Jak aktivně zlepšit a navýšit svou energetickou rezonanci: Soubor nápadů a doporučení

4.7.2019 v Energie 14

Většina lidí neví, ani si neuvědomuje, že vibrují na velice nízké frekvenci. Tyto nízké frekvence neovlivňují jen je, ale ovlivňují i ​​lidi kolem. Kvantová fyzika dokázala, že všechno ve vesmíru má jasně danou energetickou frekvenci (pravda je jenom jedna a je jasně daná, to platí i pro symboliku) a vibrace vaší energie mohou být změněny vaším stylem života v každodenním světě. Ať už to jsou vaše myšlenky, vaše přesvědčení, nebo vaše činy.Co se děje, když jsou vaše vibrace nízké?
Když jsou nízké, odpovídáte na kladené otázky s nízko-vibračními odpověďmi, používáte nízké vibrační barvy, vaše celková nálada je nízko (špatná, chmurná, bez zájmu) a snažíte se vymanit z tohoto stavu. Často ale člověk neví jak, nebo neví kde na to má brát sílu. Nabalování destruktivní energie často udělá efekt sněhové koule valící se z velkého kopce dolů a může být spuštěn něčím tak jednoduchým, jako jediná myšlenka. Na tu se mohou začít nabalovat další myšlenky, na ně činy a pokud to včas nezarazíte, už v tom jedete.

Když jste obklopeni lidmi, kteří také vibrují na nízké úrovni, máte na výběr dvě věci. Můžete se k nim připojit a pokračovat v té mizérii spolu, nebo je můžete opustit a chránit tak svou vlastní energii. Když máte nízké vibrace, nejste často schopní se postarat o ty, kteří se z vás snaží vyčerpat energii. Jste prostě snadný slabý cíl.

Zvyšování vašich vibrací není vždy to nejjednodušší, protože to vyžaduje změnu ve vašem způsobu myšlení, změnu v tom jak jednáte a co je nejdůležitější, jak reagujete na lidi, místa a situace.

Způsoby, jak zvýšit vibrace
Když pracujete na změně a zvýšení svých vibrací, jedná se o proces učení, který není snadné zvládnout okamžitě a zcela bezchybně. Změna způsobu vašeho myšlení je skutečně těžká věc a je snazší vzdát se, než aktivně bojovat za změnu. Není to jednorázová akce, je to něco, co musíte cvičit den za dnem. Změna destruktivních vzorů myšlení trvá a vyžaduje svůj čas.

Hluboké dýchání
Když budete pomalu a pořádně dýchat, přivádíte do těla více kyslíku, což zvýší vaše vibrace – získáte tím energii. Když zhluboka dýcháte, začnete se cítit uvolněně a to má přímý vliv na mozek a nervový systém. Klidný stav mysli vytváří konstruktivní energii. Když je člověk zrelaxovaný a  v klidu, dýchá obvykle lépe a více, než když je stažený, v křeči a ve stresu (Taky přestáváte dýchat, když se u filmu bojíte? V tu chvíli tím trpí celý organismus, i energie). Hodně stresovaní lidé s nízkou energií obecně dýchají málo, povrchně a špatně. Naučte se tedy dýchat.

Smějte se
Je to opravdu velmi jednoduché. Úsměv z nás sundává špatné energie. I když se zrovna necítíme dobře, můžeme použít jednoduchou techniku. Předstíráme, že se máme dobře a začneme se smát, usmívat. Tím přeprogramujeme svoji mysl a od fyzického úsměvu se postupně začneme usmívat i vnitřně. Dobrý způsob, jak ze sebe setřást zlý pocit a nepříjemný zážitek, je něčemu se pořádně zasmát a situaci tím odlehčit. Pokud vám to moc nejde, najděte si dobré vtipy, srandovní web stránku, nebo si pořiďte zvířátko, které vás pokaždé rozesměje. Konstruktivní lidé chodí po světě s úsměvem na tváři, často si to ani neuvědomují.  Usmívají se prostě pořád. Vyhledávejte příležitosti ke smíchu a smějte se pořádně, od srdce.

Krása
Další velmi jednoduchá metoda je najít něco krásného a pořádně to ocenit. Požitek z krásy může zvýšit naše vibrace. Najděte si něco krásného, co můžete obdivovat, nad čím se můžete rozplývat. Upravte hezky svoji zahradu a radujte se z květin, kterým se tam daří. Udržujte svůj dům v čistotě a uspořádejte ho tak, abyste se při pohledu na vaše prostory cítili dobře a příjemně, abyste si říkali ,,to je ale krásný pokojíček“. Když se budete hodně pohybovat v prostředí, které je pro vás už na první pohled ošklivé, nebudete se cítit dobře a tím se sráží dolů vaše energie. Proto jsou konstruktivní lidé čistotní a pořádní. Cítí, že v nepořádku a v chaosu není krásno a bez krásna není dobrý dojem z prostředí.

Vděčnost
Uvědomte si všechna požehnání, která máte ve svém životě. Na začátku může být velmi obtížné přesně určit, za co máte být vděční, když máte nízké vibrace. Když si začnete psát seznamy toho, za co jste vděční, přinutíte svůj mozek, aby se zaměřil na to, co je dobře. Soustředěnost na to co je zlé a špatné, je totiž destruktivní návyk a ten se dá přeučit!
Vděčnost zvyšuje vaši vibraci. Pokud během dne necítíte vděčnost přirozeně, udělejte si minimálně jednou měsíčně čas na psaný seznam. Na seznam patří i věci jako ,,mám dvě zdravé nohy, mám zdravé oči, mám hodnou maminku,“ protože ne každý tohle má!

Meditace
Je prokázáno, že meditace může pomoci léčit vaše tělo a mysl, ale také vám pomůže zvýšit vibrace. Když meditujete, zbavujete se stresu, napětí a myšlenkového chaosu, což pomáhá zlepšit vaši energii.

Zbavte se emocionální zátěže!
Máme tendenci držet se spousty emocionálních závaží, která nás táhnou dolů a zabraňují nám v pokroku. Když se stále vracíte k tomu, co vám kdo udělal, litujete se a všechny kolem vnímáte jako své nepřátele a konkurenty co vám taky chtějí ublížit, vyčerpáváte svoji energii na mrtvého kostlivce ve skříni, místo abyste tu energii dali do svých ambic, plánů a radosti ze života. Abyste se mohli soustředit na to co je dobré a abyste to dobré mohli začít aktivně tvořit a uměli to ocenit, musíte svoji mysl zbavit starých toxinů a komplexu ,,oběti všeho a všech“.
Dobrý rituál je napsat dopis tomu, kdo vám nejvíc ublížil, napsat do něho úplně všechno, i to co jste si nikdy nedovolili nikomu říct, nebát se ani odporností a sprostých slov, doslova se na daný papír ,,emocionálně vyzvracet“. Vložte do něho všechno zlo a zlobu, které v sobě máte a poté papír rituálně spalte nad ohněm s myšlenkou, že to odevzdáváte. A pak už se k tomu nikdy nevracejte. Budete se hned cítit lépe a rituál se dá podle potřeby opakovat, nebo používat na další osoby. Více o vyrovnávání se s duševními traumaty, minulostí a nalezením sebelásky, najdete v rozsáhlé knize Svítání.

Buďte aktivní
Pravidelné cvičení, tanec který se vám líbí. Prostě se pořádně hýbejte! Když jste aktivní, vytváříte endorfiny, které vám pomohou cítit se šťastně, a čím šťastnější jste, tím více budete prožívat a přitahovat krásné zážitky, protože budete vibrovat na vyšší frekvenci.
Cvičení je navíc parádní způsob, jak se zbavit napětí a stresu… v podstatě meditace pohybem. Můžete také ,,vyskákat a vyposilovat“ vztek a frustraci, vložit je do pohybu a tím se jich konstruktivně zbavit. Rozhodně v sobě neskladujte vztek, ani jiné destruktivní emoce, vždycky je ze sebe dostaňte ven a právě aktivní pohyb je na tohle ideální.Příroda
Pobyt v krásné přírodě dělá zázraky s vaší energií, protože příroda přirozeně rezonuje na vysoce konstruktivních léčivých frekvencích, které předá vašemu organismu.
Když se navíc soustředíte na to, co vás teď obklopuje, a ne na to, co se děje ve vaší hlavě nebo v životě jiných lidí, začnete vibrovat na vyšší úrovni. Přijdete na nové myšlenky, získáte lepší nadhled, zbavíte se napětí. Proto se z přírody vždycky vracíme tak osvěžení a vnitřně spokojení. Nabrali jsme energii a ještě jsme si u toho vyčistili hlavu.

Nepomlouvejte a nebuďte škarohlídi
Přestaňte drbat a stěžovat si, protože obě tyto věci snižují energii a navíc zjistíte, že je potom těžší a těžší najít věci, za které jste vděční a které jsou dobré (vytváříte si tím špatný návyk!). Přestaňte házet špínu na jiné lidi a neřešte od rána do večera co je všechno na světě blbě. Nešpiníte tím totiž ostatní, ale sami sebe.

Perfekcionista a vnitřní kritik musí konečně zklidnit hormon
Musíte být nejlepší na světě, nikdy si nedovolíte chybu a na vaší podlaze nikdy nesmí ležet jediný chlup z kočky? – Přestaňte na sebe být tak tvrdí!
Když od sebe očekáváte věci, kterých nedokážete dosáhnout, nastavujete se na zklamání a tím si snižujete energie. Přijměte se jako živoucí lidskou bytost, která neví a neumí všechno na světě, dělá omyly, občas je unavená, nemá chuť, nemá čas, nestíhá a má na to právo. Nejste stroj a nemusíte nonstop šlapat jako švýcarské hodinky.
Nikdo dokonalý a vševědoucí z nebe nespadl, je to o postupném rozvoji a sbírání zkušeností. Takže než si po večerech nadávat, že vaši hudební skupinu ještě nezná celý svět a nemáte deset vydaných alb, stanovte si realistické menší cíle, na které máte energii a vlohy a plňte je postupně.
Naučte se občas taky slevit z vysokého standardu, pokud jste chorobní perfekcionisté, nebo jste posedlí sterilním úklidem. Tohle vás unaví a přináší do vašeho života zbytečné napětí a stres, které vám opět odčerpávají energii. Klidně občas nevysajte, neutřete prach a nechte ve dřezu neumytý hrnek. Neznamená to, že se budete celý den válet na gauči, na všechno kašlat a že ve vašich neumytých hrncích budou vznikat zárodky nové civilizace, nebo že rezignujete na své cíle. Nene, to by zase byl opačný sebedestruktivní extrém. Usilujte o rovnováhu. Když to budete přehánět s dokonalostí i s leností, obojí je špatně a oboje vám nakonec energii ubírá.

Hudba
Zapněte si svou oblíbenou hudbu a poslouchejte. Když slyšíte hudbu, která vás baví, skutečně začnete přesouvat svou frekvenci na vyšší úroveň, díky tomu se budete cítit šťastnější.

Udělejte něco nového a spontánního
Už jste někdy chtěli něco udělat, ale neměli jste na to odvahu? Když děláte něco nového a mimo svou komfortní zónu, ve skutečnosti pomáháte vašemu mozku vytvářet nová synaptická propojení a vést nové elektrické impulzy. Zkoušejte nové věci a dovolte si být občas spontánní. Pravděpodobně vám realizace zvláštního nápadu přinese radost a vzrušení (Vy přece cítíte, co je pro vás dobré. Když po něčem toužíte, asi to má nějaký důvod. Tak jděte na výlet, běžte do ZOO, připojte se ke společné akci, jděte na přednášku, přihlaste se do kurzu který vás zajímá). Uvolníte se, získáte nové zkušenosti, nové zážitky a s tím přijdou nové možnosti. Nikam se nedostanete, pokud chcete změnit svůj život (změnit život znamená změnit své energie), a přitom žijete pořád stejně, stereotypně, komfortně a nevyzkoušíte nic nového. To je jako sedět každý den doma, nikam nechodit, s nikým se nevídat ale plakat, že nemáte ženskou – no ona tam někde je, ale musíte jí dát šanci vás potkat!

Afirmace
Jsou  to větičky, které vám mohou pomoci změnit způsob myšlení. Afirmace jsou o opakování slov, která odpovídají vašemu přání. „Jsem šťastná.“ „Jsem otevřená změnám a jdu jim vstříc.“ „Jsem statečný.“
Nemusíte hned věřit tomu co říkáte, ale je to dobrý začátek a jednoduchá pomůcka, jak lépe zrealizovat změnu, jak ji více otisknout do prostoru, aby rezonovala a pomohla vám upravit realitu podle vaší představy.
Slova jsou vibrace. Vysílejte ven ty správné vibrace a uvidíte, co se vám vrátí zpátky. Hlavně si ale dejte pozor, abyste neměli věty formulované v záporu, fungovaly by opačně, jak už jsem mnohokrát vysvětlovala. Vesmír nezná slovo NE a slyší slova bez předpony NE.

Dejte něco na oplátku
Je snadné a velmi pohodlné dostat se do destruktivního myšlení. Soustředit se na to, čeho nemáme dost a co nám schází a pak za tím běhat. Abychom se zbavili nastavení hrabivého křečka a Kačera Donalda, musíme se naučit přát druhým hojnost a k hojnosti jim napomáhat. Dejte něco, co druhý potřebuje.
Říká se, že abyste získali to, čeho máte málo, máte darovat z toho svého kritického mála část někomu, kdo má ještě míň. Tím změníte svůj program, překonáte přesvědčení o nedostatku a odstraníte špunt, aby to k vám mohlo zase dotéct. Když budete jak křeček co nic nedá a nepustí, blokujete si nový přítok hojnosti!
Když dáte něco někomu jinému, měníte své mentální nastavení tak, že máte dost, takže teď vydáváte přebytek pro nejvyšší dobro druhých. Hojnost má vysoké vibrace a sdílením své hojnosti s těmi, kteří ji potřebují, ji přitáhnete do svého života.
Zapomeňte na bláboly o skromném chudém světci, co jedl jenom sušené kobylky a umřel sám v rozpadlé chatrči. Být duchovní, nebo spirituální, neznamená být chudý, ubohý a nemít na složenky. Je to zhoubný myšlenkový koncept, který zde záměrně implementovala církev, aby se lidi hojnosti báli, aby ji nechtěli a aby ji druhým lidem ani nepřáli. Je to ve skutečnosti přesně naopak. Když máte v životě dostatek a prožíváte hojnost, znamená to, že jste v rovnováze, že to zvládáte. Naopak těžká bída je výsledek špatného myšlenkového konceptu, strachu a nasekaných chyb. Žijte v hojnosti a radujte se z ní, tím zvyšujete své energie.

Technologie
Žijeme ve světě, který je technologicky orientovaný. Stali jsme se závislí na potřebě vědět co se děje ve světě, a dnes je to už dostupné přímo na dosah prstu. Technologie vyzařuje frekvenci, která lidský organismus vyčerpává a nedělá mu dobře.
Naučte se používat techniku s rozvahou a rozumnou mírou. Seďte od toho dál, nedržte to pořád v ruce, nepřikládejte si to na tělo ani na klín, nedávejte si to k hlavě!
Nikdo vás nenutí žít v jeskyni, ale opravdu musíte mít vždycky s sebou zapnutý mobil? Opravdu musíte u počítače trávit pět hodin denně a nestačí hodina? Kolik času tam vlastně trávíte plodně, aktivně, konsturktivně, sebevzděláváním, a kdy jenom tupě čučíte a mohli byste dělat něco lepšího?
Jak můžete aktivními změnami zredukovat čas strávený u obrazovky? Například se můžete zbavit televize, to je jeden z prvních a nejjednodušších kroků, navíc tím ušetříte hromadu času.
Už jste někdy byli tím svým mobilem tak otrávení, že jste ho chtěli hodit do koše? – To je jasné varování, že je toho na vás moc a že to takhle dál nemůže být. Začněte číst knížky, mluvte s lidmi osobně jděte na procházku BEZ MOBILU. A ne, opravdu nutně nemusíte vědět, co děje na celém světě, co zrovna dělá vašich 300 přátel na facebooku a nemusíte odpovídat na SMS do deseti minut. Neustálý život online vytváří chronický stres a stres vás vyčerpává. Proto je nutné umět se taky odpojit.

Buďte kreativní
Může to být malba, kresba, hraní hudby, psaní…. Cokoliv, co rozproudí vaši kreativní energii a budete se u toho cítit šťastní.

Vnější situace a okolnosti nejsou dílo náhody. Je to výsledek našeho myšlení a jednání. Newtonův třetí zákon praví, že pro každou akci existuje stejná a opačná reakce. To znamená, že v každé situaci, ve které se ocitnete, existuje interakce dvou působících sil. Velikost jedné síly se rovná velikosti druhé. Pokud se ocitnete v nějaké situaci, budou v ní jak kladné tak i záporné síly a vaše volba určuje, jakým směrem se dál vydáte. Vaše vibrace jsou vyloženě o vaší zodpovědnosti a nemůžete očekávat, že vás někdo kompletně provede vaším úkolem, nebo to udělá za vás. Musíte se rozhodnout, že provedete změny, které jsou nezbytné pro zvýšení vašich vibrací a pak za tím skutečně jít.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-04 02:43:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Anooo!! 🙂 to je ale krásný článek. Prostě konstruktivní způsob života.

… O tom perfekcionismu mi povídej.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-07-04 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsou tak jednoduché a přitom tak moc smysluplné rady. Musím se přiznat, že když se cítím pod psa, jdu se na sebe podívat do zrcadla…a nedá mi to a musím se na sebe usmát jak jsem krásná. LOL. Myslím to vážně, fakt to takhle dělám, i když nejsem bůhvíjaká krasavice, kontakt se sebou v zrcadle mě vždycky nakopne, a někdy taky rozesměje :))

Ještě by se mi líbilo, jestli můžu být tak smělá, kdybys Alu napsala článek o tom, proč vůbec usilovat o zvýšení svých energií, co to člověku přinese. Protože se často setkávám s názorem, a k čemu se mám snažit, mně to takhle vyhovuje, co mi to přinese když se začnu omezovat (protože pro spoustu lidí tato práce na sobě obnáší omezení, nebo spíš oni to tak vnímají – už nemůžu jíst určité potraviny kvůli zdraví, nemůžu tolik pít, stýkat se s určitými lidmi, mít destruktivní humor…) zkrátka chybí jim uvědomění si toho důvodu, proč by měli chtít něco víc, co jim vyšší energie můžou přinést. A když jim řeknu, že se jim bude lépe dařit, to je jim málo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-04 08:27:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, že pokud takto jednoduchou základní věc musíš někomu vysvětlovat, tak je to člověk naprosto hloupý a jednoznačně s ním ztrácíš čas a plýtváš na něj svou cennou energií. Kdo používá svůj mozek a skutečně chce, tomu nic takového vysvětlovat nemusíš. Ti ostatní, ať si dělají co chtějí, pokud tím neubližují nikomu dalšímu.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-04 09:32:27
Ikona diskutujiciho
sipka

„ A když jim řeknu, že se jim bude lépe dařit, to je jim málo.“ – lol to je jak moje máma… Lenost a deprese, to je to, co jim blokuje mozek. Kdo by se nechtěl mít líp a tak obecně mít dobré energie a prospívat tak sám sobě i druhým? Nechápu.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-07-10 08:24:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, to máte pravdu. Je to smutné když si to člověk přizná. Kdo se chce mít dobře ten na sobě pracuje, a těm ostatním je to asi jedno.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2019-07-04 10:44:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našel jsem v článku tři chybějící čárky:
„Abyste se mohli soustředit na to[tady] co je dobré[tady] a abyste to dobré mohli začít aktivně tvořit a uměli to ocenit“
„mluvte s lidmi osobně[tady] jděte na procházku BEZ MOBILU“

Tady jsou dva mé oblíbené citáty, které souvisí s článkem:
„Uvědomte si hlavně, že na co své vědomí zaostříte, s tím se svými energiemi propojujete
a následně, když se s tím frekvenčně sladíte, tak se s tím i ztotožňujete,
neboť energie vždy proudí tím směrem, na co se zaměříte
a to z důvodu, že fokus pozornosti funguje jako naprosto přesné a neomylné navigační zařízení.“

„Již Budha říkal, na co myslíte, tím se stáváte.
Taktéž si uvědomte, že radost je stav mysli,
čili jak si to ve své hlavě vy sami nastavíte, tak to taky nejenže máte, ale to i prožíváte!“

A zase se musím připomenout ohledně neroztažitelného pole pro komentář. Existuje i plugin, který políčko automaticky při psaní roztahuje. Tak dej vědět tvůrcům webu, ať to nějak pořeší.

Ikona diskutujiciho Hana 2019-07-04 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou čistotou, estetičnem a pořádkem to tak skutečně mám. Ne že bych vyžadovala a potřebovala sterilní čistotu, to zas určitě ne, ale v uklizeném, voňavém, čistém domě, kde je vše hezky úhledně uspořádané, se cítím moc dobře a příjemně. Svůj pokojík doma mám většinou vždy čistý a uklizený, jen někdy se stane že vlivem nedostatku času a energie nestíhám a vybodnu se na to..občas ale udělám i čistku ve věcech a v oblečení, neobklopuji se zbytečnostmi které nepotřebuji. Jednou za čas mě napadne pokojík přestavět, tím myslím přemístit jinak nábytek, přijde mi že se pak v té místnosti jakoby obnoví energie, nebo jak to říct, no zkrátka mě to baví 🙂 mám i hodně ráda kombinaci bílé a světlého dřeva, takže mám pokojík hezky prosvětlený a svěží.Brácha říká jakou mám v pokoji takovou zvláštní čistou energii…jojo, já vím 🙂)) přítel je zase tak trochu bordelář a v pokoji spoustu zbytečností má, vždy když jsem u něj tak si představuji, jak bych mu to tam hodila do pucu, utřela všechen prach v poličkách a skříňkách, a jak by to bylo všechno skvostný :-)) samozřejmě to zůstává jen v mých představách 🙂

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2019-07-04 11:45:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je moc pěkný článek Alue.

Mě nejvíc pomáhá očistit se a zvednout energetické vibrace pomocí chi-kungu a meditace. To je pro mě výtah do nebe. Pak už na ničem nezáleží. Jenom na přítomném okamžiku a člověk má lehkost u srdce a je bez duševních zátěží. Všechno ostatní jako feng shui, tanec, sport, hudba a příroda je jenom příjemným doplňkem navíc.

U toho smíchu si nejsem jistý, protože když je někdo z práce vyčerpaný, má blbou náladu a cítí se špatně, že mu někdo ublížil, tak uměle se smát podle mě vibrace nezvýší. Čili smích neberu jako metodu pro zvýšení vibrací, ale jako odraz toho, kdy se člověku pomocí jiné metody podaří vibrace zvýšit.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-06 21:49:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tom jak člověk může špatnými myšlenkami ovlivnit sám sebe jsem četla příběh.
Řidič píchnul na opuštěné silnici a neměl hever. V dálce ale viděl dům,tak se k němu vydal. No a jak tak šel,tak si říkal:“Co když nikdo nebude doma,a i kdyby doma byl,co když nemá hever,a i kdyby ho měl,co když mi ho nepůjčí,no určitě mi ho nepůjčí,proč by půjčoval hever úplně cizímu člověku“.No dopadlo to tak,že když zazvonil ,tak na člověka který otevřel místo pozdravu a otázky jestli nemá hever
zařval“Tak si ten svůj blbý hever nech“. Otočil se a odešel. Myšlenky nás zkrátka ovlivňují
a to jak ty dobré,tak bohužel i ty špatné

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-07 09:21:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo spíš tam ani nedojde a nezazvoní 🙂

Ikona diskutujiciho Andy 2019-07-07 00:48:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek, snažím se více vědomě uvádět zmíněná doporučení do svého života a doufám, že bude další pokračování 🙂

Ikona diskutujiciho Kamil Trnka 2019-07-08 22:03:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za povzbuzující článek… 😉

Ikona diskutujiciho Al. 2020-05-12 18:53:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hledala jsem informace, jak docílit vyšších vibrací. Nebyla jsem si jistá, zda to, co dělám, stačí. Opravdu je to tak jednoduché. Zajímá mě – jestli je možné mít takové informace – jak probíhá přechod z 3D do 5D? Zda ta osoba si tohle uvědomuje? Myslím ten samotný přechod do vyšší dimenze. Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-05-12 19:12:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě si to uvědomí, nebude možné si nevšimnout, že se něco změnilo. Měla by u toho proběhnout i plná aktivace mozku – tedy bude přístup ke všem datům.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek