II. / Recenze čtenářů na knihu Anděl strážný

10.1.2019 v Vyšlo knižně 6
Reakce a recenze čtenářů na knihu Anděl strážný
(Toto je druhá sbírka ohlasů a recenzí. První díl recenzí si můžete přečíst ZDE)
vanilková
,,Je NEUVĚŘITELNÁ! Pro mě nejlepší knížka o andělech!“
Jenny
,,Je opravdu moc hezká, jak obsahově tak vzhledově..při čtení mě místy tak příjemně mrazilo..zajímavé je taky to, že nějakou dobu po tom co jsem měla knihu dočtenou a zkoušela vykládací karty, jsem si vytáhla kartu „Anděl strážný“ a to třikrát po sobě pokaždé v jiný den..že by to byla pouhá náhoda si nemyslím“
Veronika
,,Ahoj Alue, Chtěla bych ti velmi poděkovat za Tvou třetí knihu Anděl strážný. I já se přidávám s obdivem nad jejím komplexním obsahem a množstvím praktických údajů. Knihu nemám ještě úplně dočtenou, ale při jejím čtením cítím, jak jsou andělé u mě a mají radost, že knihu čtu. Vždy je poznám lehkým příjemným mrazením na hlavě. S andílky komunikuji většinou na telepatické úrovni, zde jsem v počátcích a rozhodně nejsem žádný mistr, ale učím se a v komunikaci pokračuji. Začala jsem telepaticky rozmlouvat se stromy, zejm. s jedním oblíbeným a jak píšeš ve své knize, vše jde přes úžasné pocity v srdci. Mám radost, že jsem ve tvé knize našla cenné rady a návody.“
Káťa
,,… Mám zrovna rozečtený třetí díl Aluščiny knížky, jsem asi v půlce a pod každou větu bych se mohla podepsat na znamení souhlasu. Díky Aluško, že jsi a díky za tvou pomoc mně i ostatním.“

Bára
,,… Mimochodem, zrovna čtu Tvoji poslední knížku a je naprosto skvělá. Měla jsem období potom, co zemřela moje mamka, kdy mi všechno duchovní přišlo jako výsměch a velké pocity vzteku, kvůli její smrti. Tato knížka mi pomáhá opět prohlédnout, že ve skutečnosti je moje mamka v pohodě. Také jsem dostala znamení a možnost promluvit si s ní ve snu. Takže za knížku každopádně děkuji, opravdu mi pomohla. „
Lukáš
,,Drahá Aluška,
minulý týždeň som dočítal knihu Svítání, veľmi pekne ďakujem, knižku som čítal pri každej príležitosti voľného času najčastejšie večer pred spaním, ale aj ráno pár minút pred tým ako odchádzam do práce. Niekedy som si ju brával aj so sebou do auta aj keď som ju nečítal :), večer som ju mal pri sebe a mal som veľmi dobrý pocit akoby ma chránila. Mám prečítanú aj knižku Anjel strážny a veľmi mi pomáha vedomosť že mám svojich anjelikov, prihováram sa im každý večer a zatiaľ mi odpovedajú dobrým láskavým pocitom na duši a často cez čísla na hodinách (najmä číslo 222). Tak viem že ich mám a som šťastný. Ďakujem za rady a skúsenosti obsiahnuté v knihe, niektoré sú také až neuveriteľné, v posledných kapitolách som aj trochu zosmutnel čo všetko tu na nás číha ale potom som si povedal tak aspoň o tom viem.
Často pri čítaní riadkov aj tvojich stránok človek na Teba myslí, ako keby Ťa poznal ako blízkeho priateľa, dúfam Ťa to neoberá o energiu. Ďakujem Konštruktívnej sile vesmíru za to že som sa dostal k tvojim stránkam, knižôčka je nad moje očakávania a určite sa k nej budem vracať. Ešte raz veľké Ďakujem.
S láskavým pozdravom a prianím krásneho slnečného dňa
Lukáš“
🙂
,,Alue je perfektni, ze vsechny veci dokazes ihned uvest do praxe. Je milion lidi kteri radi nebo chteji radit a pomahat, jenze neudelaji nic krome toho, ze druhym reknou veci typu: bud pozitivni, mej se rad, ver ze vse bude dobre atd…proste jenom samy reci, ale skutek utek. Zatimco ty das skutecne rady, rady ktere se daji uplatnit ihned v praxi, rady ktere maji hlavu i patu, rady ktere nejsou jen tak odnekud zkopirovane, ale podlozene svou vlastni zkusenosti, rady ktere zvladne pokud mozno i clovek co je v takovych vecech novacek a nema moc penez. Rady ktere maji svuj vlastni postup a maji i jasny a konecny cil. Nemohu nez jen rict, jak moc skvele to je. Uprimne, neznam nikoho jineho krome tebe kdo nabizi takovou pomoc a jsem moc rada za to, ze kdyby cokoliv, tak vim na koho se obratit, mit to vedomi, ze je tady na svete i nekdo, kdo realne pomuze kdyz clovek uprimne pozada o pomoc. A vlastne to same se vztahuje i vzhledem k tvym kniham. Neznam zadne knihy, ktere by nabizely tolik postupu na vyreseni problemu. Dekuji.“
,,Dobrý den.
Dovoluji si Vám napsat pár poznámek.
Knihy které jsem od Vás obržel jsem použil jako dárek pod stromeček a samozřejmě mě to nedalo abych do nich nenahlédnul a musím se přiznat, že jsem je nakonec přečetl celé.
A závěr ? Prostě skvělé. Zvláště Anděl strážný.
Věřte mi, denně 4 – 6 hodin čtu hromadu článků na alternativě, včetně i nějakých doporučených knih. Ostatně již minule jsem se zmínil o tom, že mě opravdu zajímá hodně široké spektrum veškerého bytí.
Nejem už žádný mladík, jsem narozen v roce 54, ale duchem se cítím tak na úrovni 30 letého.
Ze svého pohledu a zkušenostmi, kterými jsem prošel, je opravdu dnes těžké pro většinu populace pochopit jiný svět – ten za oponou. O něco těžší to ještě má mužská populace, které je doslova s materiálnem a hmotou srostlá.
U starší generace lze toto chápání částečně změnit, jenom na základě a příkladech fungování hmotných věcí (přednášky Davida Icka) nebo náhlou a někdy i drsnou změnou dosavadní existence. (těžký úraz, osobní krach apod.)
U mladší generace je to trochu jiné i když je na ni v dnešní době neuvěřitelným způsobem vyvíjený nátlak v potlačování mysli. Částečné spojení bývá zachováno – řekl bych do 19 let. (mužská populace je na tom o něco hůře)
Proč tohle píšu i když jsem přesvědčený, že tyto záležitosti znáte.
Knížka – Anděl strážný je velice dobře a srozumitelně napsaná a z hlediska obsahu, je převážně velice vhodná pro mladou generaci, kdy mnohým usnadní cestu ve správné orientaci bytí na Zemi.“
Tomáš

< span style=“color:#000″>,,Dobrý den Alue.
Dočetl jsem knihy Anděl strážný a Svět za oponou. Svítání ještě zbývá 🙂 . Čtu tak spíše intuitivně,nežli podle roku vydání a i tak nějak tuším,že ve Svítání ještě narazím na informace a postupy,které mě dost překvapí a posunou.Z knih mám velkou radost a i když popis slovy určitě nevystihe vše,co ve mě zatím probudily,můžu to alespoň zkusit.

Svět za oponou na mě působil kouzelně,ale přitom vůbec ne nereálně.Je tam spousta užitečných a pravdivých informací a zároveň je příběh úžasně čtivý a inspirativní,nechybí smysl pro spravedlnost,odhodlání,opouštění iluzorních jistot ve prospěch opravdových hodnot po nahlédnutí za oponu.Při čtení se mi velice často promítal děj.

Anděl strážný je kniha plná krásných,konstruktivních ilustrací,včetně obalu,Svět za oponou má také nádhernou ilustraci,kdekoliv je místo pro uměleckou kresbu,tak prostě září a vždy plně rezonuje s obsahem.Co se týká praktických informací a postupů,asi jsem se ještě s ničím podobným nesetkal.Od začátku jsem byl ponořený do četby,něco jsem si připoměl a už jsem to používal,k dalším postupům mě kniha přivedla a myslím,že ještě přivádět bude.Některé informace sice na stránkách jsou,ale kniha je prostě něco jiného.A velké díky také za sdílení zkušeností s Vojtou a Ivem.Vyžaduje to odvahu,leckdo se někdy ani do psaní své zkušenosti nepustí vůbec i přesto,že ví,že by třeba co sdělit měl.

Co se týká energetické ochrany,používal jsem před čtením knihy vajíčko a vyhazov,častěji ochranné vajíčko.Ale chápu to tak,že na každého parazita fungují více či méně různé metody a tak je lepší znát postupů víc.

Také můžu potvrdit informace o zrcadle,v předškolním věku jsem spával v ložnici,kde bylo naproti posteli po směru natažených nohou velké,kruhové zrcadlo,přímo vedle dveří ven.Míval jsem noční můry o tom,jak mě nějaké bytosti tahají otvorem v podlaze dolů,jak mě někdo stále sleduje a přímo vedle zrcadla,obvykle vlevo od něj,jsem vídal a vnímal destruktivní energie i mimo spánek,obvykle před usnutím.Nikdy jsem to nezapoměl a trvalo mnoho let,než jsem se zbavil dopadu těchto zážitků.

Od čtení vašich knih se opět snadněji a procítěněji napojuji na přírodu,(už když vykročím do přírody,zalije mě konstruktivní energie,také podle oblečení,ale ruce a dlaně vždy).Občas vidím koutkem oka nějakou postavu,siluetu,(to už trvá déle)a když se otočím,je vizuálně pryč,také to popisujete v knize.Ale poslední dobou ještě někdy intuitivně cítím a koutkem oka i vidím vedle sebe bílou postavu ženské energie a je to láskyplná přítomnost.
Děkuji za vaší tvorbu a sdílení zážitků a zkušeností. :)“

Karolína
,,Dobrý den/Ahoj, předem jsem chtěla poděkovat Vesmíru, že mi Vás před týdnem našel pomocí videí o morčatech. ? Jmenuji se Karolína, mám 21 let a už nějakou dobu hledám smysl proč jsem tady. Mám přečtených spoustu knih od manželů Hicksových, Doreen Virtue, Allatra – Anastasia Nových. Do 13ti let jsem si s někým imaginárním hrála a povídala.. Teď už vím, kdo to byl. Pak jsem ale ztratila kontakt a začaly se mi dít zlé věci (duchové, ze kterých jsem měla strach a jiné černé negativní energie a stíny) tehdy mi pomohla myšlenka na Bibli. Mám ji přečtenou a chvíli jsem se i snažila chodit do spolku protestantů. Brzo jsem přišla na to, že ti lidi jsou ovládaní a necítí to, co by měli. Strašně mě to zklamalo. Hledala jsem, ale dál.
Tehdy jsem měla kamarádku křesťanku a pokaždé co jsem se jí zmínila o tom, že cítím okolo sebe Anděly, začala mi říkat jaká je to temná magie atd. Nevzdávala jsem to časem jsem zkoušela různé meditace a spojení s Vesmírem. Momentálně necelé 2 roky jsem se naučila napojit na Vesmír a spousta věcí a symbolů jak mám co dělat se mi objevují, za to Andělé ne. Přála jsem si abych našla vodítko a mohla se o nich dozvědět více. Žádná kniha mi nepomohla a najednou se objevila ta vaše.. Věděla jsem, že je to správná cesta. Jsem už za půlkou a můžu říct, že jsem nadšená a upřímně z „celého srdce a s úsměvem‘ děkuji za možnost se rozvíjet za pomoc otevřít oči a pracovat na sobě. Za to, že jste tady s námi a děláte správnou věc. ?
S andělem jsem se potkala za svůj život 2x abych jen cítila i fyzicky. Jednou když jsem seděla na střeše (milovala jsem západ slunce ze střechy), když mi hlavou proběhla myšlenka, že bych měla skočit. V tu chvíli mě sevřela taková síla, že jsem se nemohla pohnout. Tlačila mě ke střeše a až jsem po 3tí upřímně řekla, že nic takového dělat nebudu najednou to zmizelo. Bylo to vážně úžasné. ? Druhý zážitek byl, když jsem usínala a klepala se strachy, že na mě něco vyskočí ze tmy. Tehdy mě objala andělská křídla která mě celou noc pevně objímala a vznášela se se mnou nad postelí.
Tímto Vám chci ze srdce znovu poděkovat. Moc si vážím knihy, která mi přišla pod ruku a přeji Vám nadále skvělé články a napojení na konstruktivní energii.
Děkuji aneb mé oblíbené heslo: „Vidět znamená věřit a naopak“.“

Četli jste i vy knihu Anděl strážný? Líbila se? Dala vám cenná data? Napsali jste o knize článek na své stránky?

Vaše recenze nebo články mě stále zajímají. Máte-li co sdělit, pište na redakce(@)aluska.org.

Možná bude v příštím díle právě vaše hodnocení.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Katie 2019-01-10 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Knihu jsem dostala..pak jsem se stěhovala a kniha zmizela  :-( Asi jsem ji neměla číst, i když nevim proč..

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-10 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, je to skvělá knížka, stejně jako všechny tvoje knihy :-) Právě to se mi na nich líbí, že to jsou data, která máš odzkoušená/vypozorovaná…v dnešní době se dá jen těžko narazit na kvalitní knihu o duchovnu, protože se v nich často opakuje pořád to samé, jakoby ti autoři od sebe opisovali a často také doporučují nebezpečné metody.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-10 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jak přesně vyjádřit mé nadšení ohledně tvých knížek abych se cítila, že to je dostačující. Něco jako program ježovka.exe přestal pracovat :D

Ikona diskutujiciho Malina 2019-01-10 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

přesně tak ,knihu mám doma a je úžasná.Dobře se čte, musela jsem se přemáhat abych od ní vůbec někdy odešla :D.Napsaná je krásně, sedí mi a jsem ráda za veškeré informace. Jak už bylo napsáno, je velmi těžké k nějakým kvalitním informacím o duchovnu přijít, protože většina opakuje to samé, a ještě je to třeba nesmysl ale vůbec jim to nepříjde divné, nebo že to nedává smysl.Alue díky za to co pro nás děláš, takových lidí je jako šafránu.

Ikona diskutujiciho Ivanitko 2019-01-10 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna jsem v polovině knihy, když přišel tenhle článek. Náhoda? Nemyslím si :D

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-10 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Knížky od Alue jsou ty nejlepší které mám, bez nadsázky. Vracím se k nim, používám je v praxi, je v nich obrovská moudrost a navíc jsou psané krásným jazykem, jednoduchým, výstižným, přitom bohatým. Pro mě jsou to ty nejhodnotnější a nejdůležitější knihy o duchovnu a osobním rozvoji (a že jsem podobných knih už přečetla dost), opatruju je jak oko v hlavě. Děkuji moc Alue že píšeš, jsem ráda že tyto knihy můžu číst a že jim rozumím, má to pro mě velkou hodnotu a moc mě to to všechno ovlivnilo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek