Hudební klip V.A.N. od Poppy: Jedno z nejkřiklavějších videí o MK-ULTRA, jaké kdy bylo natočeno

28.3.2024 v Symbolika 10

Po letech nenápadného naznačování, že je Poppy obětí programu na ovládání mysli Monarch, její nové hudební video „V.A.N“ vše říká narovinu. Zde je symbolický rozbor jednoho z nejkřiklavějších hudebních videí o MK-ULTRA, které kdy bylo natočeno.Poppy je původně youtuberka, která se stala virální díky bizarním krátkým videím, která podle všeho skrývala tajné zprávy. Poselství a symbolika, obsažené v jejích videích ukazovala, že je to loutka Iluminátů.
Zda je Poppy skutečná otrokyně MKULTRA, nebo jen hraje svou roli pro vyšší sledovanost, bylo dlouho předmětem debat. Na některých z videích, která Poppy zveřejnila, jsou vidět náznaky skutečného zneužívání. V některých videích vypadá Poppy pohmožděná, nebo traumatizovaná, zatímco v jiných klipech je vystavena mírným formám mučení.

V jednom podezřelém videu čte Poppy 49 minut v kuse Bibli bez jediné pauzy. Na Poppyině čtení Bible není nic náboženského. Když se snaží přečíst neobvyklá slova, jména a fráze v Bibli, celý proces nabývá na absurditě. Jak minuty ubíhají a Poppy se čtením unavuje, člověk tam cítí podivný prvek voyeurismu, kdy je čtení Bible po dlouhou dobu mučením.

Jiné video s názvem „Capture“ (zajmutí) zobrazuje strašidelného maskovaného muže (pravděpodobně je to Poppyin manipulátor jménem Titanic Sinclair), který omotává Poppy jejími vlasy. Čistá symbolika ovládání mysli.

Navzdory dosti zjevné symbolice nalezené v Poppyiných videích, je někteří diváci interpretují odlišně. S vydáním videa V.A.N v roce 2024 však už není prostor pro subjektivní interpretaci. Video je v podstatě přesným popisem programu Monarch Mind Control, se všemi významy a symboly, o kterých se na tomto webu po léta diskutovalo. Zde je rozbor klipu:

Násilí proti přírodě
V.A.N znamená „Violence Against Nature“ a přesně toho jsme svědky v celém videu. Klip je o narušení přirozeného stavu lidské bytosti pro nekalé účely. Píseň obsahuje také duchovní složku, kde „násilí proti přírodě“, je zároveň i násilím proti Božímu stvoření.

Video začíná záhadným černým jablkem v prostředí připomínajícímu laboratoř. V Genesis Lucifer nabízí Evě pověstné jablko, které vede k prvotnímu hříchu.

Jablko začne magicky levitovat (čas 0:06), zatímco z něj kape krev. Co to představuje? Asi o sekundu později dostaneme odpověď, kdy v rychlém záběru vidíme injekční stříkačku, která odebírá krev z Poppy. Představuje toto jablko adrenochrom?

Poppy je v klipu zajatcem zvráceného systému. Je uzamčena uvnitř skleněného kotce s trochou hlíny na podlaze, aby simulovala „přírodu“. Poppy je pod kontrolou MK -ULTRA manipulátorů, kdy jednoho z těchto manipulátorů hraje hlavní zpěvák kapely Bad Omens. (0:15)
Píseň vznikla ve spolupráci s metalovou kapelou Bad Omens a zařízení je všude obrandováno stylizovanou verzí jejich loga. Jinými slovy, tato kapela hraje roli sa*istických manipulátorů. Dokonce má i vlastní laboratoř. Vzhledem ke strašlivému zneužívání otroků MK, je to poněkud zvláštní role pro zpěváka.

Jedním z manipulátorů je dokonce i sama Poppy, akorát s černými vlasy. V programu MK-ULTRA jsou skutečně často sami otroci zároveň i svými manipulátory, a toto video chce zřejmě být přesnou poctou programu MK-ULTRA. (0:24)

Pacient: V.A.N
Ve videu je Poppy označena jako Patient: V.A.N. Otrok, který je programován k bezbožným činnostem. (čas 1:02) Text písně přitom obsahuje sdělení, že Poppy je umělý výtvor, který je v naprostém protikladu k životu, přírodě a všemu dobrému. Několik odkazů na Boha také poukazuje na satanskou povahu programu, kterého je součástí.

„Jsem ve tvém algoritmu a učím se všechny tvé způsoby, už jsem na úrovni Boha
Milion slov za vteřinu a znám tvé nedokonalosti, zlato, jsem jediná budoucnost, kterou máš.
Mluv v diatonické ďábelské motivaci, jsem víra, nejlépe zavřená v krabici
Představ si perfektní obraz, silnější každou minutou, zlato, jsem všechno, co ty nejsi.“

Na začátku videa je z Poppy extrahována krev, později se do ní naopak něco vstříkne. Po této injekci Poppyiny oči zčernají, což je klasický způsob, jak znázornit ztrátu vlastní duše a posedlost démony. (0:43)


V celém videu je disociativní Poppy vystavena nejrůznějším procedurám a injekcím, které postupně kazí její přirozené já. Abychom pochopili, že se jedná o programování Monarch a nic jiného, bylo do videa vloženo několik symbolů, které již známe z dřívějších rozborů. Motýl (představující programování Monarch) skryje jedno z Poppyiných očí a efektivně vytvoří jednooké znamení (představující otroctví okultní elity). (čas 0:54)
Také bílý králík zakrývá jedno z Poppyiných očí. Opět velmi symbolické. (1:36)

Jak bylo vysvětleno v mnoha předchozích článcích, symbol bílého králíka je extrémně důležitý v programování MK-ULTRA.
V Alence v říši divů (která se používá jako programovací skript v ovládání mysli Monarch) Alenka sleduje bílého králíka do nory, aby vstoupila do říše divů. Během programování je otrokům MK řečeno, aby „následovali bílého králíka“ do říše divů, což je v jejich případě úplná disociace. Když je toho dosaženo, mohou se manipulátoři pustit do konečného cíle programování Monarch: rozdělení osobnosti otroka. Tento proces je dostatečně vizuálně znázorněn i ve videu V.A.N. (čas 1:59)

Roztříštění
Téměř v každém filmu a videu s tématikou MK-ULTRA, se nevyhnutelně stane konkrétní scéna: Vidíme rozbití skla.
Poté se otrok MK vzbouří a pokusí se uniknout. Prostřednictvím symboliky je nám řečeno, že se to všechno odehrává v hlavě otroka.

Další příklad tohoto vzorce lze nalézt i ve filmu Labyrint, kde hraje krále skřítků David Bowie. V jedné chvíli se mu dívka Sára, kterou se snaží svádět, vzepře tím, že rozbije velké zrcadlo na bále.

V jednu chvíli blond Poppy zírá na černovlasou Poppy… její černovlasou manipulátorku. Jejich zrcadlové odrazy naznačují, že jsou pozměněnou verzí stejné osoby. Manipulátorka Poppy rozbíjí sklo pomocí kladiva, čímž vytváří obligátní scénu „roztříštění osobnosti“, zobrazenou ve všech příbězích souvisejících s MK-ULTRA.

Potom je záběr na Poppy, která působí, jako by byla bez života, zatímco je obklopená svými rozštěpenými verzemi. Tohle představuje její základní osobnost, která je rozdělena do několika dalších. (čas 2:12)


Jakmile se sklo rozbije, Poppy uteče a v laboratoři se rozpoutá peklo. Když Poppy uteče, hledá ji tým swat vybavený baterkami. Ale Poppy je nyní zjevně superstroj na zabíjení a masakruje ozbrojené muže. V tuto chvíli je divák v pokušení říci: „Poppy je hustá, vymanila se z kontroly mysli a bojuje“. Záběr, který ale doprovází masakr swatu, ale všechno neguje. Vidíme v něm manipulátora, který Poppy svítí baterkou do očí. (čas 2:33)
To znamená, že celý Poppyin útěk se odehrává jen v její hlavě. Stále je plně pod kontrolou svých psovodů.

Konec videa vypadá jako dobrý, ale ve skutečnosti není. Poppy běží ke světlu a zdá se, že tak opouští laboratoř. Ale vzhledem k tomu, že se to děje jen v její hlavě, je toto „světlo“ spíš baterkou jejího psovoda.
Jinými slovy, běží zpátky ke svému programování. Uvízla ve smyčce, ze které nemůže uniknout.

Závěrem
Poppy svými bizarními videi a svým stále robotičtějším chováním už léta děsí miliony lidí. Přestože o jejím nenormálním chování existují různé teorie, klip V.A.N už nenechává žádný prostor pro rozdílnou interpretaci. V.A.N je skutečně jedno z nejkřiklavějších videí o MK-ULTRA, jaké kdy bylo natočeno, a Poppy zde jednoznačně hraje pozici otrokyně. Navíc opakovaně dělá jednooké znamení pomocí králíka, nebo motýla Monarchy stěhovavého. Křiklavěji už to lidem nemohli říct.
Existuje v příběhu V.A.N nějaké morální poučení, nebo rozuzlení? Ne, žádné tam není. Je to o beznaději, ztrátě svobodné vůle a nenávisti k Božímu stvoření. Zkrátka jde o oslavu toho, co po nás elita chce. Nejen doslova, ale i mentálně a duchovně.

překlad www.aluska.org 2024 / ze Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2024-03-28 08:56:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poppyina videa mi vždycky přišla krajně nepříjemná a strašidelná. Že je to tak vážné jsem ale netušil. Díky za opravdu vynikající rozbor.

Ikona diskutujiciho Danny 2024-03-28 10:01:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě vždycky u podobných klipů dostává, jak jakože na konci se ty zpěvačky „osvobodí“ od těch, co je utlacují a vězní a lidí si myslí, bůhví jak je to feministické a empowerment a přitom je to úplně naopak. Stačí rozumět.

Zrovna čtu sérii knížek o temném pozadí hudebního průmyslu a je to výživné. I když o hodně věcech už vím. Jmenuje se to Musical truth od Marka Devlina, ale bohužel je to jen v AJ.

Ikona diskutujiciho Mirek 2024-03-28 12:48:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jsem rád, že se na taková videa nekoukám. Asi by mi z toho bylo blbě a to bych ani netušil, že je zatím nějaká symbolika. Rozbor symboliky ve filmu je také zde: https://rumble.com/v4l3y8x-jak-prediktor-oznamuje-….s-aleem-tborskm.html . Na Rumblu je to protože to zasekli na youtube asi kvůli právům k filmům, na které ten rozbor často odkazuje.

Ikona diskutujiciho sm 2024-03-28 18:55:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavá paní. Neznám. Ale je to všude stejné. Třeba kamarádi a kamarádky jednu dobu strašně frčeli na gothic, chodili na koncerty a ukazovali všude na fotkách paroháče. Mysleli si jak jsou strašně kůl. A přitom to byli vlastně bohužel spíše blbci. Vždycky mě napadlo: ty kráso, kdybyste jenom koutkem oka tušili co to je skutečný sat****mus a jaký má vliv i na vás. Rozhodně to nejsou oblečky, řetízky a to co tady dobrovolně ukazujete – to je jen zoufalý sat*****ický folk. Napřed byste nevěřili, následně se poblinkali. A znovu: na klipy této paní se teď dívají ty dvacítky co nemají mezi tiktokem a instagramem co dělat a uvažují úplně stejně: jak jsou ty její klipy upe nejvíc nejlepší. Eech..nakonec, proč někdy vyvracet 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-03-28 19:04:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to druh cíleně budované energetické inverze. Nahrát do lidí ďábelské symboly a tím je podvědomě přetočit. Pak jsou pro ně dobré věci dráždivé a zlé věci je přitahují. V metalu i rocku je těžké najít interprety, kteří nepoužívají satanskou symboliku a nezpívají dábelské texty. Jsou sice, ale člověk musí vybírat opatrně a vědomě. Kontrolovat, jaký text poslouchá, co se mu během rytmu nahrává do hlavy, občas si pro jistotu přejet kartičkou TM přes šišku aby si případná data přemazal. Tvrdá hudba je z velké části satanská, klidně střelím do vlastní řady. Jenomže v jiných žánrech už to není o nic lepší. Sice tam neukazují na koncertech paroháče, ale jaké texty a symboly obsahuje dnešní pop, za to by se ani satanista nemusel stydět. Pomalu mi připadá pro mozek bezpečnější pustit nějaký speed nebo symphonic metal, než gagu nebo poppy. 😀

Ikona diskutujiciho sm 2024-03-28 19:32:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak. A Gaga? Šmarja jako jo, mé dívce a nakonec i mě se latex líbí, ale vidět tuto paní a navrch s miliony rohů kolem někde v klipu..to není nic dívatelného, natož pěkného. To je spíš na okamžitý autovýplach žaludku a člověk je ještě rád, že to stihnul. Z mála interpretů co hrají metal a jsou i ve svých textech proti této zvrácenosti (i když zdaleka neznám celou tvorbu) je podle mě pan Aleš Brichta, který má podle všeho pořád mozek v hlavě a velice dobře si přes veškerou masáž stále uvědomuje co je ok a co ne. Viz např. písnička Apage Sat**as..jasně, ten obal alba…ale domnívám se že směřuje správným směrem obecně veškerá textová tvorba.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-03-28 19:55:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Symphonic metal. Tam bývá satanismu málo, neblije se, má to melodii. Ale dá se tam taky narazit. Od symphonic metalu je pak jen malý krůček ke klasické hudbě. Odečteš kytaru, bicí a máš to tam. Hodně se mi líbí hudba, kterou vytvářejí nezávislí interpreti, youtubeři. Co si sami skládají a hrají hudbu. Sice na jednoho umělce často vyberu třeba jedinou skladbu, ale zato originální a velice krásnou, jaká v mainstreamu nezazní. Někdy tihle youtubeři udělají lepší cover než originál. Chyták dnešní doby je, že satanská bývá hudba, která na to podle typu melodie a žánru vůbec nevypadá, takže někdo, kdo má rád pop, může mít na mozku mnohem většího švába, než metloš. Proto raději ohodnotit jednu skladbu zvlášť, než celek.

Ikona diskutujiciho kešo 2024-03-29 08:12:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Viem o dvoch výnimkách v metale. Prvá je austrálska death metalová kapela Mortification. Otvorene sa hlásia ku kresťanstvu.

https://www.spirit-of-metal.com/en/band/Mortification

Druhá je kapelka z USA s názvom Believer. Niekde od nich mam ešte kazetu s albumom Dimensions. Ale oni poukazujú aj na transhumanizmus.

https://www.spirit-of-metal.com/en/band/Believer

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2024-03-28 20:40:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Poppy som už dávno zabudol (YouTube mi ju jaksi prestal podsúvať). No minule som si na ňu náhodne spomenul či ešte vôbec funguje a točí tie divné hovadiny (ale nepátral som lebo ma nezaujíma). Takže zjavne ešte ,,tvorí“.

Ikona diskutujiciho ***** 2024-03-29 09:03:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neodebírá krev z Poppy. Po levitující temné hmotě je krátký záběr na hodiny, kde se ručička pohybuje pozpátku. Podívej se na tu ruku jak drží tu injekční stříkačku. Jeden prst (palec, nacházející se mimo záběr) tlačí na píst. Kdyby jí odebírala krev, ta ruka by musela ten píst dřžet dvěmi prsty, aby docílila zpětný tah a aby ta jehla mohla nasávat krev. Je to vstřik temné hmoty z toho jablka do ní, ale v obráceném toku času.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek