Expedice Apollo 20 údajně našla na Měsíci tělo mimozemské ženy. Dostala jméno Mona Lisa

4.4.2023 v Záhady 20

Jedna z nejkontroverznějších konspiračních teorií popisuje misi Apollo 20 a hodně divné věci, které údajně našla na odvrácené straně Měsíce. Z této mise se dochovaly znepokojivé záznamy vesmírné lodi a těla ženy, která zde byla nalezena. Je to jenom hoax, nebo na tom je něco pravdy?V roce 1972 NASA ukončila program Apollo. Oficiálním vysvětlením byly „rozpočtové škrty kvůli potřebě peněz jinde a ztráta zájmu veřejnosti“. Ne všichni však byli přesvědčeni o tom, že je to pravda.
Poslední misí na Měsíc a zpět byla mise Apollo 17. NASA však plánovala ještě tři další mise, Apollo 18, Apollo 19 a Apollo 20. Podle konspiračních teoretiků mise Apollo objevily na Měsíci starobylé umělé struktury a chtěly je prozkoumat bez vědomí veřejnosti.
Apollo 20 je považováno za jeden z nejkontroverznějších případů utajování UFO v historii. Mnozí zastánci konspiračních teorií nabyli přesvědčení, že vesmírný program tajně pokračoval a že Apolla 18 a 19 našla důkazy o mimozemské přítomnosti na Měsíci, ale Apollo 19 bylo ztraceno v důsledku katastrofické srážky.

Přestože se Apollo 20 rovněž potýkalo s problémy, podařilo se mu získat mimozemskou technologii a také humanoidní ženu ve stavu, který nelze úplně nazvat smrtí, ale ani nebyla živá.

Záběry mimozemšťanky, ze kterých mrazí
V roce 2007 bylo na YouTube zveřejněno několik videí od Williama Rutledge. William tvrdí, že byl jedním z astronautů Apolla 20 a že záběry pocházejí z této mise.
Na záběrech je UFO ve tvaru doutníku, které zaznamenali astronauti Apolla 20. Zrnitá videa byla zřejmě zachycena na 16mm film a ukazují vnitřek velitelského modulu Apolla 20 a také něco, co vypadá jako složitá architektura dávno opuštěného měsíčního města.
Zpočátku poskytl jen málo podrobností týkajících se kontroverzních videí, která ukazují dlouho opuštěné struktury na Měsíci a mimozemsky vypadající ženu uvnitř havarované obří kosmické lodi.

Zajímavé je, že youtubu tyto záběry kupodivu vadí a často je maže. Všimli si toho uživatelé, kteří tyto záběry vyhledávali. Původní url často mizí. Je na nich tedy opravdu něco, co elity nechtějí, abychom viděli? Pokud by to byl podvrh, proč taková cenzura?

Kontroverzní záběry z Expedice Apollo 20 a průzkum nalezeného těla mimozemšťanky:

Naštěstí se italskému badateli Lucovi Scantamburlovi podařilo Williama Rutledgeho kontaktovat a získat o něm více informací.

Na otázku, jak se dostal k NASA, Rutledge odpověděl:

„NASA mě nezaměstnala, ale USAF (U.S. Air Force, americké letectvo). Pracoval jsem na studiu zahraniční techniky, pouze ruské. Studoval jsem projekt N1, projekt letounu AJAX a MIG Foxbat 25. V té době jsem se věnoval projektu MIG. Měl jsem určité dovednosti pro používání počítačové navigace a byl jsem dobrovolníkem pro projekt MOL-Gemini.
USAF mě později povolalo, protože jsem byl vybrán pro Apollo 20. Byl jsem jedním z mála pilotů, kteří nevěřili v Boha (a to se od roku 1990 dost změnilo), ale v roce 1976 to bylo důležité kritérium. Neměl jsem status astronautů NASA. To, že jsem nevěřil v Boha, rozhodlo o tom, že s nimi pojedu. To je vše.“

Rutledge uvedl, že mise Apolla 14 prolétla nad jižní polární oblastí Měsíce a pozorovala četné opuštěné vesmírné lodě a města tvořená vysokými stavbami. Apollo 20 přistálo poblíž kráteru Delporte a jeho úkolem bylo prozkoumat mateřskou loď ve tvaru doutníku, která byla opuštěná 1,5 milionu let.

Podle Rutledgeho bylo Apollo 20 vypuštěno v roce 1976 a bylo výsledkem společné americko-sovětské spolupráce.

„Nevím jak, ale Sověti byli informováni o přítomnosti lodi na odvrácené straně měsíce. V červenci 1959 se na měsíci zřítila Luna 15, jižně od přídě této cizí lodi. Luna 15 byla sonda podobná Rangeru nebo Lunar Orbiteru.“

„Poskytli mapy, přesné mapy této oblasti. Rozhodovací centrum se nacházelo na Urale, ve městě Sverdlovsk. Šéfem programu byl profesor Valentin Alexejev, který se později stal prezidentem Uralské akademie věd.

„Leonov (Alexej Leonov, sovětský kosmonaut) byl vybrán především kvůli své popularitě ve vedoucím štábu komunistické strany a druhotně proto, že byl na Apollo-Sojuzu.“

Po úspěšném, ale ne zcela bezproblémovém startu zamířila posádka Apolla 20 ke svému cíli na odvrácené straně Měsíce, do malé oblasti v oblasti Delporte-Izsak, poblíž kráteru Ciolkovskij. Chtěli prozkoumat obrovský objekt, který spatřila mise Apollo 15. S údivem zjistili, že se jedná o obrovskou a starobylou mimozemskou loď, dlouhou asi 2,5 kilometru. Nedaleko od ní se nacházela další, menší loď a také něco, co vypadalo jako velmi staré město.

Dostalo název „Měsíční město“, označováno bylo jako Stanice 1, ale zdálo se, že je to vlastně vesmírný odpad, plný šrotu, zlatých součástek a jen jedna konstrukce se zdála být neporušená. Pojmenovali jsme ji Katedrála.

„Pořídili jsme záběry kusů kovu, každé části opatřené kaligrafií, vystavené slunci. Zdálo se, že město je stejně staré jako loď, ale je to velmi malé místo. Na videu z roveru se díky teleobjektivu zdají být artefakty větší.“

Jejich dalším cílem byla opuštěná vesmírná loď:
„Vstoupili jsme do velké vesmírné lodi, také do trojúhelníkové. Hlavní závěry průzkumu byly: byla to mateřská loď, velmi stará, která křižovala vesmír nejméně před miliardou let.
Uvnitř bylo mnoho známek biologie, staré zbytky vegetace v motorové části, zvláštní trojúhelníkové skály, které vypouštěly ‚slzy‘ žluté kapaliny se zvláštními vlastnostmi, a samozřejmě známky mimozemských tvorů.
Našli jsme pozůstatky malých těl (dlouhých 10,16 cm), která žila a umírala v síti skleněných trubic po celé lodi, ale hlavním objevem byla dvě humanoidní těla, z nichž jedno bylo neporušené.“

Byla připevněna k pilotnímu řízení vesmírné lodi, do jejího těla vedlo několik trubek a byla pokryta látkou podobnou vosku.

Neporušené humanoidní tělo bylo nazváno Mona Lisa a Rutledge ji popsal jako tělo ve stavu pozastavené animace, ani mrtvé, ani živé. Mimozemská žena byla přenesena zpět do lunárního modulu k předběžné prohlídce.

„Mona Lisa? Už si nepamatuji, kdo ji tak pojmenoval, Leonov nebo já – byla to neporušená EBE (mimozemská biologická entita). Humanoid, žena, 165 centimetrů vysoká. Genitalizovaná, vlasatá, na končetinách měla šest prstů.

Její předpokládaná funkce na lodi byla pravděpodobně pilot. Měla na prstech a očích připojené pilotní zařízení. Byla bez oblečení. Museli jsme přeříznout dva kabely, které měla připojené k nosu. Avšak neměla žádné nosní dírky. Leonov jí odstranil zařízení z očí.
Z úst, nosu, očí a některých částí těla jí vytryskly a pak hned zmrzly konkrementy krve, nebo jiné biologické tekutiny. Jiné části těla byly v neobvykle dobrém stavu, vlasy byly zachované a její kůže byla chráněna tenkou průhlednou vrstvou.

Jak jsme později oznámili řídícímu středisku mise, její stav se zdál být ne mrtvý, ne živý. Neměli jsme žádné lékařské vzdělání ani zkušenosti, ale s Leonovem jsme vymysleli test: Upevnili jsme na EBE naše biologické zařízení a telemetrie, kterou obdrželi medici z velení mise, byla pozitivní. (Telemetrie je technologie umožňující měření na dálku a dálkový přenos dat. )
Ale to už je jiný příběh. Některé části by se teď mohly zdát neuvěřitelné, a tak raději povyprávím celý příběh, až budou na internetu další videa.

Na lodi bylo nalezeno také tělo dalšího EBE, který podle všeho zemřel už dávno:
„Našli jsme i druhé tělo, bylo zničené, ale jeho hlavu jsme vzali na palubu. Barva jeho kůže byla modrošedá, pastelově modrá. Kůže měla nad očima nějaké zvláštní detaily a vpředu kolem hlavy vedl řemínek, který na sobě neměl žádný nápis.“

Rutledge se nezmínil o jejich návratu na Zemi, ani o tom, co se potom stalo s EBE, neboli Monou Lisou.

„Je na Zemi a není mrtvá.“ Řekl italskému badateli Scantamburlovi.
Na otázku, zda se neobává, že by jeho výroky mohly mít následky, Rutledge odpověděl: „Jsem informátor. Co mi teď může NASA nebo USAF udělat? Zablokování nebo žaloba na mě by byly uznáním pravdivosti mé výpovědi. Mohou leda prohlásit, že je to hoax a fikce“.

Jiné zdroje o této události tvrdí, že ve skutečnosti bylo z lodi vyzvednuto i celé druhé mužské tělo, ne pouze jeho hlava. Zajisté však již bylo mrtvé. Existuje podezření, že žena byla oživena a dodnes je držena někde v utajení. U muže byla pouze provedena pitva.

Williamu Rutledgeovi je 78 let a v současné době žije ve Rwandě. Vzhledem ke svému věku říká, že se již necítí být ohrožen slibem mlčenlivosti, k níž byl v době mise zavázán. Rovněž prohlásil, že není na NASA ani na nikom jiném, aby věci takového rozsahu utajoval před zbytkem světa.

Snahy o označení tohoto příběhu jako hoax a konspirační teorie samozřejmě proběhly, vesměs jsou například založeny na tom, že insiderem udaná jména jsou neexistující osoby, jenomže z jiných kauz víme, že velké firmy nechávají své zaměstnance mizet mazáním a propouštěním, aby se vyhnuly potížím a pak tvrdí, že u nich nikdo takový nikdy nepracoval. Nebo vyvracující materiály poukazují na to, že jsou některé záběry fotomontáže. Problém ale je, že z jiných kauz už víme, že NASA zpětně cenzuruje a upravuje vlastní snímky, které pak vydává za originály. Mnohá další vyvracující tvrzení jsou pouze nedoložitelné dohady a prohlášení bez důkazů, proto mi takový obsah nestál za zpracování. Dobrat se na internetu pravdy o této věci v podstatě nejde. Pokud vás však vyvrácení této teorie přesto zajímá, podívejte se na toto video (angličtina).

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho LenQa 2023-04-04 14:16:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vypadá to úžasně 🙂 mám chuť jet prozkoumat vesmír 😀 😀

Ikona diskutujiciho František 2023-04-04 14:17:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V poslední době super témata. Občas mám dojem že ufologie na českých alt.webech nějak vymizela a přitom jsou to tak zajímavé věci.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-04 14:44:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pradávni Indovia (možno i číňania alebo ľudia z predošlých matrixov – lebo asi nebudeme prvá vyspelá civilizácia a Američan asi nebol na Mesiaci prvý) vraj cestovali na Mesiac v primitívnych plavidlách zvaných Vimany. Kedysi bol Mesiac bližšie k Zemi takže to mali ľahšie. Tá vesmírna loď na Mesiaci asi bude made in India. Aj tá ,,mimozemšťanka“ vyzerá ako aziatka alebo tak niečo, praveká indoázijská kozmonautka. Že mala 6 prstov? Možno to tak kedysi niektorí ľudia mali a evolúciou sa to zmenilo. Takže asi nič mimozemského, zase len indiáni zo Zeme. Asi na Mesiaci vytvorili akúsi schránku, kde bol uložený muž a žena ktorí mali byť prípadne v budúcnosti prebudení podobne ako v tom filme Absurdistán.

Ikona diskutujiciho Dracena 2023-04-04 15:51:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fakt mě to přikovalo ke křeslu. Úžasný materiál a divím se že o tom čtu až teď.

Ikona diskutujiciho Karel 2023-04-04 18:12:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek je skvělej. Uvítal bych i něco dalšího na podobný téma. Zaujala mě ta hrčka co má na čele. Na co asi byla.

Ikona diskutujiciho Amigo 2023-04-04 18:37:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu článek je pecka. Parádní scifi. To musela být hrozná drbačka ho sestavit.

Ikona diskutujiciho Kikou 2023-04-04 18:38:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tomu věřím! Akorát chudák holka, jestli ji někde tady vězní…

Ikona diskutujiciho Karel 2023-04-04 18:52:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě se jim to nepodařilo. Jestli z ní začala utíkat tekutina tak ji odpojili neodborně a než dorazili na základnu tak už nemusela být v oživitelným stavu.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-04-04 20:26:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Boli američania na Mesiaci, alebo neboli? Existuje nemalý počet ľudí, ktorí sú presvedčení, že neboli a počty týchto ľudí rok od roku stúpa. Osobne si myslím, že vymývanie mozgov aj tých, ktorí si hovoria prebudení pokračuje závratným tempom. To, čo je isté, že ohľadom projektu Apollo bolo iniciovaných spústa krycích historiek aby pravda bola dokonale ukrytá. Takmer nikto nevie, čo tam američania v skutočnosti hľadali. Existuje pdf dokument Alternatíva 3, kde je možné sa to dozvedieť ak si človek odmyslí fantastické cesty na Mars a výstavbu základní na Mesiaci a Marse a ďaľsiu kopu nezmyslov. Obávali sa niečoho tak skutočného, že to dalo za vznik NASA a pozbieraniu vzoriek z Mesiaca človekom a nie automatizovanou sondou ako v prípade sovietov. Obava sa potvrdila.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-05 10:31:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto tvrdí mnoho zdrojů. Ale už Hitler měl sestrojená vlastní UFO, takže otázka je, nakolik je nemožné, aby lidé skutečně takovou cestu podnikli, i kdyby jen ve vnitřní zemi, pokud je vám sympatická teorie dutozemě. Teoreticky omezení není. Akorát to neproběhlo v bakelitových raketách, ale v jiných zařízeních, která jsou mnohem vyspělejší a schopnější takovou cestu uskutečnit. USA má vlastní UFO, schopná letět kamkoli, minimálně 40 let, pokud bychom jim dali hodně velkou rezervu na rozvoj, sestrojení a testování a předpokládali bychom, že to perfektně neovládali hned poté, co s šedými uzavřeli smlouvu.
Něco si někde přečíst a hned tomu nekriticky uvěřit, protože je to člověku sympatické, je hezká věc, ale určitě bychom se měli ptát dál a spojovat si A a B dohromady, protože pouhým opakováním nelze přijít na nic nového.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-04-05 12:09:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak by si niekto chcel spájať A + B dohromady, tak môžem odkázať na niečo čo hľadali na Mesiaci číňania.
https://www.unitedlife.sk/cinsky-rover-yutu-2-na-mesiaci-objavil-zahadne-sklenene-gule/
Tieto isté veci tam hľadali aj američania a tiež sovieti. Už v roku 1958 vedeli američania čo potrebujú na Mesiaci nájsť. Nešli tam len tak náhodou sa pozrieť. Vyzerá to tak, že pod tým prachom na Mesiaci je sklo, sklenené korálky (mikrotektity) veľkosti 0.1 až 1 mm. Křupalo im to pod nohami. Otázka pre hľadajúcich pravdu je tá, prečo je tam sklo a ako sa tam dostalo. Odkaz neposkytuje pravdivé vysvetlenie. Ak poznáte nejakých geológov nového paradigmatu, tak sa ich spýtajte. Títo ľudia to vedia. Mikrotektity sa našli aj na Zemi na mnohých lokalitách, dokoca aj na Slovensku.

Ikona diskutujiciho Radek 2023-04-05 11:00:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vubec nevim co si o tom myslet. Jsem presvedcen, ze na mesici americane nebyli, z duvodu Van Allenovych pasu Jenze pokud je zeme plocha a ma nad sebou poklop, tak to vypada, ze neexistujou Van Allenovy pasy. Cely je to pekna schizofrenie, protoze pokud nebyli na mesici z urcitych duvodu, nemohli objevit vesmirnou Monu Lisu

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-05 12:39:59
Ikona diskutujiciho
sipka

země nemůže být plochá.

Ikona diskutujiciho kešo 2023-04-05 12:03:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hovorí sa, že nám v niektorých filmoch a videohrách poodhalia skryté veci. Vo videohre Wolfenstein je ukázaná nacistická základna na Mesiaci.

https://www.youtube.com/watch?v=LyEqs4_qa44

Ikona diskutujiciho adria 2023-04-05 23:57:37
Ikona diskutujiciho
sipka

o tom byl i celý film, ale nevzpomenu si, jak se jmenuje

Ikona diskutujiciho Tom 2023-04-06 23:35:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Alita, bojový anděl? Žena z měsíce se celkem podobá hlavní postavě. Že by Cameron něco tušil?

Ikona diskutujiciho kešo 2023-04-07 11:38:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj vo filme Iron Sky to ukázali.

https://www.csfd.cz/film/247090-iron-sky/prehled/

Ikona diskutujiciho adria 2023-04-07 22:53:35
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, to je ten film, co jsem myslela …. 🙂

Ikona diskutujiciho Edbe 2023-04-06 00:14:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj názor k článku: Toto video je několik let staré a poprvé jsem ho viděla ve dvojdílném dokumentu Vetřelci na Měsíci, který šel nadabován v češtině na Prima ZOOM. Tehdy jsem ještě nevěděla to, co dnes, a jelikož se o exoprostor zajímám více jak 40 let, tak jsem to považovala za průlomový důkaz. Ovšem dneska už se na to dívám s velkou nedůvěrou a rozhodně nevěřím, že je to a) kosmická loď, kterou objevili na Měsíci, b) že ta žena by mohla být po cca miliardě let v tom stavu, jak uvádí Rutledge a za c) že ji jen tak mýrnyx týrnyx přenesli na palubu Apolla. To je prostě nesmysl. Jednak záběry z té lodi jasně ukazují nějakou postavu, jak tam fotí, a ta postava vůbec nemá skafandr a pohybuje se, jako by tam nebyl stav beztíže. Takže co, to tam dýchali kyslík?? Je to podvod jak Brno. Dneska už nevěřím, že vůbec kdy někdo byl v tzv. Vesmíru, a už vůbec ne na Měsíci ani nikde jinde na oběžné dráze. Van Allenovy pásy by všechno živé zabily, kdyby ovšem existovaly. Přikláním se k tomu, že NASA a vůbec celá tzv. „kosmonautika“ je jeden velký megapodvod na lidstvo, stejně jako jiné věci, např. existence virů, gravitace, Heliocentrický model Sluneční soustavy. Přikláním se k názoru ploché Země s kupolí, jak ji po tisíce let znázorňovaly všechny civilizace, které na Zemi kdy žily a jejichž kresby se zachovaly. Rovněž Bible, ačkoliv tu moc ráda nemám, vypovídá o tom, že Bůh stvořil Zemi tak, že oddělil vody nad nebesy od vod pod nebesy. Nikdy jsem to moc nechápala, ale v případě ploché Země s kupolí nad oblohou to dává smysl. A jako důkaz uvádím vynikajícího amerického badatele a letce admirála Byrda, který osobně dvakrát přeletěl Antarktidu (dokud to ještě šlo) a objevil tam něco, co stálo za takové utajení, že v r. 1959 vznikla tzv. Antarktická smlouva, kterou podepsaly všechny státy tehdejšího světa, přátelé i nepřátelé, a která oba póly stanovuje jako bezletovou zónu. Protože je docela dobře možné, že Země je mnohem, mnohem větší, než jak se dnes učíme. Je vícero důkazů, že se do Vesmíru nedá letět, ale vymyli nám mozky a spoléhají na hloupost a důvěřivost lidí, takže to, co jsme se učili ve škole, je pokládáno za nevyvratitelný narativ. Je možné, že tu loď objevili a možná i tu ženu, ale rozhodně ne na Měsíci, ale možná právě někde v Antarktidě nebo třeba za antarktickou ledovou bariérou. Všechno se vším souvisí a oni to mají dokonale promyšlené, protože na tom pracují už od potopení Titaniku v r. 1912 a možná ještě dříve. Mimochodem, antarktický výzkumník a cestovatel Scott, který v Antarktidě i zemřel, nafotil velmi zajímavé snímky, které kolují po internetu. Ukazují neprobádané končiny Antarktidy za ledovou bariérou nebo někde uvnitř ní, na kterých jsou megalitické stavby, podobné starověkým, podivné rostliny a zvířata, a dokonce i podivní humanoidní lidé. Doufejme, že se dočkáme, a pravda vyjde najevo. Žili jsme tisíce let v otroctví a máme právo vědět, kde žijeme, kdo jsme a jaká byla naše skutečná historie.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-04-06 13:14:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Vymývajú nám mozgy už pomerne dávno, najintenzívnejšie to začalo po r.1958. V súčasnosti si nikto nemôže byť istý, že to, čo číta je pravda. Umelá inteligencia vytvára kvatrilióny fake článkov, fotografií a videomateriálu. Jediná vec, ktorú je možné brať ešte vážne sú publikácie niektorých autorov, ktorí sa držia zásad vedeckého skúmania.
V tejto súvislosti doporučujem pozrieť dokumentárnu sériu: starodávne apokalypsy (je to možné stiahnuť zo známeho úložiska) https://www.netflix.com/sk-cs/title/81211003

Biblia uvádza termín „rozdelenia vôd od vôd“, ale rozumieť ako to bolo myslené tým, kto tú vetu zapísal nie je jednoduché. Neexistujú dva druhy vôd. Jedna nad a druhá pod. Vyzerá to tak, že to bolo nesprávne preložené z hebrejčiny.

Mojžiš v skutočnosti vôbec nenaznačoval vodu, ale niečo, čo je s vodou analogické. Veľmi blízkou analógiou k vode je informácia. Informácie sú spoločné pre všetku zjavnú hmotu vo vesmíre. Informácia vytvára hmotný svet, a preto má akúkoľvek naprogramovanú formu, ale sama o sebe nemá žiadnu formu. Z týchto dôvodov verím, že Mojžiš sa snažil opísať informácie a nie doslova vodu. Vesmír je tvorený z informácií, čo niektorí opisujú ako vesmír založený na holografickom princípe.

Ako funguje takýto vesmír je solídne rozpracované v multidimenziónalnej teórii reality (1977).
https://www.amazon.com/Theory-Multidimensional-Reality-Douglas-Vogt/dp/093080810X

Platón vo svojom diele Timaeus opísal niečo podobné ako pojem informácie. Tvrdí, že všetko tvorilo niečo, čo má všetky podoby. Je zrejmé, že tomu sám úplne nerozumel, ale aj tak sa to pokúsil vysvetliť. Opísal jedinečný a dokonalý vesmír vytvárajúci čas a predmety. Naznačil tiež, že programovanie preniká celým vesmírom.

Keďže nemal analógiu počítača, nemohol úplne pochopiť koncept, ktorý sa snažil opísať. Filozofi taoizmu sa tiež pokúšali opísať pojem informácie, ale všetko, čo dosiahli, bolo opísať jej atribúty. Je možné vidieť, že Platón to mal problém pochopiť a opísať, ale vedel, že to nie je v nebi ani v našej dimenzii. Bolo to pre neho niekde inde, rozumom pochopiteľné len ako myšlienka.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek