Hydromancie: Jak na věštění prostřednictvím vody

16.9.2019 v Návody 7

Co je to Hydromancie? Jak mohu zřít jen s trochou vody? – Pamatujete si slova starého čaroděje Gandalfa Šedého? Když si vzal prsten moci od Froda, hodil ho do ohně a řekl, že to byl jediný způsob, jak odhalit pravdu, protože to bylo „tajemství, které dokáže říct jen Oheň“.

Existují tajemství, která může říct jen oheň, ale také tajemství, která může říci jen vzduch, země nebo voda. Duchové vesmíru do těchto živlů kreslí obrazy, které řeknou více, než tisíc slov. Tréninkem se můžete naučit tyto obrazy číst a chápat.Různé druhy věštění nabízí odlišnou cestu ke stejné pravdě
Musíte hluboce pochopit podstatu záležitosti kterou řešíte, abyste našli perfektní způsob, jak získat přístup k jejím tajemstvím. Takže pokud chcete znát o něčem pravdu a jste schopni svou otázku spojit s nějakým prvkem, je lepší najít způsob věštění podle tohoto prvku.

Dovolte mi uvést příklad. Předpokládejme, že váš manžel je námořník a že je už několik dnů nezvěstný a vy máte samozřejmě strach co se mu stalo. Takže se rozhodnete věštit (mimo jiných dalších věcí pro jeho nalezení, samozřejmě 😀 ) a chcete zjistit, jak je na tom. Logicky si tedy vyberete věštění pomocí vody, nebo vzduchu. Voda, protože lodě plují na vodě a vzduch, protože lodě jsou vystaveny větrům. Takže bychom raději používali techniky, které zahrnují tyto dva prvky, protože jsou mu nejblíže.
Když věštíte pomocí nějakého přírodního živlu, oslovujete duchy tohoto živlu a zjednodušeně řečeno, když hledáte námořníka, duchové vody a větru by logicky měli vědět kde je, protože jsou s ním v přímém kontaktu nejvíce. Je to jednoduché a logické.

Pokud je však někdo expert v konkrétní věštící technice, jako je věštění ze země nebo z ohně, může být chytřejší použít je, místo toho aby se snažil za pomoci prvků, se kterými mu to moc nejde.

Voda jako prvek, je nejsilněji spojena s intuicí 
To je důvod, proč věštící techniky, které v sobě zahrnují vodu, jsou považovány za nejsilnější a ti kdo z nich umí číst, jsou považováni za nejsilnější věštce ze všech. Pamatujete na návody na čtení z kávové sedliny? – Zahrnují vodu! Pamatujete na obraz v mracích v knize Anděl strážný, který pro mě duchové namalovali na nebe? – Zahrnuje to přítomnost vody! Také nedávno popisovaná technika Ceroskopie, zahrnuje oheň svíčky a vodu.

Teď si popíšeme jednoduchou techniku ​​na věštění z vody. Hydromancie je ve své nejjednodušší podobě.

Hydromancie
Slovo hydromancie pochází z řeckých slov Ύδωρ a Μαντεία, znamenají ,,vodní věštění“.


Základní návod na věštění z vody:

Připravte se misku čerstvé vody. Pokud je to možné, použijte raději vodu ze studánky nebo dešťovku.
Seďte pohodlně, uvolněte se, zhluboka pomalu dýchejte. Účel je se uklidnit, zrelaxovat a naladit na ,,vlnu tajemna“. Odložte všechny rušivé myšlenky a zajistěte si soukromí.

Pokud myslíte, že vám to pomůže lépe naladit atmošku, zapalte si k tomu svíčku, nebo vonné kadidlo. To je jen na vás. Pro některé to může být rušení, zatímco jiné to inspiruje.

Když jste připraveni, položte otázku, ale udělejte to jednoduché. Jako: „Co dělá můj manžel?“
Pamatujte, že praxí se postupně zlepšíte.

Nyní zírejte na misku s vodou a pokládejte otázku. Zaměřte se na dno mísy a říkejte otázku nahlas, nebo na ni intenzivně myslete. Poté přesuňte svůj pohled na hladinu vody. Ucho vody je v hloubce a ústa vody jsou na jejím povrchu.

Přestaňte se ptát a začněte číst odpověď. Můžete začít vidět vize týkající se toho, o co jste požádali. Tyto obrázky mohou být vidět na vodní hladině, nebo je můžete začít vidět ve vaší mysli, duchovním zrakem. Oba způsoby přijetí zprávy jsou správné, ale můžete zažít i jiné přicházející vjemy. Pamatujte, že každý z nás má trochu jiné vlohy a nadání. Takže slyšení zvuků, vnitřní pocity, hmatové vjemy… pokud se vám něco z toho stane, nebraňte se tomu a nesnažte se přijmout zprávu konkrétním způsobme, jaký si představujete. Jen uvolněně přijměte vše, co přijde.

Když jste přečetli zprávu, vždy poděkujte konstruktivním duchům vesmíru, nebo vodním vílám, že vám odpověděli.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-09-16 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, další způsob věštění a to takový, o kterém jsem ještě nikdy neslyšel! Určitě ji někdy vyzkouším. Já vím, že se ti to po těch letech musí zdát neuvěřitelné, ale mi se stále nepodařilo nic otevřít 😅…. Tak se snažím dál.

Ikona diskutujiciho Peace 2019-09-16 19:32:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A nějak tahle to pak může vypadat v praxi https://www.youtube.com/watch?v=x67oZIuAgqU 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-16 21:45:30
Ikona diskutujiciho
sipka

proč do té mísy hrabe? 😀

Ikona diskutujiciho nirvana 2019-09-16 22:59:03
Ikona diskutujiciho
sipka

alešek a jeho vodní hrátky 😂 to si děláš srandu!

Ikona diskutujiciho Tom 2019-09-16 19:52:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já už jen čekám, kdy se objeví návod na věštění ze záchodové mísy. 🙂 To tu ještě nebylo. To bude průlom v této oblasti. 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-16 21:41:49
Ikona diskutujiciho
sipka

můžeš ho napsat tome

Ikona diskutujiciho [email protected] 2019-09-28 11:00:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odebírat články o věštění d4kuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek