovni, jen každý z nás se s z různých důvodů vydává různými směry a podle toho poté rezonujeme -> to znamená, že podle toho k nám také tíhnou příslušné bytosti. Ale rozhodně to není tak, že by někdo byl "speciální" a jen on mohl komunikovat. O to být konstruktivní se může snažit každý, jen CHTÍT. Každopádně pokud chceš do budoucna lidem něco dát a něco je naučit, něco jim vysvětlit, přestaň je urážet a přestaň se povyšovat. S takovou tě těžko bude chtít někdo poslouchat, nemyslíš? Čím víc vím, tím míň vím… Ty nejmoudřejší a nejuvědomělejší bytosti často najdeš v těch nejobyčejnějších lidičkách, nepoznáš to na nich, jen jsou milé a nikdy tě nijak neutlačují, ony totiž vědí. Tak kde vůbec, sakra, berou lidé pocit, že se mohou povyšovat.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-01-26 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V jednom supermarketu je na většině jeho poboček nějaké pole, které, přesně bych to popsala, "roztříští mysl". Se šungitovou čepicí jsem tam 2x vydržela přesně okolo 30 minut krásného nakupování se svěží myslí, bez stresu a přílišného ovlivňování. Ale po té půlhodině cca se to vždy začalo kazit.. (ale půl hodinka na nákup většinou stačí)

Ikona diskutujiciho Khira 2019-01-26 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento komentář nemusíš zveřejňovat, jen jsem chtěla poznamenat, že můj předchozí komentář je ve spamu, protože jsem tam hodila odkaz (tak nevím jestli je možné ho vylovit nebo je smazaný) a nebo jestli jsi ho nechtěla zveřejnit tak je to v pořádku a mlčim :D

Ikona diskutujiciho dasca 2019-01-26 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jeden čas sem trpěla fobii z obchodu,měla sem agorafobii..no bylo me zle jen pri vstupu do obchodu.ted vse v poho.musím brát leky na mou vnimavost,citlivost jinak bych nemohla asi normálně žít..měla sem fobii z uzavreneho prostoru :-?

Ikona diskutujiciho Ayeri 2019-01-26 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je klasický problém míst, kde se v krátké době vystřídá velké množství lidí – nákupáky, metro, frekventované ulice… Ještě aby se tam bytostem nelíbilo, když si můžou vybrat hostitelů, kolik chtějí. Dříve jsem taky chytla vždycky v nákupním centru "záchvat" a měla jsem potřebu si koupit všechno, co jsem viděla, hlavně protože mi bylo nakupování vzácný a příležitost si koupit módní hadry jsem měla jen občas. Vracela jsem se pak vyčerpaná. Postupem let, jak jsem dospěla, se to naštěstí změnilo. Přestala jsem řešit, co je in a začala nakupovat v sekáči, stala jsem se méně závislou na rodinným nakupování a mohla si koupit co a kdy jsem chtěla, takže mi to přestalo být vzácný a nakupování ztratilo to "kouzlo". Díky tomu jsem začala přemýšlet, jestli si něco koupím a jestli to opravdu chci a přestala být otrokem systému nakupujícím zbytečnosti. Od té doby mě nikde nic nesaje. Před stěhováním do Prahy jsem měla intuici koupit si nějaké ochranné prostředky a bez nich ani nevylejzám z domu. Takže jsem v tom městě i v obchodech úplně v pohodě. Jinak podobný bytosti člověk nejlépe odežene stálým konstruktivním myšlením a radostí. Takový pocity jim nechutnají. Takže když najednou začnu být v obchodě bez důvodu podrážděná, uvědomím si to, uklidním se a už na mě nešahaj 🙂

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-26 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho lenka f 2019-01-26 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já do supermarketů chodím hodně málo. Chodí tam manžel. O víkendu udělá vždycky větší nákup na týden, co mu napíšu a kdyby něco v týdnu došlo, tak se to koupí v malém obchodě. To už jsem taky zažila, že když už jsem někdy byla v supermarketu, že jsem vyšla unavenější a to tam nemuselo být ani kdoví kolik lidí. Ale jsou tam zase tyhle potvory. Ono stačí, aby se tam šlo před výplatami a bylo tam podstatně méně lidí než po výplatě. Taky nemám ráda velké shromáždění lidu a z toho důvodu už ani nechodím v létě každoročně u nás na zahájení lázeňské sezony. Ty fronty namačkaných lidí s dětmi na sobě, co chodí pomalým krokem v řadách uličkami na sebe k různým atrakcím a stánkům a do toho to vedro. Už fakt ne. To jsem radši u nás na zahradě. Dělat ve fabrice či marketu, to bych nedala z mnoha různých důvodů. Já jezdím ráno do práce autobusem a jezdí v něm ženské ze společnosti O2, a poslouchat každé ráno ty příběhy a jejich názory, to mám taky dost. Jak je tam stádní mentalita, tam bych nezapadla.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2019-01-26 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Ale Okamura, ten je čistý jako průzračná pramenitá voda.

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-01-26 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: pravda s tema hypersuper a hospodama….do hypersuper nerada chodim…nakup potravin udelam u nas v samosce drogerii a kosmetiku objednavam pres net i vetsinu obleceni …a ty hospody nebo restaurace necitim se tam dobře, tak pokud možno nechodim tam…max 1 nebo 2 za rok…jo a kdyz jsem v Brně, tak proběhnu Vaňkovou na nadro a kdyz prijedu domů, tak jsem rada, ale citim se moc unavená… hodně lidi na jednom prostoru mi energeticky nedela dobře…a to jsem kdysi Brno jako město mela rada…ted se tam necitim v bezpečí

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-26 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda že sa mi zopár krát stalo že som kúpil niečo čo som ani nechcel, došlo mi to hneď na to ako som to kúpil, to už bolo neskoro (raz som to skúsil hneď vrátiť ale nevzali to). Zrejme som bol zaslepený týmito parazitmi a nedomýšlal som.. Chcelo by to nejakú energetickú ochranu. Občas nosím atlantský prsten, je starý a neviem či funguje ale odteraz si ho budem brať do obchodov ale na toto kupovanie nechceného asi nepomáha. V prvom rade to asi chce používať mozog a veci premyslieť a nenechať sa ovládnuť ,,cudzími myslienkami".

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-26 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem jednou vyběhla do supermarketu rychle pro něco a u pokladny mi začlo být divně, sáhla jsem si na krk a došlo mi že jsem zapomněla krystal doma. Jiné místo mě tolik nevysává jako supermarket. Něco na tom opravdu je. Bez krystalu ani ránu, ani do MHD, ani do vlaku, prostě nikam. Ani silný křišťál v kapse mě tolik neochrání, krystal na krk je top, taky zejména proto že odstiňuje mobily a wifi. Dneska potkat člověka = potkat zapnutý mobil.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-27 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  mno tady je to tak, že co ,,spadne do spamu" spadne do moderovaných takže v tom není rozdíl.. spíš je problém že se asi koment vůbec neodeslal protože ho tady nevidím, nic jsem tu nemazala a ve smazaných nic není.

Ikona diskutujiciho Jan Jelínek 2019-01-27 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-27 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, přesně tak. Nakupování s důchodci je total odporné..Oni si myslí, že když jsou staří, jak jsou moudří a každý se z nich podělá…

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-01-27 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: To jasně jenom potvrzuje můj názor a jsem velice rád že nejsem sám kdo to vidí. Stačí i malý supermarket ve Velvarech sice to není takový extrém jako ve velkoměstech ale i tam pociťují slabý závan nepřijemné destruktivní energie a taky narazím na babky kteří se tam plížejí, překážejí a ještě jsou podrážděné co si to dovoluji je obcházet, protože si vynucují zdvořilosti apod.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-27 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Čo myslíš je niečo ako davová psychóza, áno to sa u ľudí zvykne prejavovať. No jeden chlapík Peter Socha raz tvrdil niečo že sú špeciálne cvičení astrálny paraziti ktorí sú nasadení na ovlivňování politikov, možno je blázon, neviem. Ale viem, že politici niekedy prezentujú názory s ktorými vnútorne celkom nesúhlasia. Jednu političku som trochu poznal a ako osoba verzus ako politička mala odlišné názory.

Ikona diskutujiciho anet 2019-01-27 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: přísná na prodavače?:D to mě zajímá

Ikona diskutujiciho ? 2019-01-28 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo a co s tim? Jak se proti tomu branit aniz bych nemusela prestat chodit do obchodaku? ?

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-28 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-29 00:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: "Babky kroužilky" :D :D a zde mám název:D super. to znám, to jsou takové ty babči které vždy v půl deváté jedou autobusem do města a povídají si o tom, co se včera všechno odehrálo v TV a co dnes nakoupí a pak šup v půl jedenácté busem zpátky. Klasika :D

Ikona diskutujiciho Jan Jelínek 2019-01-29 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jan Jelínek 2019-01-29 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Tauri 2019-01-29 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Khira 2019-01-29 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: To bude asi ono, mě to sice psalo, že je to ve spamu, ale asi nějaká chyba blogu zas

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-30 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Doporučuji krystal od Alušky :-) Je na toto dělaný, chrání tě částečně i před wifi zářením. Pokud si to třeba teď nemůžeš dovolit, doporučuji alespoň nosit na sobě sluníčkový symbol.

Ikona diskutujiciho Vašek 2019-08-08 19:25:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé. Nákupy pro naši domácnost mám na starost a já a musím říct, že mě celkem baví. Nakupuji v různých supermarketech a obvykle je celé prošmejdím, abych měl představu o tom, co tam mají, kdybych to později sháněl. nemám problém s tím, že bych kupoval zbytečnosti. Mám představu, co potřebuji a to naložím do košíku. Při šmejdění občas najdu věci, na které jsem zapomněl a vezmu je také.
Je ale pravda, že jako tennager jsem se rád procházel po Praze a prodíral se mezi lidmi. Dneska mi to leze na nervy a představa procházky po Václaváku je mi nepříjemná.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-09 00:41:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Vašek: No já taky nakupuju ráda, ale je to děsně vyčerpávající. Můžu strávit 2h ve fitku a takhle vyčerpaná a vysátá vůbec nejsem, však proč asi.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek