Jak Charli XCX prodala duši pro slávu

11.9.2022 v Symbolika 18

Album od Charli XCX „Crash“ je na vrcholu hitparád. Shodou okolností je to album o tom, jak prodala svou duši ďáblu kvůli slávě a bohatství. Podívejte se na symboliku, která tuto anglickou popovou hvězdu obklopuje.

Charli XCX se dlouhá léta neúnavně snažila postoupit v hudebním průmyslu. Od roku 2013 vydala tato anglická zpěvačka a skladatelka pět alb, která sklidila uznání kritiků a zároveň získala trofeje v oboru. Navzdory relativnímu úspěchu však Charli XCX stále nelze označit za „velkou popovou hvězdu“. Pověstné světlo reflektorů totiž na Charli nesvítilo tak intenzivně jako na jiné popové hvězdy.Co jí tedy chybělo? Vzhled? Talent? Tvrdá práce? – Ne. Musela nejprve zaprodat svou duši ďáblu. A ne obrazně… A přesně to  také udělala.

V poměrně nehorázném příspěvku na Instagramu Charli píše: „Tip pro nové umělce: Prodejte svou duši za peníze a slávu“. Spolu s tímto popiskem zveřejnila fotky satanistického spodního prádla.

V dalším příspěvku Charli píše „krev mimin“, s emoji představujícím skleničku na martini – což naznačuje, že tuto krev pije. Jedná se o odkaz na oblíbenou aktivitu okultní elity, která je posedlá konzumací lidské krve a masa.

Krátce před Halloweenem Charli zveřejnila fotku, na které je vyobrazen satanistický rituál s krví. Protože to se v tomto ročním období skutečně dělá.

V okultních kruzích zahrnuje zasvěcení nového kandidáta jeho symbolickou smrt a znovuzrození.
Přesně o tom je Charliino album Crash. Obal alba Crash zobrazuje Charli, jak umírá při autonehodě. Nenápadný symbol jednoho oka, vytvořený jejími strategicky umístěnými vlasy, naznačuje, že jde o okultní symboliku.

V příspěvku oslavujícím její úspěch pak Charli zveřejňuje obrázek, na kterém leží v rakvi:

Po vydání alba Crash vyšla řada videoklipů. Dva z nich podstatně vyčnívají a shodou okolností jsou velmi symbolické. Tak se na ně podíváme.

Good Ones
Text singlu Good Ones je o tom, že Charli chce ukončit svůj zdravý vztah, protože touží po zlu. Tato slova vystihují celou píseň:

Chci ty špatné, protože jsou jediní, které znám.
Vždycky nechám ty dobré odejít.

Ačkoli se zdá, že píseň je o tom, že Charli přitahují zlí kluci, videoklip naznačuje, že „vztah“, o kterém Charli mluví, je ve skutečnosti … duchovní.

Celý klip se odehrává na pohřbu, kde lidé truchlí. Pak se tam Charli objeví se svým čarodějnickým covenem. Zatímco všichni mají na sobě černou, Charli a její holky mají na sobě i červenou – barvu okultně spojovanou se zasvěcením a krvavou obětí. V rukou drží hořící bible, což je obraz, který vystihuje satanistický podtext tohoto videa.


Během celého videa se zdá, že Charli extrémně vzrušuje mrtvé tělo v rakvi. Toto bizarní spojení smrti a sexuality je v souladu s elitní zvrácenou kulturou smrti.


Za rakví se skrývá zajímavá postava. Kdyby se jednalo o běžný kostel, člověk by tam pravděpodobně viděl krucifix. Když se však podíváte pozorněji, vůbec to není Ježíš. Postava zřejmě představuje římského vojáka, který Ježíše probodl kopím, když byl ukřižován … aby se ujistil, že je mrtvý.


Freska od Fra Angelica zobrazující kopí probodávající bok Ježíše na kříži:

Satanistické černé mše jsou o převrácení a perverzi křesťanských rituálů a symbolů. Vystavení muže, který probodl Ježíše, místo samotného Ježíše, je toho dobrým příkladem.

V pozadí se skrývá podivně vypadající kněz. Jeho páska přes oko mění obličej v jednooké znamení, což opět naznačuje, že se jedná o okultní elitní obřad.

V této poněkud ponuré scéně se Charli a její dívky nadmíru vzrušují pohřební jámou (opět kultura smrti). Poté je Charli mnohokrát vidět, jak se polonahá válí na svém vlastním náhrobku. Datum pohřbu je březen 2022, což bylo datum vydání jejího alba.

Skladba Good Ones je oslavou smrti na satanistické černé mši. Pokud si myslíte, že s tímto výkladem rituálu zacházím trochu daleko, měli byste se možná podívat na alternativní video:

Ve videoklipu „Drag Performance Video“ tančí skupina drag queens (které mají na sobě symbolickou červenou barvu) v znesvěceném kostele. Za nimi je obrácený kříž – nejvyšší symbol představující satanismus. Myslím, že to nemůže být jasnější.

(„Drag queen“ je úchyl převlečený za zmalovanou hypersexualizovanou ženu, pokud by někdo náhodou nevěděl)

Good Ones je o Charliině symbolické smrti a očekávaném znovuzrození jako pěšáka hudebního průmyslu. A videoklip Beg For You jako by v tomto rituálním vyprávění pokračoval.

Beg For You
Text písně Beg For You je o touze po někom, kdo je tak trochu zmetek. Videoklip je samozřejmě o rituální iniciaci, jejíž součástí je pití krve. Protože poté, co Charli nechá odejít „toho hodného“ (Boha), prosí o šmejda (Satana).

V písni účinkuje Rina Sawayama, nadějná umělkyně, která se těší neutichající chvále masmédií.

Jednooké znamení = Je smířená s prosazováním agendy elity.

Charli XCX i Rina Sawayama jsou připraveny posunout svou kariéru na další úroveň. Nejdřív se ale musí zúčastnit podivných rituálních obřadů. O tom je celé video Beg For You.

Video začíná tím, že Charli, Rina a sabat čarodějnic následují jakéhosi duchovního vůdce. A také je tu tahle věc:


Coven je doveden na místo, kde se bude pořádat černá mše.

Rohatá lebka obklopená kruhem z klacků = satanský rituál.

Po příchodu se Charli a Rina účastní rituálu. Charli dostane ostrý předmět, který mačká, dokud jí neteče krev. Tato krev odkapává do krvavého jezírka. Pak si „duchovní průvodce“ (vedoucí mše) nabere a trochu vypije. Doufám, že jste si už všimli, že elita stále otevřeněji mluví narovinu o své posedlosti pitím lidské krve.


Po rituálu se celý sabat dostává do stavu podobného transu a tančí kolem bazénu s krvavou vodou. Iniciační rituál je tak dokončen a do světa je vypuštěno další mizerné video.

Závěrem
Po letech tvrdé práce v hudebním průmyslu, kdy se alba přikláněla k inovacím a experimentům, se Charli XCX chtěla dostat do mainstreamu. A tak udělala mainstreamovou hudbu. A co je důležitější, vyhověla požadavkům průmyslu, což je zaprodat svou duši a prosazovat zvrácenou agendu. Výsledkem je Crash – album obklopené přehnaným iluminátským šílenstvím.

Někdo by mohl namítnout, že Charliin počin je tak okatý, že je vlastně satirický, že připomíná komentář ke stavu hudebního průmyslu. I tak by se na věc dalo pohlížet. Konečný výsledek je však stejný: Charli prostřednictvím svých děl šíří v populární kultuře stejná poselství, stejnou symboliku a stejnou satanistickou energii jako ostatní.

A vyšel Charli její prodej duše? Na první pohled ano. Užívá si sladkou pozornost masových médií.


Crash je Charliino dosud nejprodávanější album. Ale stálo jí to za to? Odpověď na tuto otázku nechám na příspěvku na Instagramu samotné Charli.

Nadpis tohoto příspěvku zní: „Tip pro nové umělce: bude to jen horší“. Vysoké podpatky a řetěz odkazují na sexuální otroctví pěšáků v průmyslu.
… Takže asi ne.

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Diana Catalina 2022-09-11 09:30:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkem se mi líbí ty komentáře pod jejími instagramovými příspěvky. „Měli byste dát unlike všem těmto příspěvkům.“ Nebo u toho posledního „iluminátská d*vka.“ Je vidět, že tahle žena není až tak nebezpečně populární mezi mainstream ovečkami, ale spíš si na ní smlsnou lidi, kteří se v symbolice vyznají.
Jinak ta část „chci zlo, protože nic jiného neznám“ mi připomíná typický vzorec traumatizovaných lidí. Z normálních, zdravých vztahů utíkají, protože si v sobě z dětství nesou vzorec „jsem špatná, zasloužím si potrestat. Tady mě netrestá, takže respektuje to, že jsem špatná a to je špatně.“ Naopak v toxických vztazích jsou nešťastní, ale zůstávají v nich, protože „jsem špatná a dostávám za to trest = všechno v pořádku.“
Na druhou stranu, dokážu uvést příklad na jedné mojí kamarádce. Ve 14 ji zn4silnil strýc. Když se s tím svěřila mámě, odmítla to řešit. Když se s tím svěřila tátovi, tak ji taky zná5ilnil. Když šla na policii, tak se jí vysmáli, ať nelže, protože tam zrovna byl strýčkův kamarád. Už jen z toho je vidět, co asi měla za rodinu. Od určité doby se zajímala o BD5M, byla sub a líbilo se jí, když trpěla. Nicméně poté, co začala docházet na terapie a naučila se sebeúctě, tak ji to úplně opustilo, ztratila o sadomaso zájem.
Tady Charli zjevně zůstane u svých komplexů…
Mimochodem myslím, že spousta lidí má o sadomaso stále zájem, možná by nebylo od věci udělat na to ještě nějaký článek se zdůrazněním – je to destruktivní vzorec, který si člověk nese z dětství.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-09-11 10:12:44
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hrozné co se děje 🙁 .. a k tomu nápadu, opravdu si myslíš že napsat článek o tom že všechny úchylky jsou satanské je dobrý nápad? To by byla pořádná bouře. Co jsem si všimla v naší populaci tak běžný občan věří tomu že každý nějakou úchylku má a když ji nemáš tak podle nich lžeš. Nebýt ujetý je dneska vzácnost.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-11 10:17:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Co jsem absolvoval sérii MATRIX tak z ní vyplývá že tihle úchylové jsou bioroboti. Naprogramovaní systémem aby dělali co je v kurzu. A když už je někdo úchyl, stačí jít na terapii a ono se to spraví? Nejsem psychiatr ale myslím si že to není tak jednoduchý.
Tvé kamarádky je mi moc líto. Myslím si že je nepohodlná pro matrix tak se ji pokusili zničit dokud byla ještě mladá a nezkušená. Aby ji svedli z původně jiné cesty. Není přece normální aby se toto dělo. To muselo být na ni naprogramované. Vlastní otec vlastní dceru? – Absolutní šílenost a úplně proti přírodě! To prostě člověk být nemohl.
Přeju si aby oba ti šmejdi hořeli v pekle a do prdele je tisíc let píchali čerti vidlema.

Ikona diskutujiciho Roman 2022-09-11 10:29:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděl jsem podobné komenty i u větších hvězd. Zřejmě je to znamení že se populace začíná konečně probírat a že hnusu už je tolik že to trkne i slepýho hluchýho a blbýho. Ostatně aby někdo na insta pochválil borku pomazanou krví, tak to musí být narušenej magor a totální úchyl.

Ikona diskutujiciho Diana Catalina 2022-09-11 10:43:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Zuzi: Ne že jsou satanské. Je to následek traumatu. Satanismus zneužívá traumat, tedy je více než jasné, že mezi satanisty a traumatizivanými lidmi bude určitá paralela. Člověk přirozeně opakuje vzorce, které se naučil v dětství. Proto se traumatizovaní lidé navracejí k utrpení, jsou na to zvyklí.
Koblih: U těchto lidí nejde o to, že by byli úchylové. Prostě se navracejí ke starým rodinným vzorcům. Pokud není vyloženě NPC, tak ano, terapií se to napraví. Samozřejmě že to není až tak jednoduché, procházet terapií je těžké už jen kvůli tomu, že se odbourává to, co dávno znáš. Staré nefunkční vzorce se nahrazují novými, zdravějšími. Ale funguje to, přinejmenším pro ty submisivní. U dominantních si nejsem jistá, nom. Ale pro submisivní ta terapie opravdu funguje. Stačí si přečíst o HPO/BPD. Hraničáři mají z dětství zabudované „nejsem sám o sobě dost dobrý, potřebuju někoho, kdo o mně bude rozhodovat,“ ale právě to dokáže, opravdu dokáže terapie odbourat.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-12 14:08:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Na lide.cz tyto lidi s popsanou sado úchylkou byli také a nešlo s nima normálně mluvit o normálních věcech, typické humatonní loutky, které šli s dobou, neuměli pořádně rozeznat dobro od zla, řada z nich sympatizovala s nešvary současné doby a politiky.Dá se říci, že to byli takoví „Havloidi“.
To jsou přesně oni, pozor na ně.Tahle úchylka může právě na to poukazovat, co jsou oni zač.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-11 09:59:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to pořád okatější. A co říkáte na tohle? Krvavé jezero poblíž Area 51? Zajímalo by mě co v něm mají že má červenou barvu.

https://www.facebook.com/1146060795/videos/pcb.5417375575017321/824000378964100

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-09-11 10:02:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimla jsem si že spojení sexu a smrti není jen věc satanské elity ale hodně se to podsouvá i obyčejným lidem a všímám si kolik psychicky nemocných ten program v sobě má. Gotici napůl svlečení co se plazí po hrobech, podřezávají se symbolicky pod krkem nebo nějaké propriety co mají po ruce a připadají si u toho děsně sexy. V jejich zdrbané palici je to ale cool a ještě to vystavují na internet. Jsou tak vymytí zlem že ztrácí soudnost a neuvědomují si že se staví na stranu zla. A tyhle klipy to spouštějí. Programují tyto psychicky slabší tupce aby ten program opakovali.

Ikona diskutujiciho petr 2022-09-11 10:04:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé. Aneb jak vnutit divákům představu že být satanova dě*ka je super žádoucí. Hudba je odporná ale ty sexuální obrazy – nemohl jsem si pomoct – prostě fungují, musel jsem to vypnout, nedá se na to koukat. Nechtěl jsem se u toho vzrušit abych jim nedal svou životní energii. Přesně tohle hollywoodští prasáci chtějí.

Ikona diskutujiciho Karel 2022-09-11 10:06:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě na těchto klipech baví jak absolutní absenci talentu dohánějí nahotou. Když si pustím mainstream tak za 15 minut už jsem vidět anální oblast a cecíky ze všech úhlů. Kdyby matrix pokračoval dál tak by mě zajímalo kam by s tou zvrhlostí chtěli dojít za dalších 10 let protože všechny oblasti už mají projeté stotisíckrát a úchylněji už to snad nejde.

Ikona diskutujiciho Q 2022-09-11 10:25:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za super překlad! 🙂

Ikona diskutujiciho Dalimil 2022-09-11 15:52:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dřív mi techto kreatur bývalo docela líto. Ale dneska se tomu směju. Mají co si zaslouží. Ta musela mít po natáčení dobře odřenou kloaku. A vůbec musela být sranda to natáčet. Já bych se na místě propad hambou dělat tyhle hadí pohyby před štábem. To snad člověk ani střízlivý nemůže dát.

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-11 22:52:02
Ikona diskutujiciho
sipka

jestli jsou pod mk ultra betta kitten …. což je pravděpodobné … no což o tohle, ale co úplné porno …
fuj … a nejhorší je, že si spousta lidí myslí, že je to normální ani je nenapadne, že jsou úchylní
ale problém je v tom, že úchylové mají své úchylky rádi … a že jich je … hrůza a děs

Ikona diskutujiciho Sandra 2022-09-12 08:36:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu děkuji za další skvělý a moc poučný článek!

Ikona diskutujiciho Will 2022-09-12 08:37:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní rozbor. Děkuji za zprostředkování. Těším se na další. 🙂

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-12 12:10:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm a kdo z těchto různých novo-umělců není nějak zaprodaný ďáblu? Už by měl bůh udělat čistku, takhle to dál nejde, také hlavně proto, že řada z těchto zaprodaných (umělců i neumělců) otravuje životy nevinným lidem.Boží pěsti čest!!

Ikona diskutujiciho Petra 2022-09-14 02:26:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O téhle „umělkyni“ nevím že existuje, tak nevím ani zda jí to vyšlo (asi moc ne už). Před 29 lety jsem zrušila televizi, protože mě nebaví se dívat na hnusy, nic mi to nedává a chci svůj čas trávit jinak. Nevím ani proč bych se měla dívat na tato videa zde. Nevidím v tom smysl. Já nejsem křesťan, v tom smyslu že bych chodila do kostela, i když křtěná jsem, protože to bylo přání mého dědy, který 5 týdnů po mém narození zemřel a ten kostel vlastnoručně i stavěl. A samozřejmě v křesťanské kultuře jsem vyrostla, tím nejde být neovlivněn, pokud člověk není totální asociál. Ovšem nějaké úmyslné „obrácení symboliky“, které má jakože být zajímavé nebo mě to má nějak vzrušit, a přitáhnout pozornost – nevím co si o tom mám myslet (asi nic, co k tomu říkat?). Mě tohle zoufalé „utrpení“ prezentované naoko vůbec nezajímá. Jestli někdo jiný se tímhle chce zabývat, je to jeho volba i promarněný čas. Kakofonické pazvuky a hýbající se změť barevných skvrn na obrazovce, která už prostě z principu nemůže vymyslet nic nového co by mne jako diváka zaujalo… K čemu to je ? Ti lidé jsou nemocní, měli by jít do lesa, pořádně se nadechnout nebo si dát ledovou sprchu. Mám dost vlastních bolestí (a především ještě nerealizovaných plánů) a dívat se na (asi zbytečné popřípadě dokonce HRANÉ!) utrpení jiných nemám chuť. Já si nedávno pořídila průmyslový šicí stroj (je to tišší a lépe váže stehy) a budu si tvořit konstrukčně zajímavé střihy, to mne vždy lákalo. Včera jsem natřela plot a mám z té práce radost, dnes a zítra se chystám kachlit dlažbu v síni. To je můj okruh zájmů. Pracovat, tvořit. Hudební průmysl je něco, co ke svému životu absolutně nepotřebuji, mám ráda ticho (léčí!!) a přírodní zvuk tekoucího potoku, cvrkání kobylek na louce, bubnování deště vody, švitoření vlaštovek , navečer zpěv kosa a vůni vlhké půdy když se hrabu v záhoně. Obyčejné věci. Pro mne je nejkrásnější televize rozkvetlá zahrada, kde to jenom bzučí jak se to tam okřídlené čiperky snaží všechno opylovat. To jsou barevné obrazy, které mne zajímají, přitahují a nabíjejí energií, kterou se jim snažím vracet (není moje, pouze mnou protéká… je všech). Jestli chce někdo moje peníze za něco, musí mne prvně zaujmout. V článku popisovaná záležitost nepatří do mého zájmového okruhu. Nemám důvod taková videa rozklikávat. A nehodlám za článek tohoto typu ani děkovat. Asi to bude znít ode mne hodně sobecky, jenom samé „já, já já“. No tak to prostě je, v těchto záležitostech žádné propojení typu „my“ necítím. A pokud je nějaká bytost ubohá a trápí se, proč na to upozorňovat jiné ? Má svou cestu, která je prostě ještě hodně dlouhá, daleká a vyžádá si hodně úsilí, aby dospěla k něčemu konstruktivnímu. Jako každý.

Ikona diskutujiciho Radeta 2022-09-14 14:20:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Petro: Já také miluji les, přírodu, zpěv ptáčků, cvrkání cvrčků, bzukot na rozkvetlé louce, také mám ráda ticho. Na televizi už dlouho doma nekoukáme.

Ale jsem ráda, že Aluška vydává i články tohoto typu. I když jsou o nechutných věcech. Člověk před tím zlem přeci nemůže zavírat oči a namlouvat si, že toto se neděje. Naše krásná planeta bohužel není jen rozkvetlá louka, poletování motýlků, bzučení včeliček a zurčení potůčků… Na této planetě se děje i nepředstavitelné zlo a já jsem ráda, že i o tomto nás Aluška datuje. Mám ráda její překlady z Vigilant Citizen.

Tu zpěvačku také neznám ani tu druhou v článku zmíněnou. Ten videoklip jsem musela vypnout, bylo mi z toho zle. Ale je spousta lidí, kteří v těch klipech vidí jen pošahanou zábavu a ne nic hlubšího (tedy čtenáři Alušky ne, ti vědí o co jde). Je dobře, že takovéto články vznikají, mohou zase někomu dalšímu otevřít oči, jak nechutný zábavní průmysl je. A hlavně to, jak velmi nebezpečný je. Ti lidé odevzdávají svoji duši ďáblu, dobrovolně, za pomíjivé věci!

Aluško velice Ti děkuji za takovéto články i za Tvé originální články. Čtu je každý den, většinou ještě v noci, hned jak vyjdou a během dne se vracím k diskuzím. Vždy mi něco dají, připomenou, osvětlí… O synchronicitě nemluvě. Ještě jednou ze srdce děkuji. R.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek