Informátorka z dětské kliniky na změnu pohlaví: „Pacientky doktory prosily, aby jim přišili amputované části zpět. Šéfové řekli lékařům, aby o tom mlčeli.“

3.5.2024 v Zprávy 15
Insiderka z dětské kliniky specializované na změny pohlaví Jamie Reed řekla, že bylo zaměstnancům tohoto zařízení řečeno, že „není velký problém, pokud bývalí dětští pacienti prosí, aby jim byly části těla připevněny zpět“.
Bývalá pracovnice kliniky Washington University Transgender Center v letech 2018 až 2022 viděla stovkám dětí předepisovat léky s nevratnými účinky.
 Šéfové jedné z nejkontroverznějších amerických genderových klinik varovali své zaměstnance, aby mlčeli, když se rozrušené dospívající dívky vrátily s prosbou o opětovné připojení amputovaných prsou. Transgender centrum Washingtonské univerzity v Missouri podle informátorky Jamie Reed, která tam pracovala čtyři roky, předepisovalo léky na nevratnou změnu pohlaví dětem ve věku 12 let, k tomu jim stačilo tyto děti vidět pouze dvakrát.

Jamie Reed přitom není nijak zaujatá, sama je lesba a provdala se za transgendera. Řekla, že na kliniku chodí nárazově děti s požadavkem na změnu pohlaví, jak se tato módní vlna prohnala jejich školami.
Řekla, že pak pacientky Dr. Phila z této kliniky prosily, „aby jim nasadil prsa zpátky“. Šéfové kliniky řekli zaměstnaným lékařům, aby mlčeli o takových nepovedených přeměnách.

„Viděla jsem mladou dívku, která po operaci prosila, aby jí byla znovu nasazena prsa,“ řekla v televizním rozhovoru Jamie Reed. „Byli jsme naváděni vedením, abychom si z toho nedělali těžkou hlavu a rozhodně to neříkali jiným rodinám. Nemohla jsem o tom už dál mlčet.“
„Doktoři se chovají jako bohové, pokud jde o děti podstupující změnu pohlaví.“

Interní vyšetřování genderového centra v dubnu loňského roku zjistilo, že 531 z 1165 dětí, které vyhledaly pomoc po roce 2018, dostalo hormony vyvolávající změnu pohlaví a blokátory puberty.
Jamie Reed poukázala na to, že hormonální léčba může mít nevratné a život měnící důsledky, jako je například sterilita.

12 nebo 13letý kluk, který se běžně nemůže rozhodnout, jaké pyžamo si vybere, může klidně přijít na kliniku a říct: „Rozhodl jsem se, že chci přejít na holku.“ Ani ne po dvou návštěvách, ale spíš po pár hodinách, mu řeknou: „Dobře, začni brát tohle, začni dělat tohle.“
Hormonální léčba však změní jeho biochemii tak, že se už nemůže vrátit zpátky.

„Neustále se tam opakovala situace, kdy pokaždé, kdy jsem vyjádřila obavy a zeptala se na správost postupu a pokynů, odpovídali mi „takhle to prostě funguje, když dítě řekne že je trans, není o tom pochyb, a my jen říkáme: Jo, jsi trans, tak co bys chtěl?“

„Začali jsme vídat pacienty, kteří měli velmi závažné zdravotní potíže. Byli rychle převáženi na pohotovost s tržnými ranami vyžadujícími stehy. Měli jsme pacienty, kteří nás kontaktovali a žádali, aby jim byly amputované části těla nasazeny zpět už několik měsíců po operaci.“

Tlak na sociálních sítích vyvolal explozi v počtu dětí, které vyhledávají hormonální léčbu, a jsou to nyní převážně mladé dívky, které se chtějí stát muži: „Vstoupí do dveří a vyprávějí téměř stejný příběh, jako by se naučili, co mají říci, ze stejného videa. ,Ach, ne, opravdu, cítím to tak od raného dětství…‘ Ale spousta jejich rodičů si nic takového nepamatovala.“

Tato odhalení vyvolala senzaci. Reed řekla, že si v roce 2019 začala všímat rostoucího počtu pacientů, kteří se rozhodli přechod nedokončit a rozhodli se vrátit ke svému pohlaví. Ona a její kolega začali shromažďovat informace o těchto pacientech s předpokladem, že lékaři budou chtít vědět o jejich změně názoru.
„Mysleli jsme si, že lékaři budou chtít porozumět těmto datům, aby zjistili, co jim uniká,“ vysvětlila. „Ale mýlili jsme se. Jeden lékař se nahlas podivil, proč by měl ztrácet čas s někým, kdo už není jeho pacientem.“

Řekla však, že váhala vyjádřit své obavy, protože každý, kdo to udělal, byl považován za „transfoba“. Reed řekla, že lékaři rodičům pokládají brutální otázky, jako: „Chcete mít mrtvou dceru, nebo živého syna?“
Šikanují rodiče dětí, aby pokračovali ve změnách pohlaví pod záminkou, že pokud by to neudělali, dovedli by své děti k sebevraždě.

Reed řekla, že práce ve středisku, které během dvou let zdravotně převedlo 600 dětí na jiné pohlaví, na ni působila, jako by byla v nějakém kultu a musela jsem se z něj odprogramovat.

V září loňského roku centrum uvedlo, že se bude řídit legislativou podepsanou republikánským guvernérem státu Missouri Mikem Parsonem, která zakazuje lékařům provádět operace na změnu pohlaví, nebo předepisovat hormonální terapii, nebo jiné léky na změnu pohlaví, dětem mladším 18ti let.
„To vytváří neudržitelnou odpovědnost pro zdravotnické odborníky a je pro nás nemožné pokračovat v poskytování komplexní transgenderové péče nezletilým pacientům, aniž bychom univerzitu a naše poskytovatele vystavili nepřijatelné míře odpovědnosti,“ stojí v prohlášení.
Zákon vstoupil v platnost 28. srpna, ale vynechal pacienty, kteří již s přechodem začali.

Jedna z prvních studií, která zkoumala následky operací na změnu pohlaví, zjistila šokující údaje.
Pacienti trpí chronickou bolestí, spojenou s pouhým pohybem. 48% trpí bolestí beder, 48% má bolesti třísel a pánve, 48% trpí bolestí na hrudi, 43% trpí bolestí ramen.
57% pacientů trápí bolestivý sex, 29% pacientů trpí inkontinencí spojenou s neschopností ovládat svůj močový měchýř, 29% trpí chronickou nutkavou potřebou se vymočit, 24% pacientů po operacích vyhledalo pomoc fyzioterapeuta.

překlad www.aluska.org 2024 / ze Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho ***** 2024-05-03 06:57:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jde jim stále o to samé a chtějí toho postupně docílit různě kolísajícím úsilím na všech řídících prioritách ve společnosti.
– do roku 2030 chtějí mít hotový elektronický koncentrák (procesy celkové digitalizace, úřadů, institucí, měny, a budování digitálních ID karet spojujících postupně vše do jednoho, půjdou teď v následujících letech kupředu velmi rychle)
– do roku 2040 chtějí docílit uhlíkové neutrality (tím zastáví pohyb osob po vlastní ose – vlastnictví osobního dopravního prostředku bude jako dnes vlastnit helikoptéru … skrze drahé ceny energií a nutoností platit emisní povolenky, daňová zatížení Vás budou chtít připravit o vlastnictví vašich nemovitostí a ovládnou zcela zdroje potravin populace a budou do vás cpát ty jejich tzv. udržitelné)
– do roku 2050 chtějí mít již postupně ukotvený svůj nový světový řád s již omezeným množstvím lidské populace na planetě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-05-03 10:14:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to nám bude zbývat už jenom utíkat mimo dosah EU.

Ikona diskutujiciho Iva 2024-05-03 12:42:15
Ikona diskutujiciho
sipka

chtějí, chtějí, chtějí … chtít můžou, ale je a bude jim to houby platné, oni už vědí, že se blíží jejich neslavný konec a že budou za všechny svinstva tvrdě platit, tak spěchají, ale nestihnou to, svět je už jinde a oni už neurčují nic, i když se s tím nechtějí smířit a snaží se škodit, jak jen to jde … nebojte se, strach je nejhorší emoce, snožuje vibrace a pomáhá vizualizovat a materializovat to, co nechcete … vše bude jinak!

Ikona diskutujiciho sm 2024-05-03 15:03:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Možnost zde bohužel vždycky je. Obecně mi to připomíná burzu. Zpočátku jsem byl poněkud vystresován. Každý rok víc a víc expertů a další a další zprávy. Třeba: 2010: Pád 2008 není u konce. Teprve to začne!, 2012: všechno skončí, trhy spadnou, o všechno přijdete!, 2019: Teď to teprve krachne na úroveň 2010!, 2020: Chřipečka! Trhy půjdou na nulu, dolar skončí!, 2022: 2023 začne skutečný pád co tu nikdy v historii nebyl!. A stovky dalších teorií. Pravda je taková, že jsou trhy na vrcholu a za posledních 16 let udělaly propady jen okolo 30%, zatímco zhodnocení mnohdy 12-13% ročně. Ono pořád nic. Sám investuji do US indexů, abych měl důchod a za celých skoro 200 let tyhle investice měly a mají smysl. Nejlepší jsou otázky kamarádů typu „co když burza skončí? Nebo co když půjde index k nule a vynuluje ti to účet?“ Jo, může se to stát. Ale pokud se tohle stane, garantuju ti, že to poslední na světě co tě bude zajímat, že máš obchodní účet na nule 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-05-03 16:55:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Předapokalyptická mentalita sice táhne čtenost, ale není to moudrá životní filozofie. Akorát jsi v křeči, pořád máš v něčeho strach, nakupuješ věci co nepotřebuješ a může tě to taky zbytečně odrazovat od rozvoje a životního pokroku. Abys pak neodkládal život na neurčito, protože za měsíc přece krachne svět, takže nic nemá smysl… Nebo někdo se taky naopak může chovat nezodpovědně, protože si může myslet, že neponese následky.
A tím neříkám, že se to nemůže stát. Určitě může a v minulosti se to i stalo. Ale na co z toho mám být pos*anej 10 let dopředu?
Kdo se chce zabezpečit na stáří, podle mě jsou 2 inteligentní cesty: kupovat nemovitosti a pozemky, nebo kupovat investiční kovy. Protože je to fyzický majetek, který nikam nezmizí. Největší volovina je krypto.

Ikona diskutujiciho sm 2024-05-03 18:31:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se taky bojím. Ale víc se bojím malého či žádného důchodu. Chci pracovat navždy, jenže nikdy nevíš. Pokud všechno krachne, tak ať. Z historie plyne, že následuje lepší období. Čili je to jedno. Dobře se dá investice do indexů simulovat třeba na investovaniproholky.cz – tam je dobrá kalkulačka složeného úročení (a počítá víceméně správně). Dáš-li vklad 500k a dál měsíčně 3000, s rezervou dáš zhodnocení 10%, na 10 let, tak jedenáctý rok dál, pokud začneš vybírat, si můžeš dovolit v průměru stahovat cca 17k měsíčně. Což se sakra vyplatí. Ale není to pro každého, ty propady je třeba přežít (a mohou být opravdu velké – i 50% a trvat i 5 let a může se to nějakou dobu opakovat). Nicméně třeba i můj daňový poradce už o tomhle uvažuje. + netřeba to danit. Zlato sice taky mám, fyzicky, v plusu, ale ten výnos moc není. Jen pro případ krachu. Jiné kovy nevím. BTC a tak mi připadá jako hazard. Už z principu to co dělá celá veřejnost od toho dávám ruce pryč. Zavání to průšvihem. Ne nadarmo velké fondy a banky používají běžně termíny jako „smart money“ a „dumb money“. A kdo z nich jsou asi oni a kdo veřejnost a kam se to asi přesouvá, že? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-05-03 18:40:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Pole nezmizne, barák nezmizne.. navíc to můžeš i pronajímat až budeš dědouš 🙂 Podle mě je to nejlepší varianta.

Ikona diskutujiciho sm 2024-05-03 19:35:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Dědouš nééé 😀 Vím, máš to fyzicky v ruce. A to se počítá. Však pronájem zase hodí reálně jen okolo 2%. Sice sám stavím a stavím – zítra jdu opět na 2. stavbu, ale pořád jsem spíš kostelní myš. Ještě se budu snažit vytřískat pár procent navíc jinde 🙂

Ikona diskutujiciho ***** 2024-05-03 20:01:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Utíkat? Kam? Jsou jen tři země světa, které mají své národní banky ještě stále ve svých rukou a které je nemají ještě v držení Rothshildů. Kuba, Irán a Severní Korea. Dokonce i ta Ruská je v jejich rukou, ačkovliv Rusko ovladádá Zlatá pagoda. A nebo říká se jí také Velká lóže Ruska a nebo také Moskevská lóže, která má narozdíl od Lóndýnských sionistických globalistů (v čele s rodinou Rothshildů) opačné, halachystické ukotvení a proto s ní a s Ruskem je Rothshildovský kolektivní západ stále v nějaké válce. Ať už je to válka studená a nebo horká. Táhne se to takto již od dob Napoléona. Ačkoliv má Zlatá padoda v Rusku ještě silněji ukotvenou moc než-li má Deepstate (vojenskoprůmyslový hospodářský komplex) v USA i přes to Ruskou národní banku kotroluje rodina Rothschildů. To jen ukazuje tu jejich obroskou moc. Rodina Rothschildů aspiruje na globalistického lídra č. 1. Fanoušky Ruska rozhodně sklamu, pokud tam chtějí před globalizací utíkat. Digitální Rubl tam je mnohem dále a jeho zavádění tam předstíhá ostatní země. Kdo chce sloužit v Ruské armádě (to je pro Rusy atraktivní možnost přijmu a plynou z toho pro jejich životy nejrůznější výhody) musí tam být zabodaný Sputnikem. A nebo pokud se tam nějakým způsobem dostanete do vězení, zabodají Vás tam také a přímo i proti Vaší vůli. V Rusku vede skupina halachistických oligarchů globalizaci na svůj způsob, kterou chtějí pak importovat v případě svého úspěchu i do jiných zemí. Jejich globalizace se od té západní liší. Třeba tyto genderové procesy, jako je tohle přešívaní dětí z kluků na holky nebo naopak a destrukce tradičních rodin, to v Rusku zatím opravdu nehrozí. Ale jiné procesy tam jedou stejně a některé i dokoce ještě rychleji než-li zde u nás. Evropská únie je bezesporu velmi špatné místo. Bylo by na čase z ní, co nejrychleji vystoupit. I NATO je pro náš národ velice destruktivní organizací. Ale s ovcemi, které se necítí být ve své malé národní skupince bezpečně a chtějí patřit k velkému stádu je nějaké uvažování o výstupu zcela zabité. Obávám se, že s nimi, i když dojde třeba i k iteraci, ve které se EU a NATO nakonec rozpadnou, se k té globalizaci stejně nakonec nějakým způsobem i tak dostaneme. EU vedou podobně, jako americký vojenskoprůmyslový komplex v USA, potomci nacistických rodin ve stínu Rothshildů. Narozdíl od amerického vojenskoprůmyslového komplexu v USA (Deepstate) nepředstavují tito Evropští potomci nacistů pro Rothshildy nějakou hrozbu. EU je celkově přiliš slabé seskupení. S americkým Deepstate to ale vypadá již zle snad ve všech možných iteracích. Po letošních volbách v USA (ať už k nim vůbec dojde a nebo ne) dojde k rozpadu USA. Jedno, kdo bude jejich vítězem. Sionistickým Rothshildům tak zbudou již jen dva protivníci. Halachistické elity ve Zlaté pagodě v Rusku a Čínští nacionalisté v Číně. Tohle jsou také nesmírně silní hráči v celosvětové globalizaci. Čínští nacionalisté s Moskevskou Zlatou pagodou stojí v čele zemí skupiny BRICS. Rusko a Čína byly nahnány kolektivním západem ku spojenectví, ve kterém má navrch ale právě ta Čína. Veškeré čipy v Rusku, které jsou i v jejich vojenských techologiích, jsou totiž vyráběny právě v Číně. Každé z těchto čtyř center chce být tím, kdo nový světový řád povede. Někdo ho chce vést, někdo bude možná do vedení připuštěn a s jedním z nich už to vypadá velmi zle a asi ho dostanou již zcela ze hry. Ale celkově si to ještě mezi sebou zatím nevyřešili. Oni sami mezi sebou jsou největší překážkou k jeho realizaci vůbec. Kdyby byl jen jeden celosvětový hegemon, svět by spěl k novému světovému řádu mnohem rychleji. Globalizace by šla rychle. Jen oni jsou ti, kdo brzdí sami sebe navzájem. V tom máme jediné štěstí. Co z toho vyplívá? Globalizace jede všude. Některé procesy dorazí někam snad jen později a bude se tam dát žít v důstojnějších podmínkách možná o něco déle. Všude jsou oni. Mají v rukou národní banky zemí, působí tam jejich neziskovky, mají tam koupeny média i politiky u moci, mnohdy i přímo vypěstované své kádry ze svých speciálních škol. Mají pod kontrolou soudy a další instituce. Někde to mají ošéfováno více a jinde ještě trochu méně, ale jsou v podstatě již úplně všude. Tolik asi k tomu nějakému utíkání někam pryč před celosvětovým globálním procesem.

Ikona diskutujiciho Simi 2024-05-14 06:08:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Žiaľ, útek z EU pravdepodobne nepomôže. Môžem potvrdiť, že v EU to máte ešte dobré. V Austrálií sa ukazuje, že pojem “ľudské práva” nie je v zákone nijak ukotvený. Ide sa tu tvrdá Digital ID agenda. Väščina ľudí tu sú ovce. Všetko sa to spustilo začiatkom Kovidu. USA ako cez kopirák. Máme úplne rovaké (umelo vytvorené) problémy, ako tu – zdražovanie potravín, problémy s bývaním… Deti v školách učia o 55 pohlaviach. Mám o tom na mojom blogu pár článkov. Ľudia tomu nechceli veriť, keď o tom čítali.
EU je na tom podstatne lepšie. Ľudia tam viac bojujú za svoje práva.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-05-04 11:00:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To si niekto vážne myslí že ONI budú odstraňovať 90% ľudí? Obdobie 2030 až 2050 je očakávaná udalosť, ktorej kresťania hovoria II.príchod Krista a elita tejto istej udalosti hovorí „Veľký reset“. Je to udalosť odohrávajúca sa na zemi, na fyzickej rovine a v tejto realite, ktorá geologicky pretvorí celú planétu, tzv. planetárny/zemský posun (Earth shift). Všetky agendy slúžia len na to, aby si ovečky neuvedomovaly nevyhnutnosť osudu. Rusko je rovnež zapojené v týchto agendách.

Ikona diskutujiciho max 2024-05-05 13:47:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

odpoved pre: *****
Prestante strasit, pisete bludy (a priznam sa ani som to cele necital). Ako mozete vobec posudzovat tak obrovsku krajinu ako sa tam zije? Takto vznikaju chybne informacie, od mylnej predstavy jednotlivca – je to nebezpecne aj pre ostatnych. Mate na jazyku globalizacia, ale vo svojej podstate nemozete vediet o co ide. Svet nieje len cierny a biely. Napriek tomu je svet nadherny. Vsetko je len vo vas. Ak budete sudit, sirit strach, mylit ostatnych, moze sa vam zit zle. Zamerajte sa viac na seba, studujte, premyslajte, podporujte, pomahajte a posuvajte sa vpred. Zameriavajte sa na uplne jednoduche veci ako funguju ci nefunguju. Zoberte si uplne obycajnu nadchu, desiatky rokov vyvoja od vakcin, cipov, liekov, specialnych pristrojov, odbornikov laboratorii a napriek tomu ju nedokazu vyliecit. Zdanlivo jednoducha otazka vam da skutocny pohlad na medicinu ako funguje. Vela otazok na medbed a popritom velmi podobne a lacne pristroje su u nas roky. Financie ktore su tu dnes a zajtra su zbytocne. Ze pride digitalizacia penazi? Mozem si vybudovat este pevnejsie vztahy vymennym sposobom. A ked bude najhorsie, pripravia nas o majetok, no a? Odtrhnem kable od elektriky, vodu mam na zahrade a zasadim co treba. Kazdy den predsa netreba jest. Ked ani to nepomoze pojdem na put, aspon uvidim kus sveta. Toto je sloboda, nebat sa nicoho. Nestaci len prehodit kabat a tvarit sa som Vas.

Ikona diskutujiciho ***** 2024-05-06 17:35:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Posuzovat mohu, neboť mám data, která sbírám. Vy je zjevně nevyhledáváte a tady jen před nimi strkáte hlavu do písku jako pštros. Nechcete vidět. Nemusíte. Nikdo Vás nenutí. Ale pak nemusíte správně vnímat a rozumět věcem, které se kolem Vás budou dít a nebo již dějí. O medbeds jsem zrovna nic ani nepsal. Regenerátory použivají hvězdné rasy v případě, když jejich těla byla vystavena nějakým destruktivním účinkům. Ve filmu Elysium můžete vidět, jak je použivají elity i po návratu ze Země potom, co tam po nějakou dobu dýchali tamější špatný, toxický vzduch. Ale jejich nejčastější a hlavní využití je léčba fyzických zranění. Ve filmu jste mohli vidět, jak do něj strčili toho zřízeného záporáka a stačilo, aby byl zachován jeho mozek a regenerátor ho pak, když ho do něho strčili, dokázal opravit. Na dosažení dlouhověkosti ho hvězdné rasy nepotřebují. I s lidmi, které potřebují, aby žili dlouho, déle, než-li se běžně dožívají, to dělají jinak. A k těm řečem o Vaší zahradě. Pokud Vám vůbec umožní ještě nějaké nemovitosti vlastnit (budou se snažit Vás KONCENTROVAT ve svých městech, aby Vás měli pod svojí úplnou kontrolou), tak vám pěstování plodin mohou třeba klidně zakazat. Na některých místech v USA už např. platí absurdní vyhlášky, že nesmíte v obydlené, zastavěné oblasti si před domkem nic pěstovat, aby jste pilem svých rostlin nekontaminovali vzduch a nezpůsobovali tak problémy alergikům. Samozřejmě to jde na ruku korporacím jako je Monsato. Kdo vlastní potravinové zdroje, ovládá národy. A přesně to oni chtějí. Půjdou postupně po všech Vašich svobodách. Po Vaší svobodě pohybu, obživy i směny.

Ikona diskutujiciho Jíťa 2024-05-05 21:33:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rothschildové a spol.: tolik už se o nich napovídalo a napsalo věcí, tolik už se udělalo všech možných rozborů ve vztahu k nim, ale ti, co znají jejich skutečný vývojový základ, jejich skutečnou identitu, ke kterým rasám patří a kde mají svá domácí porodní lůna – ti to neprozradí. Oni jsou tu totiž pořád víc doma než mladé lidské rasy, které sem byly dosazeny převážně uměle vesmírnými správci, jimž imponovalo, že v nich ti mladí lidští naivkové vidí bohy a uctívají jejich „Velikost“. Tak jim hned nacpali všechna možná privilegia a chtěli jim částečně svěřit i správu nad přírodní evolucí. To už se muselo radikálně zakročit, aby se z planety za chvíli nestal totální evoluční paskvil pod vedením hloupých, naivních a nezodpovědných puberťáckých lidských duší, které se chtějí hlavně bavit, užívat si a absolutně ničemu nerozumí. Hrozba NWO je jasná výzva pro správce těchto člověčích mlaďasů, kteří tady denně nadělají mnohem víc škody než užitku: „Odveďte si je už konečně zpátky na svoje planety, už jich tady máme dost! Pokud s tím budete váhat, výrazně přitvrdíme!“ Za touto hrozbou stojí osobně Řídící Syndikáty, které chrání přírodní evoluci na Zemi.

Ikona diskutujiciho vap 2024-05-07 16:42:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Svět začal dle mého pozorování divnět od druhé poloviny osmdesátých let.Výbuch Černobylu-tím to jakoby všechno začalo.Potom sametová revoluce=nárust agresivity lidí, spousta učitelů byla z nových dětí na prášky, horší je, že ty šmejdi byly už mezi mojí věkovou skupinou, většinou všechno ovce, pro které mainstream byl jediný ten správný bůh.Začalo rozšířené množství uživatelů různých drog.Normální člověk do sebe drogu (hlavně tvrdou) nedá, protože normální člověk má z drog strach.Jenže to oni nemají, podle mě to souvisí s oslabeným pudem sebezáchovy.A ta změna pohlaví, dle mého názoru, perfektní ukázka programování mysli.Tyhle lidi jsou oběti psychických manipulací, oni za nic nemůžou.Jinak mám další objev v nahrávání „EVP“.Situace vypadá tak, že do éteru jsou odněkud pouštěny různé nahrávky hlasů v různých rychlostech přehrávání.Když zrychlím nebo zpomalím přehrávání programu, tak při každé rychlosti tam mluví jiný hlas říkající něco jiného.To vylučuje skutečnost, že jde o hlasy duchů.Ty hlasy jsou směsice jako kdyby mluvil dav lidí a každý říkal něco jiného a to ještě různou rychlostí.To je strojová syntetika jak vyšitá.Někdy jsou hlasy v barvě hraní na syntetizátor, ozve se jakýsi mluvící akord (řeč hraná na elektrické piáno).Někde jsem četl, že existují dimenze sestávající se ze zlých technických strojů-robotů.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek