Hollywoodské čarodějnictví: Azealia Banks vyhrabala svou mrtvou kočku Lucifera a uvařila ho

1.7.2022 v Zprávy 23

Dnes máte možnost podívat se na to, jak vypadá čarodějnictví v praxi.
Je psychicky vyšinutá? Nebo jen praktikuje typické čarodějnictví hudebního průmyslu? Proč ne obojí?
Někdy si po sobě znovu přečtu titulky, které se mi podaří napsat, a ohromí mě jejich absurdita. Na druhou stranu člověka nikdy nemůže nic úplně překvapit, když se zabývá temnou stránkou zábavního průmyslu. Protože spousta lidí v tomto odvětví se zabývá velmi zvrácenými věcmi.Azealia Banks je rapperka, ale je známá hlavně tím, že se s lidmi hádá na Twitteru. Je také známá tím, že na Instagramu zveřejňuje dost znepokojivé věci.

Dvanáctého ledna A. Banks na Instagramu zveřejnila (nyní již smazaný) příběh, v němž vykopala svou mrtvou kočku jménem Lucifer (jak jinak) a uvařila ji v kuchyni, aby ji „přivedla zpět k životu“.
Ve filmu neznámá osoba vykopává kočku, zatímco se Azealia směje a rapuje „kočka je v pytli“.

Poté uveřejnila na Instagram fotku vykopané kočky.

Poté A. Banks pokračovala ve vaření této zemřelé kočky ve velkém hrnci.

A. Banks svůj příspěvek na Instagramu opsala těmito slovy: „Lucifer 2009 – 2020. Moje drahá kočička. Děkuji ti za všechno. Legenda. Ikona. Navždy sloužit.

O několik hodin později A. Banks zveřejnila obrázek něčeho, co vypadá jako kočičí lebka obklopená dalšími předměty používanými v čarodějnictví. I tento obrázek byl poté smazán.

Azealini fanoušci byli jejími příspěvky pochopitelně zděšeni a někteří ji vyzvali, aby vyhledala pomoc psychiatra. Nic z toho však pro ni není nové, ani se nevymyká její povaze. Čarodějnictvím a obecně satanismem se zabývá už léta.

Brujeria (Čarodějnictví)
Můj první článek o Azealii Banks pochází z roku 2013, kdy vydala svůj první videoklip Yung Rapunzel. Celá věc byla plná okultní a iluminátské symboliky.
Screenshot z Yung Rapunzel, na kterém je zobrazeno vševidoucí oko nad trojúhelníkem, zatímco kolem Azealie poletují sovy. Opravdu chtěla být pěšákem iluminátů.

Screenshot z jejího dalšího videa Liquorice vystihuje všechno:

V roce 2016 A. Banks na Instagramu zveřejnila videa, na kterých uklízí skříň ve svém domě po „třech letech obětování kuřat“.

Titulek příspěvku zněl: „Skutečné čarodějnice dělají skutečné věci“.

Zde je stručná rekapitulace této znepokojivé epizody:
V prosinci 2016 A. Banks na svém Instagramu zveřejnila sérii videí, v nichž podrobně popisuje úklid skříně ve svém bytě, kde podle svých slov provozovala čarodějnické praktiky. Přiznala, že praktikovala „brujerii po dobu tří let“. Na videu je podle všeho vidět zaschlá krev, peří a mršiny mrtvých kuřat.
Na Twitteru ji kritizovala umělkyně Sia, která uvedla, že „obětovat zvířata pro svůj zisk je ta nejšílenější s**čka, jakou jsem kdy slyšela. Prosadíte se tím, že budete úžasní, laskaví a budete tvrdě pracovat“.
Banks odpověděla umělkyni Sia sérií tweetů, v nichž uvedla: „Tvůj ošklivý pastózní suchý obličej bílé paní se zimní pletí je ten nejošklivější obličej, jaký jsem kdy viděla, proto ho asi pořád skrýváš. Měj trochu f*****g úcty k mému f*****g tradičnímu africkému náboženství, ty nafoukaná bílá ču**o.“ Tento příspěvek byl později smazán.

V poslední době Banksová zveřejňuje stejně znepokojivé fotografie.

Pátého prosince zveřejnila tento obrázek, na kterém vypadá, že je celá od krve. Pravděpodobně se jedná o další její oběť.

Dne 30. prosince zveřejnila zprávu o tom, že získala 666 tisíc sledujících. Protože satanisté jedou se satanem:

O dva dny později zveřejnila tuto fotku, na které drží lidskou lebku. Tu také vykopala na svém dvorku?

Azealia Banks není světově úspěšná umělkyně. Navíc má zřejmě psychické problémy a vynucuje si pozornost na sociálních sítích. Nicméně v podstatě dělá na veřejnosti to, co dělá spousta lidí z branže za zavřenými dveřmi. Ale ti neobětují pouze kuřata.

Před dvěma lety ji jeden bubeník, který s Beyoncé absolvoval turné, obvinil z „extrémního čarodějnictví“. V žalobě se dokonce zmiňovala „magická kouzla“ a „vražda jejího domácího kocourka“.

V průběhu let jsem zdokumentoval několik svědectví lidí blízkých celebritám, kteří vzpomínají na jejich účast na černé magii a obecně na satanismus, protože to je hlavní náboženství v zábavním průmyslu. Obvykle jsou tato svědectví okamžitě zamítnuta a svědci jsou označeni za blázny. Není však kouře bez ohně. A tento oheň hoří věčně.

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Diana 2022-07-01 07:15:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow. Obzvlášť u té lebky by mě zajímalo, kde ji vzala… A co se týče toho, co napsala Sie, to dokonale značí její nevyspělost. Takhle se chovají zamindrákované třináctileté děti na internetu. A není to náhodou už slovní napadení a rasismus? A taky si myslím, že respektovat její tradiční náboženství je blbost. Když budete pít alkohol v islámské zemi, tak vás zavřou. Ale zabíjení žen je tam povoleno. Znamená to, že zabije svou manželku v Evropě, kde jsou vraždy jakéhokoliv druhu trestné? Možná, ale to by znamenalo, že ho zavřou. Respektuj zákony té země, ve které se nacházíš.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-07-01 20:50:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se někdo vyfotí s (pravou) lidskou lebkou, tak by to měla vyšetřit policie (může se jednat o vykrádání hrobů nebo v horším případě o vraždu). Ta ženská (zpěvačka) je očividně psychicky vyšinutá.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-07-01 08:15:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuuj ale. Ta skříň. To musel být smrad. V naivitě jsem něco o tom jak být čarodějka četla ale došlo mi že je to jenom lákání naivních lidí na exkrement posypaný třpytkami. Samá manipulace a překrucování pravdy. A když pak člověk vidí články jako je tento veškerá poetičnost a lákavost toho být za čarodějku absolutně mizí.

Ikona diskutujiciho petr 2022-07-01 08:20:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano. Pamatuju si že před deseti lety byla strašně propagovaná a v kurzu wicca. Myslím si že tehdy se chytilo na udičku hodně takový hledajících. Vůbec to není takové jak se to na začátku prezentuje.

Ikona diskutujiciho kopretina 2022-07-01 08:22:14
Ikona diskutujiciho
sipka

jn, prý bílá magie a láska k přírodě. to vidím.

Ikona diskutujiciho Diana 2022-07-01 08:33:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem se nachytala a chtěla jsem být wicca. Dokonce jsem si i hledala nějaký coven. Naštěstí jsem žádný nenašla, všude brali až od 18 let a nebo byly rozpadlé nebo moc daleko. Je to velmi lákavé, obzvlášť když má teenager pocit, že mu nikdo nerozumí, že všichni lidé jsou až moc obyčejní. A pak se naskytne příležitost k „čarování…“ No kdo by to nevyužil, že?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-01 08:44:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak. Taky jsem si musela dát víc práce s tím přijít na to jak to s tím čarodějnictvím doopravdy je. Povrchově se to tváří že je bílá a temná strana, ale není to pravda. Je jenom jedno, jedna společná magie. Bílá strana se nastrkuje laikům aby se toho chytili. A to je celé.

Ikona diskutujiciho Diana 2022-07-02 13:30:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Shodou okolností mě matka zrovna včera představila jedné její kamarádce. Ta ženská je potetovaná samými destruktivními symboly, had, lebka, meč v srdci… a na krku řetízek s křížem… No a později řekla, že je odmalička senzibil, vidí duchy a energie. U toho jsem si ťukala na čelo, vidí duchy a tíhne k destrukci. Ale pak mi můj andílek připomněl můj včerejší komentář, řekl: „A nepsala jsi přesně tohle dneska ráno?“ No jo, takže duchařka, která se hledala a ulovili si ji ti nesprávní. Chápu ji a je mi jí líto, svým způsobem. Ale třeba se mi ji podaří nasměrovat, i když tomu nevěřím, ještě když jsem o hodně mladší…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-02 22:45:39
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 jj to je asi jako když někdo kdo se rád fotí na hřbitovech vykládá že je posel světla a vidí víly. URČITĚ 😀

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-07-01 09:29:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve velké knize stínů od Raveny je jasně napsané že aby ses mohla stát čarodějnicí musíš první provést rituál a zavázat se službě bohyni. Ta bohyně je satan jak pak později z knihy vyplyne ale zpočátku to není tolik okaté. Tváří se to jako bílé čarodějnictví ale skutečně nic takového neexistuje. Kniha popisuje božstva která čarodějnice uctívají – temní krvelační kultovní bohové. Hloupé čarodějnice vzývají bohy a myslí si že to není satan. Přitom mu slouží a odevzdávají svou energii. V závěru knihy se píše že úkolem čarodějnice je přívádět do toho další chudáky. Celou knihu se připomíná že čarodějnictví není koníček na víkend ale je to NÁBOŽENSTVÍ které má pevně daná pravidla. Jestli si tu někdo myslí že existují nějaké hodné holky čarodějky co občas o víkendu dělají kruhy ze svíček nic takového neexistuje. Všechno jsou to satanistky i kdyby o tom samy nevěděly tak slouží zlu. Skutečné zlo se odhalí až na vyšších stupních kterých průměrná hloupá holka nedosáhne. Nejsnadnější je uvrtat do toho osamělé náctileté děti které ještě nemají znalosti a hledají kolektiv.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-01 11:12:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žijeme v realitě duality, takže jsou tu vždy obsaženy dvě strany a to je i v magii, takže opravdu existuje bílá i černá magie. Bílá je taková, kde prostě máte určité léčitelské schopnosti a pomáháte lidem pomocí bylinek, předávání energie atd. Nepotřebujete se s nikým konfrontovat, jezdit na žádná zasvěcení, prostě to máte a používáte. Černá magie je naopak právě o hromadě zasvěcení, pokoře před silami temna a dodržováním zvrácených rituálů. Tahle hra (matrix) je prostě založená na možnosti volby. Šamani používají přísloví – každý člověk má v sobě černého a bílého vlka a my se můžeme rozhodnout, kterého budeme víc krmit. Když máte před sebou jakékoliv skupiny (sekty), ať zednářské, náboženské, politické, sluníčkářské nebo rovnou magické a další, všude praktikují černou magii. Všichni ze svých členů a podporovatelů vysávají hromady energie, proto se jim tak daří. Kdyby jim tito otroci přestali dodávat energii, tak jsou v pr.eli a můžou to tady rovnou zabalit a jít třeba okopávat brambory. Jinak slovo svobodné v zednářství je k popukání, protože větší otroky v žádné skupině nenajdete. Oni dokonce při přijímání na vyšší stupeň jsou nuceni políbit holý zadek někomu z ještě vyššího stupně jako projev úcty. Svobodní jste pouze v momentě, když věříte hlavně sami v sebe a nepotřebujete žádné rádoby spasitele a vykořisťovatele.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-01 12:02:26
Ikona diskutujiciho
sipka

To je ten vtip Samueli. Když jsi léčitel a máš načtené bylinky tak to NENÍ magie. To jsou normální lidské schopnosti vycházející z tebe. V magii ale využíváš vnější sílu která ti za úplatu slouží.

Ikona diskutujiciho klara 2022-07-01 13:12:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od mlada sa vyhýbam mágii, aj keď pre tínedžera môže byť zaujímavá, mňa môj „vnútorný hlas“ upozorňoval, že je to zavádzajúce a nebezpečné pre dušu. Takže sa zaoberám len tým, že využívam silu byliniek, prírody, vlastnej intuície a darov ducha a prípadne učení ako homeopatia a frekvenčné liečby…. Možno naozaj je biela mágia a je na strane „dobra“, ale zrejme toto prísluší len majstrom. Aj deťom hovorím, že od mágie radšej ďalej.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-07-01 13:35:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi by se mohlo slovo magie rozebírat donekonečna. Mně přijde magie třeba i východ a západ slunce, nebo hvězdy při jasné noční obloze. Ale chápu, že v současnosti to slovo symbolizuje spíš něco hodně negativního.

Ikona diskutujiciho led 2022-07-01 20:23:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sdělila A-joga: Tak jako masáž není potřebná zdravému tělu, tak ani magie není potřebná člověku.

Ikona diskutujiciho vla 2022-07-01 22:20:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Africké různé směry, co vím, jsou docela různé, zabíjet kuřata, krev a podobné, tam není nutně špatně. Může být, záleží za jakým účelem. Pomatené, tak se to taky dá nazvat. Ale to i kde jaké, „naše“ tradice.
Add, koment od Alue, zaleží od koho se bere obsah magie, zdrojů stávajících je nespočet, ale všechny, navazují na zdroje předchozí, nějaké..a těch, už tolik není. Černá a bílá, je možná zjednodušující, přesto se dá rozlišovat (ne že to tak je/není). Minimálně do doby „získání“ dalších „barev“ do plného, opravdovějšího obrázku.
A druhý koment od Alue, vnější síli, sloužící za úplatu a magie, jo, taky to je jedna z možný stránek a jsou další. Tohleto je, spíš takové zabloudění a větší a jinak/jinam, než se může zdát. Slepá cestička, svým způsobem opak reálného účelu (který navíc, není tak specielní). Tahle oblast, je takovými slepými cestami , pastmi, charakteristická.

Ikona diskutujiciho vla 2022-07-01 23:16:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě, satanismus .. neneštěstí, aby to nebylo jednoduché, má různé podoby, které spolu nesouvisí a znám i takovou, která je za mně, dobře míněna, vlastně to není satanismus jak je brán (vlastně pomatenost), ale nasadil si takovou podobu/jméno. Proč? Nevím, možná je to něco o stereotypech a práci s nima..což, je celkem nosné téma v různých směrech (i právě, v onom jiném „satanismu“). Jen tak pro info..a jak se to týká Banks, netuším, asi nijak.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-07-02 10:20:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukám že se tim ještě otevřeně chlubí to je hnus že se málem vyblil snídani takovým lidem by měli okamžitě rušit účty na socialních sítích aby to nemohli šířit

Ikona diskutujiciho mif 2022-07-05 08:11:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu. Asociální sítě nepoužívám a tuhle personu neznám. Tvor, kterého jsi ale prezentovala ve svém článku, je standardní ukázka temné (chceš-li „černé“) magie. Nedoporučuju se na to ani dívat. mif

Ikona diskutujiciho mif 2022-07-05 08:23:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu:
Magie není za úplatu. Je to energie, kterou jsme zapomněli používat. Magii máme všichni v sobě. Magie je dar, který odmítáme brát. Je v každém z nás. Vím, že to víš.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-05 08:32:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečti si článek a nějakou skutečnou čarodějnickou příručku a dojde ti jak to je doopravdy.

Ikona diskutujiciho mif 2022-07-05 08:53:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu:
Článek jsem samozřejmě četl. „Čarodějnické příčurky“ taky (měl jsem v ruce i grimoáry, kde bys začla řvát a utekla). Ta osoba není jsoucná, používá hnus ke své líbivosti. To ale nic nemění na mém chápání magie. Jen si to ta cérka blbě přebrala. Omlouvám se, jestli jsem tě urazil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-07-05 11:31:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud tvrdíš že jsi četl skutečné grimoáry pak nechápu proč píšeš nepravdu. Možná jsi ty grimoáry nepochopil ale to se mi zdá jen velmi těžko uvěřitelné.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek