Horoskop podle času narození: Co čas, ve kterém jste se narodili, vypovídá o vaší povaze

4.7.2023 v Zajímavosti 6

Podle astrologie doba, kdy jste se narodili, hraje roli v tom, jaké máte vlastnosti a jak celkově v životě dopadnete. Chcete-li se dozvědět, co o vás a vaší osobnosti vypovídá váš čas narození, nahlédněte níže. Při sestavování horoskopů je čas vašeho narození z mnoha důvodů celkem zásadní a proto je dobré svůj čas znát.Narození mezi 12. a 2. hodinou ranní
Pokud jste se narodili v této době, jste docela kritik. Vždycky se snažíte dát najevo svůj důvtip a máte tendenci držet si v blízkosti jen velmi malé množství lidí. Vážíte si známostí, které máte, a jste obecně dost přesvědčiví. Mnozí vám nerozumějí, a zároveň vám závidí. Jste typ člověka, který říká, co je třeba, a nebojí se odezvy. Nikdy se nekoušete do jazyka.

Narození mezi 2. a 4.  hodinou ranní
Pokud jste se narodili v této době, jste poměrně materialističtí. Máte sklon být někým, kdo má v životě rád lepší věci a neváhá jít za svými sny. Neustále posouváte své vlastní hranice a jdete nad rámec. Když vám někdo řekne ne, ujistíte se, že toto ne proměníte v ano. Rádi cestujete a jste přitažliví.

Narození mezi 4. a 6. hodinou ranní
Pokud jste se narodili někde mezi těmito dvěma časy, jste typ člověka, který usiluje o úspěch. Neustále tvrdě pracujete a snažíte se v každodenním životě dělat to nejlepší. Jste laskaví k ostatním a nikoho neuvádíte v omyl. Jste jedinečný plánovač a vždy měníte nejhorší situace v něco lepšího. Věříte si, přijímáte nové povinnosti a ze všeho vytěžíte maximum. Lidé vás díky tomu všemu považují za někoho, bez koho nemohou žít. Jste velmi důležití v životě vašich blízkých.

Narození mezi 6. a 8. hodinou ranní
Pokud jste se narodili v této době, jste pravděpodobně velmi záludní. Své záměry nikomu neprozrazujete a ostatní neustále odsuzujete. Rádi pomáháte, když je to vážně potřeba, ale často se příliš nezabýváte maličkostmi. Hodně času trávíte tím, že se staráte o to, aby bylo ve vašem životě o všechno postaráno, takže někdy zapomínáte, že důležité je odpočívat a být šťastní. Jste dost upovídaní a máte tendenci vyvolávat v lidech pocit, že jsou trochu mimo. Přesto jste v mnoha ohledech poměrně důslední.

Narození mezi 8. a 10. hodinou ranní
Pokud jste se narodili v této době, tak víte, jak zajistit, aby se lidé kolem vás cítili bezpečně. Jste důvěryhodní a velmi zodpovědní. Jste schopni vyřešit téměř jakýkoli problém a vždy se ujistíte, že tak učiníte v krátkém čase. Protože se obklopujete dobrými lidmi, jste sám poměrně optimistický člověk. Netrávíte mnoho času starostmi o to, co si myslí ostatní a nebojíte se být sami. Máte všechno nalajnované tak, jak cítíte, že by to mělo správně být.

Narození mezi 10. a 12. hodinou
Pokud jste se narodili mezi těmito dvěma časy, nedovolíte často ostatním, aby poznali vaše skutečné já. Jste poměrně ostražití a máte tendenci využívat svou tajemnou stránku ve svůj prospěch. I když můžete být docela plaší, odlišuje vás to od všech ostatních, takže vám to nevadí. Jste ochotní riskovat a dělat změny, ale někdy jste pomalí v růstu na emocionální úrovni. Protože máte tolik jedinečných talentů a jste tak zruční ve věcech, které děláte, spousta lidí je vámi tak trochu posedlá. Jako byste byli na jiné úrovni.

Narození mezi 12. a 14. hodinou
Pokud jste se narodili někde mezi těmito dvěma časy, máte velké štěstí. Věci vám prostě přicházejí do cesty, aniž byste se museli snažit, a to je docela působivé. Mnozí se přistihnou, že vám závidí to všechno, co máte. Ačkoli se snažíte sdílet s ostatními svou hojnost, nejste nejlepší ve vysvětlování nebo emoční podpoře. Jste velmi chytří, ale v některých oblastech se můžete jevit jako nedostateční. Někdy zapomínáte, jak jste skutečně talentovaní, a to vás může vážně brzdit.

Narození mezi 14. a 16. hodinou
Do života druhých lidí přinášíte spoustu štěstí. Vždy se snažíte vyjít vstříc lidem, které máte nejraději. Dělíte se s nimi o vše, co můžete, a poskytujete jim impuls, který potřebují k úspěchu. Bez vás by se nemohli dostat příliš daleko. Jste v jistém smyslu andělem strážným pro lidi, které nazýváte svými přáteli a rodinou. Bez vás by si život nedokázali představit, ať už vám to říkají, nebo ne.

Narození mezi 16. a 18. hodinou
Pokud jste se narodili v této době, jste velmi významným vůdcem. Vždy se ocitáte v pozici, kdy můžete druhým říkat, co mají dělat. Jste poměrně zajímaví a obvykle si rychle získáváte přátele. Lidé mají pocit, že jste někdo, komu mohou důvěřovat, a tak za vámi chodí se všemi svými problémy. I když to může být trochu frustrující, je to něco, s čím se budete muset potýkat po zbytek života. V životě svých nejbližších budete vždy středem pozornosti.

Narození mezi 18. a 20. hodinou
Pokud jste se narodili v této době, jste typ člověka, který si vždy musí prosadit svou. K věcem se stavíte s velmi optimistickým nadhledem a jste poměrně velkorysí, ale přitom si dáváte pozor, aby vše bylo podle vašich představ. Pokud se vyskytne jakákoli odchylka, přepnete se, jako by ve vaší mysli existoval vypínač. Upřednostňujete lásku a odmítáte být využíváni. Abyste se mohli správněji rozvíjet, musíte mít po svém boku toho pravého člověka a vy to víte. Na toxické vztahy nemáte čas.

Narození mezi 20. a 22. hodinou
Pokud jste se narodili mezi těmito dvěma časy, neustále se tlačíte za hranu. Když je čas zpomalit a dát si pauzu, prostě to nedokážete. Nevíte, kdy přestat a jak se uvolnit. Je to, jako byste se neustále pohybovali dopředu v přetlaku. Jste velmi chytrý a zkušený jedinec a vaše neschopnost dát si prostor pro odpočinek je zlozvyk, který vás brzdí v rozvoji. Je to něco, na čem musíte zapracovat.

Narození mezi 22. a 24. hodinou
Pokud jste se narodili v této době, vůbec nerozumíte ostatním lidem. Často se ocitáte uprostřed vážných nedorozumění a vždycky kopnete do vosího hnízda. I když byste měli pracovat na svém odsuzování, málokdy to berete v úvahu. Lidé kolem vás jsou často lidé, o kterých moc nepřemýšlíte, a proto si nevytváříte blízké vztahy. Je to něco, na čem musíte skutečně zapracovat.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Standa 2023-07-05 10:30:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pasuje. Mám to prověřeno u tří náhodných osob.

Ikona diskutujiciho Lily 2023-07-06 10:00:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jestli to není moc osobní, kdy jsi narozená ty Alue?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-07-06 10:08:59
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou osobní údaje, které nepatří na internet.

Ikona diskutujiciho Jabadabaduuu 2023-07-06 11:54:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já to o sobě poskytnu klidně. Narodil jsem se mezi 16. a 18. hodinou a jest-li a nakolik to napsané tam sedí na mne si ponechám pro sebe. 🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2023-07-06 13:33:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Jabadabaduuu: asi se snažíš dát „šachmat“, protože tohle na tebe nesedí 😀
(neznám tě, jen usuzuji z pár napsaných komentářů)

Ikona diskutujiciho Jabadabaduuu 2023-07-06 17:31:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Kiana: ani já tebe ne. 🙂 Zaregistroval jsem, že máš nějaký svůj webík, kvůli kterýmu tě otravují nějací lidi a v nějakým tom komentáři kdesi, že bys chtěla zmizet do Ruska. 🙂 To umíš tak perfektně Rusky? Rusko je jen pro lidi, kteří perfektně ovládají ruštinu. Bez perfektní ruštiny je to tam totiž naprostý NO GO a jsi v Rusku totálně ztracená.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek