Fiona Johansson: Médium, které pomáhá řešit nevyřešitelné kriminální případy

9.4.2021 v Zprávy 0

Fionna Johansson by si nikdy nepomyslela, že její paranormální dary povedou k uplatňování práva a pomohou soukromým vyšetřovatelům a DA při řešení nejasných případů.
Fiona je praktické médium, klinická hypnoterapeutka a holistická léčitelka již více než 25 let. Její spolupráce s mnoha celebritami, korporacemi i jednotlivci vedla k tomu, že se proslavila jako „Perské médium“ s více než třemi miliony sledujících fanoušků na Instagramu.Fiona vysvětluje, jak jí začalo docházet, že skutečně má jedinečný dar: „Poprvé jsem si uvědomila, že mám tento dar, když ho potvrzovali lidé v mém okolí. Zatímco přijímat zprávy nebo vidět obrazy v mé mysli, pro mě nebylo nic nového, bylo to něco, čemu jsem skutečně nerozuměla.
To se však změnilo, když mi bylo asi šest let. Jednoho večera byl člen rodiny společně se mnou u babičky a když se chystal odejít, vyhrkla jsem (jak  to dítě dokáže): „Ne! Nechoď! Stane se nehoda!“
Moje babička byla vyděšená a rodina se začala ptát, proč jsem řekla něco tak strašného. Byla jsem zmatená a nevěděla jsem, odkud informace pocházejí. Jen jsem řekla, co vím a prosila jsem ho znova, aby neodcházel.
Moje zpráva byla tímto členem rodiny posouzena jako přebujená – ba až morbidní – představivost. Nevyslechl mě a odešel.
Krátce na to skutečně došlo k nehodě, i když to nebylo nic fatálního. Je to první vzpomínka, kterou mám, ohledně přijímání jedné z těchto jasnovidných vizí. Také ostatním lidé kolem mě si uvědomili, že to nemusí být jen výplody mé bujné fantazie. “

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Fia Johansson (@persianmedium)

Ačkoli začala dostávat zprávy a informace už ve velmi mladém věku, nepoužívala svůj dar pro veřejnost až do rané dospělosti. Tehdy začala jako dobrovolnice pomáhat s řešením kriminálních případů.
První případ, který Fiona vyřešila, se odehrál během jejího pobytu ve Stockholmu. Jedna z jejích sousedek zmizela na několik dnů. Tehdy začala Fiona cítit, že se něco strašně pokazilo.
„Šla jsem na policii, a řekla jsem jim informace, které jsem mimosmyslově odbržela o pravděpodobném místě, kde leží její tělo. Tento druh daru je pro některé lidi nevysvětlitelný, ale to, co jsem sdílela s policií, skutečně vyšetřovatelům umožnilo lokalizovat tělo pohřešované ženy a nakonec vedlo k obvinění a zatčení pachatele,“ vysvětluje Fiona Johannson.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Fia Johansson (@persianmedium)

Fiona Johannson intenzivně spolupracovala s místními, státními i federálními orgány činnými v trestních řízeních, aby pomohla vyřešit záhadná zmizení, příšerné zločiny a odložené případy.
Vzhledem k tomu, že vyšetřující orgány otevřeně využívaly k řešení případů Fioniny paranormální schopnosti, provedla CIA studii, která legitimovala, že použití médií při vyšetřování je velice užitečné a hodnotné.

Z jedenácti policistů v různých policejních sborech, kteří byli dotazováni, osm uvedlo, že jim média pomohla a poskytla informace, které by pro ně byly nedosažitelné. Tři z těchto osmi policistů našli pohřešovaná těla s pomocí média.

Protože existuje prostor pro podvodníky, Fiona Johansson doporučuje důsledně prozkoumat každého jednotlivce a ověřit fakta u jeho předchozích klientů, než ho najmete na vyšetřování případu.

Kromě práce jako médium, je Fiona Johansson spolu s Jackem Canfieldem spoluautorkou nové knihy o strategiích osobního úspěchu. „Nejsilnější část všeho, co dělám, je snaha přimět někoho překonat trauma a bolest a uvědomit si svou osobní sílu. Říkám všem, bez ohledu na to, kdo jsou, že jejich potenciál je nekonečný a zcela tomu věřím každým kouskem svého srdce a své duše. Svou práci vždy přizpůsobím tomu, abych klientovi pomohla pochopit, že se může vzdát zranění, strachu, pochybností a vznést nárok na svůj život, který předtím odepsal jako nemožný. To chci čtenářům předat ve společné knize s Jackem Canfieldem,“ říká Fiona.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Fia Johansson (@persianmedium)

připravila © www.aluska.org 2021

 Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek