Jak číst myšlenky druhých za pomoci telepatie

15.9.2022 v Návody 13

Nácvik telepatie vám umožní číst v mysli druhých lidí. Naše astrální těla jsou totiž schopna přijímat i vysílat mnohem více dat, než si uvědomujeme. Abyste mohli své telepatické smysly opravdu používat, je třeba si to nacvičit a poté trénovat jako pomyslný sval.Jak trénovat telepatii

1: Věřte v sebe a své schopnosti
Věřit v sebe a své vlastní schopnosti umožní, aby se vaše telepatie vůbec projevila. Nemůžete do toho jít s uzavřenou myslí, s vědomím toho, že to stejně neumíte. Buďte co nejvíce otevření této možnosti.

2: Najděte si klidné místo na cvičení a někoho, s kým budete občas cvičit
Najděte si klidné místo a osobu, které důvěřujete, abyste to spolu mohli rozjet. Nechoďte do toho s někým, kdo tomu není otevřený a nevěří tomu. Ujistěte se, že je to někdo, s kým se můžete uvolnit.

3: Chvíli meditujte a nalaďte se na sebe.
Uvolněte se, vyčištěte si mysl od rušivých myšlenek a soustřeďte se pouze na přítomný okamžik a svého telepatického partnera.  Zapalte svíčky, vonnou tyčinku, nebo rozvoňte aromalampu, to vám pomůže nahodit atmošku a lépe zapomenout na obvyklé denní starosti.

4: Začněte s nácvikem telepatie
Nyní si zvolte, kdo bude příjemcem a kdo odesílatelem. Pohodlně seďte, držte se za ruce, snažte se přijít na to, jaké myšlenky dotyčný vysílá, a později se vystřídejte.
Aby to zpočátku nebylo tak těžké, domluvte si okruh možností. Odesílatel může vysílat pouze emoční pocity a příjemce se bude snažit vnímat, co odesílatel cítí. Nebo se můžete domluvit na barvy, zpočátku jak základní, později rozšíříte. Možná jsou také čísla. Některým lidem se lépe odchytávají emoce, jiným obrazy.

5: Nenechte se odradit
I když to pro vás nebude snadné přijmout, pokus a omyl je nejlepší prostředek, jak si telepatii osvojit. Snažte se být uvolnění a zachytit první věc, která vám bleskne hlavou. Jakmile začnete přemýšlet, telepatie se vám dařit nebude. Čím více času tomu věnujete, tím se váš pomyslný telepatický sval více aktivuje a postupně vám to půjde lépe.

Všímejte si za běžného provozu, kdy se vám podařila telepatie. Na někoho jste si vzpomněli a on se ozval. V hlavě jste měli větu a někdo vedle vás ji řekl nahlas, nebo jste ji řekli zároveň.

Telepatii můžete rozvíjet také s vaším domácím mazlíčkem. Komunikujte s ním v pocitech a obrazech a snažte se zachytit jeho emoce zpět. Udělá to z vás mnohem lepšího chovatele a budete automaticky intuitivně ihned reagovat na jeho potřeby. Ostatně to většina dobrých chovatelů dělá, ale neuvědomují si to.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho xind 2022-09-15 08:15:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo podle me uplne normalni, ale je to neslusne.ten druhy to hned zjisti .myslenky by se nemely cist pokud druhy nesouhlasi

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-09-15 09:13:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Tys ten článek nečetl.

Ikona diskutujiciho adria 2022-09-15 08:25:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj … v roce 2015 vyšel na tadescu tento super článek, vše sedí do puntíku … a jsem ráda, že jsme vyhráli … uff

https://tadesco.org/dalsi-proroctvi-ceske-babicky-z-roku-1989/

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-09-15 09:24:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Telepatie je přirozená vlastnost. Pomáhá nám lépe porozumět jeden druhému na hlubší úrovni. Všichni vnímaví lidé ji v nějaké míře zažívají. V rodině pomáhá telepatie chránit členy. Matka cítí, když je její dítě v nesnázích, nebo ví dopředu, že se mu něco stane… to je doplnění ke komentáři nahoře. Nemá to nic společného se sociálními konstrukty a otázkou slušnosti. Také proto že se děje spontánně.

Ikona diskutujiciho Elis 2022-09-15 17:36:37
Ikona diskutujiciho
sipka

IIíriel
Ano, souhlasím. Matka sice ještě pár let nebudu, ale slušela jsem od jedné paní, příběhy, že cítila dopředu že se něco stane. Jednou i poslala svého manžela do školky dříve než učitelka volala… Nevím na jaké úrovní je to telepatie a kde je to předtucha 😀 Ale i z vlastní zkušenosti vím, že v rodině se telepaticky komunikuje docela dobře.. Právě je to o té spontálnosti, není to vědomě jako je popisováno zde ve článku 🙂

Ikona diskutujiciho Dracena 2022-09-15 09:32:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den. Jsem tu nově. Přišla jsem nedávno na doporučení přátel. Jen jsem chtěla napsat jak jsem moc překvapená kvalitou těchto stránek. Pořád nacházím nová úžasná témata a mám pocit že je tu zodpovězeno skoro vše. Chtěla jsem vám poděkovat za tu úžasnou práci. Cítím se tu skvěle. marta

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-15 13:16:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě telepatie může fungovat jenom mezi lidmi se stejnou frekvencí.Potom si myslím, že existuje také nepřímá telepatie, ta jde přes démony a duchy jakožto doručovatele vzkazů.Důkaz, že mezi některými lidmi telepatie nefunguje, je ten, že jeden mele o voze, druhý o koze a nebo špatné odhady vlastností osobnosti druhého (melou o něm doslova blbosti nebo nechápou jeho problémy).No a pak tu máme ještě další telepatiii a to je syntetická.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-15 17:20:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Telepat může být každý, záleží pouze na něm, jak otevřenou mysl má.
Kdo tomu nevěří, je uzavřen před světem, aby mu někdo neublížil či podobně, tak tohle ani nemá jak trénovat a vnímat to.
Nejsnazší je to mezi otevřenými lidmi a mezi partnety, které už mají silnější napojení, jeden na druhého.
I když jeden mluví o koze, stejně se dá navnímat to, co myslí. Ale nemůžeme stále zacházet druhým do hlavy, protože to má říct on a ne to z něho navnímávat a páčit. Stojí to pak energii, kterou ne každý opětuje.

Ikona diskutujiciho nagualista 2022-09-15 23:01:09
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, vnímám, zřím jasně, že si to, oč tu jde trefil na hlavičku jako ten hřebík . Aneb poznání bez laskavosti a také vědění bez střízlivé střídmosti bývají k ničemu.

Ikona diskutujiciho vap 2022-09-16 12:22:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám právě bohaté zkušenosti, že spousta lidí a to i přes internetové diskuze i při setkání mě vůbec telepaticky neodhadla.Dozvěděl jsem se o sobě například věci, které vůbec nejsou pravda.A nebo mi chtěli záměrně křivdit, těžko říct(inu program psychického obtěžování).
Jenže právě my, co jsme pod vlivem těch různých gangstalkingů a energetických útoků, za to ani nemůžeme, že nám nic nefunguje.Pokud je člověk notoricky oslabován a není mu umožněno ani přes usilovné snahy se energeticky posílit, tak co má dělat? Jedna pani třeba trpěla hlubokými depresemi, že ani psychofarmaka jí nepomáhala, nakonec spáchala sebevraždu.A jeden kamarád, co depresi v životě nezažil, jí radil, aby si zpívala při práci, jako, že jí to vyléčí.Jenže v hloboké depresi lidi nemají třeba ani energii zpívat si.Prostě každý, kdo radí, by měl na chvíli zažít stav toho druhého, jinak to bude pořád o koze a voze.Já třeba dle duchovních pravd hledal neustále problémy uvnitř sebe, ale ničeho jsem se nedohledal ani za 20 let.Až jedna vědma mi potvrdila vnější vliv.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-09-15 17:22:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu se hodí jeden filmek: Chaos.
https://www.csfd.cz/film/548315-chaos/recenze/
„Dva nepravděpodobní společníci se vydají na nebezpečné dobrodružství přes neprozkoumanou planetu a snaží se utéct z nebezpečné a dezorientující reality, kde všechny myšlenky je vidět a slyšet… Na planetě, kde žije Todd Hewitt (Tom Holland) všechny ženy zmizely. Muži jsou zase postiženi “hlukem”, sílou, která zveřejňuje všechny jejich myšlenky. V tomto nebezpečném světě nouzově přistane se svou vesmírnou lodí Viola (Daisy Ridley). Todd ji objeví podle zvláštního ticha a přísahá, že ji ochrání. Bude však na to muset najít vlastní vnitřní sílu a probojovat se tajemstvími planety“.

Ikona diskutujiciho Richard K 2022-10-09 01:43:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to uz nekolik let, ale asi nejintenzivnejsi zazitek.. byli jsme venku s par kamaradama a v tom se mne zeptal jeden z nich, jestli muzu… to uz neni podstatny.. a rikam mu, dej mi chvilku, jenom tu neco doresim a na to odvetil “ jsem rad, ze jsem to nemusel rikat nahlas“ ted kdyz se nad tim zamyslim, tak to znelo jako kdyby to rekl nahlas, ale zaroven ne, jako kdyby mi to rikal v nejaky prazdny mistnosti a kazdej z nas byl na druhym konci, ale zaroven jsem mu dokonale rozumnel( hrozne tezko se to popisuje, uz je to tak 8let a celkove se to spatne popisuje). Bylo to dost divny, ze ikdyz si povidate s nekym jinym, nekdo Vam vylozene vleze do hlavy a zacne si s Vami povidat… nicmene fascinujici.

Ikona diskutujiciho Rich ard 2022-10-09 02:01:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musim k tomu jeste neco pridat, osobne mam nekolik zazitku, ale tohle mi ted prislo na pamet.. Kdyz jsem byl maly, lezel v postylce, tak jsem se zacal dusit(slupkou od jablka? nejsem si jisty) byl mi tak rok-2max, mezitim moje mama neco varila v kuchyni s brachou(o rok a pul starsi), tak ji nekdo v hlave vylozene zavral, delej bez, utikej..automaticky letela do pokojicku a nasla mne tam uplne modryho.. ten kdo ji to rekl, mne vylozene zachranil, neuveritelny, kazdopadne to melo happy end, jinak bych tu nepsal:D.. dalsi, trosku z jineho soudku, kdyz jsem byl maly , 0-1.5 roku+-, meli jsme vlcaka, uzasny stvoreni:) jsem lezel na aru, nikdo nevedel co bude, vsichni krom mamci, si mysleli, ze budu debil(slusne receno).. den co den, lezela Asta pod moji postylkou, vylozene ji rvali z podpostylky, aby si zasla na zachod.. po asi nekolika dnech/tydnech.. se mama probudi a vidi ve dverich stat Astu, v ten moment budi tatu a rika, okamzite vstavej a volej do nemocnice Risu poustej… zavolali tam a hned na to sestricka, ze jim akorat chteli volat, ze si muzou vyzvednout syna.. … ted odbocim, jak to vlastne funguje, neco vidis/zazijes a stejne ten system te tak promlejva, ze v podstate, ikdyz vis/zazil jsi.. tak te furt nechava na pochybach, strange

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek