Georgij Sidorov o jaderném bombardování Tartárie

17.6.2021 v Zajímavosti 5

Ještě v sovětských dobách skupina vojenských vědců vedená generálem Moiseevem objevila stopy po použití jaderných zbraní na Sibiři v době, kdy ještě jaderné zbraně naše civilizace nevynalezla. Není překvapením, že všechny výsledky této expedice byly okamžitě pečlivě utajeny a její účastníci museli podepsat dohodu o mlčenlivosti.Proč se před námi pokusili tento objev ukrýt a proč nevyplaval na povrch i tehdy, kdy o několik let později přestal SSSR existovat? Protože hrozilo, že se tím provalí plán úplného zfalšování historie, který se na Zemi po několik století prováděl pod vedením Vatikánu a jeho služebníků.
Vatikán je ve skutečnosti něco jiného, ​​než centrum katolicismu. Svou skutečnou identitu pečlivě utajuje.
Jak důležité bylo pro kramešníky (vykonavatele něčích pokynů na Zemi) uchovat tento objev v tajnosti, ukazuje skutečnost, že v průběhu několika let zahynuli za zvláštních okolností všichni účastníci této expedice, s výjimkou V. Šemšuka, který v té době odešel na Západ.
To vše ve svých knihách zmiňuje ruský cestovatel, biolog, antropolog Georgij Sidorov.

Nyní jsou tyto informace již známé mnohým a někteří alternativní badatelé, zajímající se o historii, se dokonce domnívají, že k tomuto jadernému bombardování došlo v polovině 19. století a právě ono vyvolalo tu globální kataklizmu, která následně zasypala první patra budov po celé Zemi.
Existuje však i jiná verze, která říká, že přesně cílené jaderné útoky na města Velké Tartárie způsobili nehumanoidní vládci Vatikánu o několik století dříve.

V knize Georgije Sidorova ,,Dědictví bílých bohů“ o tom probíhá dialog s představiteli civilizace ,,bílých bohů“: ,,… Vatikán pochopil: pokud védská konfederace sibiřských knížectví nebude zničena, pak dříve či později opět nabere na síle a znovu se pokusí udeřit na biblický projekt. Z tohoto důvodu se až do konce 16. století v celé Evropě hovořilo o novém tatarském (tartárském) nájezdu. Země žily několik století v očekávání něčeho hrozného, ​​co musí jistě přijít z východu. Ale náhle, na konci 16. století, zvláštním způsobem, všechny řeči o špatných ,,Tatarech“ náhle utichly.
Otázka: Proč se tak dramaticky změnil názor na Severní impérium? Proč se ho v Evropě přestali bát od konce 16. století? Odpověď je jednoduchá, protože konfederaci sibiřských knížectví byl zasazen smrtelný úder.
Kdo to mohl způsobit ?! – vyhrklo ze mě. – Snad ne Lunatici? – Právě Lunatici, přesně jsi to trefil. Úder přišel z Měsíce. Musíš pochopit, kdo stojí za liberálně-demokratickým ohlupováním vašeho bratra. Není tajemstvím, že temní žreci, Ta Kem, Sumer a Chaldei jsou jejich výtvorem, stejně jako Vatikán. Je zřejmé, že tito tvorové vždy bránili svůj projekt a pokud je to možné, budou ho bránit. Potřebují vaši planetu, takže vše, co brání jejímu získání, bude vždy nemilosrdně zničeno. Proto se to v roce 1557 i stalo.
Co konkrétně ?!
Přesné termonukleární útoky na všechny větší města a vesnice Tartárie.
To se úplně zbláznili ?!
Vůbec ne. Vše se dělo kompetentně a profesionálně. Už měli v této souvislosti navíc nějaké zkušenosti. Pamatuješ si indickou harappskou civilizaci? Vytvořili ji Danávové, kteří pocházeli z ostrovů Tichého oceánu. Ve IV. tisíciletí před n.l. ji rozdrtily přesně stejné jaderné útoky. Pokud vezmeme v úvahu, že většina míst Skívie byla postavena ze dřeva, představ si, co z nich zbylo? Téměř nic.
Ne, něco přežilo! – ozval se Čerdyncev. – Jejich víceúrovňové podzemí, které postavili ještě Oriáni, a pyramidy.
Ano, pyramidy, – souhlasil Jarun. – Stále stojí, porostlé lesem, vysoké a věčné.
Ale pyramidy jsou také Oriánské stavby, ne boreální. Všimni si, kdy došlo k jadernému úderu na Tartárii. Okamžitě po obsazení moskevským carem Ivanem Vasiljevičem Kazaně a Astrachánem – dvou muslimských chanátů, které oddělovaly polovédske Rusko od védské Tartárie.
Co ještě je potřeba? Muslimská bariéra oddělující obě Rusi: sibiřskou Rus a Evropskou Rus – byla překonána. Nyní se může znovu sjednotit, ale nic takového se nestalo.

Města a hlavní města Tartárie od zimy 1557 přestala existovat. Vyhořela s celou svou početnou populací. Tehdy jsme ještě nebyli na Zemi.
,,Kdybychom kontrolovali situaci, samozřejmě by se to nestalo,“posteskl si Jarun. V místnosti zavládlo ticho.

Kolik lidí tehdy zemřelo? – Prolomil jsem tiše. – Miliony, příteli, miliony. Na tuto otázku mohou odpovídat pouze ti, co to způsobili. Tito ,,tvové“ měli několik cílů. Na jedné straně takovýmto způsobem zastavili postupování armád z Moskvy k břehům Baltského moře. Protože od roku 1557 do roku 1570 v Rusku nastal čas neustálé neúrody a hladomoru. Obyčejní obyvatelé moskevského království nechápali, co se děje. Pouze car a jeho doprovod věděli o smrti Sibiřských Rusů. Síla a rozsah toho, co se stalo, vystrašila ruskou elitu na smrt. Vatikán jim řekl, že pokud budou nadále odolávat diktátu Západu, stane se jim totéž. Proto se část ruských bojarů pod vedením cara Ivana Vasiljeviče ostře postavila na stranu nepřátel Moskvy.
To vše samozřejmě usnadňovali zednáři a jezuité, takové věci se bez nich neobejdou. Nejen kníže Kurbsky, ale i další bojaři, vida, že car se nezlomil a nechystá vzdát svou vlast Západu, spěchali za svými přáteli v Polsku a ve Švédsku.
Další část bojarů, ovládaných Západem, začala bojovat proti vzpurnému carovi. Silný potenciál dynastie Rurikovců smetl Papežskou kurii a tam se rozhodlo o změně dynastie v Rusku. Žreci z Vatikánu vsadili na snadno kontrolovatelné bojary Zacharijevce a Jurijevce.

Skutečnost, že rodina cara Ivana byla podle otrávena, předpokládám, že znáš. Víš, že i jeho syn, car Fjodor Ivanovič, byl také otráven jedem. A mladší Dmitrij byl za záhadných okolností ubodán.

Takže v posledních stoletích došlo v naší zemi k nejrůznějším neštěstím způsobeným Vatikánem, jeho zkorumpovanými služebníky a jejich páni se provinili smrtí milionů pozemšťanů, kteří žili na území Tartárie. To vše vysvětluje, kdo vlastně ovládá parazitickou satanskou západní civilizaci a proč její představitelé trpí patologickou rusofóbií. Všichni podvědomě cítí, že karmická odplata za všechny problémy, které nám přinesli, bude pro ně nezbytná. To také vysvětluje, proč Vatikán vždy žehnal ,,křižácké výpravy“ sjednocené Evropy, nejprve proti Rusům a potom proti Rusku.
Vatikán stojí i za úplným zfalšováním našich skutečných dějin, kvůli kterému bylo mnoho historických dokumentů zničených a nahrazených jeho sluhy a jezuitskými agenty, zejména poté, co se moci chopila dynastie Romanovců, jejíž příjmení jasně naznačovalo jejich pány. I když se ještě mnoho starodávných artefaktů skrývá ve víceúrovňových podzemních trezorech vatikánské knihovny, kam nemají přístup obyčejní smrtelníci.

A samozřejmě jedním z hlavních úkolů tohoto padělání bylo nejen vymýšlení mýtů o údajně krátké historii našich předků a jejich nevyspělé civilizaci, ale i zatajování jakýchkoli informací o sibiřské védské konfederaci – spojenci Ruska, kterého zachránila před invazí rytířů-křižáků připravených Vatikánem a dokonce téměř zničila toto sídlo veleknězů temného planetárního egregoru, kterým je ve skutečnosti Vatikán.
Ale samozřejmě bez pomoci nehumanoidných nelidí, kteří bombardovali Tartárii, by toho Vatikán nemohl dosáhnout. Nyní však na Zemi existuje i přátelská ,,vnější síla“, proto je parazitický satanský Západ už zbaven účinné vnější pomoci a jeho plán nastolení ,,nového světového pořádku“ je ohrožen.

Toto je základní důvod současného dění na světové scéně a pokusů protiruské rusofóbní suity a jejích zkorumpovaných služebníků zničit naši zemi, zotročit národy a změnit je na zombíky, bioroboty – otroky hybridních nelidí. Bez ohledu na to, co udělali za poslední roky, ve výsledku se situace otáčí proti nim. Proto je čas osvobození se od parazitických sil a jejích služebníků již za rohem.

Ukázka z knihy Georgije Sidorova „Dědictví bílých Bohů“
překlad aluska.org 2021 podle Zdroje 

Komentáře

Ikona diskutujiciho v@v 2021-06-17 18:52:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1.Uzemí Tartarie končí někde u Dnešní Moskvy.Šlo kolem Finska dolů k Moskvě,lízlo Ukrainu,bralo celé Turecko,Irák,Saudská Arabie,Jemen.Dále v pravo Indii,Thaisko,Čína a zase nahoru.Vše mělo jednoho vládce.Pod stejnou barvou je celý kontinent Brazílie,argentina a ostatní kolem.2.Finsko,Moskva Ukraina a vše do leva je Europa.My jsme asi někde u názvu Cezbeli,nejde to dohledat,vše je jiné. A zajímavé je,že celá Amerika má stejnou barvu,jako Europa.Že by jeden vládce?3.A třetí barva je celý kontinent od Alžírska,Afriky,Etiopii,Egypt a vše ostatní.Asi opět jeden vládce.Celkem jsou barvy tedy tři.Austrálie a Indonésie v mapě není.Muselo to být obrovské a zasáhlo to celou Zemi,ne jenom Tartarii.Vše se rozpadlo a rozdrobilo na neuvěřitelné kousíčky.Teorii mám více,čas nemám upřesněn.

Ikona diskutujiciho mikuláš gera 2021-06-18 07:45:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Čas a miesto opakovaných útokov na Tartáriu popisuje vo svojich knihách sám Georgij Sidorov
https://gsidorov.ru/
…..
Jeho knihy pokiaľ viem ale nie sú zatiaľ preložené do češtiny alebo slovenčiny ….

Ikona diskutujiciho armag 2021-06-19 17:01:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě, že Tartárie byla téměř přes celou Asii, kdybys na základní škole dával pozor, tak víš, že Mongolská říše byla největší na světě ve své době, tedy kolem 13. 14. století, potom už její sláva upadla a začla se rozpadat.

Ikona diskutujiciho dodo 2021-07-02 19:00:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tým jaderným bombardovaním v polovici 19.storočia bude veľmi podobné teórii Nibiru s obežnou dráhou 3600 rokov. Obidve veci budú najskôr špatne pochopené.

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-07-30 14:25:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bombardování Tartárie v polovině 19 století bude pravda. Se zájmem jsem si přečetla i tento několika dílný článek + další jiné zde:

http://knihya.cz/nova-chronologie-dejin-budme-hrdi-na-svuj-puvod-a-na-nase-predky-3-cast/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek